Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137351) penge111 válasza Kvelstadt (#137348) üzenetére


penge111
addikt

Én is ép a Persona 5-öt tolom igaz én csak Ps3-on, mondjuk úgy ez már nem játék, hanem művészet! Igaz én elfogult jrpg fanatikus vagyok!

Más Final Fantasy XV milyen? Olvastam róla hideget meleget, megoldották már, hogy 20 óra után a játékmenet megtörik (értem ezt az alatt, hogy onnantól lineáris lesz az egész), illetve a befejezést is ócsárolták. Én a pályafutásomat a Final Fantasy I-el és a Phantasy Star I Sega Master System játék csodával kezdtem, szóval minden jrpg maszlagot nem vesz be a gyomrom azért.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#137352) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok! Elhagytam a gyári fülest az volna a kérdeésem lehet ilyet kapni valamelyik üzletben ?

(#137353) Xaels válasza kiki22 (#137352) üzenetére


Xaels
félisten

Ha azt a szar félfüles vackot mondod ahelyett bármilyen telefonos headset is megteszi.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#137354) penge111 válasza Rigormortiis (#137349) üzenetére


penge111
addikt

A 3. résznek van a legjobb sztorija, de mivel régi játék nagyon sok bosszantó dolog van benne. Pl. nagyon nehéz benne a tárgymenedzselés, a főkaraktereken kívül a többit nem tudod irányítani, néha nagyon buta dolgot tudnak csinálni A dungeonok nagyon egyhangúak, van hogy 20-30 szinten keresztül ugyanúgy néz ki a textura. Ha ezeken túl tudsz lendülni, hozza a persona játékok fillingjét. Itt a legkirályabb szerintem a personák megidézésnek metódusa. Fejbe lövi magát a karakter és így idézi meg a persónáit, sok országba anno e miatt be is tiltották a játékot a megjelenés után.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#137355) ldave válasza penge111 (#137351) üzenetére


ldave
félisten

Sokat változott a játék, de alapjaiban azért nem, egy tervezett lineáris végjátékot nem lehet utólag megszüntetni, ez már ilyen marad.

A Slime draws near! Command?

(#137356) penge111 válasza ldave (#137355) üzenetére


penge111
addikt

Tudom te is nagyon szereted a jrpg-ket, így adok a véleményedre. Megéri majd beszerezni? FF VII ps4 változatát várom nagyon, de egyelőre nem tetszik annyira amit láttam belőle, azt is pletykálják, hogy több fejezetben adagolva érkezik majd a játék. Ps3-hoz képest még mindig nagyon kevés jrpg felhozatal van Ps4-re, ez is visszatart picit a vásárlástól. Jó mondjuk idén jön két bitang játék Ni No Kuni 2 és a Dragon Quest XI :))

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#137357) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#137349) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem tudom hogy melyik volt a legjobb az evtizedben, de nem is játszottam jrpg-t ebben az évtizedben. De úgy érzem jót választottam, mert az ng+ra nem is úgy tekintek hogy mégegydzer végigjátszom, hanem folytatom amit elsőkörben elkezdtem.
Egyébként legutóbb a grandia 2vel játszottam ami jrpg volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137358) ldave válasza penge111 (#137356) üzenetére


ldave
félisten

Rég volt már, rákerestem, hogy miket is írtam róla, amikor épp játszottam :) A mellékküldetéseket nem igazán kedveltem: [link], [link]. A harcrendszer elég fura: [link], de a végére egész jól belejöttem, superboss-ok is megvoltak egy kivételével.
Elég sokat változott azóta a játék, jött ingyenesen is új tartalom, meg a 3 karakter epizód. Ezek közül egyiket sem ismerem, mind azután jelent meg, hogy befejeztem az FF XV-öt, de idén tervezem majd újra megnézni milyen lett, valószínűleg a Royal kiadást már megvárom.

A Slime draws near! Command?

(#137359) saelin válasza Xaels (#137353) üzenetére


saelin
veterán

Volt a dobozban füles? :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#137360) Rigormortiis válasza penge111 (#137354) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A FF15 inkább egy Vicser, mint egy Final Fantasy. A karakterek emészthetőek, a sztori elmegy, de hangulata az van. Én ki is platináztam, pedig nem szokásom.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#137361) WaterWave válasza oriic (#137350) üzenetére


WaterWave
veterán

2018 második félév... vagy inkább szeptember környéke...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#137362) danielgalaxy válasza marilllyo (#137296) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nekem csak alig másfél hete van meg a Pro, és ez alatt leginkább az Uncharted trilógiát és a Horizont nyomom ezerrel, de ezek mellett a Firewatch (pláne a mostani akciós árért) nagyon kellemes meglepetés volt, csak egy laza háromnegyed órát töltöttem vele, mert a Horizon után fogok nekiülni, de gyöngyszem gyanús.

