Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) fatallerror


fatallerror
addikt

a sony reagált a ram pletyire

[link]

5 gb érhető el a fejlesztőknek. felfújt téma egyébként, bőven elég ha azt nézzük h most 256/512 mb rammel mik vannak :K

#1500) bolha23: lehangoló, hát majd csak lesz megoldás h angolul lehessen játszani ha más nem akkor az amit írtam h külföldről rendelés....nem vágom a konzol játékokat lehet h most is vki árul aprón eredeti nyelvű játékokat :B

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1502) keIdor válasza fatallerror (#1497) üzenetére


keIdor
titán

AC3-nál én nem tudtam. Illetve azt hiszem volt még lengyel meg cseh, de angol és német nyelvtudásom van még a magyaron kívül, szlávval sajnos nem sokra megyek...:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1503) MasterMark


MasterMark
titán

Kicsit túlpörögtetek ezen a feliraton. :) Ha még rossz magyar felirat is van, szinkront akkor is hallod alatta angolul, és rögtön összerakható miről is van szó. :)

Switch Tax

(#1504) tDr1v3r válasza MasterMark (#1503) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Főleg, ha nehezen érthető az akcentustól. ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1505) MasterMark válasza tDr1v3r (#1504) üzenetére


MasterMark
titán

Ez gonosz volt, de azt is értettem amúgy, csak jobban kell figyelni, na. :B

Switch Tax

(#1506) Snoop-y válasza fatallerror (#1499) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert csak ovatosan mert bar region free nem mindegy hogy Pal vagy NTSC !
Bar ha a tv-d HD kepes ez nem lesz gond.
Illetve egyes jatekoknal csak adott regioban tudod hasznalni a multiplayer opciokat!

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1507) haddent válasza fatallerror (#1499) üzenetére


haddent
addikt

Éppen ezt akartam mondani. Akkor majd rendelünk USA/UK, de azért a "fordításnak" nevezett szemétért nem adok ki annyi pénzt, mint amennyi egy játék :DDD

#1508 MasterMark nem is úgy értettem. De a legtöbb esetben amit "magyar lokalizációnak" hívnak az nevetséges és az egész játék színvonalát teljesen elrontja. (Szinkronos filmek közt is van élvezhetetlen és a nagy többség sokkal élvezetesebb eredeti hanggal. Nem a "magyarsággal" van gondom, hanem az eredetiséggel.) És az meg kb. külön felháborító, hogy az angolt kiveszik teljesen..

#1506 Snoop-y az UK -ban vásároltak gondolom EU -ban használhatóak multizni, vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

(#1508) MasterMark válasza haddent (#1507) üzenetére


MasterMark
titán

Még jó, hogy semmi plusz pénzt nem kérnek érte... Mármint tőled.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1509) Gebriel


Gebriel
veterán

Még a végén kiderül, hogy az angol jobban ki tud fejezni mint a magyar. :D pfff :U

(#1510) csako válasza Gebriel (#1509) üzenetére


csako
veterán

Egyetlen szóval ki tudnak fejezni "mindent" :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1511) Snoop-y válasza haddent (#1507) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igy van. (legtobb embernek magyarorszagon amugy is uk account ja is van regisztralva)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1512) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Hát nem tudom, én tuti nem fogok most 33 évesen elkezdeni angolul tanulgatni, meló mellett ez nem is fér bele, örülök, hogy haza érek. Amit meg általánosban tanultam, kevés is volt, meg rég is. :K Én nagyon függök a Magyar felirattól, AC3 teljesen jó volt, teljesen mindegy milyen, csak Magyar legyen, ne ANGOL. Azért nem mindenkinek alap az Angol tudás, kivéve a mai kis netes generációt. Ergo sok lokalizációt nekünk, és kész. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1513) haddent válasza Mrdevil (#1512) üzenetére


haddent
addikt

Senki nem mondta, hogy ne legyen magyar lokalizáció, csak akkor azt csinálják meg igényesen, "teszteljék" néhány magyar, itthon született, itt élő magyarral stb... És maradjon meg az angol felirat is, ennyi. Nem kell nekünk bele a szlovák meg a cseh meg a román, elég lesz a magyar meg az angol esetleg egy német. Azt meg etessék meg mással, hogy azért nincs rajta, mert nem fér rá a lemezre már az angol lokalizáció. Akkor lehessen letölteni :F
Egyébként most minden szemétkedés nélkül.. akkor te eddig csak magyar feliratos játékkal játszottál, vagy csak olyat tudtál élvezni? :U
Na mindegy, akkor szerencsére van megoldás, UK -ból kell rendelni, köszi az infót #1511 Snoop-y :R

