Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136901) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Cseréltünk haverommal konzolt az exkluzívok miatt, így most nálam van az ő PS4 gépe (nála meg az xboxom).
A PS4-en neki ez a primary.

Ahhoz hogy le tudjam tölteni a játékait, amik épp nincsenek telepítve állandóan át kell jelentkeznem az ő accountjába. Játszani tudok velük az én accountomból is. Ez PS4-en így működik, vagy én vagyok a gyökér és valamit benéztem?

(#136902) #20844032 válasza oriic (#136894) üzenetére


#20844032
törölt tag

"new assets based on the Dark Souls 3 engine"

Ezt az ökörséget ki írta? Ennek értelme sincs. Mi a tököm köze van az asseteknek a DS3 enginehez? :U

(#136903) A`rpi válasza Gabesz84 (#136901) üzenetére


A`rpi
addikt

"Cseréltünk haverommal konzolt az exkluzívok miatt, így most nálam van az ő PS4 gépe (nála meg az xboxom).
A PS4-en neki ez a primary.

Ahhoz hogy le tudjam tölteni a játékait, amik épp nincsenek telepítve állandóan át kell jelentkeznem az ő accountjába. Játszani tudok velük az én accountomból is. Ez PS4-en így működik, vagy én vagyok a gyökér és valamit benéztem?"

A megvásárolt játékok az adott PSN account-hoz kötöttek, így ha szeretnél valamit letölteni, akkor át kell lépni a gazda fiókba, amivel a játék meg lett korábban vásárolva.

(#136904) Thorkos válasza Gabesz84 (#136901) üzenetére


Thorkos
tag

Ha az ő accja a primer, akkor csak a letöltéseket kell ott elindítani és a tiéden tudod tolni, de a letöltés indításához be kell lépned az övébe

megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#136905) TazLeacher válasza Gabesz84 (#136901) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem teljesen értem a problémád...az a gond, hogy ahhoz, hogy le tudd tölteni a játékot egy accountról, ahhoz be kell jelentkezni abba az accountba? :F

Illetve "állandóan át kell jelentkeznem"...egy nap átlagosan hány játékot töltesz le? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136906) #20844032 válasza TazLeacher (#136905) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az a problémája, hogy ez boxon nem így van. Ő meg boxról jön, ahogy leírta. Ott megjelennek a játékok minden usernél, akár ő vette akár nem (azok is, amik nincsenek letöltve). Gondolom egyszerűen csak abban nem biztos, hogy ps4-en is nem így kénne-e működnie?
A válasz: nem. PS4-en kicsit másképp működik.

[ Szerkesztve ]

(#136907) dvd24 válasza oriic (#136847) üzenetére


dvd24
senior tag

Ennek a középső PS gombjával vajon be lehet majd kapcsolni a gépet? Emlékszem a nacon revolution pro kis gombjával nem működött ez a feature, ami nagyon bosszantó volt.

(#136908) marilllyo


marilllyo
veterán

Miután sikerült le akartam fényképezni, de nem tudtam mert annyira remegett a kezem. Le is videóztam. videó. A telót tartó kezem is ugyanannyira remegett. :DDD
Kegyetlen nehéz volt... október óta gyakoroltam rá.
A nehezén túl vagyok. Már csak egy trófea és megvan a plati. Igaz az még egy fél éves grind lesz. :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136909) Gabesz84 válasza TazLeacher (#136905) üzenetére


Gabesz84
őstag

Így az elején elég sokat töltögetek, meg ugye fejből nem tudom mi van meg haveromnak, meg ő sem emlékszik már mindenre. Szóval mielőtt megvennék bármit is, előbb ellenőrzöm neki megvan-e (mer skót vagyok), amihez ezek szerint át kell lépnem az ő accountjába.
A leírásokat végignyálazva ez nem volt nekem egyértelmű hogy ez nem bug, hanem fícsör.
Most elleszek egy ideig a HZD-vel.

Mégegyszer köszi mindenkinek az infót aki válaszolt :R

(#136910) TazLeacher válasza Gabesz84 (#136909) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ilyen hosszútávú a csere, hogy vásárolsz?! :Y Akkor üdv a világunkban...kíváncsi vagyok a hosszútávú tapasztalataidra...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136911) Nayrobi válasza marilllyo (#136908) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hatalmas grat! Melyik dallal jött össze? Engem is ez tart vissza a platinától, de ezt beszéltük már azt hiszem, mocsok egy trófea.

