Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136052) saelin válasza #20844032 (#136047) üzenetére


saelin
veterán

Kétlépcsős azonosítás. Mail címre és PSN-re, a telefonra meg úgy kell vigyázni mintha a bankkártyád lenne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136054) unravel


unravel
őstag


:))

¯\_(ツ)_/¯

(#136057) slloyd


slloyd
senior tag

Nekem meg pont az a problèmám,hogy minden egyes qurva psn-es vásárlásnál ki kell töltenem az útlevelem adataival egy sablont paypal os fizetèsnèl.
Sajnos nem tudom kikapcsolni sem...
Èrdekes mód a Paypal fiókom megjegyezte a psn mert a plus ot autómatán vonja,viszont vásárlásnál szemèlyis vagy útleveles megerősítèst kèr az adataimmal...
Sokszor a kèrdőív miatt nincs kedvem vásárolni sem..

(#136059) 3L1T3 válasza erahurka (#136042) üzenetére


3L1T3
addikt

Tudom, hogy te teljesen elvakult vagy. De aki nem látja be, hogy a PS4 alap és slim gép menüje, játékai a PRO hoz képes lassabbak, az buta. Főleg, hogy ez később még rosszabb lesz.

1 Teraflop vs 4 Teraflop nem elhanyagolható különbség. Idő kérdése és jönnek a 900p játékok PS4-re. Míg PRO-n 1080P vagy az feletti felbontású lesz.

Ha valaki teheti igen is a PRO gépet vegye, mert hosszútávon stabilabb teljesítményt tud nyújtani a játékok alatt.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#136061) Atomgeszi válasza Neoteric (#136036) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"Ez ugyanaz mint az autobiztosítás. Ott is azokat húzzák le akik nem figyelnek és automatán megújítják ahol épp vannak, holott lehet, hogy ugyanannál a cégnél olcsóbban jönne ki ha simán felbontja és újraköti."

Ez már nincs így hála istennek. Törvény van erre.

Pont most volt nekem is biztosítóváltásom decemberbe, és idén nem lett bekapcsolva az emlékeztető. Szívtam is a fogam rendesen, bementem a K&H-hoz, és szerencsére kopp ugyanazt az összeget vonták le, és a legolcsóbbat, mintha biztosítót váltottam volna(eleve csak rájuk tudtam volna váltani, mert amint az egyik biztosító olcsóbbat ajánlana, a K&H korrigál, hogy ő legyen a legolcsóbb. :DDD - ez most nem a reklám helye, csupán a saját tapasztalatom megosztása). Szerencsére a törvénynek, meg annak, hogy belátták, hogy így is meg tudják tartani az ügyfeleket, már nem szívóznak ilyen "Ugyanitt újrakötöd olcsóbb, ha meg nem figyelsz drágább" dologgal.

[ Szerkesztve ]

(#136062) Imilenni válasza penge111 (#136038) üzenetére


Imilenni
addikt

Megfognak ezért ölni, de ha az általad leírt játékokkal játszol akkor elég a Slim, a többlet pénzt pedig játékokra költeném.
Ha pedig 60FPS teraflops meg ilyen hülyeségek érdekelnek akkor PRO.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#136063) WhiteWalker válasza FIREBLADE78 (#136058) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Amúgy a Sony küld értesítő üzenetet (email, vagy a psmenuben egy notification) hogy lejár a ps+ záros határidőn belül?

(#136064) marilllyo


marilllyo
veterán

Mielőtt még összevesznétek....
Azt hiszem ezt a témát teljes mértékben átbeszéltük.
:R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136065) penge111 válasza Imilenni (#136062) üzenetére


penge111
addikt

Ezen filózok én is a különbözetből jó pár használt játék kijönne, fene se tudja már :W

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#136066) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Én meg kódokat adok meg inkább és ahol kell ott a virtuális bankkártyával fizetek amin csak akkor van pénz ha én teszek rá. Egyébként a PayPal fiókomhoz is a virtuális kártya van beállítva.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#136067) tothl válasza Bogyi007 (#136066) üzenetére


tothl
addikt

Én is mindig a kényelem és a biztonság között próbálok lavírozni. :D

(#136068) slloyd válasza penge111 (#136065) üzenetére


slloyd
senior tag

Mèrlegelni kell.
Ha egyszer kiad az ember akkor szerintem èrdemesebb kicsit többet de hosszabb távra tervezni...
Èn mikor először csalódtam a sima ps4 ben az a Bf4 900p je volt.
Aztán Evil Within alúl felűl levágott kèpe..
Mert már akkoriban sem bírta fhd-n megjeleníteni a játèkot,így lecsíptek jóócskán a kèpből...
Egyszóval gyenge az a hardver.
Lehet optimalizálgatni ,hogy legalább 30 fps meglegyen fhd-n de az olyan grafikai butìtásokkal jár már amit az èn gyomrom nem venne be...
De kinek mi...
Van akit csak a játèk èrdekel ès lexarják a grafikát.
Pc-n is rengetegen nyomnak játèkokat low-on mègis boldogok tudnak lenni az adott programmal...

