Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) haddent válasza zzola (#14200) üzenetére


haddent
addikt

Hát a Nat type 2 tudtommal csak annyi, hogy router mögött vagy. (Ami rengeteg hibát okozhat ugye.. GOndolom ezzel foglalták össze)

(#14202) Mister_X válasza Maggio7 (#14186) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát a Sport Champions 2 teniszétől sem voltam elájulva...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14203) haddent


haddent
addikt

Na egy kis további nyomozás így este. BF4 szerver milétéről van szó, többiek még tolják, battlelogon megnéztem:
-[DICE]- BF4 CONQUEST - Normal 105593
Direkt mindig szerverkeresőben EU szervert keresünk. Ehhez képest ennek a szerónak az IP -je California-ba vezet IP lokáció
Ennek ellenére egész korrekt, 50-60ms -et ad pingelésre: saját eredmény
Ettől még elég nevetséges, hogy nincs EU bázisú szerverü(n)k... :U

(#14204) daneel92


daneel92
tag

sziasztok! akinek megvan az nfs, nincs kedve cserélni tomb raiderre? :)

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#14205) Maggio7 válasza daneel92 (#14204) üzenetére


Maggio7
tag

...hát elég hamar meguntad! :DD

(#14206) zzola válasza haddent (#14203) üzenetére


zzola
félisten

Ez nem mostani téma. Már tavaly is lehetett olvasni, hogy nincs is EU szerverük, szinte minden Amerikából fut... :W

(#14207) haddent válasza zzola (#14206) üzenetére


haddent
addikt

Túl naív voltam ezekszerint :DDD

(#14208) zzola válasza haddent (#14207) üzenetére


zzola
félisten

Nem voltál. Én is abban a hitben voltam, hogy vannak EU-s szerverek. BF4 fórumban olvastam róla...

[ Szerkesztve ]

(#14209) Tegla80 válasza haddent (#14207) üzenetére


Tegla80
addikt

Te UK vagy US accon vagy??

Zolar
nálad nem lehet,h az acc miatt van ez?? :B

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#14210) zzola válasza Tegla80 (#14209) üzenetére


zzola
félisten

Nem hinném. Másnak is ugyanazok az IP-k vannak és mint írtam, BF4 fórumban már írtak róla...

[ Szerkesztve ]

(#14211) mstills


mstills
tag

[link] Neki Angliából hogy lehet majd 200k online játékos? nálam általában olyan 70k szokott lenni, de fölé nem nagyon ment még soha.

(#14212) haddent válasza Tegla80 (#14209) üzenetére


haddent
addikt

UK, úgyhogy bárhogy nézem akkor is szar lenne az US. De egyébként ezt a szervert nem is én kerestem, a többiek pedig szerintem mind HU accosak :(

[ Szerkesztve ]

(#14213) Def26 válasza haddent (#14194) üzenetére


Def26
félisten

Nyitottam én minden portot der nem lett jó. Type 3 -ban vagyok. Most dmz -be raktam én is. Így type 2 lettem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14214) zzola válasza haddent (#14212) üzenetére


zzola
félisten

Hogy hova szól (régió) a fiók, semmi köze nincsen, hogy mi a szerver IP címe. Megnéztem, Origin-ben UK-re volt állítva a tartózkodási helyem. Átállítottam HUN-ra, a Battlelog-on pedig átállítottam a fiókot a magyarra (zolar_hu). Nos, az IP címek így is 159-el kezdődnek, ami US-be szól.... :W

(#14215) hommeros


hommeros
őstag

Tudtok jó UK boltot, ami kiszállít PS4 játékot MO-ra?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14216) kovsol válasza hommeros (#14215) üzenetére


kovsol
titán

zavvi.com
thehut.com
game.co.uk
365games.co.uk

May the Force be with you!

(#14217) hommeros válasza kovsol (#14216) üzenetére


hommeros
őstag

Hálám üldözzön :R

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14218) haddent válasza zzola (#14214) üzenetére


haddent
addikt

Várható volt, de így legalább a supportosok nem küldhetnek el a sunyiba, mint engem tegnap :DDD

Def26 valami akkor nem egészen jó még nálad. Nekem (meg úgy általában ez kéne legyen) mennie kell a Type2 -nek legrosszabb esetben port nyitogatás után :F DMZ az már nagyon elvakult...

hommeros Zavvi.com megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14219) Def26 válasza haddent (#14218) üzenetére


Def26
félisten

dmz disbled. Most is type 2. Akkor ezek szerint igy jjó. megnéztem és type 2 -re csak annyit írt, hogy router mögött vagyok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14220) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok ér annyit a KIllzone, hogy packba vegyem? (BF4 már van, szval amellé)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14221) Herczi válasza Newyorker (#14220) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha Killzone Bundlrera gondolsz, akkor nem. szaré'-huggyé' megy a Killzone használtan.

