Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oldman2


Oldman2
veterán

Figyelmesen várom a tapasztalatokat!

(#2) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Aki ügyesebb a témában, megtenné, hogy segít megválaszolni a kérdést: Curve mögé rakott Erste bankos Visa kártya is jó lehet? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3) jUUh


jUUh
addikt

Nah, ha OTP-vel is működnie fog, jöhet a Mi Band 6. :)

Samsung Galaxy S23+

(#4) CptAdamica válasza jUUh (#3) üzenetére


CptAdamica
veterán

OTP egy csicska, szóval a közeljövőben ne várd, hogy natív google pay működni fog vele.

Megyen!

(#5) tomp válasza jUUh (#3) üzenetére


tomp
félisten

OTP-nél még az is nagy meló, hogy a meglévő szolgáltatásaik működjenek és ne rohadjanak le...
Google Pay is álom... :W

(#6) jUUh válasza CptAdamica (#4) üzenetére


jUUh
addikt

Csak azért nem panaszkodom, mert cseléd egyemistaként "ingyen" használom.

De például, hogy 12L-es Android frissítés után a bankkártya widget megszűnt létezni, Google Pay meg nem is vót, az tényleg ciki...

Samsung Galaxy S23+

(#7) Shyciii válasza DrKapocs (#2) üzenetére


Shyciii
veterán

Én eddig bármilyen bankkártyát raktam a Curve mögé, mind működött Google Pay alatt, úgyhogy szerintem igen.

(#8) DrKapocs válasza Shyciii (#7) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :R Engem totálisan hidegen hagynak az okoskarkötők és okosórák, nem érdekel a pulzusmérés, a véroxigén, hívásértesítés, alvásfigyelés, stb. Egy dolog érdekel csupán: egy megfizethető áru eszközzel (ez lesz a Mi band 6 NFC) hozzájuthassak egy egyszerű és gyors fizetési módhoz. Ne kelljen pl. nyáron telefont, pénztárcát hurcolnom. Az összes többi funkciója számomra érdektelen. Én nagyon örülök neki, hogy végre elérhető ez a funkció. A hab a tortán az lenne, ha az Erste is elindítaná a szolgáltatást; de erre nem sok esélyt látok a közeljövőben. De így meg tudom oldani Curve kártyával.

(#9) caverinha válasza DrKapocs (#8) üzenetére


caverinha
aktív tag

Ha jól tudom, akkor csak mi band 6-tal nem fogsz tudni fizetni, mobil a közelben kell, hogy legyen. De majd kijavítanak, ha nem így van.

(#10) DrKapocs válasza caverinha (#9) üzenetére


DrKapocs
őstag

Itt azt írják, hogy nem kell hozzá a telefon:
https://helloxiaomi.hu/megerkezett-a-xiaomi-pay-johet-az-nfc-s-mi-band/?amp=1

(#11) Wajk


Wajk
addikt

na gratula, hogy megérkezett. Mókolgatással, már eddig is ment itthon a Mi Pay, de akkor már nem kell spec accountot használni hozzá :K
Az egyik legolcsóbb megoldás, ha valamilyen eszközzel szeretnél fizetni. És ezeknek még üzemideje is értékelhető

#10 DrKapocs: én is úgy tudom. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#12) m4tyik4 válasza caverinha (#9) üzenetére


m4tyik4
csendes tag

Nem kell hozzá, hogy a telefon a közeledben legyen, sőt még az sem kell, hogy fizetés közben párosítva legyen. 10 alkalommal tudsz így fizetni, utána sajnos újra párosítani kell.

A telefon csak arra szolgál, hogy digitalizáld a kártyádat.

(#13) CptAdamica válasza jUUh (#6) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én kénytelen vagyok Revolut-al használni a GPay-t, Simple már számtalanszor cserbenhagyott, szóval ez az egyedüli opció.

Megyen!

(#14) helixP


helixP
nagyúr

Hát, bátor aki a Xiaomira bízza a bankolást.

(#15) neoforce válasza helixP (#14) üzenetére


neoforce
aktív tag

Xiaomi használom a Google payt egyszerű és gyors semmi mókolás nem kell.Egyébként is nem az alkalmazással fizetsz a bank garantálja a biztonságot nem az alkalmazás.Nem gondolom hogy kevésbé lenne biztonságos a Mi payt.

[ Szerkesztve ]

(#16) Viktor0610 válasza helixP (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én már évek óta bátor vagyok.
Még megvan a pénzem. :DDD

Még... :))

Samsung Galaxy A54

(#17) Bembee12 válasza helixP (#14) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Pont ezért rakod mögé a Revolutos kártyát, ahol eleve csak annyi pénz van, amit egyhamar elköltenél.

