Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137251) WaterWave válasza zzola (#137248) üzenetére


WaterWave
veterán

az lehet látod :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#137252) FollowTheORI válasza zzola (#137211) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hmm... lehet ki kéne majd próbálnom egy ilyen bundlit... mert az enyém régebbi még (7016B amit sikerült venni) és néha elég hangos tud lenni...

Na majd meglátom. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#137253) james001 válasza saelin (#137241) üzenetére


james001
veterán

Tekken 7. Rá voltam hájpolva,imádom az összes Tekkent,de ez egy tartalom nélküli fos lett,semmilyen sztori móddal,egyáltalán nem olyan minőségű mint a régi részek... Igaz egy platinát azért kiizzadtam belőle,de aztán adtam is el :D PS4-re csak ez volt igazából eddig,PS3-ra tudnék még írni egy párat.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#137254) sp8787 válasza saelin (#137241) üzenetére


sp8787
addikt

The Last of Us™ Remastered

(#137255) RangerFox válasza saelin (#137241) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Wolfenstein The New Order, Knack. Előző genből ami nagyon megmaradt az az inFamous 2, NFS Rivals, LBP3.

(#137256) Mr X válasza sp8787 (#137254) üzenetére


Mr X
veterán

Ezzel mi volt a baj? PS3-on imádtam.

(#137257) Kvelstadt válasza marilllyo (#137233) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Túl sok a barátod ps-en. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137258) kriszpontaz válasza sp8787 (#137254) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Egyet kell hogy értsek. A felénél visszaadtam. Még jó hogy kölcsönben volt.

(#137259) SH4D0W2011 válasza kriszpontaz (#137258) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

(#137260) WhiteWalker válasza saelin (#137241) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha én azt leírnam hogy Uncharted collection, én lennék a fekete bárány ismét :D

[ Szerkesztve ]

(#137261) Bad Pritt válasza saelin (#137241) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fallout 4 és Bloodborne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137262) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Tegnap beszereztem egy új tv-t,4k,aktív hdr,ma kipróbáltam kicsit a division-t (pro gépen) és nem látok egetverő különbséget.100%,hogy vmit a beállításaiban kellene állítgatni,de mit? :-(
Ha a ps4-en full hd fölé rakom akkor még rosszabb lesz a gép mint full hd-ban.Már próbáltam több mindent,de nem lett tökéletes.Most full hd-n hagytam és a tv-t állítottam hdr-re (lg tv),de full hd-n,49"-on az előző tv-men érezhetően szebb volt a kép (division-ben már az elején a kis narancssárga karikánál kiégett a szemem :-) ).
Mi lehet a gubanc?

(#137263) vonSux válasza Bad Pritt (#137261) üzenetére


vonSux
őstag

Nálam 2017-ben a három legtöbbet játszott játék:

Fallout 4: 63óra
Dark Souls 3: 60 óra
Blodboorne: 53 óra

:D ebből is látszik, hogy a toplisták kb mennyit érnek, mert mindenki megtalálja amit szeret, max mást.

Nem bántam meg, de szerintem gyenge lett és keveset játszottam vele: Ghost Recon Wildlands.

[ Szerkesztve ]

(#137264) Bad Pritt válasza vonSux (#137263) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hogy tudtál hozzászokni az F4 irányításához? Mármint én elég sokat toltam PC-n, ezért is vettem meg PS4-re is, mikor váltottam, de az istennek se sikerült megszokni, pedig az fps-ek általában mennek (Overwatch, Destiny, Deus Ex is megvan, nincs gondom velük).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137265) vonSux válasza Bad Pritt (#137264) üzenetére


vonSux
őstag

Az elején nem tetszett a játék és többek között az irányítás se (leginkább a gombkiosztás zavart, de ezen lehet változtatni), belement pár óra és félreraktam. Jóval később, amikor nem volt semi érdekes újra belenéztem, és beszippantott a sztori, meg a hangulat (a Fallout 3 nekem kimaradt korábban). A többi történelem, és ezzel a tavalyi év legtöbbet játszott játéka lett a részemről :D

[ Szerkesztve ]

(#137266) Lefty


Lefty
addikt

Ez a Friday the 13th szar? Fura, hogy eladasi toplistas. Van valakinek tapasztalata vele?

(#137267) Đusty válasza saelin (#137241) üzenetére


Đusty
addikt

Rainbow Six Siege.

(#137268) Carlos Padre válasza WhiteWalker (#137260) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol, most próbálom letudni az elsőt, de a tököm tele van már vele. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#137269) Kvelstadt válasza saelin (#137241) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Uncharted trilógia.