(#136069) 30z.Samu válasza slloyd (#136068) üzenetére


30z.Samu
félisten

Èn mikor először csalódtam a sima ps4 ben az a Bf4 900p je volt."
Pedig az sem mostani játék. Akkor esélyes, hogy a mostanában megjelent címek már 900p-sek sima PS-en?

Sic Parvis Magna

(#136070) slloyd válasza 30z.Samu (#136069) üzenetére


slloyd
senior tag

Lövèsem sincs mi van manapság sima ps4 en.
Valós Fhd grafikai bútìtással vagy 900p vagy felkonvertált fhd med grafikával..
Ennek már közel 4 ève,hogy èn a Bf4 et játszottam sima ps4 en szóval passz..
De mondom ,èn a pro-t is gyengènek èrzem mert valóban harmat gyenge is.
Mèg az Uncharzed Lost Legancy is belaggolt itt-ott 30 fps
felkonvertált tehát nem valós 4k ban...
Gyalázat...

[ Szerkesztve ]

(#136071) 30z.Samu válasza slloyd (#136070) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezért is akadt meg ezen a mondaton a szemem, mert az már több éves játék és 900p-s volt már akkor.

Sic Parvis Magna

(#136072) Neoteric válasza 30z.Samu (#136069) üzenetére


Neoteric
addikt

Most az a divat, hogy nincs fix felbontás, hanem inkább az fps-t lockolják (próbálják), és a felbontás dinamikusan változik terheléstől függően. Egy battlefieldnél amúgy ps4 pro sem képes csodákra, ott sincs fix 60fps, mert hiába a jobb grafikus teljesítmény, az a játék cpu bottleneckes, abban pedig nem sokat fejlődött a pro. Ettől függetlenül ha most vennék konzolt, én is pro-t vennék.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#136073) 30z.Samu válasza Neoteric (#136072) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tehát van mondjuk 30 fps fixen és játék közben variálja a felbontást? Kevesebb akciónál 1080p, de ha esemény van, akkor 900p és azt felskálázza? Csak kíváncsi vagyok a gép működésére. :)

Sic Parvis Magna

(#136074) 3L1T3 válasza 30z.Samu (#136073) üzenetére


3L1T3
addikt

Pontosan így működik.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#136075) erahurka válasza 3L1T3 (#136059) üzenetére


erahurka
félisten

Miért lennék elvakult? :F

Én Slimet vettem mert ott is ugyanazok a játékok futnak mint Prón csak picit csúnyábban, pár FPS-sel alacsonyabban.

(#136076) Apone33 válasza slloyd (#136068) üzenetére


Apone33
őstag

A within-be ki lehet kapcsolni, hogy ne legyen alul-felül a fekete csík. ;)

Play Hard!!!

(#136077) Imilenni válasza erahurka (#136075) üzenetére


Imilenni
addikt

Detto.
Nem értem néha miért problémáznak azon az emberek hogy a gép néha csak 900p-n viszi a játékokat.
Lehet én vagyok vak de nem érzem :D Bár igaz csak 32'-es TV-n nyúzom de akkor is :U

Press "F" to pay respects.

(#136078) 30z.Samu válasza 3L1T3 (#136074) üzenetére


30z.Samu
félisten

Világos, köszi! :)

Sic Parvis Magna

(#136079) slloyd válasza Apone33 (#136076) üzenetére


slloyd
senior tag

Ja mostmár hogy "optimalizálták" gondolom...
Megjelenèskor próbáltad vona! ;)

(#136080) slloyd válasza 30z.Samu (#136073) üzenetére


slloyd
senior tag

Lemegy az úgy 720p re is akcióban mp ekre mint a huzat...

[ Szerkesztve ]

(#136081) 30z.Samu válasza slloyd (#136080) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy most csalódottnak kellene lennem a leírtak miatt, de valahogy nem vagyok az. Eleve "későn" vettem PS-t és a vételkor tisztában voltam vele, hogy nem fogok high end PC grafikát kapni. Ennek ellenére kellemesen csalódtam a konzolban, attól féltem, hogy nem fog annyira tetszeni. Arra is gondoltam, hogy lecserélem egy Pro-ra a Slim-em, ha lesz egy jó lehetőségem és élni is tudok vele.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#136082) ProEvoFan válasza slloyd (#136080) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vegyél PCt.Slim árából már megvan a cpu.Vagy a pro árából egy jó vga (gtx 1060 6gb).Bár ahogy elnézem, neked ez sem felelne meg.
Konzol = kompromisszum.
SNES, Megadrive, Playstation one, Playstation 2es időkben sosem foglalkozott ennyire a konzolos népség a grafikával, fps-pixel számokkal.Ezt a betegséget a PC játékosok hozták át.A konzolok sosem erről szóltak.

