Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137801) Demizson92 válasza lazioforever (#137800) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a korrekt válaszodat! :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#137802) danielgalaxy válasza Sefter (#137799) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Oh, fuck! Valamiért pedig az volt bennem. Thanks! Akkor nem veszek Metal Gear 4-et :D

(#137803) erahurka válasza #20844032 (#137793) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet érdemes lenne akkor külső vinyóról játszani? :F

(#137804) #20844032 válasza lazioforever (#137800) üzenetére


#20844032
törölt tag

Annyira nem növeli, hogy bf4-en lockeren meghal a netkód alatta amikor leomlik a torony, és a régi gépeken van vagy 10fps közben :D Pár száz órám van benne, tudom miről beszélek. És az még csak nem is kapott propatchet, csak szimplán a teljesítményfokozó mód rúg rajta akkorát prón, hogy ne legyenek ilyen problémák.
A szarabb gép szarabb lesz mindig. Csak a mértékében lesz elétérés. Mindegy, hogy heti egyszer lesz szarabb, vagy napi szinte, de szarabb lesz. Aki megteheti, hogy jobb minőségben játszon, az miért játszik szarabb minőségben? Abban hol a profit? Az a pár tízezer? Majd eladásnál visszajön.

(#137805) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Tud valaki segíteni, hogy milyen pancél (seteket) érdemes használni a Nioh-ban? Maga a játék nem is írja, hogy melyik set mit ad...érdekes.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#137806) Lefty


Lefty
addikt

Watch Dogs 2-bol nagyon erdemes a goldot huzni vagy eleg lehet a sima is? 5490-et nekem megerne.

[ Szerkesztve ]

(#137807) ProEvoFan válasza Demizson92 (#137781) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most akciók vannak az edigitalnál.
PS4 Slim 1TB konzol, fekete + Gran Turismo Sport vagy ugyan ez SW: BF2vel 99990 ft.

(#137808) #20844032 válasza erahurka (#137803) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én a második rendszerösszeomlás után kicseréltem benne a hdd-t ssd-re. Azzal már nem halt meg, de pár hétre rá eladtam, mert egy visító bazári fos volt az a slim. Gyűlöltem. Legszarabb ps4 evör. Az összes megjelent ps4 verzából volt gépem, és bár a fatek is hangosak, de azok legalább nem főzik meg a hdd-t.

(#137809) erahurka válasza #20844032 (#137808) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk hangosnak én nem érzem az enyémet. Neked mennyi idő után kezdett szarakodni?

(#137810) #20844032 válasza erahurka (#137809) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nemtudom, nem is nagyon használtam. Az első viszonylag soká, a második meg ilyen 1-2 héten belül. De a másodiknál itt olvastam valakitől, hogy ő is kicseréltem, mert meghalt a hdd a gépében, és amikor kivette olyan forró volt, hogy nem hitte el. És akkor kivettem én is, és kb 60 fokos volt a hdd...

(#137811) sutyesz96 válasza ProEvoFan (#137807) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hát ezek közül egyik se valami nagy durranás. :N

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#137812) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Egyenlőre kezdő vagyok PS4 téren. Azzal tisztában vagyok, hogy a kontroller lightbar színét a játékosonként változtatja a gép. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy ha bekapcsolom a gépet és elindul a kontroller_1 kék színnel, majd elindítom a FIFA 17 et akkor átvált pirosra. Ez mitől lehet? Kettő kontrollerem van, de a másik akkor kikapcsolt állapotban volt. Ha bekapcsoltam a kontroller_2 őt is, ez lett kék színű a játékba. Ha kilépek a PS menüjébe akkor visszaáll az eredeti színre kontroller1 kék, kontroller2 piros...

Olvasgattam, de sajnos nem találtam erre vonatkozó infót a topikba.

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#137813) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok!