(#136912) Carlos Padre válasza marilllyo (#136892) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én több olyan pontot is találtam a játékban, ahol megnyitható egy újabb terület, ezt már előre betervezték. Aztán mégis úgy dönthettek, hogy nem lesznek dlc-t.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#136913) Gabesz84 válasza TazLeacher (#136910) üzenetére


Gabesz84
őstag

nincs túl sok időm játszani. Van hogy egy játékkal 1 hónapot is elmolyolok. Van kb 5-6 az exkluzívok közt amit ki akarok próbálni, és ha beszippant végigtolni.
A forzák miatt viszont biztos maradok Xboxon, úgyhogy amit csak lehet lemezesen fogok beszerezni PS4-re.

xbox one előtt PS3-am volt, szóval annyira nem ismeretlen a rendszer, csak arra a sony tré store-ja miatt minden lemezesen volt meg.

Eddigi tapasztalataim szerint ez is csak egy konzol, igényel némi megszokást, azt ennyi. :DDD

(#136914) adamssss


adamssss
veterán

Pár kérdés a PSVR-ról.

Mennyire ajánlott hozzá a Pro? A simán mennyire élvezhető, mekkora a különbség?

Az új szemüveg már elérhető (ami elvben tud HDR-t meg egy két helyen reszeltek rajta)?

Akinek van az használja vagy csak megvette, hogy kipróbálja és adja is tovább?

Köszönöm

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#136915) marilllyo válasza Nayrobi (#136911) üzenetére


marilllyo
veterán

Imagine Dragons - Demons

Baromi lazának tűnik a vidi alapján...de nagyon könnyű elveszíteni a tempót benne.
Plusz ami nagyon idegesítő az a fél perces intro (amit már tiszta szívből gyűlölök ;] )... meg közte is van egy ahol elveszted a lendületet és nehéz újra elkapni.
Jó hát persze aki valaha játszott Guitar Hero-val annak ez nem jelenthet gondot... nekem ez az első és easy-n kezdtem az egészet. Ehhez hozzájön az, hogy egy kecske lábának is több ritmusérzéke van mint nekem. :DDD :DDD
Meg izgulós is vagyok. Amikor már kezdtem jól haladni ráizgultam és elbuktam a tempót. (ilyenkor van, hogy három káromkodást akarsz egyszerre mondani és szinte belefulladsz)
2x adtam fel és mentem csak simán gyakorolni GHTV-re.
Olyan 3-400 próbálkozásom lehet benne.

Emellett ott van még az Amazing! trófea. 1000 note streak. Annyi, hogy arra van egy szám (Cry for Achilles) abban regularon is van 1027 note + lehet ott használni hero-t is. De azért azt is be kellett gyakorolni keményen.

A gond az, hogy mivel easy-n kezdtem (ahol elég keveset kell pengetni a számokba) vár még az 1.000.000 pengetéses trófea. 320.000 van meg belőle 3 hónap alatt. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136916) prokxy


prokxy
veterán

PS4 Pro-hoz milyen állványt javasoltok és honnan érdemes beszerezni?

Ill. a kontrollerre érdemes venni védőkupakot? Nem FPS-re kell, hanem hack'n slash, meg ugribugri játékra. :)

Milyet és honnan érdemes megvenni?
:R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#136917) leslieke válasza prokxy (#136916) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nincs rajta kupak, és semmi baja a kontrollernek. D3-al játszom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#136918) Rage47


Rage47
veterán

Best 2017 PS games
ha nem volt még

(#136919) marilllyo válasza prokxy (#136916) üzenetére


marilllyo
veterán

284 Forint és majd kitalálod melyik áll legjobban a kezedre. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136920) Zoleee83 válasza #20844032 (#136906) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen. boxon ez kicsit egyszerűbben megy, erre irányulhatott a kérdése. :K
Xbox-on ha keresztbe Home-olsz valakivel mindét fél eléri mindkét accounton lévő összes játékot, illetve az előzőleg beszerzett Gold játékokat és az EA Access szolgáltatás Vault-jában lévő játékokat IS.
(Plusz még a havi ingyenes Gold játékokat is).

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#136921) prokxy válasza marilllyo (#136919) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz urak! :)

Az állvány érdekelne még, mégis csak kisebb helyet foglal...
Sőt, ahogy nézem még dokkolós is van hűtéssel: Lea DSCC

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#136922) SH4D0W2011 válasza prokxy (#136916) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Állványt ilyet használok.