Giinos.
Nincs azzal semmi. Nem jöhet be mindenkinek. Engem egyenesen taszít.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137270) Xaels válasza saelin (#137241) üzenetére


Xaels
félisten

Szerencsére én csak kölcsön kaptam, de az FFXV nagyon nem tudott behúzni és hamar ki is került a meghajtóból. Amit megvettem és csak azért csalódás mert a gyomrom nem bírja az a The Last Guardian, de talán ezen ha upgradelek Prora az segíteni fog mert egyébként be tudna szippantani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#137271) saelin válasza Lefty (#137266) üzenetére


saelin
veterán

Múltkor szóba került itt a friday 13 és dead by daylight. Néztem pár videót és utánuk olvastam, de nem tűntek túl jónak. Mintha egyik sem lenne kész. Friday karakterek fejei nagyon bénák, csúnya benne egy csomó animáció, tele van buggal.
A dead by daylight kevésbé bugos, de iszonyatosan fapados. Egyáltalán nem adja egy igényes játék hangulatát, mert nagyon kevés lehetőséged és mobilitásod van. Egy csomó tárgyat nem lehet átmászni, csak fix pontokon lehetséges, ha te vagy a gyilkos akkor sokszor körbe-körbe szaladtok a prédával, mert erre semmi megoldás nincs, pedig tele van sírva vele a net (circling).

Biztos megvan nekik a közössége, de nem nevezném őket jó játéknak... Mind a kettő olyan mint egy early acess steam játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#137272) Zol77 válasza Elims (#137262) üzenetére


Zol77
aktív tag

Azért nem látsz különbséget,mert szinte nincs is semmi. Nézz összehasonlító videót yt-on, van vagy 8db,nem linkelek konkrétat,mindegy melyiket nézed. Én pont ezért nem vettem pro gépet mert az összes ilyen pro vs slim összehasonlító videókon nagyítóval kell keresni a különbséget,cserébe hangos ha 4Kban használod,és kétszer annyit fogyaszt. Pedig lett volna rá keret,és 4K tv-m is van,de nem győzött meg egy videó sem,hogy hozna annyi grafikai plusszt a pro,hogy inkább azt vegyem.

(#137273) saelin válasza Zol77 (#137272) üzenetére


saelin
veterán

A pro inkább a néhol elérhető plusz FPS vagy a unlockolható framerate miatt éri meg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#137274) Nayrobi válasza saelin (#137241) üzenetére


Nayrobi
őstag

Witcher 3. Mondjuk tudtam, hogy nem fog tetszeni, de olcsó volt.

(#137275) prokxy válasza Zol77 (#137272) üzenetére


prokxy
veterán

Köv. héten jön elvileg a 4K TV (55"-os egy 40-es FHD után), ne paráztassatok már be, h rosszabb lesz a kép a játékok alatt... :Y :O

Ill. még egy dolog: az normális, h a God of War III remastered nem megy teljes képernyőn? Körben van vmi fekete kerete... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137276) szallasi007 válasza Zol77 (#137272) üzenetére


szallasi007
őstag

Pusztán kíváncsiságból kérdezem hogy a YouTube videókat 4k és FHD felbontásban nézted meg vagy csak FHD-ban? A párom látja a különbséget mikor a gép a monitorra vagy a tv-re van kötve.
Többet fogyaszt ezért nem vetted meg? Hmm, és mennyivel éves szinten?
Hangos? Mert a mute-ot benyomod a tv-n és teljesen némán ülsz le játszani?
Meggyőzted magad hogy nem kell a pro :R

[ Szerkesztve ]

(#137277) erahurka válasza Zol77 (#137272) üzenetére


erahurka
félisten

És ezt Full HD YouTube videók alapján állapítottad meg? 4k tévére van értelme a prónak, hiszen az LCD technológia miatt nem mindegy hogy natív jelet kap a tévé vagy alacsonyabb felbontást. 4k tévén nagyítgatás nélkül is látszana a különbség.

(#137278) #20844032 válasza prokxy (#137275) üzenetére


#20844032
törölt tag

Jó lesz az, nem kell izgulni, csak amikor a vakság találkozik az igénytelenséggel, az nem egy szerencsés kombó :DDD

(#137279) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Titanfall 2. 4000 forintért + 500 ft posta; még mindig jó vétel.Ku@vajó' játék!

