Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Def26 válasza kovsol (#14449) üzenetére


Def26
félisten

Én pont, hogy a pc -től szoktam el. kb. úgy kezelem az egeret mint amilyen az első próbálkozásom volt konzolon.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14452) haddent válasza kovsol (#14449) üzenetére


haddent
addikt

Hát ez nagyban egyénfüggő, meg hogy milyen szinten tolod. Én PC -én lövöldöztem versenyszerűen is (counter strike), és ott 1-2 nap kihagyás és oda a fele tudás :DDD Bár néha meg még jót is tesz a szünet. Mindegy, fél év kihagyás után én biztos nem csodálkoznék, ha nem menne :DDD

(#14453) gianni85 válasza Def26 (#14451) üzenetére


gianni85
veterán

én konzol előtt utoljára UT-t toltam PC-n... gondolhatod milyen hatékonysággal játszanék most egérrel :D
Na jó, most ősszel toltam kicsit, de botrányos volt...

(#14454) zzola válasza Bencus88 (#14450) üzenetére


zzola
félisten

Lesznek újabb fegyverek, jobbak, erősebbek, kisebbet rugók. Én általában ~500 kill-ig viszek egy fegyvert, persze vannak kivételek.

(#14455) Def26 válasza gianni85 (#14453) üzenetére


Def26
félisten

Na és milyen a box? Nem érzed néha, hogy egyedül vagy a "rengetegben"? :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14456) zzola válasza Def26 (#14455) üzenetére


zzola
félisten

;] gonosz vagy!

(#14457) Def26


Def26
félisten

Valahol láttam, hogy ingyenesen osztogatnak 14 napos ps+ előfizetéseket. Nem tudtok valahol valami promót?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14458) gianni85 válasza Def26 (#14455) üzenetére


gianni85
veterán

Jönnek át a régi haverjaim sorban 360ról One-ra tehát nem gáz... na meg Buglefield-del és Cod-dal nem játszom. A 2014es megjelenéseket tekintve meg játékok terén is jobb választásnak bizonyul számomra.

(#14459) phgergo


phgergo
aktív tag

Segitsetek legyszives. Van 2 ps accom, az egyik magyar a masik USA. A magyaron van aktivalva a 2 hetes trial ( plus ) de mivel USAn mar elerheto az Outlast onnan szeretnem leszedni, de ahhoz meg azt irja kell a plus. Hallottam hogy lehetseges megosztani a plust 2 felhasznalonal. Leirnatok reszletesen ? Megkoszonnem.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#14460) Madwe válasza phgergo (#14459) üzenetére


Madwe
nagyúr

Magyar storeba is jön hamarosan!

Viszont megosztani úgy ahogy szeretnéd nem lehet.

A megosztás (ami automatikus, ha primarybe teszed a +os accot) azt jelenti, hogy a másik acc is kihasználhatja a + előnyeit: multizhat, cloud backupolhat, stnadbyban update-el stb. Viszont a megosztás nem adja meg a másik psn-en a +-t! Tehát nem tudsz magyar ps+-al az usa storeban ingyenes játékot letölteni :(

(#14461) zzola


zzola
félisten

Kezdődhet a túlélés! :DDD (Outlast)

[ Szerkesztve ]

(#14462) Bencus88 válasza zzola (#14454) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

Na akkor én is elkezdek túlélni. Vagy lehet inkább ha sötét lesz :)

(#14463) Madwe válasza Bencus88 (#14462) üzenetére


Madwe
nagyúr

Rolót le, eldugott sarokba gyertyát begyújtani (ez lehet nem mindenkinek jön be, de nekem így adja igazán) hangerőt max-ra bele kell mászni a kijelzőbe s garantált a hatás :)

[ Szerkesztve ]

(#14464) phgergo válasza Madwe (#14460) üzenetére


phgergo
aktív tag

Ertem, koszonom. Egy olyan felvetesem lenne, hogy mondjuk mindkettot feltoltenem, usat es a magyart is, es ha az usabol kimarad 1 honap ( nem toltom ) de a magyar megosztja a plus lehetosegeit, akkor az usarol leszedett ingyen jatekot magyaron fogom tudni jatszani, hogy kozben nincs az usas feltoltve? Kicsit komplikalt de kivancsi lennek ra. ( persze ez csak a kesobbidk folyaman, tobb es jobb jateknal erne meg )

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#14465) zzola válasza Bencus88 (#14462) üzenetére


zzola
félisten

Sötétben el sem merem indítani....este majd - szokás szerint - a Büntető 4-el játszom. Tegnap is kiakasztott, majd szétvertem a kontrollert...

