Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Taposo válasza fatallerror (#1900) üzenetére


Taposo
aktív tag

Ezen sztem nem kell aggódni, az cucc kikapcsolható lesz, vagy játékon vagy rendszeren belül :K nyugtassatok meg szépen mindenkit nehogy má valami leendő PS tulaj emiatt tántorodjon el a vásárlástól

[ Szerkesztve ]

(#1902) Def26


Def26
félisten

Kis ps4 gameplay. [link]

Ez is. Ebben vagy egy kis fagyás is. :D [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1903) fatallerror válasza Taposo (#1901) üzenetére


fatallerror
addikt

yoshida néhány hete mondta h nem kikapcsolható, de a fejlesztők kikapcsolhatják ha akarják. ők nem hiszem h foglalkozni fognak ilyen dolgokkal szóval majd a sony-nak megjön az esze és hallgat a rengeteg kritikára etéren még megjelenés előtt v majd a karácsonyi hisztik után 1 frissítéssel kikapcsolható lesz os szinten...

kamera nélkül értelmetlen mennie...

1902 Def26: előbb nézz át pár kommentet mielőtt duplázol....

szerk 2: mint én!! mert most akartam azt a ui vidit linkelni :D de láttam h nyomattad most ^^

mondja h kegyetlen sokat fagy mert nagyon korai devkitjük van... szerencsére ezt felfogták most a neogafon és nem megy a trolláradat h fagyós szar xD

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1904) Def26 válasza fatallerror (#1903) üzenetére


Def26
félisten

:P Úgy is kapnak hideget meleget, de amit látok netszerte az az, hogy a legtöbb embernek szimpatikusabb a ps4. :K Igaz, én még mindig xbox felé húzok, de mindig kíváncsian várom a híreket ps4 -ről is. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1905) haddent válasza fatallerror (#1903) üzenetére


haddent
addikt

Én egy dolgot nem értek. Dev-kit esetében rendes, sima, mezei PC alkatrészekről beszélünk? Mert akkor nem csoda, hogy fagy, azért van különbség a PS4 APU -ja és egy akár AMD dedikált cpu, gpu, memória hármas között. Ha nem, akkor viszont miért hívjuk devkitnek? Ha az a konkrét APU munkálkodik már a demó alatt is? :F

(#1907) Elderath válasza bolha23 (#1906) üzenetére


Elderath
őstag

Elég megtévesztő a linked neve :)

Én az E3 utáni első napon, ahogy lehetett már előrendeltem, úgyhogy nem izgulok. Max amiatt, hogy hazánkba is időbe jöjjön.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#1908) bolha23 válasza Elderath (#1907) üzenetére


bolha23
aktív tag

Kicsit bulváros elismerem, de az eredeti cikk címe is ez. :)

(#1909) fatallerror válasza bolha23 (#1906) üzenetére


fatallerror
addikt

régi hír, már volt....miért nem olvassátok a topikot? mindenki többször belinkeli ugyan azt :U

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1910) haddent válasza fatallerror (#1909) üzenetére


haddent
addikt

Én ezt azért kétlem, mert nehezen tudom elhinni, hogy minden egyes "kis" bolt naponta küldi az infót a Sony-nak, hogy na nálunk ma még 5 -öt előrendeltek. Valószínű durva becslésről lehet szó... De majd ha van illetékes akkor kijavít.
(Még Sony partnereknél is nehéz elképzelni, hogy ilyen szoros és gyors kapcsolat lenne köztük..)

Xirtam :R Akkor minden tisztelet mindkét fél számára, úgy látszik én leragadtam valamikor tíz évvel ezelőtt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1911) Xirtam válasza haddent (#1910) üzenetére


Xirtam
veterán

Jelenleg heti szinten van riporttolás a kiadók és a gyártók felé.

[ Szerkesztve ]

(#1912) idegen lény válasza haddent (#1897) üzenetére


idegen lény
őstag

Most valószínűleg az életemmel játszom, de talán még a legszőrösebb szívű modik is megértik, hogy egy ilyen totális félreértésre muszáj reagálni pár szóban, talán attól még nem dől össze a topic. Már fogalmam sincs, hogy küldjem el, mivel az offolás be lett tiltva, onba meg mégse válaszolhatok egy off beírásra. Szó sem volt a U-ról, erről volt szó: [link] Ebben valóban szó volt a PS4-ről, viszont egy olyan, jelenleg még nem is létező gép kapcsán, ami talán egyszer lesz, ha lesz egyáltalán valamikor. És mivel hivatalosan nincs megerősítve, ezért valóban, ez csak egy pletyka. És talán inkább illik a Wii U topicba, mint ide. Ezért az esetleges, ezzel a témával kapcsolatos további reakciókat javasolnám oda megejteni, én is így teszek. Ezt az offot pedig kérem törölni mihamarabb!!!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1914) haddent


haddent
addikt

Gyors kérdés: milyen PSN accountot éri majd meg csinálni? UK vagy rendes Hungary? PS Plus előfizetés, játék árak, multiplayer, nyelvi beállítások stb. ?

