Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) idegen lény válasza Gebriel (#1948) üzenetére


idegen lény
őstag

A végére semmiképp, hiszen akkor borul a szórend. Inkább így: ez nekem nem lenne bejövős. Bár én sem értem, miért nem jó 'a nekem ez nem jön(ne) be' kifejezés, de bizonyára "viccesebb". :U

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1952) idegen lény válasza Delta× (#1950) üzenetére


idegen lény
őstag

A kinectes kamera a konzolhoz jár, csak nem ehhez a konzolhoz. :) Eltévedtél? :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1953) tDr1v3r válasza Delta× (#1950) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Külön, de szerintem lesz bundle is belőle.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1954) Delta× válasza tDr1v3r (#1953) üzenetére


Delta×
senior tag

Rendben köszi

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1955) idegen lény válasza tDr1v3r (#1953) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1956) Delta×


Delta×
senior tag

És valami infó hogy itthon a kamera mennyi lesz külön hozzá ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1957) ldave válasza idegen lény (#1955) üzenetére


ldave
félisten

Hja, végülis rohadt jó bundle, ha a 400 dolláros gép mellé vehetek egy 60 dolláros kamerát vagy játékot +60 dollárért. Az évtized biznisze.

Ha maga a Sony beleteszi ezeket a cuccokat a dobozba kedvezményes áron, pl ahogy Vita esetében van (gép+játék együtt olcsóbb, mint külön-külön), na az bundle. Ez nem.

A Slime draws near! Command?

(#1958) idegen lény válasza ldave (#1957) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt én sem értem, hogy mi ebben a bundle, hiszen egy kamera vagy egy játék külön véve is pont ennyibe kerül.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1959) fatallerror válasza Delta× (#1956) üzenetére


fatallerror
addikt

annyi amennyit mondtak, 18 ezer huf

don't tell me what i can't do!

(#1960) Delta× válasza fatallerror (#1959) üzenetére


Delta×
senior tag

köszi :R

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1961) Mrdevil válasza IG-88 (#1946) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké, csak a minap olvastami itt, hogy lesz 1 hónap free plus startnál, de akkor az csak találgatás.
Mindegy is, ha lenne, akkor az a havernak bejövôs lenne. ( vagy nem bejövôs ) ;) :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1962) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok olvastam GT6 lesz ps4 re,mikor ? És mivel lesz jobb mint a ps3 verziótól ? A Forza 5 jobban vonz,de kérdéses regisztrálni lehet e Magyarországon,lesz e live támogatás stb ! Hozzáteszem a GT5 nagyon nem jött be,pl a nehézkes online rész,de maga a játékmenet se volt jó !

(#1963) fatallerror válasza dunc (#1962) üzenetére


fatallerror
addikt

nem lesz gt6 ps4-re :N de lesz gt a konzol első évében

don't tell me what i can't do!

(#1964) dunc válasza fatallerror (#1963) üzenetére


dunc
nagyúr

http://www.konzolvilag.hu/playstation4/gran-turismo-6/11373
Bocs a linkért, itt van ! :U

[ Szerkesztve ]

(#1965) fatallerror válasza dunc (#1964) üzenetére


fatallerror
addikt

jó ez olyan h sok helyen fent van f1 2013 meg sorolhatnám de hivatalosan ez ps3 játék. amikor rákérdeztek h lesz e ps4 verzió csak mosolyogva mondták h majd meglátjuk (persze ha lesz is nyilván nem mondja h lesz mert akkor megölné vele a ps3 verziót). szóval ne vedd készpénznek, 2014 végénél előbb nem lesz gt ps4-en az fix

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1966) idegen lény


idegen lény
őstag

"olyan Xbox One csomagok is elérhetőek lesznek, amelyeknek nem képezi majd részét a továbbfejlesztett Kinect, és ebből adódóan akár olyan árban mozoghatnak majd, mint a PlayStation 4."

Az igaz, hogy a PSN-höz 10-20%-al gyorsabb háló kell, mint a Live-hoz?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1967) haddent válasza idegen lény (#1966) üzenetére


haddent
addikt

Na ezt meg honnan szedted? Szerintem hülyeség... játéka válogatja.