Sokat olvastam itt mielőtt vásároltam, köszi a rengeteg hasznos dolgot! :)

Beléptem a klubba egy pro masinával(egyelőre fhd tv később majd oled csere), megvettem hozzá akciósan a 15 hónap PS plust meg rendeltem Ebayről "kottont a fütyikre", és y átalakítót a hyperx füleshez, ha átalakítóval használom a játék hangját is a kontrollerből kapom headsetre?

Az első játék az Order 1886-használtan gyorsan kipörgetem aztán jöhet a többi :)

Uncharted 4
Last of Us Remastered
Bloodborn
Horizon Zero Dawn

Illetve azúj God of War ha megjelenik :)

(ha ki hagytam valamit ami ebben kategóriában kihagyhatatlan írjátok meg kérlek beteszem a "play" listre :D )

Autósból melyiket ajánljátok GT Sport vagy Driveclub esetleg?

Illetve Fifázik innen valaki? Megéri most megvenni a jelenlegit vagy érdemes megvárni az újat (online szoktam játszani ligákat) Van valami hátrány használtból? (Nem vagyok fanboy, de nekem ez jobban bejön mint a PES)

Uff, Jó gamet mindenkinek!

(#137814) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Láttam páran kerestétek a Samsung MU61XX szériás tévékhez beállításokat én itt gyűjtöttem össze többet - ebben van saját beállítás is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#137815) lazioforever válasza #20844032 (#137804) üzenetére


lazioforever
tag

Hát konkrétan én nem, vagy csak nagyon elvétve játszom online. Olyan játékkal pedig még nem találkoztam, aminek bármi akadásbeli gondja lenne sima PS4-en. Folyton ez az fps vadászat... mindig ezen vagytok fennakadva. Régen ilyen nem volt. Hiába, öregszem. :D

"Aki megteheti, hogy jobb minőségben játszon, az miért játszik szarabb minőségben? Abban hol a profit? Az a pár tízezer? Majd eladásnál visszajön."

Ezt írtad. Itt nem a "megteheti/nem teheti" kérdésen van a hangsúly. Egyszerűen minek fizessek többet valamiért, amit nem használok ki, és az olcsóbb is maximálisan megfelel arra a célra, amire szánom?
Profit? Milyen profit? Ez egy szórakoztató eszköz, nem lesz belőle plusz hasznod. Ugyanazt a szórakozást nyújtja mindkét gép.
Eladásban pedig nem gondolkodom. Miért adnám el? Mint írtam, jó pár évre előre meglesz a játszani valóm ezzel a konzollal. Feltéve persze, ha nem megy tönkre, de ez más téma. Ugyanúgy meghibásodhat a Slim, mint a Pro. Én is tudom, miről beszélek, PS2-ről váltottam erre. Ha az jó volt 10 évig, és ellátott játékkal, ez is meg fogja tenni (persze tudom, a mai gépek nem fognak 10 évet bírni), ha a hardver nem megy tönkre.
A mai napig előveszem a PS2-t, és játszom rajta. Sőt, keresztfiam örökölte gyakorlatilag meg, nagyon szereti. Nem a grafikától lesz jó egy játék, hanem az élménytől, amit ad. És ebben nincs különbség számomra a Slim és a Pro között.

Még egyszer, ez a saját véleményem. Megértem azt, ha valaki csak Pro-ban képes gondolkodni, tekintve, hogy az fejlettebb gép. Ezét is kezdtem előző hozzászólásom úgy, hogy: "Én akkor vennék csak Pro-t, ha ki is tudnám használni az általa nyújtott előnyöket"

(#137816) RangerFox válasza Tosee (#137812) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Alapból 4 kontroller lehet a géphez csatlakoztatva, ezek sorrendben kék, piros, zöld és lila színekben világítanak. (1./2./3./4. játékos). Mindegyik Fifában ha egy kontroller van, akkor az piros lesz, hiába az első játékos. A második pedig kék lesz. Nincs semmi jelentősége, csak ez ilyen. Nem tudod megváltoztatni. Amúgy van pár játék, ahol van szerepe a lightbarnak, pl életerőt jelöl, villog ha a közelben van valami felszedhető dolog vagy épp rendőrautó szirénáját utánozza. De a fifákban nincs gyakorlati szerepük.