(#1915) glspeter1 válasza haddent (#1914) üzenetére


glspeter1
őstag

Ez engem is érdekelne. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#1916) Ps Vita válasza haddent (#1914) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én maradok US-nál:))

(#1917) haddent válasza Ps Vita (#1916) üzenetére


haddent
addikt

Lehet, hogy hülyeség, de amikor multizol valamivel egy US PSN accal akkor nem US szeróra dob be? :F

[ Szerkesztve ]

(#1918) Def26 válasza haddent (#1917) üzenetére


Def26
félisten

BF3 -nál pl. Te állítod be melyik régiót nézze. Szerintem a többi játéknál is ez van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1919) kriszpontaz válasza Def26 (#1918) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Átnyergelsz PS4re? Eléggé aktív vagy ebben a topikban ;)

(#1920) Def26 válasza kriszpontaz (#1919) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudom még. Xbox one -t akarok, de élénken figyelem mi folyik ps4 körül. Tuti megveszem valamelyiket, de nem tudom még melyiket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1921) Mrdevil válasza haddent (#1914) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem pl HUN acc van, maradok is annál, én meg vagyok vele elégedve. Talán picit lassabban kerülnek fel rá a dolgok, de ez is csak ritkán fordul elő. Sokan inkább UK acc-ot csinálnak, azt mondják az jobb, fene se tudja. Így legalább szépen forintban írja ki az árakat, nem kell átszámolgatni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1922) Mister_X válasza haddent (#1914) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legolcsóbb az US és a JP, ellenben idehaza sokaknak az UK ajánlott - nem sokkal drágább, továbbá a DLC-ket itt tudjuk megvenni/aktiválni a PAL játékokhoz. Magyar az drágább. Bár én ott vagyok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1923) haddent válasza Mister_X (#1922) üzenetére


haddent
addikt

Értem. Tehát akkor UK accal fontban fizetek, hamar megkapom a dolgokat és tudok EU szerókon is játszani. Hátrányt nem igen látok a leírtak közt, igaz? :U

(#1924) Mister_X válasza haddent (#1923) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudsz bankkártyával fizetni, mert a Sonynak büdös a pénzed.

;]

Ellenben magyar accon lehet. Nekem így kényelmesebb is, mert amikor megvettem a Darksiderst ezervalahány forintért, akkor fájdalmas lett volna a 6000-es feltöltő, vagy UK-n a 16 fontos.

Nintendonak nem büdös senkinek sem a pénze, bankkártyával fizettem japán eShopra. Példát kellene venniük.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1925) fatallerror


fatallerror
addikt

ps4 az ign-nél szétszedve

[link]

don't tell me what i can't do!

(#1926) krx21 válasza fatallerror (#1925) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát szétszedni nem szették szét...

(#1927) Kephamos válasza fatallerror (#1925) üzenetére


Kephamos
addikt

A második link nem működik.

"Access Denied
The owner of this website (s.wallpaperhere.com) does not allow hotlinking to that resource (/wallpapers/1600x900/20111109/4eba22dff2e40.jpg). (Ref. 1011)"

(#1928) idegen lény


idegen lény
őstag

Jelenleg egyetlen bundle csomagot ismernek a PlayStation 4-hez, amelyben az új Killzone és a Driveclub kapott helyet. A plakáton ez a két játék van kiemelve.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1929) glspeter1 válasza idegen lény (#1928) üzenetére


glspeter1
őstag

És ezt hol láttad ? :D

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#1930) idegen lény válasza fatallerror (#1903) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem mindig lesz felesleges. Például a Killzone Shadow Fall-ban a fénycsík fogja mutatni életerőnket színének megváltoztatásával. Az már más kérdés, hogy ez mennyire lesz majd zavaró. A Move-nál nem volt az? A Nintendo nyilván levédte az infrás mozgásérzékelését, gondolom, a Sonynak nem maradt más lehetősége, csak ez a fényes mozgáskövetés. De az is lehet, hogy ez pontosabb mozgásérzékelést tesz lehetővé.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1931) akela91


akela91
addikt

Mondjatok valami szaftos hírt, mindig ide jövök, hátha van valami új infó. Várom a futárt a PS4-el... :DDD

