Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) MasterMark válasza fatallerror (#949) üzenetére


MasterMark
titán

Ez jól hangzik.

Switch Tax

(#952) akela91


akela91
addikt

KonzolokSzervize árgaranciáról:

"A jelenlegi árra körülbelüli garanciát tudunk vállalni. Azt, hogy betonbiztosan 122990 Ft marad e, azt nem, mert lehet pár ezer ft-tal olcsóbb, vagy drágább is a gép, ez az adott piaci árfolyamoktól is függ (a sony bármikor módosíthat országunk felé ezeken) majd. De a jelen helyzet szerint maximum pár ezer (2-3) ft-os eltéréssel számolunk. "

KonzolVilág vállal egyedül akkor Árgaranciát hivatalosan? Bár még mindig nem látom az oldalon, csak Xirtam mondta, hogy fent lesz.

(#953) Xirtam válasza akela91 (#952) üzenetére


Xirtam
veterán

Az a körülbelüli az milyen garancia? :U :DDD

(#954) fatallerror válasza akela91 (#952) üzenetére


fatallerror
addikt

szerintem senki sem tud 100%-osan. viktor mond 2 rossz mondatot és 330 lesz az euro xDD
de ezresekben kell mérni az árváltozást nem 10 ezresekben szóval szerintem kár ezen aggódni, inkább azért szoríts h jusson neked is a konzolból :K

don't tell me what i can't do!

(#955) Xirtam válasza akela91 (#952) üzenetére


Xirtam
veterán

Igazság szerint okkal nem vállal senki komoly árgaranciát. Mivel ezzel rohadt sok vásárlót lehet veszíteni. :U De itt a SONY és a MICROSOFT a legnagyobb hibás, mert semmit nem közölnek előre. :W

Elhiszem én, hogy Magyarország nem számít azzal a 20.000 vásárlóval. Tökre megértem. De az, hogy a SONY meg a Microsoft, van amit később tudd meg mint egy átlagos hírportál, elég nagy szégyen. :W

[ Szerkesztve ]

(#956) akela91 válasza Xirtam (#955) üzenetére


akela91
addikt

Értem. Az árak várhatóan hogy fognak alakulni start day után? Tartani fogja a 125K-t vagy esetleg emelkedni/csökkeni fog karácsony tájékán? Most nézzük azt a forgatókönyvet, hogy marad így az euró, és nem változik semmi.

oké, tudom, lehetetlen megjósolni, de azért próbáld meg :)) Tapasztalatod csak van ebben.

[ Szerkesztve ]

(#957) Snoop-y válasza Xirtam (#955) üzenetére


Snoop-y
veterán

De kozolnek:

The PS4 will be sold for €399 in Europe, $399 in the US and £349 in the UK.
UK-ben ha most rendeled Sony Shopban akkor tovabbi £20 kedvezmenyben reszesulsz.

Az arak az arfolyamvaltozas miatt valtozhatnak Szoval az a 112K-115K az teljesen eletkozeli ar.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#958) Xirtam válasza akela91 (#956) üzenetére


Xirtam
veterán

Több mint valószínű, hogy ahogyan az Ascension vagy a Last of Us-ra, szerződés lesz. Hogy egy bizonyos ideig kötelező az árat tartani.

(#959) fatallerror válasza Xirtam (#955) üzenetére


fatallerror
addikt

mit tudnak meg később? senki sem tudja garantálni h letudnak eleget gyártani, szállítani....

az 1 dolog h ígérgetik h minden előrendelést tudnak teljesíteni (usaban inkább), mi mást mondanának... örülünk ha pár ezret kapunk....szerintem több a rendelés már most mint amennyit kapni fogunk :/

a másik meg h még rengeteg idő van, csak 16 napja a bejelentésnek és az előkészületek se kezdődtek meg sokkal korábban, szóval türelem meglesz minden info időben :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#960) Def26 válasza akela91 (#956) üzenetére


Def26
félisten

Karácsonyra, max annyi lesz, hogy 1-2 játékot csomagolnak a gép mellé, az eredeti ár 60-70% -ért (játékokra értem, nem gépre). Ez szokott lenni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#961) akela91 válasza Def26 (#960) üzenetére


akela91
addikt

Akkor nem rendelem elő, ha tuti nem lesz drágább, és még lehet csomagban is venni addigra. :)
Első pár hétben úgyis kiderül van-e valami komolyabb szériahiba, meg játékokról is lesz bőven review.

