Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136651) sutyesz96 válasza tuki2200 (#136644) üzenetére


sutyesz96
őstag

Azért ezt máskor igazán spoilerbe rakhatnád. :(((

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#136652) 30z.Samu válasza sutyesz96 (#136651) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs sok köze a történethez (gondolom én). :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#136653) tuki2200 válasza 30z.Samu (#136652) üzenetére


tuki2200
senior tag

Az égadta világon semmi köze hozzá.. ez valaszoktol fuggetlen. Annyit lehet befolyasolni, hogy ossze jossze-e vele vagy nem, de mindenkepp ott alszol

[ Szerkesztve ]

(#136654) belavagyokbp válasza Xaels (#136648) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Chrome, de másban sem ok...
Vegyem fel a kapcsolatot a sony supporttal?

[ Szerkesztve ]

(#136655) torik


torik
senior tag

Üdv!

Most vettem ps4-et és szeretnék hozzá ps+t is. Hallottam régebben hogy lehet olcsóbban szerezni mint az alap ár, erre csak ünnepekkor van lehetőség lecsapni vagy most is elérhető?

All that and a bag of chips

(#136656) zzola válasza torik (#136655) üzenetére


zzola
félisten

Melyik régióban van a fiókod?

(#136657) Xaels válasza belavagyokbp (#136654) üzenetére


Xaels
félisten

Asztali vagy mobilos?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#136658) ViktorHUN79 válasza torik (#136655) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nézegetni kell a store-ban időnként le akciózzák az évest, de netes boltok is akciózzák időnként aszem valaki tegnap linkelte az alza-ba 15k volt 1évre.plusz hardveraprón, meg hirdetési oldalakon is érdemes szétnézni ottis szoktak olcsóbban árulni.

(#136659) sutyesz96 válasza tuki2200 (#136653) üzenetére


sutyesz96
őstag

Attól még befolyásolod a játékos fejében megkreált képet bizonyos karakterekről, és azok közti kapcsolatokról. És ez a hsz-ed megint felért egy spoilerre, hogy nem tudod befolyásolni ezt a történetszálat. Úgyhogy kérlek tényleg állj le.

Mert most az egész éjszakát a ps előtt fogom tölteni, mert kíváncsi lettem. :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#136660) MrPeekaboo válasza marilllyo (#136634) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Lehet eladta a konzolját, mert nem gyűlt össze elég a spanyol-portugál nyaralásra. ;-) Ha már így szóbakerült, azt a német fórumtársat is hiányolom, aki csúcs PC mellett VR-ral nyomta a játékokat a konyhában. Jó kis élménybeszámolókat tartott.

(#136661) torik válasza zzola (#136656) üzenetére


torik
senior tag

Van egy otthoni fiókom (még ps3-as időkből) de azóta kijöttem angolba, erősen gondolkozom hogy nyitok egy újat itt helyben :U

All that and a bag of chips

(#136662) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Sziasztok!

PS4 Pro-t szeretnék venni. Szerintetek honnan érdemes rendelni? Garancia ügyintézés hogyan működik? Abba a boltba kell vissza vinni ahol vettem vagy futár elviszi mint az Xbox-nál?

Itt elég jó áron vannak:

Alza

Konzolbirodalom

(#136663) mtcob válasza Xaels (#136643) üzenetére


mtcob
senior tag

Elkezdtem a leírtaknak megfelelően megcsinálni, 1-es gépen PS+ profil deactivate, log out, 2-es gépen PS+os profil log in, set as primary profile, log out, 1-es gépen PS+os profil set as secondary profile, restore licenses, 2-es gépen saját accal log in

A gond, hogy bár a PS+os profilra megvett játekokat engedi leszedni, a saját gépen nem tudom használni a PS+t saját profillal, arra nem írja ki a PS+ hozzaférést.

Mit csináltam rosszul, vagy mi lehet a gond?

(#136664) zzola válasza RobexX10 (#136662) üzenetére


zzola
félisten

A Konzolbirodalom 2017-ben indult. Nincs üzletük, csak egy telefonszám meg egy email címük van! Alzán 2 év garit adnak...én innen venném!

(#136665) RobexX10 válasza zzola (#136664) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Köszönöm az infot :) Akkor alza lesz ott úgy is jár mellé Gran Turismo Sport is :)

(#136667) RetroJack


RetroJack
tag

Hali,

Szeretnék egy nagyobb hdd-t, az összefoglalóban Hitachi Travelstar 7K1000 típust ajánlottak, megbízható vagy keressek mást ?