(#14466) Bencus88 válasza zzola (#14465) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na látom új titulust kapott. Egyre jobb nevek lesznek :DDD

Madwe: Pontosan :C

Mellesleg én még nem találom az Outlast :U

(#14467) Tegla80 válasza Def26 (#14457) üzenetére


Tegla80
addikt

Én úgy emléxem,h az UK store-ban láttam fent "free 14day plus"-t.
(de lehet az US ben :B , késő volt már,meg sok a sör is,így picit kusza az emlék. De annyi tuti,h store ban láttam :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#14468) zzola válasza Bencus88 (#14466) üzenetére


zzola
félisten

Nem én találtam ezt a nevet, úgy hallottam egy youtube videóban...de qrva jó, szerintem... :DDD

Nekem US fiókom van, ott már éjfél körül megjelent...

[ Szerkesztve ]

(#14469) Bencus88 válasza zzola (#14468) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen igen találó :DD

Neked már tölthető az Outlast?

Szerk: Ja értem :R

[ Szerkesztve ]

(#14470) Madwe válasza phgergo (#14464) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez egy jó kérdés :) Alapesetben a ps+os ingyenes játékokhoz odaírja hogy meddig érvényesek, ami a + lejárati dátuma, uh. azt mondanám nem. Ugyanakkor ugye a másik accod megosztja a ps+t, uh lehet mégiscsak használhatóak... Rátwittelek Shuhei Yoshidára, hátha válaszol :)

(#14471) Tegla80 válasza phgergo (#14464) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
minden store előfizu,csak a sajátjából leszedett játékokra ad játékjogot.
Így a magyar megléte miatt nem fog menni az us-ról leszedett gamma,csak akkor ha azon is lesz újra plus.

(a megosztás dolog PS3 esetében minden gond nélkül megy,de a PS4 el még nem próbáltam.Elviekben mennie kellene, ugyan azon elven,mint hogy a saját gépen is elindul a gamma a másik accon. Így ha más gépére rakod a Te accod és azon leszeded amit akarsz,majd átlépsz annak a gépnek a fő accjába,akkor ott is elindulna sztem. Így pl ha haverod US plus os,Te meg UK vagy fő profilba és maximális a bizalom köztetek,akkor még működhet is,h megvan mind2 plus os tartalom 1 áráért. Jó magyar szokás szerint :DD )

Sony® & PlayStation®

(#14472) Mrdevil válasza Def26 (#14457) üzenetére


Mrdevil
addikt

Este adok én neked egy 14 napos free-t, majd gyere chat-re. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14473) Def26 válasza Mrdevil (#14472) üzenetére


Def26
félisten

Ó, de aranyos vagy. :R Köszi, de már vettem közben. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14474) Madwe válasza Tegla80 (#14471) üzenetére


Madwe
nagyúr

Viszont ha nem ad rá jogot a másikon levő előfizetés, akkor semmi értelme a magyar plusszal ingyen betáraznia, ha utána amúgy usa-n fogja venni a pluszt... Legalábbis amikor áttér mindenképp meg kell vegye ingyen újra a címeket, különben nem tudja majd használni őket...

A megosztásos résznél úgy mehet ha neki van usa akkja ő gépén primarybe, haverjának uk accja haverja gépén primarybe, s akkor másiknál vendég accként ott lehet a másik tartalom is... De multi címeknél pl ilyenkor nem tudják egyszerre használni ugyanahoz az acchoz köthető játékot tudtommal pl...

(#14475) boost válasza zzola (#14461) üzenetére


boost
addikt

"Kezdődhet a túlélés! :DDD (Outlast)"

Hát, én még a múltkori +-os tartalmat se indítottam el. :D

(#14476) Tegla80 válasza Madwe (#14474) üzenetére


Tegla80
addikt

1 ,
ez így igaz.
azt kell "betárazni" amit használni is akar véglegesen.
(vagy mind2őn fizetni,mert még sztem az sem a világ. 1-1 játék ára sincs :U . Én most pont ezen agyalok,h a meglévő UK mellé ,ami másfél éves és előre befizetett 1év még van rajta,lehet veszek egy US-t is :D . Így tuti meg lenne minden ingyen cuccos ami kijön.Mert a 2 store nem 100%ig egy és ugyan az ugye. Árban meg végképp nem. ;) )

2.
PS3 esetében minden megy dualban 1szerre 2 gépen ez tuti.(persze 2 külön accon)
Itt akkor lehet nem :F ,ezt sajna még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#14477) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Valaki bejön majd este beszélgetni partiba....félek egyedül játszani? :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14478) Def26 válasza F.B.I. (#14477) üzenetére


Def26
félisten

Nálad nat type rendben?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14479) phgergo válasza F.B.I. (#14477) üzenetére


phgergo
aktív tag

Persze de en meg a cododdal tolom :D

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#14480) phgergo


phgergo
aktív tag

Ez a magyar store egy hulladek :/ outlast meg mindig nincs. mire erdemes plusz venni? UK vagy US? Lehet valtok masra...

