Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136401) ViktorHUN79 válasza Imilenni (#136396) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Hát azért itt is meglehet úszni olcsón én a vásárolt lemezes játékaim 90%-át ugyanannyiért adtam el amennyiért vettem ,de volt pár amit drágábban ,és volt pár amit olcsóbban!Ha a pénz számít!Ha gyűjtöd meg ilyesmi az más tészta,de ha annyira szeretsz vamit hogy megtatrtanád akkor nem számít az a pár ezer forint ami "benne " marad!

(#136402) raziel01 válasza sutyesz96 (#136400) üzenetére


raziel01
veterán

+3 font de rendelésnként. Ezért kell többet rendelni egyszerre.
Amúgy ~1000 Ft postaköltség nem kiugróan magas, itthon se olcsóbb.

ViktorHUN79:

Én 2012-ben vettem Xbox 360-at. 140 végigjátszott játékom lett 4 év alatt és kb 20 ezer Ft-nál többe nem került, mert mindent vettem használtan, főleg GAME-ről aztán itthon meg adtam tovább végigjátszás után. Van amit drágábban van amit olcsóbban. Bár tény, hogy volt vele munka mindig csomagolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#136403) alien19 válasza marilllyo (#136397) üzenetére


alien19
tag

Dettó! Nekem is volt JTag boxom és én is alig játszottam. Aztán eladtam, majd vettem egy PS3-at. Minden egyes játék amiért pénzt adtam, minimum beleteszek pár órát, vagy vegigjatszom... Anno a legújabb játékokkal játszottam ingyé, oszt 10 perc után már nem is érdekelt...

Ma már élvezem h sokkal több számomra egy egy játék anyagi és eszmei értéke. Nem csak egy kupac adat egy PC letöltés mappájában.... :)

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#136404) Peetey91 válasza raziel01 (#136388) üzenetére


Peetey91
senior tag

:R Rendelek is párat!

[ Szerkesztve ]

(#136405) leslieke válasza Rathrol (#136392) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem. Angolul tudok, kalózkodás meg már nem érdekes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#136406) Scholes9 válasza oriic (#136399) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az király lenne :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#136407) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Igazatok van, azért remélem ps5-nél (mint most Xbox-on) lesz visszafele kompatibilitás, azért a konzolosoknak fájó pont mikor egy rahedli drága játékot megveszel digitálisan és a következő generáció váltásnál nemtudsz vele játszani.

(#136408) SH4D0W2011 válasza sutyesz96 (#136400) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tegnap valaki említette itt, hogy 5 nap alatt megérkezett innen neki a CoD: IW, ezután berendeltem én is, 4.488 Ft volt az egész. Ha más nem is annyira, de ez szerintem mindenképp megéri innen.

(#136409) Nayrobi válasza oriic (#136399) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ahh, ez valamikor tuti vétel lesz, rácsúsztam az atrbookok vásárlására, nem egy olcsó mulatság sajnos.

(#136410) RangerFox válasza Rathrol (#136407) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Talán én is örülnék egy Xbox Backward Compatibility féle megoldásnak, de véleményem szerint egy játék nagyon sokat veszít a játékélményéből az idő múlásával. Például hiába adtak maradandó élményt az előző Uncharted részek, és hiába újították fel őket, mégse tudták visszaadni ugyanazt az élményt. A Last of Us esetében is ugyanez a véleményem. Éppen ezért nem zavarna, ha nem lenne visszafelé kompatibilitás a következő generációban, de mindenképpen egy jó pont lenne, és biztosan sok vásárlónál ez is szempont lenne.

(#136411) WhiteWalker válasza sutyesz96 (#136400) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Spórolsz több ezer Ft-ot és fennakadsz egy ezresen...

[ Szerkesztve ]

(#136412) modflow


modflow
veterán

The Last Guardian-al játszik valaki?
Ez sokszor hihetetlenül idegőrlő... Azt se tudni mit kell nyomni, se azt, hogy most éppen miért azt csinálja a lény, amit....

(#136413) erahurka válasza modflow (#136412) üzenetére


erahurka
félisten

Jó öreg Japánok. Mindenre gondolnak csak arra nem, hogy valaki játszani szeretne majd a játékaikkal :DDD Én kontrollert törtem anno a fejlesztők egy másik játéka miatt :DDD

(#136414) cross56 válasza alien19 (#136403) üzenetére


cross56
senior tag

Szintén, nekem RGH-s volt az xbox360. A végén én is mindent csak letöltöttem de igazából kipróbálás után nem is játszottam semmivel. Nekem ezután jött a ps4 :)

(#136415) sveczo


sveczo
tag

Sziasztok! Nagyon láma kérdésem lenne. :) PS4 GTA 5-ben hogyan tudok gurulni? Vagy ha jobban tetszik bukfencezni? Látni látom, hogy lehet csak én vagyok béna ehhez! :D Köszi a segítséget! Jó játékot!