(#1968) Helmoras válasza idegen lény (#1966) üzenetére


Helmoras
őstag

"Az igaz, hogy a PSN-hez 10-20%-al gyorsabb háló kell, mint a Live-hoz?" hát ez honnan jött meg ugy amugy ezek a számok ?:D

(#1969) ldave válasza idegen lény (#1966) üzenetére


ldave
félisten

Aha, igaz. Ahhoz, hogy ugyanolyan gyors legyen, gyorsabb internet-hozzáférés kell.

NEM!

Gondolkodj már ember, józan paraszti ésszel :)

A Slime draws near! Command?

(#1970) idegen lény válasza haddent (#1967) üzenetére


idegen lény
őstag

Meg még azt is olvastam, hogy a Live stabilabb, nem laggol.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1971) Helmoras válasza idegen lény (#1970) üzenetére


Helmoras
őstag

gyakrabban szarakszik az interneted vagy az ellenfeledé, mint a live vagy a psn laggolna,

(#1972) ldave válasza idegen lény (#1970) üzenetére


ldave
félisten

És még mit olvastál? :) Az egyik amcsi, a másik japán tervezés? :)

A Slime draws near! Command?

(#1973) haddent válasza idegen lény (#1970) üzenetére


haddent
addikt

Ja hát én meg azt olvastam, hogy szerencsés napom lesz, megtalálom az igazit, nyerek 10 millió Forintot és halhatatlan leszek. :DD

(#1974) Helmoras válasza haddent (#1973) üzenetére


Helmoras
őstag

És finom volt a szerencsesüti amiben volt ez az üzenet?:P

(#1975) idegen lény válasza Helmoras (#1968) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt hiszem, hogy ez az állítólagos 10-20% a játékok letöltésére vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1976) Helmoras válasza idegen lény (#1975) üzenetére


Helmoras
őstag

A játék letöltése nem laggol, illetve nem erre szokták használni, az meg hogy kitől hogyan tudsz jelenleg letölteni játékot az tökre függ hogy épp melyik napszakban melyik napon teszed ezt, és nem releváns a következő generációra nézve. Az igaz hogyha live on vagy psn-en veszel egy játékot jelenleg a live rendszere ebben jobb és valószínű ott hamarabb tudsz játszani. Mivel letöltés után nem kell külön telepítened a játékot.néha olyan dolgokkal jössz elő mintha tényleg egy "idegen lény lennél" no offense :)

[ Szerkesztve ]

(#1977) idegen lény


idegen lény
őstag

Köszönöm a válaszokat, és elnézést kérek az ostobaságomért! :R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1978) ldave válasza idegen lény (#1977) üzenetére


ldave
félisten

Semmi gond, de adok egy jó tanácsot az életre: mielőtt kérdeznél valami, számolj el magadban 10-ig, hátha rájössz a válaszra :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1979) Gebriel válasza ldave (#1978) üzenetére


Gebriel
veterán

:D

(#1980) idegen lény válasza ldave (#1978) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem tehetek róla, ha vki (mc sabotage) ilyeneket terjeszt a hálón. Persze, hogy érdekel, mivel nekem nem fizetős a wi-fim. Éppen azért kérdezlek Titeket, mert a Ti véleményetekben megbízok. :R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1981) ldave válasza idegen lény (#1980) üzenetére


ldave
félisten

Lehet figyelni a pletykákra, de tényként csak az illik kezelni, amit a Sony mond (vagy még azt se :) ). Szinte biztos, hogy lesz GT játék PS4-re, de nem startkor és az se biztos hogy GT 6-nak fogják hívni. Nem hiába beszéltek arról, hogy teljesen új motort írtak a GT 6 alá, gondolom azzal a céllal, hogy ez lesz a next-gen GT játék alapja is.

Most pl olyan pletykát olvastam, hogy nem lesz ott a PS4 a jövő heti Gamescom-on, mert gondok akadtak a gyártással. Persze, jó kis pletyi, de szinte semmi a valóságalapja, max arra jó, hogy pár ember nekiálljon a fórumokon sírni vagy hasonló.

A Slime draws near! Command?

(#1982) fatallerror válasza ldave (#1981) üzenetére


fatallerror
addikt

kérlek moderáltasd ki saját magad illetve az utsó bekezdést mert nem igaz. csak h ne legyen offtenger pánik feleslegesen :B

neogaf-on is már zárták mert írta helyszínen is ( a hivatalos válaszon felül )dolgozó h most állítanak fel 1 óriási standot és telepítik a ps4-eket oda. továbbá már tudjuk hetek óta h játszható lesz 1 új buildje a #driveclub-nak

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1983) ldave válasza fatallerror (#1982) üzenetére


ldave
félisten

Épp erről beszéltem, hogy a pletykák 99% kamu, amit csak pánikkeltés/flame céljával indít el a kitalálója.

