Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) krx21


krx21
nagyúr

Két kérdés:
Van valakinek eladó védő kupakja kontrollerhez vagy lehet már kapni valahol Magyarországon?

A PS4-et rá lehet valahogy bírni, hogy nem 60Hz-es hanem 50Hz-es jelet küldjön ki a TV-re? (kísérletezgetek :U ...)

(#14752) Deck


Deck
titán

Ps4en minden játék 60fps-el fut? :)

PS5

(#14753) oriic válasza Deck (#14752) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem.

Live-Die-Respawn

(#14754) Def26 válasza krx21 (#14751) üzenetére


Def26
félisten

Én rendeltem 10db -ot. Ha megjön majd elosztogatjuk itt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14755) krx21 válasza Deck (#14752) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem dehogy, sajnos... Pont az érdekel hogy minél simább hatást kapjak... Még némi input lag vesztéssel is...
Ezért én a TV interpolációját is használom... Azt szeretném kipróbálni, hogy egy 25-30fps-es játék ebben a módban szerencsésebben fut 50Hz-en mint 60-on... Mert meg van rá az esély...

(#14756) Deck válasza krx21 (#14755) üzenetére


Deck
titán

Azt hittem konzolnál berakom a lemezt majd full hd felbontásban és 60fpsel játszhatok mindig.

PS5

(#14757) zzola válasza Deck (#14756) üzenetére


zzola
félisten

Azért csodákat nem kell várni, még nagyon az elején vannak a gyártók a játékok fejlesztésében...

(#14758) krx21 válasza zzola (#14757) üzenetére


krx21
nagyúr

Az a baj, hogy sok helyen maga a koncepció is rossz, mert 30fps-ig terhelik grafikával a gépet...

(#14759) F.B.I. válasza Deck (#14756) üzenetére


F.B.I.
veterán

Miért, a 120K PC-nél így megy? Komolyan valaki számolja az FPS-t vagy én vagyok túl öreg, hogy nem veszem észre ha 60 helyett csak 45-el megy? :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14760) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Egy felmérésben kérném segítségeteket: ki milyen megjelenítőn játszik, mekkorát és mennyiről nézi? (a válaszok nem a NAV-hoz mennek csak saját kútfőbe). :DDD
Én egy 82-es FullHD LED tolom de gondolkozom rajta, hogy átkötöm a Panasonic 37-es 720p plazmára, 1 méterre ülök.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14761) zzola válasza F.B.I. (#14759) üzenetére


zzola
félisten

Öreg vagy! Lehetne 120 is, de ahhoz már húzósabb lenne egy monitor/TV...

(#14760) F.B.I.

23" 1080p monitor, ~50 centiről nézem...

[ Szerkesztve ]

(#14762) F.B.I. válasza zzola (#14761) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah, egy 21:9-es 40-t elbírna a májam. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14763) GeneraL_XTX válasza F.B.I. (#14760) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

42 colos fullhd led tv olyan messziről, ahol éppen van a fotel:) de jellemzően 1,2-2 méterről.

Mivel ez már erősen fullhd konzol így értelmetlen 720p plazmára kötni sztem.

[ Szerkesztve ]

(#14764) Tegla80 válasza krx21 (#14758) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez csak számodra rossz koncepció. ;)
(van egy PS4 ed meg egy W905 öd és Te mégis elégedetlen vagy. :U Hát nemtom,de lehet le kéne ülnöd egy PS2&CRT kombó mellé,h felébredjél és végre értékelni tudd,h mid is van. ;] )

F.B.I.
aláírásomban a válasz és kb 1.5m ha játszom.
tv-bambulása,meg megy bárhonnan ha sörrel segítem. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#14765) haddent válasza F.B.I. (#14760) üzenetére


haddent
addikt

86cm ~ 32-33" FHD LED TV, 1-1.5m. Gondold még át a döntést, kár lenne FHD -ról HD -ra menni. Persze nem ismerem a LED tv -d panelminőségét, ha a plazma sokkal jobb, szebb akkor nem kérdéses..

