Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Snoop-y válasza fatallerror (#1299) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat en betegesen gyujtom a dolgokat ( ez mindenre igaz ugy altalaban ami erdekel )
Viszont semmilyen jatek nem tud lekotni huzamosabb ideig ugymond csak szorakozom ezert eleg sok van beloluk. ( viszont en rossz pelda vagyok mert nagyon olcson jutok hozzajuk )
Pl Last of Us-t ki sem probaltam meg God of war ascension-t sem pedig az is valahol a fiokban fekszik.
Meg nagyjabol mindenbol megtartok egy peldanyt ami atmegy a kezem kozott :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1302) Ps Vita válasza Snoop-y (#1301) üzenetére


Ps Vita
őstag

Honna jutol hozzájuk olyan nagyon olcsón?,válasz akár privátba is jöhet :B

(#1303) Snoop-y válasza Ps Vita (#1302) üzenetére


Snoop-y
veterán

Kulfoldon elek + mondhatni eleg jo kapcsolataim is vannak mindket konzolos korrel XBox es PS egyarant.
Nem veletlen, hogy ilyen arakon tudom tovabbpasszolni a top gamekat.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1304) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ez már volt?

Elemzés

[ Szerkesztve ]

(#1305) idegen lény válasza fatallerror (#1289) üzenetére


idegen lény
őstag

A Drive Clubért nem kár, amúgy is egy szar játék.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1306) idegen lény válasza Snoop-y (#1298) üzenetére


idegen lény
őstag

Már a becserélések miatt is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1307) Helmoras válasza idegen lény (#1305) üzenetére


Helmoras
őstag

Te játszottál már vele? Oszd már meg kérlek a tapasztalataidat, szerinteem sokunkat érdekelne. :))

(#1308) Xirtam válasza Helmoras (#1307) üzenetére


Xirtam
veterán

Amúgy nem mondd hülyeséget a srác. Amik kiszivárogtak gameplay videók azok vicc kategóriát súrolják. És már Forza-hoz vagy GT-hez hasonlítják. Jó vicc. :U 3 hét múlva lesz alkalmam kipróbálni személyesen. De több mint valószínű, hogy ugyan ezen a véleményen maradok . . .

(#1309) fatallerror válasza Snoop-y (#1301) üzenetére


fatallerror
addikt

drága hobbi mégha féláron is szerzed a játékokat :K de minek szerzel be olyat ami nem is érdekel xD

don't tell me what i can't do!

(#1310) fatallerror válasza Xirtam (#1308) üzenetére


fatallerror
addikt

megőrjít ez az oldal, megírtam neked a válaszom szerkesztve az előbbi kommentbe aztán küldtem volna el de a ph benyögi h lejárt a szerkesztési idő így eltűnt az egész h kapná be, éreztem h másolnom kellett volna amit írtam mert hosszú volt :D na amire emlékszem megírom megint xD

az e3 kód 35%-os volt és valószínűleg ezt fogod te is kipróbálni ráadásul kormány nélkül, forcefeedback nélkül autós játékhoz hozzásem szabad nyúlni még ha arcade játékról is van szó ha a fizikát akarod megismerni :D
forza4-et anno 1 mm-ben kontrollerrel kipróbáltam és hiába szedtem ki minden segítséget csak az abs-t hagytam benne még így is 1 nfs szint volt a játék :D
kormánnyal forcefeedback-el egész más a fizika.
akik aggódtak h 1 év végén megjelenő játéknál elég aggasztó h a kód 35%-os arra azt mondták h nem ott tart a játék csak azt a kódot vitték el (bár feltételezem csak menteni próbálták magukat)
az is igaz h a motorstorm az első e3-on pocsékul festett majd a gamescomon jobban a tgs-en meg egész más volt a játék majd a végleges megint másképp festett.
szóval hiába próbálod ki ds4-el nem leszel sokkal okosabb :D

még a neogafos makik sem hasonlították a forza-hoz v a gt-hez, igazán linkelhetnél forrást kik tették ezt :K
mindenki tisztában van vele h ez 1 arcade játék és nem a forza v a gt az összehasonlítási alap hanem mondjuk a crew....

