Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136801) Bad Pritt válasza saelin (#136799) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja nem úgy egyből, hanem ahogy te is írtad, miután megvette, utána feldobja rögtön opciónak, hogy elkezdi letölteni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136802) oriic válasza Carlos Padre (#136800) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Paragon játszható PS4-en egér-billentyű párossal.

Live-Die-Respawn

(#136803) Carlos Padre válasza oriic (#136802) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert benne hagyták a játékban. Maga a ps4 csak multimédiás alkalmazásokban támogatja, játékokban nem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#136804) oriic válasza Carlos Padre (#136803) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mit jelent az hogy benne hagyták? Első nap óta elérhető, direkt. Ha a PS4 rendszere nem támogatná, akkor nem is lehetne használni. De ez már a PS3-as időkben is létezett.

PS4-en a War Thunder, meg a Final Fantasy XIV is irányítható egér-billentyűvel minden fajta mókolás nélkül.

Live-Die-Respawn

(#136805) Trash


Trash
tag

ps4 pro-m sajnos extrémen porosodó szobában van. Hetente portalanítom a helyét, de sajna már másnap úgy tűnik mintha egy éve nem takarítottam volna. Porvédő segíthet azon, hogy ne jusson be annyi por a gépbe?

(#136806) BoC1ka válasza oriic (#136804) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Remelem egyre tobb jatekot fognak tamogatni, esetleg nativan benne lesz a kovetkezo ps szeriaban. Vegleg megolne a pc game ipart

YNWA

(#136807) saelin válasza BoC1ka (#136806) üzenetére


saelin
veterán

Da valamilyen szinten a konzolos multit is. Már most is nagyon sokan használnak 3rd party kütyüket, hogy egérrel és billentyűzettel játszanak a kontrolleresek ellen.

Én pont ezért kerülöm a komolyabb (ladder, competitive) meccseket, mert kifoghatsz egy nem egyenlő felet és akkor nagyon nem fun a játék.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136808) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#136809) BoC1ka válasza saelin (#136807) üzenetére


BoC1ka
senior tag

és miért akkora baj ha jövőben bill egér kombóval kell játszani? Vagy kőbe van vésve, hogy csak a ma ismert joyyal lehet játszani konzolon?

Én nem bánnám ha elérhetővé tennék a bill egért is..a konzolvilág elindulna erősebben az mmorpg, moba irányába ami hozza a nagy zsugát. E games etc.

YNWA

(#136810) Sefter válasza BoC1ka (#136809) üzenetére


Sefter
veterán

Szerintem a többség bánná...ez is úgy elk@rvulna mint pc-s gaming...

Psn ID: sefter_hun

(#136811) Xaels válasza BoC1ka (#136809) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy elég ingoványos talaj, ha fullos támogatás jönne akkor jönne vele sok egyéb is. Makrózás például. Legyen csak rábízva a fejlesztőkre, egy-két RTS jöhetne konzolra is de csak felügyelt támogatással.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#136812) sp8787 válasza oriic (#136808) üzenetére


sp8787
addikt

Ughhhhh

(#136813) szzoo válasza BoC1ka (#136809) üzenetére


szzoo
tag

Kanapéból nehézkes az egér+bill. Ha ez lenne az alap irányítás, akkor más konzolt keresnék... Ha meg elpécésedik a platform, akkor miért ne pct vagyek...

(#136815) oriic válasza sp8787 (#136814) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudok róla, már kitettem hírnek én is. :R

Live-Die-Respawn

(#136816) sp8787 válasza oriic (#136815) üzenetére


sp8787
addikt

Soha ne mond ,hogy soha de vszinu soha nem fogok Switch-et venni.
De ez nagyon jo hir a Switch-nek es ami a legfontosabb az user-eknek ,hogy a teljes szeria meg fog jelenni Switch-re.