krx21 szerintem ne szenvedj vele.. ha mégis akkor talán valami extra AV receiver erősítőn kéne átküldeni vagy esetleg egy pc -én és azokkal szórakozni, hogy mit küld ki ténylegesen. De neeeeee .. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14766) Def26 válasza F.B.I. (#14760) üzenetére


Def26
félisten

22" Gamer monitor, 50cm kb.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14767) krx21 válasza Tegla80 (#14764) üzenetére


krx21
nagyúr

2014-ben nem nagyon értékelem a 30fps-t! :K
Most hogy játszom a Tomb Raider-el ami 35-60fps között megy, érzem is hogy sokkal jobb mint a Killzone 30-35fps-e... Főleg vissza lépésnél érezni, ha visszateszem a Killzone-t... Én egyszerűen nem tudom védeni a 30fps-es koncepciót, pláne egy Killzone fps-nél, maximum mérgesen lenyelni a békát és végigjátszani, mert más akkor nem is nagyon volt... :(((

(#14765) haddent: Egyéb megoldás nem is lenne jobb, csak ha a gép maga tudja esetleg...

[ Szerkesztve ]

(#14768) Herczi válasza F.B.I. (#14760) üzenetére


Herczi
senior tag

51" samu E550 Full HD plazma, max 1,5m-ről

(#14769) Madwe válasza F.B.I. (#14760) üzenetére


Madwe
nagyúr

55"es LG LM 660 1.5-2m körül... (ha nagyon nagy chillbe nyomom fetrengve akkor van hogy 3m is a táv :D)

[ Szerkesztve ]

(#14770) Tegla80 válasza krx21 (#14767) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor miért nem építesz magadnak egy gamer-pc-t ,amivel már elégedett lennél?
haver most költötte rá 2db PS4 árát a gépére "+újítás"keretében,így Ő nem is panaszkodik ;]
(überbrutál a gépe és egy vagyonban is van már neki.)

Én meg áldom az istent,h soha nem költöttem pc-re és a PS generációkkal nőttem fel!!Mert így Én elégedett vok. :B
(még a KZ vel is,amit épp a napokban kezdtem. Sztem szép és klafa és mindezt 50Hz en :DD . Tudom "amatőőőőőőr" vok,de legalább elégedett. ;) )

Sony® & PlayStation®

(#14771) kovsol válasza Tegla80 (#14770) üzenetére


kovsol
titán

Neki már van egy elég durva gamer PC-je is. :D

May the Force be with you!

(#14772) oriic válasza kovsol (#14771) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen épp mondani akartam, elég csak adatlapra nézni-. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14773) Newyorker válasza Madwe (#14714) üzenetére


Newyorker
addikt

A BF4 megvan korongon! A kérdésem, hogy most megveszem USA accal a china risinget, akkor a magyar accal is meglesz az a kiegem ugye? Mert egy ezressel olcsóbb :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14774) Tegla80 válasza oriic (#14772) üzenetére


Tegla80
addikt

Számomra az nem mond semmit és ezt komolyan mondom. :K
Nem szégyenlem,h fingom nincs (szerencsére ;] ) a dologhoz,így csak betűk és számok nekem azok amit Ti "infónak" hívtok. ;)

Sony® & PlayStation®

(#14775) F.B.I. válasza haddent (#14765) üzenetére


F.B.I.
veterán

Egy Samu D5000 van, nem rossz de a plazma nagyon odaver neki..... még mindig.

Köszönöm mindenkinek, aki megosztotta a tudást. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14776) Newyorker válasza F.B.I. (#14760) üzenetére


Newyorker
addikt

Samsung UE55ES7000, azaz 55" 3D smart TV, a zen pinball 3D nagyon jó vele :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14777) Madwe válasza Newyorker (#14773) üzenetére


Madwe
nagyúr

A dlc az egyedüli kérdés, hogy régiózáras e. Erről semmi hivatalos info, itt a fórumon sincs tapasztalat... Ebből kifolyólag azt sejtjük hogy lehet jelen van mint ps3nál: játék régiómentes, de a dlc nem, azaz ha van egy eu-s (pl magyar) korongod, akkor ahoz csak eu-s (hu, uk stb) storeból megvett dlc lesz érvényes, usa nem! De ez pusztán feltételezés, amíg valaki ki nem próbálja addig nem tudunk biztosat mondani.