A Slime draws near! Command?

(#1984) fatallerror válasza ldave (#1983) üzenetére


fatallerror
addikt

mindig van 1 hülye :D neogaf is már sokat gyengült, most már minden hülyeséget lehoznak meg trollkodnak de nagyon pedig azt írják h azért nem lehet ingyenes mail címmel regelni h ne legyenek trollok :DDD

az még rosszabb h az ign és a gamespot is onnan informálódik és néha habozás nélkül lehozzák a hülyeséget is és megy a pánikgépezet :D

don't tell me what i can't do!

(#1985) idegen lény válasza ldave (#1981) üzenetére


idegen lény
őstag

A GT-s pletykát nem is én írtam, hanem dunc! Nehogy már ezt is a nyakamba varrjad. :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1986) ldave válasza idegen lény (#1985) üzenetére


ldave
félisten

Nem neked szólt, hanem úgy általánosságban mondtam.
Nem vagy kicsit paranoid? :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1987) idegen lény válasza ldave (#1986) üzenetére


idegen lény
őstag

De igen. Te is az lennél, ha annyiszor tiltottak volna már ki a fórumból, mint engem. :) Mégis, honnan kéne tudnom, hogy nem nekem szólt, amikor nekem írtad? :U

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1988) Gebriel


Gebriel
veterán

Fejeztétek már be, mert már sírok. :DDD :DDD

(#1989) fatallerror


fatallerror
addikt

az ign összemérte néhány dologgal a ps4-et h milyen nagy is a ps4, aki nem múlt el 18 az ne nézze meg mert vannak gyerekeknek nem való tárgyak is

don't tell me what i can't do!

(#1990) Jakesz válasza fatallerror (#1989) üzenetére


Jakesz
őstag

Mely tárgyakra gondolsz benne?

(#1991) Ps Vita válasza fatallerror (#1989) üzenetére


Ps Vita
őstag

Melyik? :F

Ebben semmi sincs :N

[ Szerkesztve ]

(#1992) Neoteric válasza fatallerror (#1989) üzenetére


Neoteric
addikt

Tehát két műbrokit lehet a ps4 mellé rakni úgy, h ne lógjanak le az asztalról semelyik irányba.

PSN: ne0teric_sAN

(#1993) fatallerror válasza Ps Vita (#1991) üzenetére


fatallerror
addikt

és #1990) Jaka

kellett a klikk xD különben senki sem nézi meg :D

don't tell me what i can't do!

(#1994) idegen lény válasza Jakesz (#1990) üzenetére


idegen lény
őstag

Vagy az ewok-maci vagy a TNT. Mindkettő veszélyes egy gyerek kezében.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1995) Ps Vita válasza fatallerror (#1993) üzenetére


Ps Vita
őstag

Fakjú :DDD

Elmehetnék politikusnak :D ügyes kis húzás volt :))

(#1996) Mrdevil válasza Neoteric (#1992) üzenetére


Mrdevil
addikt

Áááá, egy Neoteric kollega, csak nem te is PS4-ben gondolkozol?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1997) ldave válasza fatallerror (#1982) üzenetére


ldave
félisten


:))

A Slime draws near! Command?

(#1998) fatallerror válasza ldave (#1997) üzenetére


fatallerror
addikt

a másik kép érdekesebb. littlebigplanet újabb része elég esélyes így, kérdés h mire jelenik meg, ps4 lenne a hihető mert azt mondták h 8 meglévő franchise-nak is lesz új része

don't tell me what i can't do!

(#1999) ldave válasza fatallerror (#1998) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, PSP-n próbáltam az LBP-t, amikor a PSN leállás miatt ingyen megkaptuk, de annyira nem fogott meg, mint platformer gyenge, mint kreatív dolog lehet erős.

Amúgy érdekes lesz látni, hogy a Vita milyen szerepet kap majd a jövőben, lesz-e önálló értelme vagy pedig mint a PS4 kiegészítője fog megmaradni.

A Slime draws near! Command?

(#2000) Ps Vita válasza ldave (#1999) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ps3-s viszont irtó fasza (szvsz) Nálam top 3 platformer(Rayman,Super Mario,LBP)

A Vita meg remélem komoly szerepet kap(nem valószínű)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.