egyébként meg ez 1 ingyenes játék lesz szóval mind1 milyen :D ha a grid2-nél jobb akkor játszom vele talán addig míg jön a gt ha nem akkor várok a gt-re, biztos lesz sim ps4-en is szóval nem kell aggódni :D

forza5-ről sem derül ki videó alapján a valóság, mint mondtam autós játékot vidi alapján megítélni v kormány nélkül nem lehet max h tyűűűű de szép a grafikája.....
volt aki nem volt elszállva a forza5 fizikájától de pl az insidesimracingnek tetszett ami jó jel de még ez a játék sincs kész szóval a végtermék biztos vagyok benne h forza minőség lesz. nem volt még forza (fő széria) v gt ami rossz lett volna :K

szóval ha kipróbálod és sim-et vársz persze h csalódsz de ha a crew-hoz, nfs-hez hasonlítod akkor lehet h nem.
de arra kérlek h majd ha kipróbáltad ne gyere ide szarozni 1 még nem végleges terméket :K

don't tell me what i can't do!

(#1311) Gebriel


Gebriel
veterán

PS4 a DS4-en kívül milyen innovációt fog még magával hozni?

(#1312) ldave válasza Gebriel (#1311) üzenetére


ldave
félisten

Ezt hogy érted? Maga a hardver is eléggé innovatív az X1-el együttvéve (modern APU, közös CPU és GPU memória) és szoftveresen is többet nyújt (közösségi rendszer, játék már a letöltés alatt, stb).

A Slime draws near! Command?

(#1313) Gebriel válasza ldave (#1312) üzenetére


Gebriel
veterán

Tehát akkor azon kívül, hogy szebb lesz a grafika mit fog még tudni?
"játék már a letöltés alatt" nem egy nagy dolog.. lehet technikailag igen, de mint user max xy perccel hamarabb tudok játszani.. na bumm.

(#1314) ldave válasza Gebriel (#1313) üzenetére


ldave
félisten

Röviden: semmit.
Hosszabban: itt és itt.

A Slime draws near! Command?

(#1315) Snoop-y válasza fatallerror (#1309) üzenetére


Snoop-y
veterán

De erdekel csak nincs idom a vegigjatszasokra illetve keves ideig kot le valami. Legtovabb talan a Gow szeriaval jatszottam de az utolso reszt meg nem tudtam kiprobalni. A miert veszed meg az meg nem racionalizalhato kerdes esetemben. Tisztaban vagyok vele, hogy ez betegseg :D ( lehet hogy tudat alatt attol felek, hogy kimaradok valamibol :) )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1316) Taposo válasza Gebriel (#1313) üzenetére


Taposo
aktív tag

Szerintem nem az a lényeg hogy a gép mit fog tudni, a játékokban van a lényeg a játékok lesznek next-gen és nem a gép.A játék felhozatal alapján választunk gépet ugyebár hisz azért vesszük meg a masinát lásd. The Division, Destiny nézz csak szépen utána hogy e játékokban olyan lehetőségek, újitások kerülnek be ami eddig más játékokban soha nem volt, ráadásul ilyen műfaj sem volt még. Nem értem miért a gép szerint döntenek az emberek, hisz mindenki játszani akar rajtuk, a játékokat nézd hisz az fogja az élményt nyújtani.

[ Szerkesztve ]

(#1317) Mrdevil válasza Taposo (#1316) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, csak a játékok meg nagyban függnek az alattuk lévő géptől. Tehát, jó gép ---> jó játékok, ha a fejlesztők is így akarják. Én is egy részben játékok alapján döntök, de szeretem tudni mit is tud az adott hardver, nekem fontos nagyon.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1318) Taposo válasza Mrdevil (#1317) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hát persze, főleg konzoloknál számit a hardver mivel azt 7-8 évig nem lesz cserélve(max kisebb csikszélességen készülnek a jövőben), a jó hardver = jó játék részben igaz de csak technika megvalósitás szempontjából és szerintem az eddigi bemutatott grafikára sem lehet panaszunk hát akkor még később...
Engem ezért mozgat leginkább a játéktartalom, játékélmény pl. hiába van 2000 eurós gépem ha ilyen Orcs Must Die és hasonló játéknak nem nevezhető förmedvényeket adnak ki rá érted :D