[ Szerkesztve ]

(#1514) Mrdevil válasza haddent (#1513) üzenetére


Mrdevil
addikt

Neeeem, miért aki nem full perfect angol az már nem is élvezhet egy játékot? Nem minden játéknak kell érteni fullra a szövegét, sőt nagyon kevés az a játék aminek egyáltalán kell/érdemes érteni a történetét. Persze ilyen GTA, vagy Last Of US, vagy ilyesminek kell a történet/szöveg értés, de pl COD-ok, Battlefieldek, NFS-ek, Crysisok, ezeknek már nem annyira fontos a szöveg, egy-egy szót elcsípek azért, fel tudom fogni mi történik a képernyőn, de persze teljesen,100%-ra nem értem. Sajna ez van, ezért nem fogom felgyújtani a PC-t/Konzolt. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1515) fatallerror válasza Mrdevil (#1512) üzenetére


fatallerror
addikt

nem az a baj h van magyar nyelv benne hanem h csak az van, legyen már meg a választási lehetőség mint pc-n...
most már mind2 konzol blu-rayt fog használni, igazán ráférhetne az angol nyelv is...
utálom a magyar nyelvet mert nyálas, nem fogok 15 ezret kiadni 1 játékért és rossz érzéssel játszani vele....de már megnyugtattak h megoldás akkor uk-ból vásárolni :K
#1514) Mrdevil:azért ahogy írod egyre több játék kap komolyabb scriptet ezért fontos érteni, most a cod-nak is 1 oscardíjas író írja a scriptet

kicsit a ps4-hez is kapcsolódjunk :K

új (tech)infok az order: 1886-ról
szépnek szép és a koncepció is ígéretes, akár jó játék is lehet és reménykedjünk h a képarány 16:9es lesz

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1516) Kephamos válasza fatallerror (#1515) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem EZ tetszik eddig a legjobban, csak tudnám honnan szereztek igazi sárkányt. ^^

(#1517) fatallerror válasza Kephamos (#1516) üzenetére


fatallerror
addikt

nekem az infamous de még várjuk ki h mivel rukkol elő a naughty dog v a quantic dream :K

poén lenne ha az uncharted: eye of atlantis mégis igaz lenne :D most már nem kell promózni a last of us-t így szerintem gamescom-on már beszélnek a ps4 projektükről a szokásos decemberi vga helyett

deep down az olyan korban játszódik amiket én nem szoktam szeretni de tuti mindent megnézek majd róla a jövőben is, azt a sárkányt elkapnám én is xD

#1518) gyuromoj: dede, nagy játék csak az se az én világom :D

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1518) gyuromoj válasza fatallerror (#1517) üzenetére


gyuromoj
veterán

Egy új God Of War nem érdekelne senkit rajtam kívül? ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1519) Mrdevil válasza fatallerror (#1515) üzenetére


Mrdevil
addikt

Persze az egyértelmű, hogy legyen egy játékban választási lehetőség a nyelvek/feliratok között, ezt nem is értem, hogy nincs az AC-ban, fura. És valóban "talán" egyre fontosabb lesz érteni pontosan egy játék szövegét, legalábbis remélem, mert ez azt jelentené, hogy sokkal többet foglalkoznak egy játékkal. De ez majd elválik, merre fejlődik ez a dolog, reméljük nagyon jó irányba. :K

Viszont ez az Order nagyon ígéretesnek tűnik, remélem lesz ebből egy jó kis IP.

gyuromoj: Egy új Next Gen GOW? Áááá dehogy nem kell az senkinek. :D
Csak látnám már......

Kephamos: Egy új IP = új CÍM, pontosan én sem tudom mit jelent szó szerint ez a rövidítés, majd jönnek megmondják.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1520) Kephamos válasza Mrdevil (#1519) üzenetére


Kephamos
addikt

Egész pontosan mit jelent jelen esetben az IP? Van némi elképzelésem, de nem tudok rájönni minek a rövidítése.

(#1521) Snoop-y válasza gyuromoj (#1518) üzenetére


Snoop-y
veterán

Biztos lesz annak is folytatasa. A multi resz ugye csak most erheto el az utolso resz ota.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1522) gyuromoj válasza Kephamos (#1520) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg új cím esetleg franchise. Pontosan nem tudom minek a rövidítése.