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#14481) haddent válasza Mrdevil (#14472) üzenetére


haddent
addikt

Hogy adtál volna? Amennyire én tudom csak igényelni lehet magadnak ha épp még nincs előfizud nem?

phgergo uk ÉS us. Érdemes tartani 1 eu -sat, de us olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#14482) bolha23 válasza F.B.I. (#14477) üzenetére


bolha23
aktív tag

Hozzánk jöhetsz bármikor, tudod apu :)

(#14483) haddent


haddent
addikt

Na közben UK PS storeban az Outlast még nem került be az Instant Game Collection menüpontba, de ha rákerestek, hogy Outlast akkor ingyen tölthető már :K

(#14484) Mrdevil válasza haddent (#14481) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem van free kód, itt van a polcon, kaptam play it-en. ;) :K :U Bár az enyém asszem csak akkor működik, ha még soha nem voltál plus-os.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14485) Bencus88 válasza haddent (#14483) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

Töltöm is

(#14486) zzola válasza F.B.I. (#14477) üzenetére


zzola
félisten

Fogom a kezed és együtt fosszk le a bokánkat! ;]

(#14487) Newyorker


Newyorker
addikt

Ez annyira beszari gém, vagy nyulak vagytok? :DDD

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14488) hudekira0


hudekira0
tag

Fent van magyar storen is!

(#14489) phgergo


phgergo
aktív tag

Nagyon tanakodom, hogy melyik fulest vegyem majd meg. Pulse elite 2.0 ami feb 15tol lesz, vagy Logitech G930. Nekem elsodleges szempont a vezetek nelkuliseg. A pulse 35k mig a G930 50k. A pulse elvileg csak 3 orat bir vezetek nelkul, mig a logitech 6-7 ( teszteltem ). Az engem nem erdekel hogy csak virtualis 7.1, de az mar igen hogy a Logitech mukodne ps4el? Mert annak kulon hang kartyaja van ami usb-s azt kellene a psre kotni es az adapterre menne a fejhallgato. Nem tudom sajnos mi legyen. Otleteiteket szivesen varom.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#14490) daneel92 válasza hudekira0 (#14488) üzenetére


daneel92
tag

hol? én nem látom sehol
szerk: megtaláltam azóta, de simán a játékok listáján nincs, keresésnél hozta ki

[ Szerkesztve ]

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#14491) hudekira0 válasza daneel92 (#14490) üzenetére


hudekira0
tag

igen, én is a 7napon belüli játékok között találtam meg

(#14492) Newyorker válasza hudekira0 (#14491) üzenetére


Newyorker
addikt

Ára?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14493) hudekira0 válasza Newyorker (#14492) üzenetére


hudekira0
tag

5000 valamennyi, úgy emlékszem

(#14494) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kösz mindenkinek az együttérzést és a meleg fogadtatást a partykban! :C
Anno a Dead Space-t is úgy nyomtam, hogy azt vettem észre hajnalban, hogy az asszony fejen csap, mert állandóan káromkodtam, amikor megijedtem...magyarul percenként. :DDD
Majd benézek mindenkihez vagy csinálok egy party szobát "RETTEGJ VELEM" felirattal. :))
A barátok max. 1 órát tudnak feljönni a család miatt naponta BF4-re (akikkel 2006 óta toljuk) én meg este, éjszaka szeretek rettegni, a meló miatt éjjeli bagoly vagyok.

Más: meghirdettem az összes fülesem (Astro A30, Logi F540) ha kell valakinek, keressen megegyezünk. ;)

Akinek angol van, szóljon már ha lehet tölteni az Outlastet...megyek tanulni a gyerekkel. :O

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14495) daneel92


daneel92
tag

ja amúgy engem is vegyetek már be első hsz-be :D már írtam decemberben is, de lehet, nem vettétek észre

psn id: daneel92

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#14496) kovsol válasza daneel92 (#14495) üzenetére


kovsol
titán

Moderátor tud berakni.

May the Force be with you!

(#14497) mattheus válasza phgergo (#14489) üzenetére


mattheus
őstag

Szia!

Javíts ki, ha tévednék, de Logitech G930 nem igazán jó választás, annak ellenére, hogy megy a PS4-en, mivel nagyon halk a hangereje és nem tudod rendesen felhangosítani. Ez utóbbi több helyen is olvastam.

Pulse helyett talán érdemes lenne megfontolni az új official Made by Sony fülest is, mert nem lesz vészesen drága, wireless és virtual 7.1.

(#14498) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Azt hiszem kicsit pihentetem ezt a játékot :O
Megyek megnézem a vérnyomásom :DDD

(#14499) phgergo válasza mattheus (#14497) üzenetére


phgergo
aktív tag

Koszi a valaszt, linket tudnal adni arrol a sony fulesrol?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#14500) zzola válasza Bencus88 (#14498) üzenetére


zzola
félisten

Melyiket, Büntető 4? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.