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#18) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Megrendeltem egy MiBand 6 NFC-t, Alzán volt a legolcsóbb. Remélem sikerülni fog beállítani. Revolutot is mögé lehet egyébként tenni, úgy is működni fog? Vagy Curve kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#19) Patrik.Varga


Patrik.Varga
tag

Szép és jó, csak mióta Matolcsy "úr" elüldözte a Revolute-ot, az új kártyák már mind Visa-k, így Mastercard kilőve. :W

(#20) csako válasza Patrik.Varga (#19) üzenetére


csako
veterán

Érdekes, nekem 1 hónapja kellett cserélni a fizikai kártyákat, egyik visából lett mc, az mc pedig visa :)) Virtuális kártyára sem ad? Nem tudom hányat lehet csinálni próbának, mielőtt az ember kezére koppintanak :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#21) helixP válasza Bembee12 (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

Gpay...?

(#22) MrPetya19 válasza Patrik.Varga (#19) üzenetére


MrPetya19
addikt

Jaja, én is szomorúan tapasztaltam. :(((

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#23) csako válasza MrPetya19 (#22) üzenetére


csako
veterán

Megnéztem, egy új, ingyenes virtuális kártya MasterCard logóval mutogatja magát nekem (nem mentem rá, hogy tényleg akarom). Esetleg az ügyfélszolgálat zaklatása segítséget jelenthet 🤔

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24) burgatshow válasza MrPetya19 (#22) üzenetére


burgatshow
veterán

Ennek az égvilágon semmi köze Matolcsy-hoz. Egyszerűen a Revolutnak a VISA jelenleg úgy tűnik olcsóbban állítja ki a kártyát, mint a MasterCard. Szóval simán gazdasági döntés a Revolut részéről.

(#25) madagaszkar válasza csako (#23) üzenetére


madagaszkar
tag

Pár napja nekem is felajánlotta a Revolut a MasterCard virtuális kártyát, amit igényeltem is. A korábbi VISA kártyát pedig töröltem az alkalmazásból. Ezek szerint jó ötlet volt elfogadni. Remélem tényleg lehet használni a MiBand 6 NFC-vel. Ha igen meg is rendelek egyet, addig is várom az első tapasztalatokat ez ügyben. Aki már próbálta Revoluttal használni, ossza meg legyen szíves a tapasztalatait. Köszönöm előre is.

(#26) szpali válasza DrKapocs (#2) üzenetére


szpali
addikt

igen

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27) DrKapocs válasza szpali (#26) üzenetére


DrKapocs
őstag

Köszönöm szépen! Megrendeltem egy Miband-et, holnap megérkezik. Csináltam Curve regisztrációt. Kíváncsi vagyok. :)

(#28) madagaszkar válasza DrKapocs (#27) üzenetére


madagaszkar
tag

Szia!
Revolut kártyád is van? Azt olvastam, hogy azzal is működik. Amennyiben van és esetleg kipróbálod Mi band 6 NFC-vel, írd már meg légy szíves a tapasztalataidat. Addig nem venném meg a Mi Band-et, amig nem vagyok benne biztos, hogy működik Revolut MasterCard-al. Köszönöm.

(#29) DrKapocs válasza madagaszkar (#28) üzenetére


DrKapocs
őstag

Revolutom nincs.

(#30) madagaszkar válasza DrKapocs (#29) üzenetére


madagaszkar
tag

Ok. Akkor várjuk a Revoluttal rendelkezők tapasztalatait.

(#31) Bembee12 válasza helixP (#21) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Nálam a gpay mögött szintén a revolutos kártya van.
"bátor aki a Google-re bízza a bankolást" :)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#32) Yany


Yany
addikt

Jól értem? Samsungnak nem sikerült, de Xiaomi Pay már van?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#33) DrothanHun


DrothanHun
friss újonc

Sziasztok! Tegnap vettem a kezemre a Xiaomi Watch S1 Active orámat!
Otp kártyát nem enged regisztrálni az alkalmazás! Ma találtam egy cikket, hogy Revolut kártyát hozzá lehet rendelni!
Csináltam egy virtuális kártyát ( MasterCard logó van a jobb alsó sarokóban) de ezt sem engedi regisztrálni az alkalmazás
error 3000 hibát ír ki! Akinek van esetleg + vagy bármilyen jó tapasztalata, észrevétele az kérem jelezze, köszönöm előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#34) szizso71 válasza DrothanHun (#33) üzenetére


szizso71
tag

Curve-t nem próbáltad?

(#35) szizso71 válasza DrKapocs (#27) üzenetére


szizso71
tag

Sikerült megoldani?

(#36) DrothanHun


DrothanHun
friss újonc

Curve nincs!
Most akartam csinálni egyet, de nincs kedvem 5 Fontot fizetni egy fizikai kártyáért, mert minden áron ki akarja postázni, nincs lehetőség csak virtuális kártyára sajnos :( ! Ezért ezt most kihagyom! Hétfőn küldöm vissza az órát ahonnan megrendeltem! Majd ha kiforr a rendszer rendelek majd egy újat! A topicot követem addig is! Sziasztok

[ Szerkesztve ]

(#37) szizso71 válasza DrothanHun (#36) üzenetére


szizso71
tag

én úgy tudom, hogy azt azonnal vissza is utalja, a fizikai kártya nem kötelező!