(#1521) Snoop-y
Ascension-t be kell még pótolnom.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1523) fatallerror válasza Kephamos (#1520) üzenetére


fatallerror
addikt

Intellectual Property(szellemi tulajdon). 1 vállalat birtokolja

első évben 8 már meglévő franchise-nak lesz új része: infamous, uncharted, god of war, gran turismo, jak and daxter, killzone, the last guardian, mlb, rachet and clan az opciók azt hiszem.
rachet és jak az kivonható mert szerintem csak a knack lesz mint platformer játék az első évben így ki is jön a 8

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1524) Mrdevil válasza fatallerror (#1523) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hoppá, ezt is megtudtuk, köszönjük. :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1525) Kephamos válasza fatallerror (#1523) üzenetére


Kephamos
addikt

Úúú. Ezt valami magasan képzett szabadnapos bőcsész találhatta ki, hogy így hívjuk mostantól az új játéksorozatokat.

Mrdevil: Tehát te is csak itt vagánykodtál vele. :))

[ Szerkesztve ]

(#1526) keIdor válasza Mrdevil (#1512) üzenetére


keIdor
titán

33 évesen szvsz még fiatal vagy, de te dolgod.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1527) fatallerror válasza Kephamos (#1525) üzenetére


fatallerror
addikt

eddig is így hívták :D
ez azt jelenti h szerzői jogokat birtokolsz a névre, védjegyre, szabadalmakat stb. ez a feltétele a franchise szerződés létrejöttéhez :)

#1526) Keldor papa : én a 24 évemmel még jó korúnak számítok :DDD de még így fiatalabb vagyok mint a ph keménymag ;]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1528) Kephamos válasza fatallerror (#1527) üzenetére


Kephamos
addikt

Így hívták, de az utóbbi 1 évben lett felkapott duma. Ráadásul a süket fajtából. :D

(#1529) fatallerror válasza Kephamos (#1528) üzenetére


fatallerror
addikt

mivel 12 lesz az első évben így sokszor fogod hallani :DDD

kíváncsi vagyok ebből a 12ből mennyi lesz aaa játék :U meg amiket felsoroltam a meglévőekből azért mindből biztos nem lesz új rész mert azért 8 ilyen nagy név biztos nem jön az első évben :D

meg amire kivi vagyok még h jön e még exkluzív launch title (nyitócím v h mondjuk :B ). én 1 picit meglepődnék ha a gamescom-on v a tgs-en aaa launch title bejelentések lennének szóval fene tudja h milyen meglepiket tartogat a gamesom :B durván 3 hetet kell már csak várni

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1530) Gebriel válasza fatallerror (#1515) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem is értem minek írogatsz Te ide akkor?? ;] Ha én utálok valamit azt elkerülöm nem, hogy még azt használjam. :U

Képek elég komolyak.. :K

(#1531) fatallerror válasza Gebriel (#1530) üzenetére


fatallerror
addikt

mivel itt élek ezért használom, de jelen vagyok ign-en a gametrailers-en át mindenhol angolul ;] a budapesti tömegközlekedéssel sem vagyok maradéktalanul elégedett de használom mert ez van meg a jócsajok kárpótolnak rajta :DDD szóval nem olyan egyszerű az h ha vmit nem szeretsz azt elkerülöd, mint pl sokan az adót xD

ja elég ütősek, az lenyűgöző ahogy az anyagokat meglehet különböztetni. sok játéknak rákfenéje ez... pl fifa-ban mintha minden plasztik lenne...
itt meg a szövet az szövet a bőr meg bőr, frostbite-ban is ez tetszik :K

mostanában elég sok fejlesztő dolgozik saját motorral. érdekes h e3-on alig volt unreal engine 4 játék :U lehet gondban lesz az epic ha nem buknak rá. hátha gamescom-on lesz változás de most úgytűnik h nem lesz olyan kapós mint korábban

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1532) bbTamas77 válasza fatallerror (#1501) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Én azt nem értem, még is mi a fenének kell ennyi ram, egy konzol operációs rendszernek? :U

(#1533) fatallerror válasza bbTamas77 (#1532) üzenetére


fatallerror
addikt

jó kérdés és sokakban felmerült. df cikkei mostanában elég bénák.. ma is lehoztak 1 hülyeséget h elméletben miért lesznek jobbak a ps4-en a multicímek béna érveléssel...

de mivel a sony is reagált a ramosra h tényleg 3 gb az os-é így elég érdekes főleg h eredetileg 4 gb-al jött volna a ps4 :U
főleg az os alapjait nézve fura, vmi nagy dolgot kell tudnia :D jó lenne ha többet beszélnének róla majd a gamescom-on
nem tűnik annyival jobbnak a ps4 ui mint a ps3-é h ennyi kelljen neki. csoda fícsöröket kell h tudjon akkor :D

don't tell me what i can't do!