(#14222) F.B.I. válasza Newyorker (#14220) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha BF4-el sokat akarsz multizni, akkor felesleges, főleg, hogy 5-6K-ba dobálják a KZ-t.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14223) Newyorker


Newyorker
addikt

Jaja, multizni akarok! Akkor nem is eröltetem ezt a bundlee dolgot! Cod-dal lehet multizni? Milyen gamet ajanlotok még multira?! Két joyt használó jó játékok vannak már?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14224) kovsol válasza Newyorker (#14223) üzenetére


kovsol
titán

CoD egy kifejezetten multi játék, úgy mint a BF is.

May the Force be with you!

(#14225) hommeros válasza Newyorker (#14223) üzenetére


hommeros
őstag

COD: modern katonai játék, own királyoknak, kis mappok, járművek nélkül.
BF4: modern katonai játék, taktikusabb csapatjáték, közepes és nagy mappok, járművekkel.
Killzone: SciFi, own királyoknak, kis mappok, járművek nélkül.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14226) kovsol válasza hommeros (#14225) üzenetére


kovsol
titán

"own királyoknak"
ez mit takar?

May the Force be with you!

(#14227) Def26


Def26
félisten

Miért nem jó, ha dmz -t engedélyezem? Ebből mi hátrányom származhat?

kovsol: Szerintem campereknek.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14228) Newyorker


Newyorker
addikt

Köszönöm, akkor killzone kilőve nálam! Két joyos játék valami van?!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14229) hommeros válasza kovsol (#14226) üzenetére


hommeros
őstag

Dominálsz a mappon, nem csapatjátékos vagy. Erre szokták röviden mondani, hogy owner. Ownage. COD-ra jellemző, mikor egy játékos körbe körbe rush-ol, és mindenkit halomra hentel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14230) Madwe válasza Newyorker (#14228) üzenetére


Madwe
nagyúr

Trine 2 nyomható akár 3-an is, 3dben is, van belőle demo, szerintem érdemes beruházni rá :D Azon kívül Fifa s társai, másról én nem tudok még sajnos.

(#14231) Bencus88 válasza Newyorker (#14228) üzenetére


Bencus88
nagyúr

legost tudom még ajánlani két kontrollerest.

Amúgy lenne két kérdésem:

Ti BF-ben milyen játék módban játszotok? Nekem a domination jön be a legjobban.

Másik, hogy volt arra példa, hogy le próbáltam szúrni valakit és mikor rányomtam megfordította és belém vágta. Ez hogy lehet? Gyorsan lenyomott valamit? :R

(#14232) haddent válasza Def26 (#14227) üzenetére


haddent
addikt

Röviden a DMZ mindent megenged, olyan mintha csak úgy rálógatnád a netre simán. Hátrány csak annyi, hogy könnyebb támadni.

[ Szerkesztve ]

(#14233) Herczi válasza Bencus88 (#14231) üzenetére


Herczi
senior tag

obliterationt szeretem a legjobban, de mostanában conquestet szoktam, csal lenne már végre sima conquest is, nem csak large.

A késelés meg, ugyanúgy lenyomja az R3-at, nem is nagyon szoktam szemből késelni, mert szintet tuti én szívom meg, elég könnyen el lehet kapni.

(#14234) Tatyla válasza Bencus88 (#14231) üzenetére


Tatyla
őstag

azért a domination tetszik mert COD-os vagy :DDD
amúgy meg ha a szemből késelést te kezded 99%-ban beléd fordítja....

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#14235) zzola válasza Bencus88 (#14231) üzenetére


zzola
félisten

Visszakéselés van. Legutóbbi update óta nehezebb, mint valaha...