(#136668) toompa válasza RobexX10 (#136662) üzenetére


toompa
őstag

Azért ez egy telefont megérne:
[link]
Ha tényleg hivatalos gari van rá.
Az alzás gari hiába 2 éves,ha szlovák cég...
Olyan sokan ajánlják az alzát,én azért utána járnék a garinak hogy hogy működik náluk ha bármi gáz van.

(#136669) zzola válasza toompa (#136668) üzenetére


zzola
félisten

Ha tényleg hivatalos a gari....amit kétlek, ahhoz túl olcsó!
Alzánál ugyanúgy működik a gariztatás, mint az Emagnál. (Csak utóbbinál ingyen el is viszik)...
Visszaküldöd a terméket és ők intéznek mindent...

+ egy névre szóló számla sokszor nem jön rosszul, ha mondjuk a biztosító felé kell benyújtani valami igényt...

(#136670) RobexX10 válasza toompa (#136668) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Köszönöm a tippet. Valóban megér egy telefont. Alza garancia számomra is kérdéses még.

(#136671) szzoo válasza RobexX10 (#136665) üzenetére


szzoo
tag

Alzát én szeretem (konzolt mernék tőlük venni), de mint írták nem hivatalos és egyetlen előnye az emaggal szemben, hogy nincs tele a net garanciális ügyekkel.

Gran Turismo Sport: ez a játék számomra hihetetlen élmény, egyszerűen nem tudom letenni.

(#136672) Bati0501 válasza toompa (#136668) üzenetére


Bati0501
őstag

*cseh

(#136673) leslieke válasza nincsnév007 (#136635) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#136674) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nem is rossz ez a GT Sports! Viszont ez a playlist... Látszik, hogy nem akartak pénzt költeni normális, ne adj isten ismertebb zenék licencelésére. De zenei ízléstől függetlenül (elégge mindenevő vagyok) ez nagyon gyér. Egyedül a Woodkid szám tetszik. És kb ennyi.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#136675) wolf13 válasza Rigormortiis (#136674) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem mindenhol le van némítva ;]

(#136676) slloyd válasza MrPeekaboo (#136660) üzenetére


slloyd
senior tag

Szia,
Nem vagyok "nèmet Srác",csak itt èlek De.-ben.
Nem tűntem el itt vagyok folyamatosan csak esetleg azèrt nem tűntem fel mert megváltoztattam a Nick-em Steinmacher ről (Ami egyèbkènt a vezetèk nevem) slloyd-ra. (Ami szinte mindenhol a nick-em)
Ès igen a ps4 a Vr-el együtt este/èjjel mèg mindig csak a konyhában üzemelhet :DDD

Amúgy ez a már ismert konyhai èjjeli psvr "sarok" :

Ès napközben pedig így tengetem:

:R

[ Szerkesztve ]

(#136677) szzoo válasza Rigormortiis (#136674) üzenetére


szzoo
tag

A menüzene számomra 10/10. Karakteres és változatos. A verseny háttérzenék között pár amerikai rockszámot gyűlölök, de összességében nekem rendben van. Woodkid számot én is szeretem, meg van pár hangulatos zene[link]. Néhány D&B vagy elektronikus szám ha beindul verseny közben, egyszerűen eldobom az agyam: [link], [link]

(#136678) saelin válasza ProEvoFan (#136616) üzenetére


saelin
veterán

Mostmár egyre jobban érik, hogy pre order vagy első napos vétel lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136679) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#136674) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem különösebb bajom nincs a zenével, 1-2 még kifejezetten tetszik is. De van olyan is, amitől hülyét tudnék kapni, mindig elfelejtem megnézni, hogy van-e olyan opció, hogy bizonyos számokat "kikapcsoljak", mint ahogy van/volt az NFS-ben.

Sic Parvis Magna

(#136680) toompa válasza zzola (#136669) üzenetére


toompa
őstag

Küldjem vissza a csehekhez ha gond van,saját költségen és várjak esetleg 1,5 hónapot mire megkapom?
Messziről kerülném.
A sony szervíz azonnal cseréli a gépet nálunk.
Lehet választani.
Egyébként az emag már szinte csak magyar konzol üzlettel áll kapcsolatban és onnan szállítanak. Ha már szóba került...

(#136681) zzola válasza toompa (#136680) üzenetére


zzola
félisten

Budapesten van üzletük, oda kell visszaküldeni!
Mindenki dönthet, megveszi 130k-ért és visszaviszi a konzolokszervizébe, vagy 20k-val olcsóbban...ect.

Amúgy elég sok helyen akciós most a PRO, pl. 220voltnál is 110k alatt van az ára, van bőven választási lehetőség!