(#38) DrothanHun


DrothanHun
friss újonc

Csak csináltam egy Curve kártyát, de semmi :( Szerintem még rossz a MI Fitness app! megint 3000 error hibát ír!!!

(#39) DrKapocs válasza szizso71 (#35) üzenetére


DrKapocs
őstag

Ma délután érkezett meg a Miband. Sikeresen hozzáadtam a Curve kártyám. Holnap reggel megpróbálok fizetni vele. Amíg nem tuti, addig nem akartam leírni, hogyan csináltam. Ha megy, akkor leírom a menetét. Jópár oldal olvasgatása után megértettem és szerintem menni fog.

(#40) DrKapocs válasza DrothanHun (#38) üzenetére


DrKapocs
őstag

Magyarországra állított régióval a Curve nem lesz támogatott nálunk. Nálunk csak a K&H támogatott. Regisztrációkor pl. Olaszországot válaszd, ott támogatja a Xiaomi Pay a Curve-öt.

[ Szerkesztve ]

(#41) DrothanHun válasza DrKapocs (#40) üzenetére


DrothanHun
friss újonc

Ha megtörtént a regisztrálás át lehet valahol állítani??? Eddig sajnos nem találtam ilyen funkciót :(

(#42) DrKapocs válasza DrothanHun (#41) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem, váltani nem lehet, új regisztráció szükséges.

(#43) kapasz válasza DrKapocs (#2) üzenetére


kapasz
tag

Igen, működik Curve-vel, már több hónapja, bármilyen kártyát betehetsz mögé. Korábban angolra kellett állítani az országot az appban. Most a K&H-val már magyar regisztrációval is működik.

(#44) szizso71 válasza DrKapocs (#39) üzenetére


szizso71
tag

qva jó,hogy megint mokolni kell, hogy ebben a nyomorult régióban működjön a pay.

(#45) DrothanHun


DrothanHun
friss újonc

SIKERÜLT!!!!
Sziasztok! A telefont és az órát is átállítottam Olaszországra ( régió váltás)!
Curve újra regisztráltam szintén Olaszország régióval!
Magyar lakcímet adtam meg, minden személyes adatott amit kértek megadtam, illetve személyi és arcképet is regisztráltam, a virtuális kártyát ezután aktiváltam!
Ezt követően a MI Fitnes alkalmazásban a Xiaomi Pay appban a virtuális Curve kártyát hozzá rendeltem, ez eltartott pár percig mert az sms.-t 4-5 kisérletre küldte el!
A munkahelyemen ki próbáltam egy Alios Dallmayer kávé Automatán!
Első vásárlás kb 1 percig tartott, ezt követően vettem még egy kávét amit szinte azonnal elfogadot!
Remélem érthetően le tudtam írni ide mindent! Akinek esetleg bármilyen kérdése lenne, írjon nyugodtan ide, vagy a kisdrothan24@gmail.com e-mail címemre!
További szép napot! Sziasztok

(#46) szizso71 válasza DrothanHun (#45) üzenetére


szizso71
tag

Köszönjük, :C :R remélem hamarosan a mi régiónkat is hozzáadják.

(#47) <Adamsky> válasza DrothanHun (#45) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Curve újra regisztráltam szintén Olaszország régióval!"
Ezt muszáj volt? Én lehet ezzel nem "trükköznék". A Curve / Revolut elég "hisztisen" tud reagálni, ha valami nem stimmel (legalábbis régen ez volt).

#39 DrKapocs
Kíváncsi leszek, hogy ez hogyan is működik majd.
a) mint pl. a GPay vagyis pár alkalommal akár offline / telefon nélkül is lehet fizetni
b) mint a Garmin Pay és ha jól tudom az Apple Pay esetén: akárhányszor
Utóbbi esetben lehet 15e Ft kell PIN. Ebben nem vagyok biztos.

(#48) DrothanHun válasza <Adamsky> (#47) üzenetére


DrothanHun
friss újonc

Tegnap csináltam életem első Curve fiókját magyar régióval! Sajnos akkor nem sikerült hozzá rendelni, majd itt a topikkban írták, hogy Olasz régióval működik! Kérvényeztem a fiók megszüntetését ami kb 20 perc alatt sikerült! Ezután a mai napon csináltam egy Olasz régióst! Ha esetleg "hisztiznének" jelzem itt nektek!! A napokban tesztelni fogom hogy telefon nélkül mennyire stabil a fizetés!

(#49) instantwater válasza Patrik.Varga (#19) üzenetére


instantwater
addikt

Mi az, hogy elüldözte?
Bocsásd meg tudatlanságom, külföldön élek.

(#50) kapasz válasza DrothanHun (#45) üzenetére


kapasz
tag

Szuper! Mi már hónapok óta használjuk a Mi band 6-ot Curve kártyával, jól szokott működni telefon nélkül is.

Az egyetlen észrevétel, hogy a karkötőt közelebb kell tartani fizetéskor mint egy telefont, ami nem túl kényelmes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.