Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) Newyorker


Newyorker
addikt

Nah csináltam a magyar mellé UK és USA accountot! Hát gyerekek a magyar tényleg fényévekkel le van maradva :) a kérdésem az, hogy a livekodok.hu-n veszek feltöltőt pl USAsat, azaz dollárt, majd megjön a kód, azt beírom és az ottani egyenlegemhez íródik? Azaz onnantól vehetek belőle akár játékot, akár PS+t is?!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14702) kovsol válasza Newyorker (#14701) üzenetére


kovsol
titán

US Amazonról tudsz venni feltöltőkártyát is, meg PS+ előfizetést is.
Beregisztrálsz egy olyan amerikai címmel ahol nincs adó, aztán megveheted a saját magyar bankkártyáddal.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14703) Newyorker válasza kovsol (#14702) üzenetére


Newyorker
addikt

És csak a kódot külduk el a megadott mailcímemre? Mert nyilván ha kammer címet adok meg oda ne küldjenek semmit :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14704) kovsol válasza Newyorker (#14703) üzenetére


kovsol
titán

Nyilvánvaló dolgokra is rákérdezel folyton. Igen csak kódot kapsz. Szerinted mi hogy vesszük? Vagy külön nem mondtam volna, hogy létező cím kell akkor?

May the Force be with you!

(#14705) Newyorker válasza kovsol (#14704) üzenetére


Newyorker
addikt

Ne feledd, ami neked nyilvánvaló, az annak aki ebben nem jártas nem biztos, hogy az. hidd el feltudnék hozni olyan témát, amiben pont fordítva lenne ez :DDD de köszönöm a segítséget

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14706) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nem szaroztam, megvettem a Sony Pulse fülest...nagyon brutálul néz ki és az anyaghasználat is 1. osztályú. Kipróbálni még nincs lehetőségem de legalább rendesen feltöltöm. Még jó, hogy kérdeztem az arcokat, hogy van-e benne töltőkábel, mert bontás nélkül rávágták, hogy igen...hát nincs, még jó, hogy a fényképezőgépével is müxik. Egy kicsit szokatlan, hogy nem ovális, hanem kerek a füles, egy kicsit szokni kell a fülemnek, a Logi után de nem lesz gond.
Köszi bolha apu, az iránymutatást! :DDD :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14707) GazRic


GazRic
senior tag

FIFA 14 magyar PS4en?

Léteznek már app-ok PS4hez UK vagy US accal?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#14708) Newyorker


Newyorker
addikt

Ha megveszek egy gamet az amcsi accommal, akkor azzal tudok játszani a magyar accommal?! Mert a magyar accomhoz van a plus és akkor multizhatok vele :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14709) sittes79 válasza Newyorker (#14708) üzenetére


sittes79
addikt

Nem.

(#14710) kovsol válasza sittes79 (#14709) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem meg tud vele. Én is tudok játszani a magyar accal az amcsival letöltött ps+ -os ingyenes játékokkal.
De a PS+ -t is osztja az amcsira a magyar, szóval akár azzal is tud multizni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14711) Newyorker


Newyorker
addikt

Kipróbálom! Megvettem a PSt és létrehoztam egy magyar accot, majd ahhoz regeltrm ezt a 14 napos plus-t! Mivel van plus ingyen letöltöttem az outlast! Most kivi vagyok, hogy tudok é játszani pl az UK vagy USA loginolásom után :) mert ha ez működne, ok lenne! Megbeszem usa accal a gamékat és magyar accal magyarhoz tendelt plussal meg játszom vele :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14712) Madwe válasza Newyorker (#14711) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezekről már sokszor volt szó, de épp ráérek :U

Ha primary a magyar, akkor az usa meg uk acc is hozzáfér az outlasthoz, meg a multihoz. Ha primary az usa vagy uk, akkor a magyar hozzáfér az usa uk játékokhoz. Akár mindhárom is lehet egyszerre primary, akkor bármit bárhonnan elérsz.