Nekem megér +1 év garit egy esetleges várakozás, ami nem biztos, hog úgy is van...

(#136682) gianni85 válasza toompa (#136680) üzenetére


gianni85
veterán

Nem arról volt szó itt többször is, hogy a hivatalos szervíz eu származású konzolokat fogad? A cseh alzással akkor nem kellene problémázni.

(#136683) toompa válasza zzola (#136681) üzenetére


toompa
őstag

Onnan meg a csehekhez küldik...
Még mindig messziről kerülném.
Csak gyári gari és viszem a sony szervízbe. Ilyen egyszerű.
De igazad van,lehet választani. :)

gianni85: Az Alza bolti garit ad,nem fogja fogadni a sony szervíz. Ki tudja honnan szerzik be a gépeket.

[ Szerkesztve ]

(#136684) zzola válasza toompa (#136683) üzenetére


zzola
félisten

Fogalmam sincsen, hogy hova küldik! Nekem jó az alza garis, 2 évet adtak rá...:)

(#136685) Sefter


Sefter
veterán

Urak!

Nem szoktam előrendelni játékot, de most remeg a kezem a Moss VR felett.
Mivel még nincs ára (lemezes verziónak), mire számíthatok a store-oshoz képest?

Psn ID: sefter_hun

(#136686) 30z.Samu válasza Sefter (#136685) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amióta megvan a PS olyanokat csinálok, amiket PC-n sose. :D Akció keretein belül elba@sztam kb 40 ezret játékra (a korábbi lista mellé 1-2 játék még becsúszott ráadásként :D ), ezt PC-n eddig sose csináltam meg. Max 2-3 játék és cső, itt meg fogtam magam és betáraztam. :D A másik pedig az előrendelés, eddig eszembe nem jutott, de most a Dragon Ball-t előrendeltem, mert annyira tetszik, hogy tudom hogy számomra meg fogja érni azt a pénzt, amit kiadok érte. A második előrendelt játékom a God of War lesz. A játékidőről ne is beszéljünk...két munkahelyen vagyok jelenleg, PC-n mindig szabadnapon játszottam, amikor éppen volt. Előfordult, hogy egy hétig rá se néztem a gépre, kb csak aludni jártam haza. De amióta megvan a PS, keresem a kiskaput, meg a lehetőségeket hogy mikor tudom benyomni és játszani egy kicsit. Nem tudom mi van ebben a gépben, de annyira szeretek vele játszani, hogy elképesztő. Lehet, hogy első bekapcsolásnál kifújt a rendszer magából valami port, amit beszívtam és azóta is hatása alatt vagyok. :D

Sic Parvis Magna

(#136687) prokxy válasza toompa (#136683) üzenetére


prokxy
veterán

Sok dologgal így van...nekem bolti garis volt a Corsair pendrive-om, a bolt persze megszűnt, a Corsair kérte a számlát, el kellett küldeni + a rossz pent, jött is az új, ennyi.

Nem hiszem, h egy Cseh bolt akár kínából szerzi be a dolgokat és ne legyen rá érvényes a Sony gari...de mondhattam volna Logitech cuccot is, azzal is volt már garis tapasztalat és elég egy serial number, aztán már hozta is hollandiából a upc a fülest... ;)
Én is alza-ból vettem, 24 éves múltja van a cégnek, ne keverd össze egy garázsBT-vel, ahol még normális mailcím sincs! ;)
De ne legyen gond a PS-ekkel, így nem lesz gond a garival sem. :)
Viszont ha mégsem gyári sony garis, nem érdekel, ha gond van, cseréljék és puszi! :) Eddig a több 10000 tapasztalat azt mutatja, h nincs mitől félni. ;)

(#136686) 30z.Samu: amióta megvan a PS4 Pro-m, azóta a PC-t csak netezésre és filmnézésre használom! :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#136688) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Csak bezsákoltam a HZD fullos kiadását is. Hogyan tudom elérni a bónusz ruhákat, amiket elvileg kapnom kellett volna? Volt pár tokenem, amiket be is váltottam a kereskedőnél, de outfiteket nem adott értük...

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#136689) endalon válasza Rigormortiis (#136688) üzenetére


endalon
csendes tag

Szia!

Minél spoilermentesebben, lesz egy nagy esemény (verseny?) kb 1-2 óra gameplay után, ami után elküldenek az egyik keleti kapuhoz, hogy ott valaki segítsen megtalálni valakit. A kapu előtt lesz majd egy merchant, nála tudod megszerezni a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#136690) Rigormortiis válasza endalon (#136689) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszönöm!