Kupak meg nem feltétlenül fontos, de szerintem kényelmesebb, jobb a stick azzal, mint nélküle. Rendelhetsz fillérekért ebay-ről, vagy jóval drágábban valamilyen KontrolFreek terméket, ebből nekem van itthon vagy négyféle. :D

(#136923) ludnik válasza marilllyo (#136915) üzenetére


ludnik
tag

Bocs a kérdésért, de miért nem inkább a Rocksmith 2014 -el játszol? Ha ennyi energiát belefektetsz, ott legalább tényleg megtanulsz gitározni. 20 éve voltam zenekarban, én azon néha prüntyögök bár nem PS alatt. De az összes konzolra kiadták és tényleg nagyon élvezetes.

(#136924) prokxy válasza SH4D0W2011 (#136922) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi, ez az állvány tetszik, sztem meg is veszem! :R

Úhh, ez a kontrolfreek cucc annak tűnik, mint a ladán a szárny, meg a nagy kipuff, lesz vele +50 lóerő! :D
Lehet rosszul látom, de értelmetlenül drága ez a cucc... :U vagy ennyire megérné a pénzt?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#136925) SH4D0W2011 válasza prokxy (#136924) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Lehet igazad van. :D Olcsóbb kupakot nem próbáltam, így nincs összehasonlítási alapom, hogy mennyivel jobb ez kényelemben, esetleg tartósságban. Simán jó lehet akár ebay-ről is valami. :)

(#136926) kriszpontaz válasza prokxy (#136924) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem is gyári Sony talp van. A kupakot meg rendeld Aliexpressről. Fillérekért van.

(#136927) marilllyo válasza ludnik (#136923) üzenetére


marilllyo
veterán

Hogy őszinte legyek nem is ismertem a Rocksmith-t....meg úgy eleve egyiket sem. Mint írtam GH-ból is ez az első amit kipróbáltam. Ezt is csak azért mert valamelyik webshop 4500-ért adta gitárral együtt újonnan. Többen is behúztuk itt aztán... megtetszett...meg hát gondoltam akkor már kihúzom belőle a platit. Egyébként igazad van... azért annak valami haszna is van. Nem mint ez a "nyálgitár". ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136928) prokxy válasza kriszpontaz (#136926) üzenetére


prokxy
veterán

Meg is rendeltem, amit Rio linkelt... :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#136929) Zoleee83 válasza marilllyo (#136927) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tégy egy próbát a Rocksmith-szel, nagyon nagyon jó játék, bár inkább gitároktató programnak nevezném.
Valódi gitár kell hozzá , egy átalakítóval megy a hang a gitárból a PS-be, ahogyan tanulsz úgy nehezedik, folyamatosan figyel a játék, + vannak benne minigame-ek is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#136930) marilllyo válasza Zoleee83 (#136929) üzenetére


marilllyo
veterán

Öcsém gitározik. Van egy frankó Jackson gitárja. :) De tuti nem adja kölcsön. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136931) A`rpi válasza marilllyo (#136908) üzenetére


A`rpi
addikt

Szép munka, én szerintem nem vállaltam volna ezt a játékot. :B

45,171 trófeavadászból 435-nek platina (0.96%), nem semmi. :)

(#136932) Zoleee83 válasza marilllyo (#136930) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem kell azt elkérni! :DDD
Nekem egy Epiphone Les Paul-om van, de sajna nem találok itthon normális áron Rocksmith Xbox One Cable Edition-t, csak vennem kell egy Ps4-et hamarosan.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#136933) Sefter válasza marilllyo (#136930) üzenetére


Sefter
veterán

Nehogy szétverd a végén, mint egy túlpörgött metal koncerten.. :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#136934) TazLeacher válasza adamssss (#136914) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mennyire ajánlott hozzá a Pro? A simán mennyire élvezhető, mekkora a különbség?

2 napot használtam simával, azóta Pro. Én így azt mondom, hogy nem láttam hatalmas különbséget, de kb. csak demokat próbáltam. Sok olyan véleményt olvastam, aki szerint kell, de legutóbb pont olyat, aki azt mondta, hogy mindkettő van otthon, és szinte semmi. Végül azért döntöttem a Pro mellett, mert nem csak a VR profitál belőle...

Az új szemüveg már elérhető (ami elvben tud HDR-t meg egy két helyen reszeltek rajta)?

Kapható, igen. Külön SZERINTEM még nem, de a Doom és a Skyrim Bundle-ban már az van. A HDR-es dolgon kívül csak egy minimális formai átalakítás van benne.

Akinek van az használja vagy csak megvette, hogy kipróbálja és adja is tovább?