[ Szerkesztve ]

(#137363) KOHO válasza danielgalaxy (#137362) üzenetére


KOHO
senior tag

A Firewatchot én is megvettem, nekem pozitív csalódás.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#137364) ldave


ldave
félisten

Most karácsonyi akcióban több játékot is vettem, eddig csak a Rime-ot játszottam végig. Szerintem egy kellemes kalandjáték, látványos világgal, pár ötletes fejtörővel. Nem túl hosszú 7-8 óra alatt a végére lehet érni.

A Slime draws near! Command?

(#137365) szzoo válasza Zol77 (#137286) üzenetére


szzoo
tag

Mi van, ha egy PS4 és PS4 Pro tulaj összeveszik?
PS VITA (mindenkitől elnézést)

(#137366) Bad Pritt válasza szzoo (#137365) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137367) kiki22 válasza Xaels (#137353) üzenetére


kiki22
senior tag

köszönöm.

(#137368) tothl válasza szzoo (#137365) üzenetére


tothl
addikt

Nem tudom, ezért főbelövés jár... :-D

(#137369) retesz147


retesz147
addikt

Srácok, ilyen fülessel össze lehet hozni a PS4 Prot? Bluedio H+?
Van egy Awei agybadugósom, azzal nem tudtam párosítani.

Xiaomi 13 eu dev...

(#137370) A`rpi válasza retesz147 (#137369) üzenetére


A`rpi
addikt

"Srácok, ilyen fülessel össze lehet hozni a PS4 Prot? Bluedio H+?
Van egy Awei agybadugósom, azzal nem tudtam párosítani."

Bluetooth készülékek nem támogatottak PlayStation 4en.

(#137371) retesz147 válasza A`rpi (#137370) üzenetére


retesz147
addikt

upps...látszik kezdő vagyok! Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#137372) A`rpi válasza retesz147 (#137371) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt találsz néhány készüléket, és hozzájuk véleményt is.

(#137373) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A pozitív csalódás és meglepetés játék nekem a GT Sport volt.

[ Szerkesztve ]

(#137374) saelin válasza retesz147 (#137371) üzenetére


saelin
veterán

Viszont van a ps4-hez Bluetooth füles: Sony Wireless Headset. Keress rá, igaz picit drága.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#137375) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation 4 Pro Monster Hunter Edition - Január 26-tól. [link]

Live-Die-Respawn

(#137376) retesz147 válasza saelin (#137374) üzenetére


retesz147
addikt

és @A`rpi: köszönöm mindkettőtöknek!

Xiaomi 13 eu dev...

(#137377) koncsik válasza oriic (#137375) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ezért már elgondolkoznék egy Pro-n (nem játszani, csak gyönyörködni benne :DDD sajnos, még nem tartunk ott, hogy Pro kellene nekünk :B )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#137378) pzstm válasza oriic (#137375) üzenetére


pzstm
titán

Two New Ways to Get PS4 Pro

jön egy fehér is, vagyis Glacier White

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#137379) Shamat válasza pzstm (#137378) üzenetére


Shamat
aktív tag

Ööö, itt valami nem stimmel, ilyenem van itthon... :DDD

DEAD LIKE ME

(#137380) vigyori78 válasza pzstm (#137378) üzenetére


vigyori78
őstag

Ez nem majd jön már nekem is ez van 1 hete :P
Kb fél éve minimum lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#137381) ldave válasza vigyori78 (#137380) üzenetére


ldave
félisten

Lehet USA-ban még nem volt kapható a fehér Pro.

A Slime draws near! Command?

(#137382) pzstm válasza vigyori78 (#137380) üzenetére


pzstm
titán

elnézést mindenkitől, ezt olvastam a hivatalos bejelentésben:

The Glacier White PS4 Pro will be available for the first time as a standalone console, so look for it exclusively in GameStop stores at the end of this month for $399.99 USD (MSRP). In Canada, the Glacier White PS4 Pro will be available exclusively at EB Games for $499.99. CAD (MSRP) in the coming weeks.

:U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#137383) oriic válasza pzstm (#137378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

US Blogot nézted, EU-n csak a Monster Hunteres jön, mert itt már van ilyen.

szerk: Látom már írták. :D

Live-Die-Respawn

(#137384) pzstm válasza oriic (#137383) üzenetére


pzstm
titán

jah, valamiért az jött be default, nem is értem miért ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#137385) Adam_Shepard válasza oriic (#137375) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Te ez nem úgy volt, hogy csak Franciao. lesz elérhető? Mert simán upgardelném a sima promat erre.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#137386) oriic válasza Adam_Shepard (#137385) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EU Blog nem írja, de korábban én is franciákat hallottam csak.

"Check your local retailer for availability." Rá kell kérdezni 576-ban, Konzolvilágban, hogy ez lesz-e kapható, de szerintem simán.

Live-Die-Respawn

(#137387) Adam_Shepard válasza oriic (#137386) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

bakker most neztem utana es 3 helyen is lesz itthon! :Y

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#137388) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

A DriveClub fejlesztői (Evolution Studios) emberei egy új stúdiót nyitottak, és egy sci-fi témájú játékot készítenek. Kicsit sajnálom, hogy nem egy DriveClub szerű autóversenyest, de azért kíváncsi vagyok.