(#1319) Mrdevil válasza Taposo (#1318) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen értelek, itt van pl mindjárt a PS VITám. Elég "erős" kis gépecske, és nincs kihasználva, csak pár jó játék jött ki rá. Most jön majd a Killzone, ami eléggé kihasználja, de nem vagyunk nagyon elkényeztetve AAA-s címekkel. Ilyen kis indie fejlesztésű játékokkal meg már tele a padlás, főleg amilyen árakat elkérnek értük. Nem ezért vettünk sokan VITA-t, fortyong is a társadalom, a Sony meg szabadkozik. Szóval igen, a kettő együtt jár, jó játék/jó gép.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1320) jookomak válasza Mrdevil (#1319) üzenetére


jookomak
őstag

Én is azon a véleményen vagyok, hogy tökmindegy milyen a hw, a játékfelhozatal a lényeg.
A vita szerintem már akkor értelmetlen volt, mikor bejelentették. Mindenki telefonon játszik már, a hordozható konzolok ideje lejárt. Ezért is nincs rá annyi cím.
Talán a következő generációban megfordul az az arány, ami most volt jellemző, hogy a multi címek jobban futottak x-en, és a ps-t az exkluzívok tartották el. Lehet visszatér a ps2 éra, hogy azt tekintik az alap gépnek, x-re meg csak muszájból hozzák ki a multiplatform játékokat.

(#1321) ldave válasza jookomak (#1320) üzenetére


ldave
félisten

VIta is a játékok hiánya miatt fogy ilyen rosszul, a 3DS sorban dönti a rekordokat, amióta beindult rá a szoftverözön és mind a gép, mind a játékok jól fogynak.

A Slime draws near! Command?

(#1322) WhiteWalker válasza ldave (#1321) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gondolkozom hogy psp-t vagy 3ds-t vegyek...? :U

(#1323) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én mindenképpen kitartok a kis gép mellett, egyrészt a PS4 miatt is, meg jó kis masinának tartom, meg nem is lehetne tôle jó áron megszabadulni. Remélem a PS4 kiadásával változni fog valami, ha más nem remote play, bár az nekem pont nem kell.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1324) fatallerror válasza Snoop-y (#1315) üzenetére


fatallerror
addikt

hát jó akkor beteg vagy, te mondtad nem én ;]

#1313) Gebriel : nem csak a jobb grafikáról van szó, többszörös a számítási képessége az új konzoloknak amivel jobb lesz az ai pl több karakter lehet a jelenetben aktív ilyesmik.
a tartalomkészítés könnyebb lesz így több érzelem lesz stb.
játékmenet teljesen más lesz néhány esetben és eddig még nem létező játékmenet is lesz

dehát nézd meg a vidiket :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1325) Kephamos


Kephamos
addikt

BF4 várhatóan milyen grafikával érkezik? csak Xboxone-os videót találtam, ahol feltehetően nem is xboxok, hanem HP PC-k dolgoztak a háttérben? Gondolom nem lesznek olyan korlátozások, mint a BF3 PS3 kombó esetén, hogy csak 32 fős szerverek vannak.

(#1326) fatallerror válasza Kephamos (#1325) üzenetére


fatallerror
addikt

de az xbox one-on futott csak a makik nem cserélték ki a battlelog backspace ikonját ezért mindenki kételkedett de xbox-on futott (illetve devkiten), ps4-en is kb olyan lesz 1080p/60fps lesz és 64 fős multiplayer lesz dedikált szerverekkel

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1327) v!ct0y válasza fatallerror (#1326) üzenetére


v!ct0y
veterán

jah ilyeneken :) [link]

(#1328) ldave válasza WhiteWalker (#1322) üzenetére


ldave
félisten

A PSP már el lezárt platform, legalábbis nálunk, szóval új játék már nem nagyon lesz rá, viszont van rá bőven, szóval ha azok érdekelnek, akkor olcsón be lehet szerezni már mind a gépet, mind a játékokat.