(#14236) haddent válasza Tatyla (#14234) üzenetére


haddent
addikt

Ha fut az ember és te is jössz szembe és úgy belevágod a szallonázóbicskád akkor nincs sok esélye reagálni időben. Nekem ez bejött ma reggel pl., előtet még jól orron is vágtam a kiskínait aztán meg elnyestem :DDD

Zolar ja akkor ezért... azt is balanszolták. Nem is baj, tiszta rambó rocki 4.5 volt, hogy mindig elkapták a kezem ha szúrtam :(((

[ Szerkesztve ]

(#14237) Bencus88 válasza Herczi (#14233) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tényleg azt még szeretem nagyon.
Conquestet tegnap nyomtam véglis nem volt rossz. Beültem egy tankba szét lőttem mindenkit :)
Csak túl nagyok a mapok és ezren vannak.
Aham sejtettem köszönöm!

Tatyla: Hát ez nem nyert :DDD codot jövő héten cserélem csak a BF!! ;)

Zolar: :R

[ Szerkesztve ]

(#14238) kovsol


kovsol
titán

Need for Speed: Rivals megvan amúgy valakinek? Kíváncsi lennék a véleményére. Metacritic pontja nem vészes.

May the Force be with you!

(#14239) phgergo


phgergo
aktív tag

Segitsegeteket kernem, nekem most van egy Magyar accountom, csinaltam melle US-t is mert elvileg megoldhato hogy ha egyet toltok fel ps plusal, mondjuk a magyart, akkor az US stor ingyen jatekait is megkapom. Ez tenyleg igy van ? Ha igen segitsetek mit kell beallitani legyszives. Koszonom.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#14240) zzola válasza kovsol (#14238) üzenetére


zzola
félisten

Nekem megvan. Nem egy nagy szám, alig játszottam vele eddig...

(#14241) kovsol válasza zzola (#14240) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk én régen nagyon sokat toltam Burnouttal 3-4 és a paradise-al is. Ahogy nézem ebbe az irányba ment el a játék.

May the Force be with you!

(#14242) zzola válasza kovsol (#14241) üzenetére


zzola
félisten

Nekem a NFS Hot Pursuit volt a kedvencem. Ez annak a közelébe sem ér, csak a grafika jobb...

(#14243) A.tessz válasza kovsol (#14238) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én nem olyan rég adtam el. Grafika nagyon szép , a hangulata se rossz, viszont nagyon céltalan. Elég egyszerű nulla küldetések vannak, multiban 6 an lehet max játszani. Egyszer ki lehet próbálni, de ennyi kb. Jelenleg mivel nincs más ps4re. Ha komolyabb szimulátorhoz vagy szokva akkor viszont kerüld.

[ Szerkesztve ]

(#14244) Xirtam válasza kovsol (#14238) üzenetére


Xirtam
veterán

0 tartalommal bíró játék melyben az összes futam 3-4 óra alatt teljesíthető Önismétlő és sok helyen betud lassulni. Nem javaslom. Önmagáért beszél, hogy a Ghost Games meg is szűnt, és nem készül új NFS!

(#14245) haddent válasza zzola (#14242) üzenetére


haddent
addikt

Az nekem is, meg Underground 2 :O

(#14246) kovsol


kovsol
titán

Akkor marad a PC és Xbox360 -ra megvett autós játékok tovább nyúzása. :)
DriveClub remélem azért majd megvételre érdemes lesz, és még ebben az évtizedben megjelenik.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14247) A.tessz válasza Xirtam (#14244) üzenetére


A.tessz
senior tag

Lehet még sokat is mondtál a 3-4 órával. Csak úgy dobálja az új autókat küldetésenként a program, nincs túlzottan nagy élménybeli különbség köztük.

(#14248) Madwe válasza phgergo (#14239) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem. Ha van két accod, s mondjuk a magyarra van ps+-od és a magyar primary acc, akkor megosztja a többivel is - pl az usaval. De ez csak annyit jelent, hogy az usa profillal is tudsz online játszani, használni a magyar ingyenes ps+-os játékait (meg standbyban update-elni meg ilyesmik) de az usa profiloddal nem tudsz a psn-ben venni az ingyenes ps+-os játékokból, mert nincs előfizuja, azt nem osztja meg (érdekesen is működne ha így lenne mert akkor haverod ps+-át tudnád használni ha vendégként ott lennél az ő gépén, s ez nyilván nem cél).

(#14249) ImpersonatoR

Mi lesz a kovetkezo erdemi jatek ps4 re TR t mar kijatszottam pc n. Marciusnal elobb nem jon semmi ?

(#14250) Bencus88 válasza ImpersonatoR (#14249) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jön a Lego Movie video game, és a Thief. Sőt 5-én a pluszosoknak az Outlast.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.