(#137817) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#137814) üzenetére


Bogyi007
veterán

Valamint itt van még konkrétan képekkel ellátott beállítások konzolos játékhoz a Samsung MU6100 szériához (Az Xbox One-os képek ne zavarjanak meg titeket alatta vannak a tévé beállításos képek)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#137818) Kvelstadt válasza danielgalaxy (#137797) üzenetére


Kvelstadt
veterán

God of war ascension is elég jó játék ha szereted a szériát.
Meg a demons souls is ha a dark soulsok tetszenek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137819) #20844032 válasza Bogyi007 (#137817) üzenetére


#20844032
törölt tag

A színtérbeállítást tegyétek át natívról automatikusra, ugyanis ps4 esetében sajnos többször az van, hogy a konténer által jelzett, és a kontentben tényleg csomagolt színtér nem egyezik. Automatán a kontenthez igazítja (láthatóan jobb is lesz, eltűnik a néhány játéknál mosottas szín).

>lazioforever:
Te írtad a bf4-et, meg hogy nem növeli. Aztán meg azt írod nem játszol vele. Tehát nem játszol vele, de nem növeli. Vagy ha mégis, akkor téged nem érint, mert nem játszol vele. De más meg vegye meg bátran, mert nem növeli. Vagy ha mégis, akkor nem nálad, másnál meg tökindegy, mert az más.
Értem.
Miért walloftextben próbáljátok racionalizálni, hogy megvettétek a valaha kapható legszarabb ps4-et, és hogy az miért jó, és tegyen így más is? És ha ezt valaki benyeli, és megveszi, és nála meg hurka lesz a bf4? Bele kell nézni a tükörbe: megvettem ezt, hogy spóroljak mondjuk negyvenezret, de azért nem hagy nyugodni a dolog, Átjárok haverhoz, próbálgatom a prot, és győzködöm nmagam, hogy nem olyan szar ez. Ez oké. De miért ajánlgatod ezt másnak? Ez olyan jó móka?

[ Szerkesztve ]

(#137820) Rigormortiis válasza #20844032 (#137819) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért a pro megjelenése előtti 3 évben bőven el lehetett úgy bf4ezni, hogy Lockeren berecegett a játék, amikor összedőlt a torony.

Eleve az a gáz, hogy van 'jobb' és 'gyengébb' ps4.

Meg ez a 'valaha kapható legszarabb ps4' kijelentés sem tiszta. De szar is volt már premierkor megvenni, szinte pironkodok is érte.

Mindenki döntse el, hogy mekkora kerete van rá, és megéri-e neki azt a plusz pár tízezret.

Hogy a fenébe húztuk ki annyi évig a ps1-ps2-ps3 generaciót digitalfoundrys méregetések meg erősebb konzolverziók nélkül... (oké, az előző gen vége felé kezdődött ez a f.szság).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#137821) Tosee válasza RangerFox (#137816) üzenetére


Tosee
őstag

Áhh. Köszönöm szépen! Nem tudtam, hogy a Fifában ez így működik. Igazából nem zavar a szín mert nem nézem, csak meglepett mikor átváltott.

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#137822) #20844032 válasza Rigormortiis (#137820) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, csak akkor még mindenkinek ugyanaz jutott(mondjuk engem sokszor egyszerűen kivágott 64fős szerón annyira megpusztult a glép alatta). Az alapvetően nagyon nem baj, hogy ma már van választás. Hogy nem azonosak a feltételek, háááát...no igen. Az már nem feltétlenül vidám.
De ez még mindig nem az fps-ről szól. Játszok én switchen is nem keveset. Meg bármin. Meg mindenki. Pláne nem a digitalfoundryról.