(#137280) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Konzolokszervizén van már ára a Shadow of the Colossus-nak, 12500 pénz lesz náluk (persze még változhat, de nem szokott).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137281) SH4D0W2011 válasza Bad Pritt (#137280) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Komolyan mondom, szinte semmit nem tudok erről a játékról, de nagyon várom. :D

(#137282) Bad Pritt válasza SH4D0W2011 (#137281) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor viszont te vagy a tökéletes célközönsége a játéknak, ne is nézz már utána semminek, vedd meg, játszd végig, aztán megint és megint és megint... Bárcsak az ICO-t is megcsinálnák ugyanígy, bármennyire is ezt tartják a legjobb PS2 játéknak, nekem az volt az etalon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137283) sp8787


sp8787
addikt

Kijott ez a Kerbal Space Program Enhanced Edition.
Egesz viccesnek tunik, majd egy akcioban lehet be kell szereznem.

(#137284) prokxy válasza #20844032 (#137278) üzenetére


prokxy
veterán

YT videók kommentjei alatt látom, hogy a felskálázás nagyon jól működik, ill. sokkal jobban néznek ki a játékok, meg van Samsung TV-re guide hogy kell belőni a HDR-t, game módot PS4-hez.
Csak ezek a lenti kommentek "megijesztenek"! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137285) #20844032 válasza prokxy (#137284) üzenetére


#20844032
törölt tag

Engem is, csak másképp. :D

(#137286) Zol77


Zol77
aktív tag

Többet nem írom le a véleményemet,mert mindig van 2-3 huszár,aki a leírtak ellenére képtelen értelmezni az olvasottakat. Leírtam, hogy 55" 4K SamsungTv-n,Nvidia ShieldTV-vel néztem valódi 4K-ban rengeteg összehasonlító videót.
Ezek után olyan komment jött,hogy "remélem 23 collos fullhd-ban nézted,és ezután vontad le a következtetést, vagy 1080p ben nézem yutubeon,de a legjobb az a németben dolgozó fúrumtárs volt,aki a régi nick nevével kijelentette,hogy nincs semmi különbség ,ha kanapéról játszol 4K es FHD között,majd alig egy hónap múlva az új nick nevével már bőszen támadta a kinelentésemet,hogy ő igen is látja a különbséget a 4K és FHD között. Na most ez hogy? Na mindegy.
De bele lehet olvasni a komnentekbe a videók alatt,gyakorlatilag a kommentek háromnegyede erről szól,hogy itt mit kell nézni,mert nem látnak semmi különbséget.
Van előnye a PRO-nak persze,gyorsabban tölt be a játék,multinál főleg,ezt többen is írták, több játéknál ott a 60fps lehetőség,jobb az élsimítás,de ezek nekem nem voltak fontosak.

(#137287) heihachi válasza saelin (#137241) üzenetére


heihachi
addikt

HZD, biztos nagyon jó játék, csak nem nekem készítették.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#137288) Nescafé válasza ProEvoFan (#137279) üzenetére


Nescafé
őstag

Tényleg nagyon jó :)
Annyiért vettem én is.

 iPhone 15 Pro

(#137289) SH4D0W2011 válasza Bad Pritt (#137282) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem tetted könnyebbé a várakozást, sőt... :)) De egyébként jó volt ez a megerősítés, hogy érdemes rá várni, plusz gondolom nem véletlen, hogy már a 3. generációra jelenik meg, csak jelent valamit. :)

(#137290) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#137279) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce, ennyiért ajándék.

(#137291) szallasi007 válasza Zol77 (#137286) üzenetére


szallasi007
őstag

Lehet hogy mi értjük félre amit írsz, de a videóból és a hozzászólásokból kiderült hogy hangos - ja mert teljes csöndben játszol egy konzol mellett.
Majd írtad hogy sokat fogyaszt - gondolom ez is a hozzászólások eredménye, de biztos rengeteget fogyaszt a heti 6-8 óra játék alatt.
Nincs különbség a 4k meg az FHD között még ha skálázott is az a 4k - le kell tölteni egy 4k demót meg egy FHD demót és el kell indítani ugyanazon a kijelzőn. Ha nem látod a különbséget akkor valóban ne vegyél pro-t.

(#137292) marilllyo válasza heihachi (#137287) üzenetére


marilllyo
veterán

Én így vagyok az Assassins Creed játékokkal.
Ps3 idejében erőltettem magam a második részre...de nem. Engem nem. Mondjuk nekem a kor sem tetszik. Az első rész templomos lovagos világa bejönne csak az még...csak az első rész.

Fallout 4 tudom, hogy tetszene...csak az a frame...meg a bugok. Lehet én voltam pech-es de az első komolyabb küldit a városban nem voltam képes végigszenvedni... egy év után azért beragadó NPC-k meg enemy-k ne legyenek. :( Vagy ne akkor amikor próbálnám megszeretni a játékot. Uh önmagam másának megteremtése a karaktergenerálóban több időbe tellett mint amennyit játszottam vele.