Megvettem és rákattantam...én speciel nem értem, hogy mi az, ami ebben nem jön be valakinek. A családban mindenki hüledezett. 2 hónap játék után most raktam félre, mert itt állnak halomban a normál játékok, és kéne kicsit azt is játszani...november óta csak VR volt. Ha csak ezt használnád, szerintem egy idő után kifulladna, de remekül kiegészíti a normál játékot. Persze lehet, hogy az, aki napi 6-8 órát játszik, ő gyorsan megunja, nekem nincs rá ennyi időm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136935) #20844032 válasza adamssss (#136914) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezt tisztázzuk, mert a posztod félrevezető: nem a "szemüveg" tud HDR-t az újban sem, hanem a headset kegészítő dobozkája tovább tudja már küldeni a HDR jelet a tévé felé, amikor nem használod a PSVR-t. Azaz nem kell kihúzni a PSVR-t, és bedugni helyette közvetlenül a gépbe.

(#136936) szzoo válasza adamssss (#136914) üzenetére


szzoo
tag

Nézz meg összehasonlító videókat. Nyilván játék függő, de szemmel látható a különbség.

(#136937) adamssss


adamssss
veterán

Köszönöm az infókat.

Szerintem sima slim lesz mert a tvm amúgy is csak FHD a vr-t meg szerintem max csak kipróbálnám egyszer ahhoz meg felesleges a pro. De egyébként tényleg van különbség.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#136938) krisztian7


krisztian7
tag

Elhatároztam, hogy váltok xbox-ról PS4-re, egyszerűen túl sok jó játék van, ami xbox-ra nincs. Van valami portál amit érdemes figyelni és olcsón szokott lenne ps4 gép? Akár külföldi is jó, osztrák, van ismerős. Vagy még mindig a legolcsóbb beszerzés a használt 1-2 hónapos gépek?

(#136939) #95558144 válasza krisztian7 (#136938) üzenetére


#95558144
törölt tag

Szerintem olyan alacsony már a regulár PS4 ár itt, hogy nem érdemes használtat venni.

Újat, full garival, finom illattal. Az a tuti.

(#136940) szzoo válasza adamssss (#136937) üzenetére


szzoo
tag

Kijelzőtől függetlenül a Pro is megéri az árát. Ha megengedheted magadnak és nem sajnálod rá a pénzt, akkor én a Pro-t ajánlom. Ellenkező esetben felesleges, a Slimet vedd.

(#136941) TazLeacher válasza adamssss (#136937) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha most vásárolnál PS-t, és még nincs, akkor mindenképp a Pro-t venném. Én már most nem vennék simát, legalábbis újonnan biztos nem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136942) adamssss válasza TazLeacher (#136941) üzenetére


adamssss
veterán

Alkalmi játékos vagyok. Eddig 2x volt ps-em. Mindig kipörgetem az aktuálisakat aztán valamiért eladom.

Van mellette egy belépő PC is.

Amin játszanék az egy FHD OLED tv, de HDR-t nem tud.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#136943) gianni85 válasza adamssss (#136942) üzenetére


gianni85
veterán

Te esetedben én bugáznék 50-60 között használt slimet.

(#136944) TazLeacher válasza adamssss (#136942) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem is fHD TV-m van (még). Nincs olyan összeg már a kettő között, hogy ne érje meg szerintem hosszú távra tervezni. 70K kb. az alja a Slimnek, most is volt 100-ért Pro GT Sport-tal...ezért cserébe értékállóbb, nagyobb tárhelyet ad, bizonyos játékok jobban néznek ki/jobban futnak és jobb a VR.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136945) WhiteWalker válasza TazLeacher (#136944) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Konzol esetben mi az hogy hosszú távra tervezés? :U

(#136946) WaterWave válasza WhiteWalker (#136945) üzenetére


WaterWave
veterán

4-5 év

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#136947) TazLeacher válasza WaterWave (#136946) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem már 3 év is az a játékiparban. Ha mondjuk PC-dhez ennyi ideig nem kell hozzányúlni, hogy minden probléma nélkül fusson, az már egy hosszú távú beruházás volt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136948) WaterWave válasza TazLeacher (#136947) üzenetére


WaterWave
veterán

konzolnál vállalható a 4-5 év

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#136949) FIREBLADE78 válasza Bad Pritt (#136829) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Írtam h sw bf1 tehát star wars ba..

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#136950) erahurka válasza TazLeacher (#136947) üzenetére


erahurka
félisten

De hát Slimen is minden futni fog. Ugyanolyan hosszú távra lehet azzal is tervezni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.