A 3DS viszont most van a csúcson, szinte havonta jön rá valami jó kis játék és ez így lesz még szerintem jó sokáig és az eddig megjelent címek között is rengeteg jó van.

A Slime draws near! Command?

(#1329) fatallerror válasza v!ct0y (#1327) üzenetére


fatallerror
addikt

nem, ezek a standoknál lévő pc-k voltak (ismerem a sztorit h 1 csávónak kidobta a win7 desktopra magát a gép) az x1 játékokkal de amik a press conference-en voltak azok devkitek voltak.
de most a comic con-on tényleg xbox one-ok vannak kiállítva....

rengeteg troll van neogaf-on akik szerint az összes játék kamu és egyik se fog úgy kinézni ahogy kinéztek de nem hiszem h okuk lenne hazudni hisz úgyis kiderül a végterméknél h nem olyan.
poén h pont azért nem lehet ingyenes mail címmel regelni a neogaf-ra h ne legyenek trollok de azért ott van a legtöbb xD

de tudod mit, a bf4 a next-gen konzolokon csúnyább lesz mint ps3-on a bf3 ;)

don't tell me what i can't do!

(#1330) Gebriel válasza Taposo (#1316) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha azt nézném hogy a játékokban van a lényeg és milyen élményt nyújt akkor leülők egy PS2 elé. ;]
Melyik műfaj nem volt még :F Hol maradtam le?

(#1331) Gebriel válasza fatallerror (#1324) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem létező játékmenetnél mire gondolsz? Van erről vidi?

(#1332) fatallerror válasza Gebriel (#1331) üzenetére


fatallerror
addikt

már írták h nézd meg pl a divisiont v destiny-t vagy akár a bf4 multiplayert. közösségi játszadozás nagy hangsúlyt kap, haverjaiddal játszol és ti alakítjátok a sztorit ilyesmik a next-gen dolgok.

de szerintem ha győzködni kell h miért lesznek jók a next-gen konzolok és velük együtt a játékok is akkor az igényeid nem lehetnek magasak szóval szerintem hagyjuk, játsszál azzal és azon a platformon amid most van :K
aki meg elavultak érzi a mostani felhozatalt az meg továbblép :B

don't tell me what i can't do!

(#1333) Gebriel válasza fatallerror (#1332) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy nem lehet, hogy épp nagyok az igényeim, és mert új köntöst húzzak egy játékra nem esek tőle hasra? :U
Meg akkor magyarázd már el hogy pl The Division-ben mi az a nagy újítás amit az előző rész nem tudott?
Mert videó alapján nulla..

Személyeskedést meg most felejtsd el vagy menj el aludni. Mert a fatallerror helyett fatality lesz ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1334) ldave válasza Gebriel (#1333) üzenetére


ldave
félisten

Mit szeretnél akkor? Mert ha a jelenlegi kínálat ezek szerint nem tetszik neked, akkor nem neked találták ki se a PS4-et, se az X1-t.

A Slime draws near! Command?

(#1335) Gebriel válasza ldave (#1334) üzenetére


Gebriel
veterán

Az is meglehet, de nem a konzolokkal van, volt itt a gond.
A DS4-ben még látok valami.. csak nehogy úgy járjon mint a sixaxis.
Meg az új kezelőfelület, ami érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1336) Helmoras válasza Gebriel (#1333) üzenetére


Helmoras
őstag

Division előző része ? Wut? Hol maradtam le?

(#1337) ldave válasza Gebriel (#1335) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem amiben előre tudnak majd lépni játékmenet terén ezek a játékok, az a singe és multi player rész összeolvasztása lesz, ahogy én látom ilyesmit próbál a The Crew, a Destiny és a The Divison is.

@Helmoras: látom sikerült fennakadnod azon az egy mondaton. Gebriel szerintem arra gondol, hogy a Divison egyelőre nem mutat semmit olyat látszólag, mit eddig ne láthattunk volna.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1338) Gebriel válasza Helmoras (#1336) üzenetére


Gebriel
veterán

Mi a játék teljes neve? :U

(#1339) Gebriel válasza ldave (#1337) üzenetére


Gebriel
veterán

Tévednék ha a az mondanám hogy pl a Resident Evil Operation Raccoon City-ben már látunk ilyet, hogy a singel össze olvad a multival?

