Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) Madwe válasza Def26 (#14094) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért ez most is igaz! Ugyan ezek már x86 architektúrát használnak, de teljesen más sdk-t, megközelítést, közös memóriát meg eleve apu mint olyan is szűz terület még jóformán, egyáltalán nincs meg az ismerős terep. De ismerősebb, az biztos, Mark Cerny szerint az x86 annyit változtat a történeten, hogy nem 5-6 év míg kiismerik a rendszert, hanem csak 3-4. De attól még ki kell ismerni ugyanúgy...

(#14102) Def26 válasza gianni85 (#14100) üzenetére


Def26
félisten

Dreamcast -et pedig imádtam. :( Chu chu rocket...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14103) haddent válasza Madwe (#14101) üzenetére


haddent
addikt

Bizony :K Erről hajlamosak megfeledkezni (én is köztük voltam). Hiába az ismerős utasításkészlet, most van más. Valóban, biztosan az elejétől teljesen tudják pörgetni az procit külön, meg a gcn vidikarit külön, DE együtt a mélyintegrációt még nem tudják elég jól kihasználni, felhasználni.

(#14104) Madwe válasza hommeros (#14099) üzenetére


Madwe
nagyúr

A konzol piac teljesen más. Egy konzol kifejlesztése nem kevés pénz. Majd utána elkezdik árulni a hw-t kb nulla nyereséggel, s kb 3-4 év után lesz egy kis haszon a gépeken, de az is kb annyi mint 2 eladott játék után... Amin a haszon van az a játékok utáni jogdíjak. Akkor miért érné meg nekik ezt előrehozni? Hogy megint dollármilliárdokért kifejlesszenek egy gépet amin alig keresnek, s rövidebb ideig legyen kint ergo kevesebb játékot vegyenek meg rá kisebb piacon...

[ Szerkesztve ]

(#14105) zzola válasza haddent (#14071) üzenetére


zzola
félisten

Aki LVL110-es , az mire megy a packokkal illetve a dupla XP-vel? Tényleg szánalmas a Dice ...mi a f@sz akar ez lenni, kártérítés?

(#14106) Def26 válasza zzola (#14105) üzenetére


Def26
félisten

Ez valami burkolt infó, hogy megvan a nagy rangod? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14107) vonSux


vonSux
őstag

pedig minden gadget fronton szépen idomítják a felhasználókat, hogy minél rövidebb termékkifutáshoz szokjanak. jó stratégia, hogy egy ideig támogatják a kifutó modelleket, de a fejlesztéseket a nextgenekre koncentrálják. az egyetemes birtoklási vágy mindenesetre nagy haverjuk ehhez :DDD én is négy évre lövöm be, hogy jön a következő generáció. de majd 2017 végén dumálunk erről :D

(#14108) krx21 válasza Def26 (#14098) üzenetére


krx21
nagyúr

"Én azok közé tartozom akik inkább fizettek volna 100$ -val többet, azért, hogy problémamentesen mellzsebből kirázzák az 1080p@60fps -t."

Na, ezt már kifejtettem én is... Én is fizettem volna, sőt az sem lett volna baj, ha ezért nem 150wattot hanem 300 wattot fogyaszt a konzol...

(#14109) Madwe válasza vonSux (#14107) üzenetére


Madwe
nagyúr

Minden gadget fronton a gadget eladásokból van a pénze a gyártóknak (pc laptop tablet okostelefon tv auto lakás anyámkínja) míg konzolnál nem a hw hanem az sw a fő profittermelő, ezért a gyártók érdeke is a hosszú életciklus, s amikor 10 éves ciklusról beszélnek, azt azért teszik mert nekik is az az érdekük (persze a 10 év az a kitolt életciklus, 6-7 év múlva azért beeshet már a köv. gen)

(#14110) whYz válasza krx21 (#14108) üzenetére


whYz
addikt

A fogyasztas engem sem erdekel, de ha egy kicsivel is tobbe kerul akkor en nem veszem meg. Most is a hataron voltam, de vegul megvettem. A mostani configom(adataimnal) is boven jol futtatja a jatekokat amivel jatszok es jelenleg meg nincs is olyan jatek ps4-en ami erdekelne, igy most kihasznalatlanul all szegeny. :(

Relem a thief hozza majd azt a szintet, hogy erdemes legyen megvennem.

(#14111) vonSux válasza Madwe (#14109) üzenetére


vonSux
őstag

lehet. de az új hw-el azért csak akad már néhány dollár profit. a tippemet megtettem, ha nem jön be annál jobb.