(#136416) buci30


buci30
addikt

Melyik az a lövöldözős játék ami tényleg jó vr szemüveghez és mondjuk még a fagyit is kihasználja.
Melyik játék ajánlott?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#136417) SH4D0W2011 válasza modflow (#136412) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Azért azt csinálja, mert azt akarja csinálni. A macskádnak se nagyon tudod megmondani, mit csináljon, ha jól emlékszem, valami ilyesmi volt az elképzelés, hogy nem egy betanított háziállat a lény.

(#136418) LeventeV válasza Imilenni (#136389) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én délelőtt nézegettem kicsit és minden tekintetben az US accountomra érné meg jobban aktiválni a szolgáltatást.
Van éves subscription valamint több játék és nagyobb támogatottság jellemzi. A trial-t ellőttem még régebben ezen az accountomon is, tehát elvileg működne, viszont tavaly nyáron volt egy szervíz update (mikor kivették a Smart TV, PS3, Vita, stb. támogatottságot) és félek kicsit, hogy azóta jobban szűrik az IP címeket is.

Anno ha WiFi-n próbáltam ment simán, viszont kábelről már szólt.

[ Szerkesztve ]

(#136419) buci30 válasza buci30 (#136416) üzenetére


buci30
addikt

Egyet találtam: Bravo Team 😊

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#136420) pulyka jocó válasza sveczo (#136415) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hello
Célozz és közben a négyzet.

(#136421) sveczo válasza pulyka jocó (#136420) üzenetére


sveczo
tag

Hálás köszönet! 😁

(#136422) sutyesz96 válasza WhiteWalker (#136411) üzenetére


sutyesz96
őstag

Pont ezen van a lényeg, hogy így már nem spórolok. Uncharted 4 így pontosan ugyanannyira jön ki, mint amennyiért itt megvenném személyesen, és várnom se kell.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#136423) marilllyo válasza sutyesz96 (#136422) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát szerintem a 14 GBP sem egy húha...
Most vettem használtan 4000 Forinttért.
Volt bőven pozitívja a srácnak így nem volt kérdés...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136424) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Van valakinek elfekvőben egy rossz, de nem törött PS4 kontrollere? :)

Ez az egyik kérdésem. A másik, hogy lehet megakadályozni a PS-t, hogy ne készítsen folyamatosan screenshot-ot? Azt látom, hogy van 2 giga kép a gépen és egyet sem én csináltam. Mindenféle kép van a galériában, de főleg fekete, amikor ezt meg azt a trófeát megnyertem...

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#136425) WhiteWalker válasza sutyesz96 (#136422) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem egyet kell venni.

(#136426) Kvelstadt válasza toth_janika (#136424) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most így fejvől nem tudom pontosab hol, de ki tudod kapcsolni azr hogy ne csináljon képet a trófeáidról.
Kb az első alkalomnal kikapcsoktam, mikor az első bronz trofimról lőtt egy gyönyörű fekete képet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#136427) toth_janika válasza Kvelstadt (#136426) üzenetére


toth_janika
őstag

Igen, nekem ezekkel van tele a galéria :D Akkor valahol a beállításokban kell túrkálnom.

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#136428) 30z.Samu válasza toth_janika (#136424) üzenetére


30z.Samu
félisten

A trófea nyerős screenshot-ot ki lehet kapcsolni. Nyomd meg a Share gombot játék közben és azt hiszem ott van egy ilyen opció. Most nem tudom megnézni, mert dolgozom, de azt hiszem ott van.

Sic Parvis Magna

(#136429) Kvelstadt válasza toth_janika (#136427) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én néha a nehezebb platinákról lövök képet de azt én csinálom, és így biztos hogy az lesz a képen amit akarok és nem a jól elkapitt feketeség.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#136430) Agostino válasza Rathrol (#136392) üzenetére


Agostino
addikt

hiányzik a fenének hogy ráolvassak, patcheljek még kétes eredetű exe-két futassak. pár ezer forintért behúztam eddig mindent amit szerettem volna

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#136431) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Én most a Heavy Rain + Beyond Store 4490 vs. lemezes 6-7k -n gondolkodom, hogy melyik legyen..

Ha store-ból megveszem, mindenképp magyar lesz a beyond,ugye?

(#136432) Kvelstadt válasza Atomgeszi (#136431) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Magyar acc-on magyar lesz. Én is úgy vettem meg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#136433) Atomgeszi válasza Kvelstadt (#136432) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na jó, de fogalmam sincs, hogy min vagyok, nem emlékszem már, hogy mit állítottam, PS is angol nyelvű. :DDD

Nem akarok mellényúlni azért.