Vagy legyél te a teszter s vedd meg, hátha megy :D vagy menj biztosra, s vedd meg hu vagy uk storeba, az tuti menni fog!

(#14775) F.B.I. Plazmának azért nézd meg az input lagjét, ált. azoknak nagy, s ha 30-33ms felett van bizony az a játékélményt igencsak rontja, főleg ha multizol is!

[ Szerkesztve ]

(#14778) Newyorker válasza Madwe (#14777) üzenetére


Newyorker
addikt

Értem, köszönöm :) ha jól látom az amazonon az 50$os feltöltő 59$? Gift card, vagy store prepaid game card kell? Mert nézem ebayon is annyi, ott be vagyok regelve bankkartyaval, onnan nekem egyszerubb lenne :) és ott 58$ :)

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14779) Tegla80 válasza Madwe (#14777) üzenetére


Tegla80
addikt

amennyire Én tudom,input lag ban pont a plazmák a jók. :K
(kivéve a tavalyi ST60,ha jól írom a típusát :B .Annak magas 1edül,amit a plazma topic-ban sem értenek,mert nem ez a jellemző.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#14780) Madwe válasza Newyorker (#14778) üzenetére


Madwe
nagyúr

csak 49.99 dollár amazonon Mindkettő jó, én ezt javaslom. Ha megvetted kapsz egy kódot a webes felületen, azt beírod a psn-en redeem code résznél s már fel is van töltve! Szerintem érdemes amazonon regelni (biztonság kedvééért ugyanazzal az adómentes államos címmel mint psn-re) mert ott elég gyakori az akció, ami sosem árt (plusz ezen kívül lehet még eleve akció psn-en is, ugye :D)

(#14779) Tegla80 én úgy emlékeztem azoknak nagyobb az ilagja, lehet félreinformált vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#14781) Newyorker válasza Madwe (#14780) üzenetére


Newyorker
addikt

Okey :)

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14782) gianni85 válasza F.B.I. (#14775) üzenetére


gianni85
veterán

Én ebben a generációban még simán bevállalnám a HD Ready plazmát. Most egy 47es fhd led lg van, de simán becserélném egy p50x60e panára. Sajnos ráfizetős lenne, mert az lg-t tuti nem tudnám 135-140ben eladni. Plazmának jobb a mozgásmegjelenítése, meg a színei, feketéje... Na meg én az ócska gyenge XO-val nyomulok ami úgyse tud fullhd-t :P

(#14783) Newyorker válasza gianni85 (#14782) üzenetére


Newyorker
addikt

Én is anno gondolkodtam plazmában, de inkább a pénzből nagyobb LCDt vettem, a méret fontosabb volt :DDD

nah én ilyen tapikat vettem, meg is jöttek, elég jó

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14784) Madwe válasza gianni85 (#14782) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért ps4 mellé illik fHD tv, persze függ attól mekkora képet néz az ember milyen messziről... De hacsak nem rohadt kicsi képet néz/rohadt messziről, elég nagy butaságnak tartom a megjelenítő miatt visszabutítani a felbontást 720pre, mikor 1080 is kiférne...

(#14785) Def26 válasza gianni85 (#14782) üzenetére


Def26
félisten

"Na meg én az ócska gyenge XO-val nyomulok ami úgyse tud fullhd-t :P"

Majd levetkőzöd. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14786) Dreamie


Dreamie
őstag

Hali!

Valakinek volt olyan problémája, hogy indításkor nem adott képet a konzol, és kikapcs gombra sem reagált semmit... Áramtalanítás után elindult... Ez most mi? Már 2x volt ilyen problémám.

Üdv!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#14787) zzola válasza Dreamie (#14786) üzenetére


zzola
félisten

Valószínűleg black screen problémád van...