(#14112) zzola válasza Def26 (#14106) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Akkor beírtam volna, de szerintem senkit nem érdekel....

(#14113) Gijon válasza zzola (#14112) üzenetére


Gijon
senior tag

Elpötyögök én a százasokkal is :) Viccet félretéve én már azon csodálkozom mikor valaki nincs 100-on.

(#14114) haddent válasza zzola (#14105) üzenetére


haddent
addikt

Helyzetjelentés a tegnapi patch-ről: nagggggyon fasza chat ablak meg headshotot jelölő képecske meg minden bekerült. A lag, rubberbanding továbbra is jelen van, a Lancang Dam ma egészen játszható volt. Cserébe a Hainan Resort ocsmányabb lagosabb szarabb, mint valaha bármely játék bármikor bárhol. Kb. olyan, mintha net nélkül akarnék neten játszani, annyira szaggat.
A 0hp -s bug megvan, a headshot jelző kb. mindig headet jelez (még akkor is amikor KIlled in Action :DDD ). Szánalmas hányingerkeltő szar ez a játék. És valóban minden "javítással" csak egyre jobban el van baxva.

Az ilyen kiadó (EA) meg az ilyen programozók (Dice) húzzanak a sunyiba, dögöljenek éhen, menjenek csődbe. Undorító szar, és mi prémiumosok ezért több mint 30 ezret kiadtunk..

Egyetlen kicsi pici kis remény, hogy nem rég óta amikor ilyen undormányos lagg szaggatás van akkor megjelenik 1 kis indikátor bal oldalt felül, 4 kis fehér négyzetecske. Talán tudják már legalább, hogy mikor csinálja és akkor megtalálják az okát..

[ Szerkesztve ]

(#14115) Sami22 válasza haddent (#14114) üzenetére


Sami22
aktív tag

Nekem pozitívabb a tapasztalatom. Most délután remek köröket játszottam, nem volt sok gondom. 2 óra játék alatt 3szor halltam meg ok nélkül, de kb ennyi. Lancang dam lényegében lagmentes volt, még a buggyban sem volt rubber banding, pedig úgy vettem észre, hogy abban ülve volt a legdúrvább eddig. Jah, volt még két olyan alkalom, mikor nem halt meg valaki, pedig beletöltöttem a hátába 1 tárat. Közel sem tökéletes tehát, de a szórakozásomat nem tudta elrontani.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#14116) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Valaki rendelt már ebből a boltból [link]
Vélemény?
Továbbá azt szeretném megtudni, hogyha a bf4 tokján egy 2-es van akkor az ugye az EU-s régió? Mivel UK regisztrációm van és most szeretnék egy prémiumot venni. Remélem nem lesz problémám.

(#14117) Bencus88 válasza balazs8907 (#14116) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én csak majdnem rendeltem innen. De úgy néz ki megbízható a srác. jatekaim.hu-n is csak pozitív visszajelzése van. Mit rendelnél tőle?

(#14118) balazs8907 válasza Bencus88 (#14117) üzenetére


balazs8907
tag

Egy 35GBP feltöltő kártyát, mivel a leírás szerint én ezzel 50GBP-t tudok költeni. Megvenném belőle a BF4 prémiumot.

(#14119) n000rbi válasza balazs8907 (#14118) üzenetére


n000rbi
senior tag

Az elég vicces lenne...szerintem marha nagy elírás.

A 25GBP-shez meg az van írva, hogy 20GBP-ért vásárolhatsz...

[ Szerkesztve ]

(#14120) balazs8907


balazs8907
tag

Esetleg valaki nem osztana meg velem egy bf4 premiumot? Termeszetesen nem ingyen kerem. Utalnam a megbeszelt osszeget.

[ Szerkesztve ]

(#14121) zzola válasza balazs8907 (#14120) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#14122) Madwe


Madwe
nagyúr

Na meglett a TR, egyelőre nagyon bejön! :) Egész jópofán használják ki a ds4 hangszóróját, viszont egy észrevétel: a ds4 hangszórójához képest a hangrendszer kicsit késik, ez nálatok is így van? LG lm széria, audio szink. be van kapcsolva bypasson, érdemes valamit máshogy állítani rajta?

(#14123) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Hol kell beállítani, hogy 60Hz-s legyen a kép?