(#1534) tDr1v3r válasza fatallerror (#1523) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Uncharted első évben? Erről van valami infód?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1535) Mrdevil válasza keIdor (#1526) üzenetére


Mrdevil
addikt

Dehogy, elôbb kellett volna felkelnem, meg aztán biztos kijön vagy két kiloból egy vizsga. Drágaszág van..... meg lustaság.... :D

Tényleg most, hogy mondjátok nem is nagyon láttam nextgen új Unreal motoros játékot. Pedig az az engine is csodákra lenne képes. Érdekes, bár van még idô mindenre.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1536) bbTamas77 válasza fatallerror (#1533) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Szerintem arra a videós cuccra lesz, hogy felveszi az utolsó 15 perc játékmentett.
Ez funkció egyértelműen felesleges.
Aki úgyis nagyon videózni akar, az vesz rá külön felvevőt rá, de erre pocsékolni a ramot. :U

Uncharted-ről szerintem ne is beszéljünk, hogy lesz ebben az évben, hiszen nem rég jelent meg a The Last Of Us.

[ Szerkesztve ]

(#1537) Kephamos válasza bbTamas77 (#1536) üzenetére


Kephamos
addikt

"Szerintem arra a videós cuccra lesz, hogy felveszi az utolsó 15 perc játékmentett.
Ez funkció egyértelműen felesleges."

Ezt mire alapozod?

(#1538) fatallerror válasza tDr1v3r (#1534) üzenetére


fatallerror
addikt

EZ KAMU, KÉRLEK ÚGY NÉZD

realitás:
a sony azt mondta h minden first-party studiojuk dolgozik ps4 játékon. na már most lehet h a naughty dog új ip-t csinál de kicsi az esélye tudván h 8 játék jön az első évben ami már meglévő franchise-nak új része és nincs túl sok opció így tuti benne van a 8ban a naughty dog.
na most a crash bandicoot kiesik mert azt már nem ők készítik. jak and daxter lehetséges de szerintem nem lesz a knack mellett még 1 platformer az első évben bár nem kizárt persze.
uncharted a következő és utolsó is mert biztosan tudjuk (bocs h nem keresem meg a forrást de emlékszem rá elég biztosan) h fejlesztés alatt áll már 1 ideje, szóval elkészülhet simán 2014 évvégéig :K

főleg h neil mondta asszem h a motorjukat viszik tovább a ps4-re mert elég jó motor ahhoz kidobják és könnyű feltuningolni

don't tell me what i can't do!

(#1539) fatallerror válasza bbTamas77 (#1536) üzenetére


fatallerror
addikt

azt 1 külön chip fogja végezni így nem hiszem :N

ki mondta h idén? a konzol életciklusának első évében ezt mondta a sony. ami valószínüleg 2013 novembertől 2014 novemberig tartó időszakot jelent és ekkor jön 20 exkluzív amiből 12 új ip (ha tartják a szavukat)

szerkesztenem kellett volna na most már mind1

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1540) Mrdevil válasza fatallerror (#1539) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem attól, hogy külön chip végzi, attól még memoriát foglallhat bôven. Sôt.... Mellesleg szerintem is felesleges dolog így elméletben. Aztán majd meglátjuk mit mutat a gyakorlat, jópofa vicces dolog, de max ennyi. ( nekem )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1541) haddent válasza Mrdevil (#1540) üzenetére


haddent
addikt

Na de most nem mindegy nektek, hogy foglal-e memóriát? :DDD Ha úgy alakul, hogy szükség lesz rá, akkor bármikor fogják a FW -t és átírják, lekapcsolják a hardveres felvevőt és a memóriafoglalását. De nem lesz rá szükség szerintem, hiszen "csak" FHD felbontás és PC -n se kéne sokkal több a szar API-val és windowssal, mint 4GB. (Mondjuk a jövő játékai egyenek meg 3GB Vramot, meg 3GB ramot, az 6GB de mivel osztott ram van és sokkal sokkal jobb api szerintem bőven elég lesz a rendelkezésre álló ram itt..)
Hogy őszinte legyek nekem nem kicsit túlméretezett hardvernek tűnik FHD -hoz. Gondoljunk már bele, HD7870 még PC -n is nagyon bika még ma is..