Szerk: Ha account résznél a "Country/Region" Hungary van megadva, akkor jó?

itt

[ Szerkesztve ]

(#136434) marilllyo válasza Atomgeszi (#136431) üzenetére


marilllyo
veterán

Store-os Beyond tuti magyar. Nekem is megvan.
És az itthon vett lemezes is. (Olyanom is volt)

Hardverapro Itt ez a srác 4000-ért adja. Sok értékelése nincs de ha budapesti vagy és el tudsz menni érte akkor erre ugranék a helyedben.

Egyébként inkább store.
Eladni Te is csak 4000-5000 körül tudnád... szóval ~2-3000 mínusz lenne. Akkor már inkább store 4500 és az megmarad későbbre is.

Ha Store-on Forintban látod az árakat akkor magyaron vagy. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136435) Atomgeszi válasza marilllyo (#136434) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi :)

Igen, forintban látom az árakat.

Sajnos nem pesti vagyok..

Ki mivel szokott fizetni?

Van valami hátrányom abból, PP-vel fizetek kártya helyett?

[link] Érdekes amúgy, hogy nem írja a feliratoknál a magyart.. :F :F

[ Szerkesztve ]

(#136436) 30z.Samu válasza Atomgeszi (#136435) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én Paypal-al fizetek, eddig nem éreztem hogy baj lenne ebből. :)

Sic Parvis Magna

(#136437) ViktorHUN79 válasza Atomgeszi (#136433) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ha belépsz a ps-masinádon a storba és ott forintba vannak az árak akkor magyaron vagy!

(#136438) toompa válasza Atomgeszi (#136435) üzenetére


toompa
őstag

Egyik magyar feliratos játéknál sem írja,de attól még magyar. :)

(#136439) Kvelstadt válasza Atomgeszi (#136435) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak pp-vel fizetek.

Egyrészt azért nem írja a magyae nyelvet mert valszeg még mindig kicsi ország vagyunk nekik, másrészt vannak tök alap hibák a rendszerben amiket b.sznak javítani tehát szerintem nincs első helyen hogy odabigyesszék azt a plusz egy szót a kérdéses játékokhoz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#136440) Zol77 válasza Atomgeszi (#136431) üzenetére


Zol77
aktív tag

Miért nem nézel szét vásárlás előtt?
Két boltban is 5200Ft újonnan. Árukeresőn megtalálod,az egyiknél raktáron is van. Nem 6-7, de a store-hoz képest 700-al drágább,viszont kapsz érte egy Blu-ray lemezt.

(#136441) Rage47


Rage47
veterán

Battlefront 2-t tolja valaki? Mikrolagos nektek is? Kikapcsoltam az EA adatmegosztást is a menüben, mert javasolták valami külföldi fórumon, de így is be-beakad a karakterem multiban.

(#136442) RangerFox válasza Rage47 (#136441) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én nem tapasztalok ilyeneket. Vagy a neteddel van valami, vagy az EA szervereivel, mostanában sokat gyengélkednek.

(#136443) Rage47 válasza RangerFox (#136442) üzenetére


Rage47
veterán

csak ez a játék szar :/

(#136444) tigor


tigor
tag

Csinálta már valaki ezt a Predator challenge-t Wildlands-be?
Gyerekek ez nagyon nagy fun. :DD
Nekiálltunk vagy 10-szer de meglett a rohadék. :))

(#136445) marilllyo válasza tigor (#136444) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát mióta van ez a DLC azóta érdekel a Wildlands.... A következő akciónál behúzom szerintem. ;)
VR videót láttam. Eléggé FUN.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136446) retesz147


retesz147
addikt

Kedves fórumozók!
Rákeresve a Debrecen-re nem találtam véleményt a debrecenkonzolról. Vennék náluk egy DS4-et. Van tapasztalat a boltal?
Megbízhatók?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#136447) donceleger8


donceleger8
őstag

Sziasztok!
Létezik táncszőnyeg ps4-re? Én nem találtam. Van Just Dance program de nincs hozzá szőnyeg. Nem értem.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#136448) marilllyo válasza donceleger8 (#136447) üzenetére


marilllyo
veterán

Just dance az fagyival vagy kamerával megy. Szőnyeg nincs. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136449) juhasz22 válasza Rage47 (#136441) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Nekem random átvált gyors futásra a karakter bár single be is ez van és néha még BF1 ben is csinálja. Nem tudom mi lehet kontrollert már PC n néztem azzal nincs gond de nagyon idegesítő.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#136450) Djuree


Djuree
félisten

hali!

megvettem a gta5-öt. meg akarom csinálni az összes küldit. van valami sorrend amit követni érdemes, vagy nem tud kimaradni semmi, mehetek össze vissza?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.