Annyi hogy én a ps+-t majd usa accon venném mert sokkal olcsóbb. Viszont akkor ott is meg kell "vegyed" majd ingyen a játékokat, mert a magyar elvész. Ez az esetlegesen idő közben kikerülő játékok miatt lehet fontos...

[ Szerkesztve ]

(#14713) Newyorker válasza Madwe (#14712) üzenetére


Newyorker
addikt

Hol tudom megnézni, h melyik primary? És az lehet, hogy a plust magyarra veszem és ott fogok játszani is, multizni is, de viszont magukat a játékokat az USA accal veszem? Ergo az USA accot csak game vásárlásra fogom használni.

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14714) Madwe válasza Newyorker (#14713) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, tedd az usa-t primarybe. Menüben az account alatt lehet primaryvé tenni valahol, fejből meg nem mondom hol...

Miért akarod magyarra venni a pluszt? mondjuk évi 3-4k csak a különbség, de akkor is :) meg usa-ra gyakran van féláron s akkor be lehet tankolni, no mindegy :D

(#14715) Newyorker válasza Madwe (#14714) üzenetére


Newyorker
addikt

Már a magyarba vettem fel a barikat is, oda rendezkedtem be :) igen annyi különbség, szval az, h évi 3000el több a plus az nem gáz, játékok ára már számottevőbb :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14716) temes69 válasza Maggio7 (#14698) üzenetére


temes69
aktív tag

túl sok volt tegnap a sétáló jános :) viszont megnéztem a végigjátszást és amikor nekem leomlik a szobor akkor még megy tovább a helikopter. a végigjátszásban meg rögtön valami irodába folytatódik az egész. fene egye meg. csináltam egy videót is amit elvileg feltöltött a fb-re de nincs ott. szerintetek kezdjem az egészet újra? hátha akkor megjavul?

(#14717) temes69 válasza temes69 (#14716) üzenetére


temes69
aktív tag

megoldottam. letöröltem a játékot, majd újra feltelepítettem. így már tovább tudtam menni.

(#14718) kovsol


kovsol
titán

Most az én netemmel van baj, vagy a BF4 szerverek szarakodnak? Olyan sokszor mintha egyhelyben futnék, laggos fos az egész. Eddig nem csinált ilyet.

May the Force be with you!

(#14719) Def26 válasza kovsol (#14718) üzenetére


Def26
félisten

Lancang dam és hainan nagyon lagol.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14720) Newyorker válasza Madwe (#14714) üzenetére


Newyorker
addikt

Nah akkor az USAnál benyomtam, hogy activate to primary, a magyarnál, meg UKnál hagytam úgy! Akkor most be van úgy állítva ahogy mondtad :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14721) kovsol válasza Def26 (#14719) üzenetére


kovsol
titán

Most épp PC-n tolom a BF3 -t és itt pörög, nulla lagg. :((( Szóval nem a netemmel van gond.

May the Force be with you!

(#14722) Dreamie válasza GazRic (#14707) üzenetére


Dreamie
őstag

Nem legalábbis én nem találtam magyar nyelvet.

Egyébként Nekem is megjött tegnap a gép, nagyon tetszik eddig, xbox 360-at váltotta. Fifázok egyelőre, de tervezek valami autóversenyzős játékot is.

Outlast vagy mi, most ingyenesen letölthető? Mert nekem ingyen felajánlotta, leszedem meglesem.

Dreamie78 néven vagyok fent, ha akar valaki fifázni.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#14723) Madwe válasza Dreamie (#14722) üzenetére


Madwe
nagyúr

Autóverseny egyelőre csak nfs van kb :S De lassan jön The Crew meg Driveclub!

Ha van ps+ előfizud, akkor havonta 1 új játék ingyen leszedhető, februárban most jött az outlast, pelenka kell hozzá mielött nekilátsz, de megéri :D

(#14724) semetka válasza Madwe (#14723) üzenetére


semetka
őstag

The Crew-t már alig várom, remélem márc 31-ig megjelenik.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#14725) Newyorker


Newyorker
addikt

Én a Gta5-öt várom már :) az mindig bejött nekem, a szabadságérzet felbecsülhetetlen :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14726) Dreamie válasza Madwe (#14723) üzenetére


Dreamie
őstag

Az király éjjel meg is lesem, hátha teleteszem a pelust! :D NFS-t kihagyom, másik kettőt meglessük!