"Mindenki döntse el, hogy mekkora kerete van rá, és megéri-e neki azt a plusz pár tízezret." - ebben tökéletesen egyetértünk. Én sem írtam mást.

[ Szerkesztve ]

(#137823) lazioforever válasza #20844032 (#137819) üzenetére


lazioforever
tag

Tényleg nem értem, mi bajod van. Mint írtam, haveromnak van Pro-ja, ott játszottam BF4-el. Kölcsönkértem, kíváncsiságból kipróbáltam nálam is, nem vettem észre hatalmas változást. Elnézést, ha ezzel csalódást okoztam neked....
Hol ajánlottam én, hogy slim-et vegyen valaki? Azért, mert azt állítottam szembe az általad favorizált Pro-val? Írhattam volna a FAT gépet is, ugyanazt tudja mindkettő. Így jobb?

Harmadszor írom le ma este, kiemelem újra: saját vélemény volt, amit írtam. Azt hittem, egy fórum erre való. Kérdeztek valamit, véleményt kértek, én leírtam a sajátom. Te is leírtad a véleményed. Miért kell nekem esni valamiért, ami neked nem tetszik?

"megvettétek a valaha kapható legszarabb ps4-et" - ezt meg meséld másnak.... vannak, akiknek soha nem lesz semmi elég jó.

Hogy visszakérdezzek a te szavaiddal: "De miért ajánlgatod a Pro-t másnak? Ez olyan jó móka?" - meg se fordul a fejedben, hogy létezik olyan ember, akinek megfelel a sima PS4 is (látom, a Slim kifejezésre harapsz, úgyhogy csak így írom le...)

(#137824) Bati0501 válasza Helmoras (#137813) üzenetére


Bati0501
őstag

Y átalakító akkor kell, ha két eszközt akarsz egyszerre használni.
Ha megfelelően állítod be (PS gomb megnyomásával jön elő a megfelelő menü), akkor a fejhallgatón fogod hallani a játék hangját.

Játékokról pont ma is volt szó, keress rá, sok infót fogsz találni.
Nekem a GTS van meg, én ajánlom.

(#137825) RangerFox válasza lazioforever (#137823) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én már alapból azt sem èrtem, hogy mièrt egy híresen szarul optimalizált, règi játèkot kell viszonyítási alapul venni kèt konzol között.
Meg azt se igazán értem, hogy miért kell minden egyes új tagnak feltenni ezt az ezerszer körbejárt tèmát. Mi úgyse dönthetünk helyette, hogy neki megéri-e a felárat az erősebb gèp... A magam részéről azt mondom, hogy egyik sima/slim gépet használó játèkost nem ér hátrány semmilyen téren sem, minden játék elérhető rá, mindegyik játék bőven jászható és szép minőséget nyújt, a VR-ral is kompatibilis stb.

(#137826) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A napokban többen érdeklődtetek az új Hori kontrollerről, GS-en van most fent teszt róla.

(#137828) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Srácok, ez a Witcher végig ilyen lesz hogy 5 perc játék 15 perc párbeszédek? A legelején vagyok, mikor a griffet kell elkapni, ez megvan utána valami irdatlan sok beszélgetős rész van. Marha unalmas..

(#137829) Helmoras válasza Bati0501 (#137824) üzenetére


Helmoras
őstag

Koszi a valaszt! Igen majd a mic reszet is hasznalnam, de addig is tudom akkor hasznalni, csak mic nelkul, szuper.

Giinos: a Witcher story based szerepjatek erosen, rengeteg a parbeszed, egy egy mellek kuldetes komolyabb mint sok mas jatekban a fo kuldetes.
De lesz benne akcio boven :) mondjuk ha a story nem erdekel nem biztos hogy a kedvenced lesz...