(#136817) erahurka válasza sp8787 (#136814) üzenetére


erahurka
félisten

Nincs valahol adat arról hogy az ebben a generációban megjelent nem Indy játékok hány százaléka remaster kiadás?

(#136818) Imilenni válasza BoC1ka (#136809) üzenetére


Imilenni
addikt

Vegyél PC-t ha úgy akarsz játszani... Sosem értettem amikor ezért háborognak az emberek hogy nem működik az egér+bill konzolon.

Press "F" to pay respects.

(#136819) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

This war of mine milyen játék megér 3000?😉

(#136820) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Megvegyem a sw bf2 vagy ne? Az első rész annyira nem jött be. Itt is tele van egeressel,mint bf1?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#136821) FIREBLADE78 válasza Imilenni (#136818) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Működik. Úgy hívják,hogy xim4

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#136822) BoC1ka válasza Imilenni (#136818) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Eleg nagy lol es dota kozosseg van pl ami miatt megerne. Masfelol meg kurva draga a pc a ps mellett. En nem vagyok hard gamer, de valoban jobb lenne fps ezni eger billel ps en is. Legyen adott a lehetoseg es te dontsd el hogy akarsz jazszani...

YNWA

(#136823) #20844032 válasza BoC1ka (#136809) üzenetére


#20844032
törölt tag

75 millió eladott konzol után ideje lenne végre rájönniük, hogy merre van a nagy zsuga. És oda az egéren keresztül vezet az út, ebben én is teljesen biztos vagyok! :DDD :C

(#136824) Imilenni válasza BoC1ka (#136822) üzenetére


Imilenni
addikt

Rendben, döntsd el mivel akarsz játszani.
Elég sokba lenne külön szervereket fent tartani billeseknek és joy-osoknak..mert együtt ki szeretne játszani?
Egyébként fentebb írták azt a Xim-4-et vagy mit, vedd meg azt. azzal tudsz egérrel és "billentyűzettel" játszani :)
Az általad említett két MOBA-nak nincs nagy gépigénye, nekem is van mindkettő (közepes PC-m van). Pedig nem szüleimmel lakom és nem is vagyok milliomos.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#136825) RangerFox válasza BoC1ka (#136822) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Itt inkább az a baj, hogy az ingyenes esport MOBA játékoknak nagyon alacsony a gépigényük. Én pl a LoLt közel High beállításokkal játszom stabil 60Fps-sel egy i3-as notin. És pont emiatt nem nőne meg a játékosok száma számottevően, mert az alacsony gépigény miatt már így is egy nagyon széles körhöz jutott el a játék.

Ha meg az egeret sajnálod az FPS játékok miatt, akkor pedig van egy legális, csak egyáltalán nem fair megoldás, amiért elég sokat kell fizetni. De így is meg van adva a lehetőség, hogy játssz úgy, ahogy szeretnél.

(#136826) zzola válasza FIREBLADE78 (#136821) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#136827) Rigormortiis válasza saelin (#136807) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na ez az. Battlefieldnel nem zavar, mert 32v32-ben elférnek az ilyen nyomoré...izé billentyűzet-egér-átalakító tulajdonosok, de mondjuk Overwatchban már idegesítő tud lenni egy egeres Widow vagy Hanzo. És ugye ott minden egyes halál után látjuk killcamban, hogy mit csinált az illető, pl Widowmaker bescoopolva olyan mozgasokat végez, hogy még pc-n is becsületére válna.

Talán pont a Blizzard volt az egyetlen, aki jelezte a Sonynak, hogy nem kéne ezt támogatni...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#136828) Bogyi007 válasza #20844032 (#136823) üzenetére


Bogyi007
veterán

Rekordidő alatt adták el 75 millió gépet akkor miért is kéne változtatniuk?!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#136829) Bad Pritt válasza Bogyi007 (#136828) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ő is ezt mondta, csak ironikusan.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136830) A`rpi válasza Bogyi007 (#136828) üzenetére


A`rpi
addikt

Ugyan ezt írta, csak ironikusan. :DDD Ha nem tévedek.