(#137389) urobee


urobee
tag

Sziasztok!

Van rá mód, hogy leellenőrizzem, hogy a játékhoz kapott kód fel lett-e már használva (anélkül, hogy felhasználjam)?
Ha Ps store-ban beírom a kódot a "Redeem Codes" menüben, akkor kiírja, hogy mit tartalmaz, ezt megnéztem.
Ha már egyszer felhasznált kódot írok be, akkor is kiírja, hogy mit tartalmaz, vagy pedig akkor kapok valami hibaüzenetet?

Köszi a választ előre is! :)

[ Szerkesztve ]

(#137390) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Vettem egy lemezes Battlefield 1-et, 2-es régió, de a hátoldalon csak német nyelv van feltüntetve, amiről az eladó persze elfelejtett tájékoztatni. Aki esetleg tudja, varázsolható majd rá angol, vagy besz*ptam?

(#137391) Nayrobi válasza RangerFox (#137388) üzenetére


Nayrobi
őstag

A régi stúdió kulcsfigurái már 2 éve a Codemastersnél vannak és egy Onrush című, Motorstorm jellegű cuccot kalapálnak össze éppen, ami idén nyáron jelenik meg.

TRAILER

[ Szerkesztve ]

(#137392) belan válasza Shamat (#137379) üzenetére


belan
addikt

Ja nekem is ilyen van 😂 de ez a PlayStation 4 Pro Monster Hunter is állati

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#137393) Adam_Shepard válasza urobee (#137389) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Alapból úgy kell, ahogy leírtad, ha pedig már fel lett használva úgy azt egy piros felirattal jelzi még a redeem oldalon.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#137394) Elims válasza Zol77 (#137272) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon távol áll tőlem,hogy megsértselek többek között azért is,mert próbálsz segíteni(!!),de youtube videónak hinni ilyen téren nem szabad!Nagyon sok olyan "összehasonlító" videó van fent ami pont 10fillért ér,sőt!,több kár mint haszon,mert olyan embereket is megtéveszt mint te és mások.
A "kedves" videókészítő olyan szemszögből mutatja be az adott témát amilyenből ő akarja.Ha ő leakar húzni vmit le is tudja,ha ő magasztalni akar vmit akkor úgy csinálja meg a "művét" és sok ember bedől a hülyeségének.
Szóval ennek hiszek a legkevésbé,De Nagyon köszönöm a hsz-od! :-)

(#137395) urobee válasza Adam_Shepard (#137393) üzenetére


urobee
tag

Köszönöm szépen! :))

(#137396) RangerFox válasza Nayrobi (#137391) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, tudtam ennek a játéknak a létezéséről,nagyon Motorstorm beütése van, látszik hogy ők dolgoznak rajta. Csak hirtelen nem esett le, hogy a DriveClub-ot is ugyanaz az Evolution csinálta, bocsi . Mellesleg erről a hírről beszéltem.

Aki kérdezte a német borítós BF1-et: Nyugi, van benne angol nyelv, emiatt nem kell aggódnod, A DLC-k már más tészta, hivatalosan mi is a 2-es régióhoz tartozunk, de nekem a Sony Support azt írta, hogy a német dobozos játékhoz nem jó a magyar store-ból vett dlc.

[ Szerkesztve ]

(#137397) zojjektum válasza SH4D0W2011 (#137390) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nekem egy olasz borítós MKxl-t küldtek hivatalos boltból ("ezt küldte a kiadó"), de teljesen angol a lemez és a rajta található tartalom is. Ezért nem is kínlódtam a cserével.

(#137398) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

sziasztok! használ valaki Razer Kraken Pro V2 fejest PS4-hez?
ezt a fejest néztem ki hozzá, telefonon jól szólt, vajon a Dualshock4-re csatlakoztatva is hozná a szintet? :U

(#137399) Azazael válasza Elims (#137394) üzenetére


Azazael
aktív tag

A 4k játékhoz itt van egy rövid leírás, de röviden amire figyelni kell az kábel minősége, melyik HDMI aljzatot használod a TV-n, támogatja-e a 4k/60fps-t vagy csak 4k/30fps stb.
Ami még befigyelhet, hogy sok TV-ben van vmilyen képjavítás, azokat célszerű kikapcsolni és úgy tesztelni a beállításokat.

Nekem a Philips Android TV felismeri a konzolt és átvált magától gaming módba (a Sony a hálóban ezt nem hajlandó megtenni :) ).
Amúgy egetverő különbséget én sem látok a 4k-nál (részletesebb textúrák, jobb karaktermozgás pl Horizon esetén nem csak áll a karakter hanem utánanyúl a dolgoknak stb.) ezért én maradtam egy slim gépnél jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#137400) SH4D0W2011 válasza RangerFox (#137396) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én voltam, köszi a választ neked és (#137397) zojjektum-nak is, megnyugtattatok. :R Igazából leginkább a kampánya érdekel, a DLC-ken majd ráérek akkor gondolkodni, ha a multija annyira bejön. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.