[ Szerkesztve ]

(#137830) 30z.Samu válasza RangerFox (#137825) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mindenki játsszon, amin tud, meg amire van kerete. Kár ezen vitázni szerintem. :)

Sic Parvis Magna

(#137831) ViktorHUN79 válasza WhiteWalker (#137828) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Olyan mint a szomszédok teleregény, épcsak azt vártam már, hogy valamelyik bokorba ottlapul Gábor Gábor a nagy fehér Etus és Böhm bácsi!

(#137832) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#137828) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez ilyen.Akció is lesz benne, de ha az első kettő nehézség közül választottál, akkor nem nehéz a játék.

(#137833) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Köszi mindenkinek a Witcher kérdésemre a választ.
A story része kevésbé érdekel, mennek tolni a küldetéseket. De sikitofraszt kapok hogy állandóan duma duma hátán van...
Azt hiszem a második fokozaton kezdtem el, annyira nem olyan nehéz egyelőre, bár ismerkedek még a játékkal. Nah mindegy, kicsit játszok vele aztán meglatom bejon e vagy sem.
(lehet az az én bajom hogy diablon nevelkedett gamer vagyok, ennek meg lassú a játék menete)
Viszont a Shadow of War utáni űrt kéne betöltenie valamelyik ilyen játéknak :D

[ Szerkesztve ]

(#137834) prokxy válasza FollowTheORI (#137762) üzenetére


prokxy
veterán

Mennyibe fájt?

Hétfőn veszem át, de csak az alapot. :)

Láttam, toltad a HZD-t, mesélj! :R
De inkább priviben!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137835) Demizson92 válasza ProEvoFan (#137807) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Köszönöm igen azt láttam, de a cikk utan nagyon filozok inkább a Pro vételén, inkább kiadok plusz 15 ezer forintot de akkor van egy újabb és erősebb konzolom :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#137836) Bad Pritt válasza WhiteWalker (#137833) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Huh, akkor a Divinity Original Sin és Pillars of Eternity közelébe se menj majd, utóbbiban konkrétan volt, hogy másfél óra csak párbeszéd és olvasgatás. :D
Én inkább Batmaneznék, az végülis sok részletében a szellemi atyja a Middle-Earth játékoknak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137837) dolko1944


dolko1944
csendes tag

Hali!

Nyomtam kicsit a metálgír szörvájvot. Lehet benne fainul multizni :C . (Ami jól meg is akad néha, de nem olyan vészes). Annyi cuccot lehet benne gyűjteni, gyártani, javítani, meg ideodaamoda pakolászni, hogy azt se tudom mi van. Elég viccesen néz ki, ahogy szedem össze a sámlit, fonott kosarat, poharat mert ugye az is riszórsz. Multi nélkül nem tudom mitől lesz ez érdekes, tizenpárezerér... :F

(#137838) sp8787 válasza Rigormortiis (#137805) üzenetére


sp8787
addikt

Van amugy Nioh topic.
A jatek meg kiirja hany db milyen bonuszt ad...erdekes. :)

[ Szerkesztve ]

(#137839) WhiteWalker válasza Bad Pritt (#137836) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Neeeeee , pont most lesz akciós a Divinity és annyi jót olvastam arról is, régóta szemezek már vele, gondoltam akkor itt az ideje hogy bezsakoljam, de akkor ez a játék így felejtős.

Szeretem az rpg elemekkel tarkított játékokat, még a Dragon Quest Heroes 2 és a FF XV ami még tetszene talán. :U

[ Szerkesztve ]

(#137840) sp8787 válasza WhiteWalker (#137833) üzenetére


sp8787
addikt

Miert nem valtassz egy kicsit feljebb BB, Nioh ..etc?

(#137841) WhiteWalker válasza sp8787 (#137840) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Nioh megvolt, abban úgy ahogy tudtam is haladni elég meglepő módon. Aztán jött egy csere ajánlat a Shadow of Warra... Szóval tetszett a Nioh, csak ezt nem tudtam kihagyni.
A Bloodbourne GOTY-t pont tegnap tettem a gépbe. Istenem, a hangulata nagyon ott van, de rohadtul kemény és nehéz. A legelső bárdos köpenyes mufti megfingatott, kB 2 óra volt mire lezuztam. Aztán kicsit koboroltam a városba, jött egy kisebb szektas csoport, lőttek is rám és jött valami zombi kutya is, úgy hogy itt esélyem sem volt. Aztán itt feladtam... El nem tudom képzelni ebben a játékba hogy lehet előre jutni...