(#136831) RetroJack válasza sp8787 (#136814) üzenetére


RetroJack
tag

Dark Souls Remastered 5.25.18

https://blog.eu.playstation.com/2018/01/11/praise-the-sun-dark-souls-remastered-is-coming-to-ps4-on-25th-may/

(#136832) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dark Souls Remastered Május 25.

Live-Die-Respawn

(#136834) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dark Souls Trilogy pakk. Kizarolag PS4-re. 450dollar

Live-Die-Respawn

(#136835) Bati0501 válasza FIREBLADE78 (#136820) üzenetére


Bati0501
őstag

Bf1 alatt star wars-t vagy battlefield-et értesz?

(#136836) A`rpi válasza Bati0501 (#136835) üzenetére


A`rpi
addikt

Star Wars-ban akkora célzásrásegítés van hogy azt vétek egérrel játszani. Nagyon kényelmesen és pontosan lehet vele játszani DS4-gyel.

(#136837) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dark Souls Remasteredhez:

[link]

Live-Die-Respawn

(#136838) Imilenni válasza oriic (#136837) üzenetére


Imilenni
addikt

Kíváncsi vagyok hogy fog kinézni, ha a "világlegerősebbkonzolja" is csak upscale 4K :U

Press "F" to pay respects.

(#136839) conorr


conorr
tag

Kiss érdekesség, a januári PS Plus felhozatal leírását véletlen az USA PS blogon elrontották és a Psycho Pass ps vita nem cross buy játékot úgy írták be hogy ps4-re is jár, miközben nem. Majd gondolom a panaszoknak köszönhetően végül berakták az ingyenes januári játékok közzé a ps4-es változatot is. Gondoltam futok egy kört ezzel a magyar ps ügyfél szolgálaton, miért ne alapon:
Köszönjük szíves türelmét.

Az illetékes kollégáktól az alábbi választ kaptuk.

Az ön által hiányolt játék valóban megtalálható a PS Store-ban PS 4-re is, azonban nem az ingyenes verzió.
Az ingyenes verzió ebben a hónapban csak PS Vita-ra elérhető.
Ezt ön is láthatja a játék leírásánál a PS Store-ban.
Amennyiben egy játék egyaránt elérhető PS 4-re és Vita-ra, akkor a leírásban a következőt kell keresnie: Cross-buy product.
Kérem amenniyben ön ennek ellentmondó hirdetéssel találkozott továbbítsa azt felénk.

Mindazonáltal valószínűnek tartják, hogy idővel PS 4-re is elérhető lesz a játék ingyenes verziója.

(#136840) erahurka válasza conorr (#136839) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig ez még érdekelne is :Y

(#136841) conorr válasza erahurka (#136840) üzenetére


conorr
tag

Akkor írj rájuk te is, azt hát ha bedobják tényleg a közeljövőben. :DDD

(#136842) Oppenheimer válasza oriic (#136837) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez adja. Kíváncsi vagyok milyen lesz. DS2-ből is kéne egy remaster-remaster rendes textúrákkal és Pro támogatással.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#136843) 3L1T3 válasza Imilenni (#136838) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem értem, hogy ez a flame keltés minek kell. Eleve egy régebbi engine fut a játék alatt. Gondolhatod, hogy nem fogják teljesen a 0-ról újraírni egy újra kiadás miatt az egész játékot. Inkább örüljünk a 60 fps-nek. Mert 30 fps-el a Dark Souls borzasztóan inputlaggos. :(((

Attól még, hogy megy a cinizmus az X jelenleg nyers számításban tényleg a legerősebb konzol a világon. Gondolom nem a szőlő savanyú, hogy PS4 Pro-n lassú a menü. . . :U :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#136844) FollowTheORI válasza prokxy (#136788) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Értem. Én most a Gears 2-vel tökölök a boxon, de utána nekem Zero Dawn complete jön. :K

Megvettem énis ezeket mind meg még sok mást is akcióba... lesz mivel tolni jaja. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#136845) ProEvoFan válasza 3L1T3 (#136843) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na látod.Pont ez a baj az erősebb konzolokkal.Nem használják ki normálisan a multis címek.A kakaó megvan benne, de nincs játék ami demonstrálja.Többek között erre is jók a saját, sony/ninteno álltal pénzelt exkluzívok.