(#1340) ldave válasza Gebriel (#1339) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom, nem ismerem azt a játékot, így az se tudom miként oldotta meg ezt. Viszont manapság a játékok 95%-ban külön van az egyjátékos és a többjátékos rész és ez szerintem változni fog a nextgen alatt. Legalábbis én remélem. Kicsit úgy képzelem le, mint ahogy egy modern MMO-ban van, hogy szinte minden meg tudsz csinálni tök egyedül is, de ha kedved van, akkor játszhatsz másokkal, anélkül hogy új játékot indítanál vagy ilyesmi.

A Slime draws near! Command?

(#1341) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

2007 októbere körül csak azért vásároltam PS3-t, mert a Fifa08 PC-re és PS2-re a régi motorral, régi graffal jött, Ps3-ra ugyebár meg nextgen. :) Nem volt olcsó egy magamfajta egyszerű melósnak, de egy percig sem bántam se akkor, se azután. Pedig még nem is tudtam milyen csodák várnak rám. Uncharted sorozat,GT5,FNR-k, LBP, ZenPinball, Bowling, Póker stb.
Most, 6 évvel később megint úgy hozza a sors, hogy a Fifa14 miatt veszem meg szinte a gépet. Ugyebár új motor, új graf, új mozdulatok (egy foci buzi már csak ilyen). Persze hajtok rá, hogy befigyeljen mellé egy Watch Dogs, BF4, aztán nincs más dolgom, mint várni a többi csodát, meg persze spórolni azokra a játékokra, amik nekem (is) vannak kitalálva.
Csak az a k.... november ne lenne olyan messze.:D

(#1342) Gebriel válasza ldave (#1340) üzenetére


Gebriel
veterán

Oké, amit akartam megtudtam. Köszi. :R
Hogy teljes legyen a kép. Haveromtól kérdeztem, hogy megfogja venni valamelyik nextgen konzolt? 360-a volt, így gondoltam, majd a X1 mellett fogja letenni a voksát. De azt mondta egyiket sem mert nem lesz olyan hatalmas újítás a grafikán kívül. Érveltem a DS4 mellett, de mást nagyon nem tudtam, kevés volt az infóm. Ezért kérdeztem csak ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#1343) fatallerror válasza Gebriel (#1333) üzenetére


fatallerror
addikt

figy ezek a játékok többnyire open world játékok lesznek és kb ez lesz a norma, second screen élmény eddig nem is létezett szóval nem tudom miért nem volt ez neked új. pl metal gear solid v-ben még az idő is valósan fog telni, dinamikus időjárás meg sok ilyen apróság amik eddig nem léteztek ilyen méretekben a játékokban. szóval ezek az open world játékok sokkal több dolgot szimulálnak mint korábban 1 gta mondjuk. a játékok kezdik elhagyni a linearitást. sokkal jobb lesz a történetmesélés, a jobb arcmimika miatt hihetőbb karakterek lesznek stb stb stb

the division-nek nem volt korábbi része, ez az első tom clancy open world online rpg és nagyon jó az alaptémája. egyébként se sok open world online rpg-t tudnál most felsorolni...
destiny meg egészmás tészta, az 1 forradalmi cucc. nagyon összetett világról van szó amiben rengeteg a lehetőség. ezek azok a játékok amik megtörik a 6-10 játékórás hagyományt és mindenki ezt várja már h ha kiad ennyi pénzt 1 játékért az hosszabb élményt kapjon.

de én nem személyeskedtem nem tudom ez honnan jött hanem arra akartam rámutatni h ha téged győzködni kell és amit e3-on láttál tartalom nem győzött meg akkor mind1 h nekünk tetszenek e, neked attól még nem és akkor kár erőltetni, ha nincs szükséged ezekre tartalmakra mert nem tetszenek akkor nincs szükséged next-gen konzolra sem ilyen egyszerű :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.