(#137842) tailor74 válasza WhiteWalker (#137841) üzenetére


tailor74
őstag

Pont a bárdos köpenyest nem kell erőltetni az elején, kezdésnek nagy falat. :)
A szektásoknál nekem az vált be, hogy egyet meglőttem viszonylag nem nagy távolsagról, így 2-3 manus indult el egyszerre felém, akik követnek is egy darabig, így kisebb csapatokban el lehet intézni őket.

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#137843) sp8787 válasza WhiteWalker (#137841) üzenetére


sp8787
addikt

Bloodborne
Ha Father Gascoigne-t le tudtad gyozni akkor olyan nagy baj nem lehet, sztem a jatekosok tulnyomo resze ott vagy elotte feladja/elverzik. Ez nem olyan ,hogy lerohanunk mindenkit, nem art vegiggondolni milyen taktikaval megy neki a nagyobb csoportoknak.

Nioh
Maganvelemeny de az egy nagyon rossz csere volt.

(#137844) Bad Pritt válasza sp8787 (#137843) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem a bárdos köpenyes az a trollszerű jószág lehet, aki a kezdőhelytől nem messze kóborol egy kis sikátorban. Legalábbis ott az utca végén van az a rész, amit Giinos mond a puskás csávóval, két kutyával, meg a vérfarkas máglyával.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137845) sp8787 válasza Bad Pritt (#137844) üzenetére


sp8787
addikt

Ja ,hogy a legeleje a jateknak?
Na igen. A bardossal kezdoknek abszolut felesleges foglalkozni, a kovetkezo resz meg az a checkpoint a jatekban ami vagy beledneveli a megfelelo hozzaallast vagy feladod.

(#137846) belan válasza lazioforever (#137815) üzenetére


belan
addikt

Én is prot vettem mert 35 ezer volt a különbség a slim és pró között ,óriás különbséget én sem látok azért valahol meg értem a álláspontod de én úgy voltam most 35 ezertől nem leszek gazdagabb és akkor már inkább egy fejlettebb gépet veszek ,itt nem csak 4K lehet kihasználni a próban nagyobb fps szám vagy részlet gazdagabb környezet

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#137847) bAtt001 válasza WhiteWalker (#137833) üzenetére


bAtt001
addikt

"story része kevésbé érdekel" engedd el a játékot, ez a történetről és főleg a karakterekről szól. Van akció is benne de a történet nélkül valami gagyi hack'n'slash lenne a játék :D

(#137848) Xaels válasza WhiteWalker (#137841) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig ha har akkor a Niohnál kevés jobbat találsz szvsz..

Bloodborne amíg nem küzdesz meg a Cleric Beast(első boss, óriás farkasember)-tel addig nem tudsz fejlődni, utána könnyebb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#137849) Oppenheimer válasza Xaels (#137848) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Igazából tud, lehet szerezni egy insightot valahol a boss előtt, és kezdheti a lvlupot.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#137850) Bad Pritt válasza WhiteWalker (#137839) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Divinity amúgy istentelenül jó játék, csak az tényleg egy rpg, rengeteg olyan játékelemmel, amit ki kell tapasztalni és először nem egyértelmű, a harc körökre osztott, elhúzódó és elég nehéz sokszor, a világ felfedezése pedig rendkívül sok idő, tényleg rengeteg mindent érdemes kipróbálni, hogy egyáltalán lehet-e. Imádom amúgy, de nekem nagyon ilyen hangulatjátéknak számít, ha rákattanok, akkor tizensok órákat el lehet vele tölteni, de amúgy elő nem venném. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.