(#136846) 3L1T3 válasza ProEvoFan (#136845) üzenetére


3L1T3
addikt

Jó egy exkluzív játék megint más. Ettől függetlenül az erősebb GPU a PRO és X esetében is azért kellet, hogy kompenzálni tudják valamelyest a gyenge CPU-t...

Van azért multiplatform játék ahol érződik már most az, hogy az X erősebb. De ez így van jól. Ettől függetlenül ezt a 4K folyamatos erőltetést nem értem.

Én a RotTR esetében örülök, hogy van lehetőségem 4K@30 és 1080p@60 fps között választani. Ahogy a Monster Hunter World esetében is.

Tudom régen minden jobb volt, régen nem ment folyamatosan, hogy mi milyen felbontásban fut és milyen fps számmal. Csak azóta fejlődött sok minden. Azóta a telefonján is észreveszi egy átlag user, ha egy videó 30 helyett 60 fps. És sajnos vagy nem sajnos vannak játékok aminek igen is jól áll a folyamatosabb framerate.

Nagyon kíváncsi leszek a Days Gone, God of War, Detroit, de legfőképp a Spider-Man játékra, hogy a PS4 és PS4 Pro között milyen különbségek lesznek. Mert egyértelmű, hogy fejlesztési szempontból sokkal előnyösebb az erősebb hardver. Nagyon izgalmas évek elé nézünk, hogy milyen irányba megy tovább a konzol szegmens, és biztos vagyok benne, hogy 2,5 - 3 évente muszáj lesz kiadni erősebb konzolt.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#136847) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#136848) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön az Assassin's Creed Rogue: Remastered - Március 20.
Trailer

Live-Die-Respawn

(#136849) Xaels válasza oriic (#136847) üzenetére


Xaels
félisten

Ránézésre nem rossz. Vicces, hogy nem adnak hozzá USB kábelt :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#136850) RangerFox válasza 3L1T3 (#136846) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Véleményem szerint egyik felsorolt játék se fog 60Fps-sel futni, még Pro-n se. A Detroit esetében nem is lenne sok jelentősége szerintem, a másik kettőnél már igen, de ha olyan megoldást fognak használni, mint az UC4-nél (ahol konkrétan elhitetik veled, hogy 60-nal fut), akkor már boldog leszek.

Én kizártnak tartom, hogy 3 évente adnának majd ki új konzolokat. Ez se a konzolgyártóknak, se a fejlesztőknek, se a felhasználóknak nem lenne jó. Erre a félgeneráció lépésre azért volt szükség, mert a generáció kezdetén 1.: még nem állt rendelkezésre elérhető áron olyan technika, ami 4k játékra lett volna képes 2.: akkor még nem is volt elterjedve a 4k tv/tartalom, zsákbamacska volt, akkor még elképzelhető volt, hogy arra a sorsra jut, mint anno a 3d tv-k. De amint látjuk, nem így lett.

Ami pedig a jövőt illeti, szerintem nem lesz mostanában egy ugyanilyen szintű ugrás (gondolok itt pl. a 8k-s tvk elterjedésére). Nagyon drágák, kb. zéró tartalom van rájuk (Ha már itt tartunk, nagyon kevés 4k-s csatorna, streaming szolgáltatás van, ennek is kell még pár év, mire általános lesz), plusz ugyan itthon egész korrekt az internet, de sok helyen katasztrofális, így a távközlés sincsen ilyen szintű ugrásra felkészítve. De ez csak egy vélemény.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.