Használt játék topic lesz itt forumon majd? Lehet nem lenne hülyeség csinálni, és lehetne cserélgetni, már ha lehetséges. :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#14727) haddent válasza Newyorker (#14725) üzenetére


haddent
addikt

Sajnos azt várhatod. Nagyon nem valószínű, hogy jön valaha is

(#14728) Deck


Deck
titán

Valami gyönyörű ez a ps4, le a kalappal a Sony dizájnerei előtt mint mindig :R
A gép nagyon brutál! De sajnos van pár negatívuma előttem amiért gondolkodom, hogy megvegyem-e.

- Néztem de sajnos nincs túl sok jó játék még rá,
- visszafele nem kompatibilis, pedig sok jó ps3 játékkal is játszanék (nem, nem fogok ps3at venni)
- Brutál árai vannak a ps4 játékoknak

Ejj, ha ezek nem lennének már rendelném is!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#14729) zzola válasza Deck (#14728) üzenetére


zzola
félisten

-másik nextgen-re sincsen több játék.
-visszafelé miért lenne kompatibilis? A PS3 teljesen más felépítésű volt.
-nem a legdrágább helyen kell megvenni a játékokat. Én 8-14k között veszem őket.

(#14730) Madwe válasza Deck (#14728) üzenetére


Madwe
nagyúr

Most jelent meg, nyilván nincs még sok játék rá... Én amúgy 1-2 havonta veszek egy címet, jelenleg is teljesen ki tud elégíteni a kínálat... Nomeg havi egy ingyen játék amúgy is jön, uh végképp nincs okom panaszra :) Persze ha valaki hetente 2-3 játékot kivégez azt megértem hogy kevesli, de a kérdés, neked valóban szükséged van annyi címre? vagy csak a szemed kívánja? :D

Lesz majd a playstation now, azzal majd tudsz ps3as címekkel játszani - vélhetőleg 2015ben, de a must have-eket akkor is le tudod tolni, az a lényeg... Teljesen más architektúra, kezdeti ps3 fat is azért vitt ps2es címeket, mert beletettek egy kicsi ps2-t, namost inkább hagyják ki a gépből a 3at, cserébe kisebb olcsóbb s amúgy se nagyon használja azt bárki is prev genre...

PS4 játékok árai digitálisan usa psn-en 8-13.5k között mozognak... Ha meg olyat veszel amit majd el akarsz adni, akkor veszel itthon korongosan 15-18kért, majd ha végigtoltad eladod 13-15kért, így az sem drága... Csak ésszel kell csinálni s olcsón kijön az ember... Nomeg megintcsak: ps+ mellé havi 1 ingyen játék, mi kell még :D?

Szerintem rendeld is :D

[ Szerkesztve ]

(#14731) temes69 válasza Madwe (#14730) üzenetére


temes69
aktív tag

én a killzone-t használtan megvettem 5500ért, azért az tényleg nem sok :) meg ha belegondol az ember és megnézi, hogy mennyit költ mondjuk egy szombat esti buliban akkor simán nem drága egy játék. ráadásul azzal sokáig elvagy :) mondom ezt én aki azért annyit nem játszik, hetente max pár órát.

(#14732) Deck válasza temes69 (#14731) üzenetére


Deck
titán

Hol lehet ennyiért ps4 gameket venni? :)

ps+ meg a playstation now nagyon állat! :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#14733) zzola válasza temes69 (#14731) üzenetére


zzola
félisten

Én 0 forintot költök, ahhoz mérve elég drága egy játék... :DDD

(#14734) Bencus88 válasza Deck (#14732) üzenetére


Bencus88
nagyúr

használtan mondjuk itt aprón.

Vagy nézz körül a jatekaim.hu-n is.