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#14124) Peat;) válasza Def26 (#14094) üzenetére


Peat;)
veterán

"Lesznek szép játékok az tuti, de továbbra is tartom magam ahhoz, hogy egy pl. core i5 + hd7950 gpu jobb lett volna." Én ezt hányszor leírtam...és volt hogy azt írták nekem hogy ott már elérték a határokat, hiába növekszik tovább az erő... :DDD
Abu is mindig olyat írt ami csak mellédumának jött le nekem. Ezek az APU-k kb úgy vannak beállítva a konzolokban hogy az erejük a számukkal egyre csak hatványozódik. :)

Mekkora pc vs konzol flame harcok lesznek 2-3 év múlva amikor már kezdenek elérhető árban lenni a 4k! tv-k! De azért majd én is veszek egy konzolt biztos ami biztos :DD

(#14125) haddent válasza Peat;) (#14124) üzenetére


haddent
addikt

A PS4 (és XO) soha nem is akart 4K játékot futtatni, soha nem is fog. Arra ott van a PC, vagy majd nagy talán a PS5. Senki nem kényszerít a konzolra (na jó de, eléggé a játékstudiók igen) és nem kéri, hogy ezt használd. Teljesen egyértelmű, hogy PC -ből (Hozzáteszem 20x annyi pénzért) sokkal többet ki lehet hozni, de csak a nyerserő 100x fölénye miatt. Alapvetően a PS4 felépítése sokkal előremutatóbb, izgalmasabb és hatékonyabb. Más kérdés, hogy nyers erőből és jó sok pénzből le lehet simán mosni.
Ez teljesen világos, nem értem ezt miért kell mindig felhánytorgatni..

(#14126) zzola válasza haddent (#14125) üzenetére


zzola
félisten

Engem már az vigasztal, hogy itt nincsenek csaló vérpistikék, mint PC-n, még ha a kép nem is olyan jó...

(#14127) Def26 válasza zzola (#14126) üzenetére


Def26
félisten

Digitálisan vettem a bf4 -et. Verjem bele, már hogy mire lejön befonom a hajam. :W

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14128) zzola válasza Def26 (#14127) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#14129) Peat;) válasza haddent (#14125) üzenetére


Peat;)
veterán

Azért mert az x360-nal a totálisan nem "előremutató" a szimplán csak nyers erőt megcélzó felépítésével mást szoktam meg, ott a megjelenés után 3 évvel is jöttek olyan címek hogy a pc-sek csak boci szemekkel pislogtak aztán jöttek az autoaim szlogennel. ;] Megszoktam a jót, semmi másról nincs szó! :)

A 4k!-t meg poénként hoztam fel, szerintem tényleg ez megy majd, de olyankor csak élvezni kell majd a műsort. :)

(#14130) Def26 válasza zzola (#14128) üzenetére


Def26
félisten

El tudod nekem mondani, hogy mit kell beállítsak ahhoz, hogy ha standby -ba rakom lejöjjön a maradék része este?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14131) zzola válasza Def26 (#14130) üzenetére


zzola
félisten

Power Save Settings/Set Function Available In Standby Mode/ középső és alsó kapcsoló legyen bepipálva...

(#14132) Xirtam válasza haddent (#14125) üzenetére


Xirtam
veterán

Hagyjuk már ezt a 20x annyi pénzért. Egálban van a kettő. PC-re olcsóbb a játék míg konzolra drágább. Hosszú távon ugyan ott vagy. :W

(#14133) Def26 válasza zzola (#14131) üzenetére


Def26
félisten

bf4 -ből ne lépjek ki?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14134) zzola válasza Def26 (#14133) üzenetére


zzola
félisten

Kiléphetsz, standby módban is tölt le...

(#14135) Maggio7 válasza Madwe (#14122) üzenetére


Maggio7
tag

Szerintem is cool lett a TR. Nálam tökéletes a hang. Nincsen csúszás! (Samu PS50c7700) :D Sokan fikázzák a PS4-et, hogy nem hozta azt a bizonyos áttörést grafikailag egy PS3-am összehasonlítva. Azoknak azt javaslom - ha a Killzone nem győzte meg - akkor próbálják ki a TR-t egy 127cm-es tv-n :Y

(#14136) zzola válasza Maggio7 (#14135) üzenetére


zzola
félisten

Ha PS4 nem hozta, akkor az XOne mit hozott? :DDD
Aki nem látja a különbséget, az vak...

(#14137) Maggio7 válasza zzola (#14136) üzenetére


Maggio7
tag

:C

(#14138) Landon válasza zzola (#14136) üzenetére


Landon
őstag

+1 Megy sok helyen a szajkarate igy is, hogy a PS4-en az erosebb hw ellenere is hajszalnyival gyengebben nez ki a TR osszehasonlitasnal. Hat en nem tudom, nekem nincs meg igy nem tudok 100% velemenyt nyilvanitani de neogaf-en van egy errol szolo topic ahol pixelre pontosan elemzik a dolgot /tudom, hogy hulyeseg ezeken porogni de engem spec erdekel a dolog na :D/ es tisztan kijon a PS4 elonye.