(#1932) Mrdevil válasza akela91 (#1931) üzenetére


Mrdevil
addikt

Futár később jön, picit bealudt, de érkezik........ :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1933) Mister_X válasza akela91 (#1931) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A 16. Bivalybaznádi Falunapon rengeteg lecsót készítettek, a résztvevők már a pörkölt látványától is rosszul voltak. A kolbászevő verseny elmaradt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1934) akela91 válasza Mister_X (#1933) üzenetére


akela91
addikt

:DDD beteg vagy.

(#1935) Blaise válasza akela91 (#1931) üzenetére


Blaise
veterán

Augusztus 21-25-ig lesz a gamescom kiállítás Kölnben, ott dőlni fog az infó, a Sony és az MS is saját keynote előadással készül.

[ Szerkesztve ]

(#1936) MasterMark válasza Blaise (#1935) üzenetére


MasterMark
titán

Ezeket majd stream-elik is?

Switch Tax

(#1937) Blaise válasza MasterMark (#1936) üzenetére


Blaise
veterán

Ez cégfüggő, az MS szinte mindig ad stream-et, újabban a Sony is.

(#1938) Mister_X válasza MasterMark (#1936) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Illene, mivel ez nem GDC.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1939) fatallerror válasza MasterMark (#1936) üzenetére


fatallerror
addikt

az összes nagy oldal és a vállalatok is streamelik majd. mindig is így volt. gametrailers és az ign javasolt mert az üres időkben rengeteg exkluzív interjút szoktak készíteni. e3-at a gametrailers-en néztem

don't tell me what i can't do!

(#1940) IG-88


IG-88
tag

EverQuest Next lehet lesz majd PS4-re, de most nem erre koncentrálnak. Pedig ,de jó volna.. :) forrás

(#1941) Mrdevil válasza IG-88 (#1940) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát ez nekem nem bejövős lenne...... :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1942) ldave válasza Mrdevil (#1941) üzenetére


ldave
félisten

Ezt most nem értem.

Kár, hogy nem jön, ez a játék simán húzónév lehetne PS4-re, legalábbis nekem, MMO kedvelőnek biztosan.

A Slime draws near! Command?

(#1943) Mrdevil válasza ldave (#1942) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem tetszik, így első blikkre. Így pl felőlem nem gáz, hogy nem jön, lesz elég jó cím PS4-re, amivel el lehet játszogatni. :K De ízlések és pofonok.......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1944) ldave válasza Mrdevil (#1943) üzenetére


ldave
félisten

Okés, így már értem, csak a fogalmazásod kicsit fura az előző hozzászólásodban :)

A Slime draws near! Command?

(#1945) Mrdevil válasza ldave (#1944) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen direkt. Ezt, hogy "nem bejövős" nem hallottad még? Szoktuk(ták) ezt használni viccesen arra, ami nem tetszik. :U

Kérdés. A start PS4 csomagok akkor most tartalmazni fognak 1 hónap ingyenes PS PLUS-t?

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1946) IG-88


IG-88
tag

Még én is kérdőjeles fázisban vagyok. Jön majd konzolra a Elder of Scroll online (ez annyira eddig nem fogott meg, főleg a grafikája), viszont lesz Warhammer 40k EC, Planetsdide 2, talán GTA online ( forrás, Final Fantasy és sorolhatnám.. Ebből a legtöbb paytofree vagy freetoplay

Mrdevil : Ha a zikboksz igen akkor a sony-nál is tuti lesz 1 fee hónap

[ Szerkesztve ]

(#1947) ldave válasza Mrdevil (#1945) üzenetére


ldave
félisten

Lehet, úgy látszik ehhez már öreg vagyok:)

Számomra meggyőző a játékkínálat, a gép maga meg minden, de 100 ezer ft felett nem fogom megvenni, majd ha alatta lesz.

A Slime draws near! Command?

(#1948) Gebriel válasza Mrdevil (#1945) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak a végén nem teszik oda a "lenne" ;)

(#1949) kriszpontaz válasza IG-88 (#1946) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Meg persze a Blacklight Retriburion.

(#1950) Delta×


Delta×
senior tag

Azt meg tudja valaki mondani hogy a kinect-es kamera a konzolhoz jár vagy külön kell majd venni ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.