(#14735) temes69 válasza Bencus88 (#14734) üzenetére


temes69
aktív tag

én is a jatekaim.hu-n vetem.

(#14736) Deck


Deck
titán

Egyedüli játék amit hiányolok ps4-ről az a star wars force unleashed. Ps3-ra van így lehet(talán) majd elérhető lesz playstation now-on jövőre. Vagy nem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#14737) Maggio7 válasza Deck (#14732) üzenetére


Maggio7
tag

Üdv a Clubban! A hardver-aprón is mindig akad egy két olcsóbbított játék! Én most a Tomb Raider-rel nyomom! A megjelenés után 2nappal már volt is 12-ért eladó! Az volt a hirdetésbe: Végigjátszottam, így feleslegessé vált! :DD A TR-ben nagyon komoly a grafika! Ilyenkor mindig megnyugszok, ....megérte megvenni a ps4-et! :K Kíváncsi leszek 2év múlva mennyit fognak fejlődni a játékok.......

(#14738) Deck


Deck
titán

Mégis van jó pár játék, nem volt igazam, hogy kevés van :D

PS5

(#14739) Bencus88 válasza Maggio7 (#14737) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha kijátszottad 5-ért átveszem :DDD

(#14740) Maggio7 válasza Bencus88 (#14739) üzenetére


Maggio7
tag

Rendben :C

(#14741) temes69 válasza Maggio7 (#14740) üzenetére


temes69
aktív tag

6ért engem is érdekelne. mondjuk én kijátszottam pc-n, de nálam a tavalyi év játéka volt :)

(#14742) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, a közeljövőben tervezem nextgen konzol vásárlását.
Segítenétek a döntésben, hogy miért ps4?
Jelenleg xb360-om van.

(#14743) zzola válasza Sanyyka (#14742) üzenetére


zzola
félisten

Ezt neked kell tudnod, melyik cég exlusive játékai tetszenek neked illetve, hogy mire szeretnéd használni. HA harcore játékos vagy, akkor csakis a PS4 jöhet szóba, semmi sallang, az erő veled lesz. Minden más esetre ott az XOne... :DDD
Egyébként vannak itt többen is, akik box-ról váltottak és nem bánták meg... :)

[ Szerkesztve ]

(#14744) Def26 válasza Sanyyka (#14742) üzenetére


Def26
félisten

Ps4. Ha van család akik imádják a kinectet akkor meg xbox one.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14745) oriic válasza Deck (#14728) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszer majd bejön a Gaikai, aztán játszhatsz ps3 játékokkal is. Egyszer.

Live-Die-Respawn

(#14746) Deck


Deck
titán

Olvastam, hogy a ps4 nem játszik le mp3at/zenei cdket, és nem minden film formátumot visz. Igaz ez?

PS5

(#14747) gianni85 válasza Madwe (#14723) üzenetére


gianni85
veterán

Legutóbb azt olvastam, hogy a driveclub csúszik nyárra, a crew-ról meg semmi infó. Vagy neked van? Az engem is érdekel, megjelenik a sötét oldalon is 720p/30fps-sel ;]

(#14748) Tegla80 válasza oriic (#14745) üzenetére


Tegla80
addikt

Nálam már nagyon régóta műxik a szolgáltatás,így mindenem futtathatom és elérem ami PS3.
Jah nálam PS3 nak hívják a "Gaikai"-t. :DD

Sony® & PlayStation®

(#14749) Gijon válasza Deck (#14746) üzenetére


Gijon
senior tag

Most őszintén, mi a bánatomért hiányzik az mp3, vagy a cd lejátszás. Pont ezt a két formátumot le tudod játszani kb. a legolcsóbb ketyerén is. Ha bekapcsolom a ps4-et, akkor biztos, hogy nem mp3-at akarok hallgatni, de hát izlések és pofonok...

(#14750) Deck válasza Gijon (#14749) üzenetére


Deck
titán

Olvastam valamit és rákérdeztem ennyi az egész. Épp ez az, hogy minden viszi.. Ezért, a ps4 is vihetné.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.