Bar szerintem ezen a teren majd igazan 2 jatek lesz nagyban donto, a WD ill. W3.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#14139) kovsol válasza Landon (#14138) üzenetére


kovsol
titán

"neogaf-en van egy errol szolo topic ahol pixelre pontosan elemzik"
Eszméletlen sok embernek mennyi szabadideje van.

May the Force be with you!

(#14140) zzola válasza Landon (#14138) üzenetére


zzola
félisten

Én csak viccnek szántam! Engem nem érdekel, hogy mi van XOne-al, bizonygatni biztosan nem kell, hogy ez az erősebb. Több ismerősöm is van, aki One-ról váltott PS4-re és ez nem véletlen...

(#14141) haddent válasza Xirtam (#14132) üzenetére


haddent
addikt

Ha már itt tartunk akkor nem egálban, mert PC -re úgyis mindenki csak azt veszi meg, amit szigorúan multiplayerrel tol hosszú hónapokig. Többire ott a virágbolt. :U
Egyébként no offenz, de továbbra sem értem (és szerintem még sokan mások itt), hogy milyen átalakuláson estél át. Nyáron meg amikor kimentél a sajtóval tesztelni akkor PS4 volt a mindenható, aztán jött az XO (meg ugye azt is vettél) és most még a PC is mellé. Ennyire csapongó hogy lehet valaki mindössze 6 hónap leforgása alatt? :F

[ Szerkesztve ]

(#14142) gianni85 válasza zzola (#14140) üzenetére


gianni85
veterán

Egyébként tök vicces, hogy itt a topicban a fő téma folyton az, hogy a PS4 az erősebb. Játékokról meg szó sincs a Buglefield kivételével...

(#14143) Xirtam válasza haddent (#14141) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez nem csapongás. Van otthon One, PS4, és PC. De amikor valaki azt írja, hogy a PC a legdrágább ez a legnagyobb baromság. Tök mind1 min játszol játsszál. De folyamatosan szapulja egymást a 3 tábor. Kérdezem én hogy minek? Sületlenségekről beszél ez a topic is meg a másik is. Hogy mi hogy néz ki. Ahelyett hogy arra használnák a gépet amire kiadták. Játékra.

Az is vicc ami az emberekkel történik. Folyamatos fenyegetéseket kaptak a boltok. Eltörik az eladó lábát. 5 év alatt nem találkoztam még ilyen vásárló bázissal mint aki a PS4-ért megvolt örülve. 3-4 napokon görcsöltek. Konkrétan ki voltak készülve. Vicc. :D

Holott nem a boltosok nem gyártottak elég gépet. Tökre nem rajtuk múlt. És még is. :U Hirtelen mindenki kő gazdag lett.

[ Szerkesztve ]

(#14144) hommeros válasza Madwe (#14104) üzenetére


hommeros
őstag

Minden további nélkül tudják kis hw változásokkal kiadni, pont ugyanúgy, mint a telefonok vagy PC esetében. Kicsit több memória, erősebb CPU, akármi. Nekem ez ugrott be a X1 Barbone házról.

Xirtam Az összehasonlítás teljesen normális dolog. Ez a természetes versengés.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14145) kovsol válasza gianni85 (#14142) üzenetére


kovsol
titán

Ha már játék, akkor láttam bekerült us store kinálatában az nfs riválsz 180 perces demoja. Csak e-mailt láttam még, nem tudom ps4 verzióra is vonatkozik-e.
Ez hogy működik? Annyi play time van benne, vagy első indítás után elindul egy számláló és lejár ha játszok ha nem, vagy csak ha játszok akkor pörög?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14146) bognar110 válasza Xirtam (#14143) üzenetére


bognar110
őstag

Én wii-n nyomatom a bf4 et. :)

(#14147) zzola válasza gianni85 (#14142) üzenetére


zzola
félisten

Ez miért baj? Talán fáj az igazság, vagy mi?

(#14148) gianni85 válasza zzola (#14147) üzenetére


gianni85
veterán

:K

kiragadtad a lényeget...

[ Szerkesztve ]

(#14149) Xirtam válasza hommeros (#14144) üzenetére


Xirtam
veterán

De nem természetes amikor folyamatosan anyázzák egymást egyes fórumokon. :(

(#14150) zzola válasza gianni85 (#14148) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem csak ugratsz! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.