(#136083) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#136082) üzenetére


30z.Samu
félisten

"SNES, Megadrive, Playstation one, Playstation 2es időkben sosem foglalkozott ennyire a konzolos népség a grafikával, fps-pixel számokkal"

Szerintem ez is benne van, hogy nem lomboz le ennyire a dolog. PS-től egy elvárásom van amikor leülök elé, ha butább grafikával is, de fusson élvezhetően a játék. Az hogy hány FPS, nem érdekel, legyen folyamatos. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#136084) slloyd válasza ProEvoFan (#136082) üzenetére


slloyd
senior tag

Nem a grafika a fő gond hanem az fps beesèsek...
Nade nekem aztán olyan mind 1 kinek milyen ps-e van.
Csak az èn vèlemènyem írtam le ami a pro mellett szól ami hosszabb távon bizony sokkal jobban kifizetődő annak ellenère,hogy drágább.

(#136085) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Yooka-Laylee 2500 pénz a Konzolokszervizénél, megér annyit? Milyen a koop része?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136086) Nescafé


Nescafé
őstag

Metro redux megvéve :)

 iPhone 15 Pro

(#136087) 30z.Samu válasza Nescafé (#136086) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem annyiban módosult a tegnapi lista, hogy a Fifa végül levesbe ment és az árához hozzácsapva előrendeltem a Dragon Ball FighterZ-t. :))

Sic Parvis Magna

(#136088) Apone33 válasza slloyd (#136079) üzenetére


Apone33
őstag

Próbáltam akkor is, még a fekete csíkokkal is igen csak laggolt. :DDD

Nescafé: Én tegnap vettem meg. Már rég játszottam vele. Meg hát jön az új része, gondoltam akkor legyen már meg az összes.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#136089) saelin válasza Nescafé (#136086) üzenetére


saelin
veterán

Felétek már van fizetés? Én meg itt vakarom a fejem, mert elfogyott a head and shoulders-em és csak jövő héten lesz fizu... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136090) bLaCkDoGoNe válasza A`rpi (#135976) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszönöm a segítséget, de igazából szerintem kicsit félreértetted a dolgot: van igényem a rest mode-ra, szeretem ha lejönnek a frissítések amíg alszom, ahogy azt is szeretem, hogy onnan tudom folytatni a játékot, ahol a gép kikapcsolásakor abbahagytam, ahogy ez XONE-on is rendben működik és a PS4-en is így működött a közelmúltig, amikor viszont meghülyült.

ludnik írta a (#136016)-ban a teljes újratelepítést (köszönöm a tippet! :R), ezt még megpróbálom valamikor (habár elég barátságtalan lépésnek tartom, tekintve hogy csigalassú neten kell leimádkoznom majd utána újra mindent).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#136091) Nescafé válasza saelin (#136089) üzenetére


Nescafé
őstag

Én ma kaptam fizut , ezt vettem meg most annyit megér :)
Titanfall 2 van még azt mutkor vettem lemezesen postával 4500 zsir új.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#136092) erahurka válasza Imilenni (#136077) üzenetére


erahurka
félisten

Mozgás közben nem hiszem hogy túlzottan érzékelhető, akkor már baj van ha erre figyel az ember. Ezért utálom már a Digital Foundry elemzéseit, 400x-osan belenagyítanak a képbe és elmondják milyen szar, holott normál nézési távolságból egy átlagos szem számára nincs lényegi különbség. Kiforgatják magából az egész iparágat...

(#136093) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho.
Erről a Hidden Agendáról tudnátok mondani pár mondatot. Elég érdekesen néz ki.
2 okosteló kell hozzá minimum? Milyen hosszú?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#136094) saelin válasza Nescafé (#136091) üzenetére


saelin
veterán

Nincs felétek üres adatrögzítői állás? Nem érdekel a fizu csak hamar kapjam már. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136095) Nescafé válasza saelin (#136094) üzenetére


Nescafé
őstag

Mit veszel meg ha lesz fizu?

 iPhone 15 Pro

(#136096) erahurka válasza saelin (#136094) üzenetére


erahurka
félisten

Én szívesen adok kölcsön neked. 200%-os kamattal. Bármikor kereshetsz ;]

(#136097) saelin válasza Nescafé (#136095) üzenetére


saelin
veterán

Nier Automata. Már hónapok óta szemezek vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136098) jpeetr válasza Sirandrish (#136093) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Elég 1 teló is, és kb 2 óra hosszú.

(#136099) james001 válasza saelin (#135964) üzenetére


james001
veterán

Szerintem a Human Revolution ezerszer jobb volt,legalábbis sztoriban mindenképp. Gondolom még nem értél a végére úgyhogy nem spoilerezek de ha kijátszottad lehet máshogy gondolsz majd a játékra. Nekem így volt,imádtam a Mankind Divided-et,de az ending miatt teljesen elment a kedvem tőle... Persze ugyanúgy zseniális ez a rész is de azért hagyott egy keserű szájízt na.
Most jó hogy odaadják plusban amúgy,a dlcket legalább meg tudom hozzá venni,azokat nem próbáltam még.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#136100) consono válasza james001 (#136099) üzenetére


consono
nagyúr

Én azon töröm a fejem, hogy ha majd végzek a Witcherrel (hahaha, nyár lesz addigra :D), végigtolom előbb 360-on a Human Revolution-t, mert a negyedénél ottmaradt (akkor jött a PS4 a házhoz) és csak utána a Mankind Divided-ot. De lehet, hogy akkor fordítva kellene?

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.