(#14788) Madwe válasza zzola (#14787) üzenetére


Madwe
nagyúr

Legtöbbször a ps4 hátulján a hdmi port alján feláll egy kis pöcök, aminek vízszintesnek kéne lennie, e miatt a hdmi kábel nem megy bele végig, valamint a hdmi kábel is elromlik e miatt... elvileg simán ki lehet egyenesíteni ha esetedben is ez a helyzet, + kábelcsere kell ugye... Bár tudtommal ez csak usa gépeknél volt, de lehet esetedben is ez a baj?

(#14789) haddent válasza Madwe (#14788) üzenetére


haddent
addikt

Ha jól értem amit mond, akkor neki 2 indítás után ment rendesen, tehát szoftveres hiba lesz, vagy akár hardveres is, de nem kábelérintkezés. (Ha jól értettem)

(#14790) KingKress79


KingKress79
aktív tag

.mkv formátumot tud lejátszani a ps4?

PS4: KingKress

(#14791) Tomix24 válasza KingKress79 (#14790) üzenetére


Tomix24
addikt

:DDD

(#14792) Maggio7 válasza KingKress79 (#14790) üzenetére


Maggio7
tag

..azt sajnos nem, de a tr-t a bf4-et, a fifa14-et stb. szó nélkül lejátssza! :DD

(#14793) Newyorker


Newyorker
addikt

Aki Battlefield 4 multizik jelöljön meg ismerősnek: HUN_Zoocsemege

Gyűjtöm a PH BF csapatot :)

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14794) Madwe válasza KingKress79 (#14790) üzenetére


Madwe
nagyúr

Persze, még torrentezni is tud :D

Viccet félretéve, update formájában jön majd a médiahuncutság (dlna, videólejátszás stb) csak tudnám hogy minek, elképzelésem sincs ki az aki egy 100+ wattot fogyasztó JÁTÉKGÉPET akar médiafogyasztásra használni mikor ezer meg egy jobb, gyorsabb, kevesebbet fogyasztó lehetőség van rá jobb input eszközökkel... Ne vedd magadra, iszonyat sokan akarják erre használni, csak nem értem miért... Kb 5000 ft-ért lehet venni sticket, s akkor máris elég a tv-t bekapcsolni, s annak a fogyasztását használni TVzésre...

(#14795) KingKress79 válasza Madwe (#14794) üzenetére


KingKress79
aktív tag

De ugye a barátok közt részeket felveszi? :DDD

Mert ha később lejátszaná akkor most nem vennék egy asztali médialejátszót pluszba.

PS4: KingKress

(#14796) krx21


krx21
nagyúr

Na, nekem is volt mentési hibám a Tomb Raider-be! Nem írt hibakódot csak hogy corrupted file...
Gyakorlatilag a TR 1-es save file tönkrement! Még jó, hogy az account-hoz kapcsolódó mentésben a hálózatról vissza tudtam másolni...
A másik, hogy érdekes módon, néha a játékban feljön a menü, mintha megnyomtam volna a options gombot...
Észlelt ilyeneket valaki???

(#14797) Madwe válasza KingKress79 (#14795) üzenetére


Madwe
nagyúr

Le fogja játszani, ennek ellenére ha gyakran akarod ezt a funkciót használni, én egy erre dedikált eszközt vennék a helyedben, az biztos...

(#14798) gianni85 válasza Madwe (#14784) üzenetére


gianni85
veterán

mondjuk egy 32" fhd lcd-ről váltani egy p42x60e pana plazmára, ami 100e HUF, nem hiszem hogy visszalépés lenne, a kisebb felbontás ellenére sem. Bár kinek mi a fontos ;)

(#14799) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Elvileg holnaptól kapni, de semmi info nincs az új ps fülesről :(

Magyarországra nem jutott? :DDD

(#14800) zzola válasza GeneraL_XTX (#14799) üzenetére


zzola
félisten

konzolokszervizén 02.20-a a megjelenés dátuma, de ár nincsen, elő lehet rendelni...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.