(#1542) fatallerror válasza Mrdevil (#1540) üzenetére


fatallerror
addikt

fene tudja, én annyira nem foglalkozom ezzel a ram dologgal látva h ps3-on mikre képesek :D

szerintem hasznos. multiplayernél végre nem kell bénázni a sok progival stb és fellehet küldeni h milyen menő camper vagy :D meg így tényleg kiderülhet az ismerőseidről akikkel nem találkozol napi szinten h mivel játszanak és lehet így jön meg az ihlet h multizzatok :K
meg én aki utálja ha elakad vmi nyomi bossfightnál akkor megkérek vkit h csinálja meg nekem anélkül h átkéne hívni :D
szerencsére egyre kevesebb az ilyen idióta bossfight...utálom, nekem az nem szórakoztató meg kihívás h 94 tárat kell beleeresztenem h megdögöljön 1 halandó emberbe...a gondolkodtató tehát puzzle elakadás az nem zavar azokat szeretem megfejteni.

meg azért azt is nézd h nem mindenki bújja 2 percenként a játékhíreket meg olvassa a véleményeket így sok játékot megismerhet úgy h ismerőse kipostol kedvenc játékából 1 jelenetet facebookra mondjuk

#1541) haddent: itt azért nagyon másképp működnek a dolgok ahogy te is írod. de ahogy írtam elég csak ránézni h ps3 hardverrel miket adnak ki. a memóriacímezést meg lehet módosítani, a lényeg h fizikailag 8 gb gddr5 közös ram van :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1543) Jakesz


Jakesz
őstag

A PS1-PS2 classic játékokat már a megjelenéskor lehet játszani PS4-en vagy azokhoz is kell majd a Gaikai? Remélem, hogy nem, ha már a PS3-on is lazán lehet játszani a Crash-t, Spyro-t és társait.

(#1544) akela91 válasza Jakesz (#1543) üzenetére


akela91
addikt

Én speciel PC-n tolom a PS1-es játékokat emulátorral, és PS joyyal(usb-s átalakítóval ami 400FT volt).
Nem warez, mert megvan eredetiben is, és van PS1-em is. :P (csak a padláson pihen)

[ Szerkesztve ]

(#1545) fatallerror válasza Jakesz (#1543) üzenetére


fatallerror
addikt

nem lehet, a gaikai 2014ben indul és első körben csak usa-ban tehát addig egyik korábbi ps játék se fog menni értelemszerűen

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1546) IG-88


IG-88
tag

Sry ha már kérdezték, vagy válaszoltatok.. a Gran Turismo 6 ps3 only vagy ps4-re is jönni fog? előre is köszi

(#1547) Xirtam válasza IG-88 (#1546) üzenetére


Xirtam
veterán

PS3

(#1548) IG-88


IG-88
tag

Még annyit, hogy lesz benne 3D támogatás, illetve hol tudnék utána nézni az induló játékok címeinek? GT7-re várhatok majd legalább 2 évet :( ,de legalább már mmorpg-k is lesznek. A PSN+ kötelező lesz ugye az online játékhoz? Szerintetek a hozzá járó havi 1 játék miatt elegendő lesz az 500GB merevlemez? Mert pl ps3-nál GT5.. illendő volt feltelepíteni a gépre, hogy gyorsabban fusson. Gondolom más játéknál is volt hasonló dolog..

OFF: ( Akik ellenzik a Gran Turismo filmet ,hogy minek, annak csak annyit hogy az egy igazi túra autó sorozat, nem csak egy játék. Olyan mint az F1 pl. Szerintem simán van létjogosultsága.. )

(#1549) Mrdevil válasza IG-88 (#1548) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát hogy meddig lesz elég az az 500 giga majd kiderül. Ha legfeljebb betelik, cseréljük nagyobbra. Most pl VITA-n 16-os memkarim van, jó igaz teljesen más platform/játék méretek, de nagyon szûkölködök. Tényleg jönnek a plus-al a játékok, egyszerûen le kell szedni, meg kell nézni ôket, még ha ugyebár késôbb kiderül róla, hogy nem kell, de azért több fent marad. Egy idô után elfogy a hely. :D :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1550) Kephamos válasza Mrdevil (#1549) üzenetére


Kephamos
addikt

Borzasztóan egyszerű a megoldás: ami nem kell azt le kell törölni. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.