Hatalmas csalódás volt a Moto Racer 4 is. Imádtam a korábbi részeket. Ez meg úgy sz*r ahogy van.

Ja hát meg a Mad Max. Ki akartam platizni de képtelen vagyok rá... egyszerűen nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137293) Gery9112 válasza marilllyo (#137292) üzenetére


Gery9112
őstag

Az Originst azért majd próbáld meg......olyan mint a Horizon. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#137294) Bad Pritt válasza SH4D0W2011 (#137289) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom amúgy miért éri meg és miért lesz PS4-en is sikeres (mert az lesz), a mai trendeknek gyakorlatilag teljesen ellentmond minden, ami ebben a játékban van. A hangulata, az nagyon eladja szerintem, meg talán a letisztultság, egyszerűség.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137295) Tatyla


Tatyla
őstag

Én személy szerint látok különbséget az előző tévém (LG 42" LCD) meg az új (Panasonic 50" 4K HDR) között igaz kerestem a neten pár kép beállítási lehetőséget és aszerint lőttem be a True Cinema és Egyedi módokat, úgyhogy ez nettó faszság hogy nincs különbség, hangosabb e a pro 4k-nál? igen az de leszarom fejhallgatóban úgyse hallom

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#137296) marilllyo


marilllyo
veterán

Na de ha már szóba került?

Számotokra mik voltak a legnagyobb pozitív meglepetések, kellemes csalódások?

Ezek olyan címek nekem amikre mikor először ránéztem totál hidegen hagyott. Kellett neki egy esélyt adni...

Stories: Path of Destinies: Az a harcrendszer ami a játékban van zseniális. Kicsit több pálya lenne benne... Ingyen PS+ cím még nem tetszett ennyire.
Lara Croft: Temple of Osiris: PS3-mon játszottam már vele. (Vagy az egy korábbi rész volt lehet). Baromi jó coop game. Local coop-ban is barátnővel.
A két Infamous cím. Egy rágógumi... de agykikapcsolásra tökéletes. Főleg a First Light arenás tombolása. Nagyon-nagyon tetszett.
Middle Earth: Shadow of Mordor. Tökéletes harcrendszer.. Egyszerű mint a faék de nagyon bejött. Egy izgalmas sztorit ha alá raktak volna... :U
Sniper Elite 3. Második nekifutásra.....Először hajamat tépve "ez egy sz*r" alapon hagytam. Aztán idén futottunk egy trófizós kört vele és rájöttem, hogy ez végül is nekem tetszik...

Ha megnézitek 4/6 ingyenes PS+ cím volt.. Szóval... :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137297) sting2 válasza saelin (#137241) üzenetére


sting2
addikt

Lost Legacy - Uncharted 4 , Horizon, Titanfall, Division, Falllout 4, Doom.
Szerintem ezeknek úgy 5 vagy 6 alkalommal szaladtam neki de nem volt meg a kémia.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#137298) Bad Pritt válasza marilllyo (#137296) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tearaway Unfolded, második PS4 játékom, hatalmas élmény volt a mobilos PS4 appal ökörködni, meg a kontrollert úgy használni, ahogy nem is gondoltam volna, hogy lehet, mellette tényleg aranyos kis játék, nem véletlenül volt egy évig Iota a PS4 avatarom.
Ratchet&Clank, hatalmas Star Wars életérzés, remek küldetések, tökéletes irányítás, jó karakterek, tényleg pörgős kis 10 óra szórakozás.
World of Tanks PS4, mivel nagy WoT-os voltam PC-n, ezért meglepett, mennyire más és mégis jó konzolon a játék, csak már nem volt meg a varázsa számomra, ezért hagytam, de tényleg tetszett, ahogy portolták a játékot és nem féltek más irányokat venni, pl fejlesztésnél vagy irányításnál.
Cat Quest, erre nem mondok semmit, ki kell próbálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137299) Zoleee83 válasza marilllyo (#137296) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam pozitív meglepetés volt:

Mafia III: (patchek után teljesen jó , story mindenért kárpótolt, 50+ órám van benne)
Sniper Elite 4: óriási map-ek, a harmadik rész méltó folytatása
Tomb Raider Def. Edition: jó kis kaland
Sherlock Holme: The Devils Daughter: tökéletes nyomozós, agyalós
Ori & the Blind Forest: nagyon keményen ügyességi, gyönyörű képi -zenei világgal

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#137300) consono válasza sp8787 (#137283) üzenetére


consono
nagyúr

Juhééééé! Mióta várom :) PC van benne pár száz órám... De egy akciót én is megvárok.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.