Fuh, nagyon tetszik a világ, szépen kidolgozták. Picit Időgép feelingje van, ami nagyon bejön. Kíváncs vagyok, mik derülnek majd ki a sztoriból, hogy miért lett ez a nagy visszafejlődés.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#136691) dvd24 válasza Rigormortiis (#136690) üzenetére


dvd24
senior tag

igazából már a verseny előtt is lesz egy kereskedő aki beszél veled, de ha jól emlékszem nem a ruhákat kapod egyből, hanem ládákat amiket ki is kell nyitnod, hogy meglegyen a ruha

(#136692) Rigormortiis válasza dvd24 (#136691) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, volt előtte egy kereskedő, de az csak ládákat adott, amikben csak ilyen kis szirszarok voltak.

Mekkora más, hogy a GT Sports vegignézet az emberrel egy Fair Play videót, mielőtt versenyezni engedne!

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#136693) Sefter válasza Rigormortiis (#136692) üzenetére


Sefter
veterán

"Mekkora más, hogy a GT Sports vegignézet az emberrel egy Fair Play videót, mielőtt versenyezni engedne!"

Sokan roncsderbinek nézték a progit :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#136694) Apone33 válasza 30z.Samu (#136686) üzenetére


Apone33
őstag

Nahát szinte függővé tesz a ps. Én eladtam anno a gépet mikor a ps-t vettem, aztán vettem egy kis netezős gépet. :D

Play Hard!!!

(#136697) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Pár napja lettem PS4 Pro tulaj, eddig PC-n nyomultam, de a már jó pár éve leálltam azzal, hogy lépést tartsak a hardverrel. Sőt, ha belegondolok, sosem voltam igazán lépésben.

Nagyon tetszik a masina, a storeban beruháztam pár címre, amik miatt tulajdonképpen megvettem a cuccot (Heavy Rain + Beyond, Uncharted trilogy, Horizon, etc), viszont feltűnt, hogy nincs valamiféle whislist a storeban, ahova berakhatod a később megvenni tervezett játékokat, és ahol nyomon tudod követni, azok árainak alakulását. Ennek alapnak kellene lenni, pláne egy ekkora rendszeren.

A másik dolog, hogy a Library/Megvásárolva alól nem lehet törölni a csak kipróbálás miatt letöltött demokat, appokat (értsd uninstall után is ott lesznek, nem lehet őket onnan eltüntetni). Ez egy idő után átláthatatlanná teszi majd ezt a könyvtárat.

[ Szerkesztve ]

(#136698) zzola válasza danielgalaxy (#136697) üzenetére


zzola
félisten

Whislist régebben volt, én minap léptem be a storeba és egy új felület fogadott! Lehet az új felületen nincsen?

(#136699) Sefter válasza danielgalaxy (#136697) üzenetére


Sefter
veterán

szia!

üdv itt!
store-ban van whislist (belépsz a játékhoz és ott tudod hozzá adni, vagy szívecske ikon)
Library-nél igazad van, az sajnos régóta probléma.

Psn ID: sefter_hun

(#136700) cybermano06


cybermano06
csendes tag

Kedves Tagok! Egy kis kálvária megosztás:

-vettem Karácsonyra fiamnak 1 éves előfizut,
-feltöltöttük hurrá 2018. dec. 29 rendezve!
-aznap paypal levon egy újabb éves díjat, (2019.dec. 29 előfizu)
-levél supportnak, paypalnak,
-paypal törli,
-ps4 erre bannolja a fiókot,
-levél, telefon csak jan. 2,
- support lány mondja utánanéz várjak: 2 perc múlva
-vegyek újabb 12 hónapos kártyát, annak kódját küldjem el nekik,
-visszakérdezek: biztos?
-igen,
-kérdezem: visszakapom?
-igen
-ok, megvéve, elküldöm
-másnap: küldjem el a gép SN-t,
-fél órán belül elküldve

Azóta újabb 1 hét telt el:

Se fiók, se pénz.

PS4 Support:

Sorry, lány nem jól tudta, ajándékozzam el vagy adjam el... Kinek hová?

Sorry látják hogy feltöltve az első kari aji egy év, de nincs visszaállítva várjak még. Londonra...

Kérdésem mi lesz a plusz 1 évvel? Pénz?

Megértik de nem használjam két évig.
De ti mondtátok....
Sajnáljuk...

Fiókom legalább?

Még nincs, de ami eltelt eddig azzal se hosszabbodik ám... Vagyis az is lecsó.

És várhatok....

Hajrá XBOX!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.