(#962) Zjunior válasza akela91 (#961) üzenetére


Zjunior
veterán

Előrendeled , előtte meg lemondod ha nem tetszik!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#963) fatallerror válasza akela91 (#961) üzenetére


fatallerror
addikt

azért most lényegében 1 alacsony fogyasztású tehát kevés hőt termelő pc-t veszel ezért nem hiszem h annyi gond lesz vele mint az előzőeknél. meg kiderül majd h az ajándék 1 játék lesz ;] jó tuti nem játék lesz ...
szóval nem kell azzal számolni h jó alapból az első x ezer szar lesz :D
az apple meg a samsung gyorsított tempóban előállítanak több millió terméket és mégis alig van hibás pedig azokban mennyi kis apró alkatrész van :K

meg aki most nem rendel elő annak nem jut szerintem aztán meg tavasznál előbb nem is lehet majd beszerezni mert év elején nem megy a gyártás

don't tell me what i can't do!

(#964) akela91 válasza fatallerror (#963) üzenetére


akela91
addikt

"meg aki most nem rendel elő annak nem jut szerintem aztán meg tavasznál előbb nem is lehet majd beszerezni mert év elején nem megy a gyártás"

Ezt kizártnak tartom azért. :)

Valami olyan csomag kéne nekem, hogy PS4 + 1 joy + Watch Dogs :))

[ Szerkesztve ]

(#965) Ghard válasza fatallerror (#963) üzenetére


Ghard
őstag

Azért azt nem hinném, hogy kifosztják az emberek a boltokat.

(#966) fatallerror válasza akela91 (#964) üzenetére


fatallerror
addikt

és #965) Ghard

ha aztnézzük h hány millió előrendelést adtak le akkor könnyen elfogyhat karácsonykor és a biztonsági készletet nem rakhatják ki mert mint mondtam, nincs gyártás február közepéig ezért bekell osztaniuk a készleteket h folyamatosan elérhető legyen a termék.
tehát elméletileg megtudod majd vásárolni, gyakorlatban kicsi az esélye h besétálsz a boltba és letudsz emelni egyet :B

don't tell me what i can't do!

(#967) akela91 válasza fatallerror (#966) üzenetére


akela91
addikt

Szerintem meg biztos lesz olyan webshop mindig aki tud szállítani neked instant. :)

(#968) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok ,tudom hogy a kérdésem még kicsit korai és senki nem tud biztosat , de az állítva történő használat valószínűleg nem okozhat gondot igaz ? Most csináltatok asztalossal gép asztalt és bele kellene kalkulálni a PS-t is.

(#969) Snoop-y válasza Mirman (#968) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat a PS3-hoz is van gyari allo tarto. PS4 hez is lesz.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#970) kovsol válasza fatallerror (#945) üzenetére


kovsol
titán

Xbox Classik kontrollerek voltak jók :D[link]
Nekem még a nagyobb legelső szériás van itthon és működik rendesen. Van rá forrasztva egy USB dugó is.
Utána kiadtak egy kisebbet.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#971) fatallerror válasza akela91 (#967) üzenetére


fatallerror
addikt

erre építeni kockázatos, a karácsonyi ps4 a tét ember :DDD ne kockáztass, rendeld elő, 2 klikk lemondani :D

lesznek nyilván csomagok a boltoktól és a sonytól is pl pseye-al 450 euroért de sokat nem fogsz spórolni, gamestop is úgy rakta össze a csomagokat h nem olcsóbb :N
meg mint mondtam/mondtuk max lemondod de jobb beállni most a sorba szerintem

#970) kovsol : ja emlékszem erre a nagy ufo-ra xD
osztályomban a ps1 után a ps2 volt a sláger majd mikor jött az első xbox csak néhány otársamnak lett xbox-a. átmentem kipróbálni de a kölökkezemmel alig értem el a gombokat :D

hozzáteszem h felnőttként is elég pici kezem maradt, néha a lányoknak is nagyobb a kezük mint az enyém xD de minden más méretem rendben van ;]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#972) Def26 válasza fatallerror (#928) üzenetére


Def26
félisten

Minél többet nézem a képet annál inkább feltűnik mintha egy kicsit nagyobb lenne a ps4 kontrollere. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#973) akela91 válasza Def26 (#972) üzenetére


akela91
addikt

Mert nagyobb is szerintem is. És ez jó! :))

(#974) Ps Vita válasza Def26 (#972) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mert nagyobb is :C

(#975) Ateszzero válasza akela91 (#964) üzenetére


Ateszzero
őstag

(#976) eddie17


eddie17
addikt

Nem hatott meg az MS visszatáncolása marad az előrendelés xiréktől.
5 év box után egy kis frissítés. Forza ráér. :-)

(#977) akela91 válasza Ateszzero (#975) üzenetére


akela91
addikt

No igen, gondolom nem szállíttják MO-ra, vagy ha igen, borsos összegekért. Gariztatás meg necces lenne. De valóban eltalálták, hogy mit akarok. :)

(#978) fatallerror válasza Ateszzero (#975) üzenetére


fatallerror
addikt

mindegyiknél így vannak a csomagok, nincs ebben kedvezmény csak 1 cent xD
400+60. nem tudom h miért jók ezek a kedvezménynélküli csomagok, a játékok is hiánycikkek lesznek v mi? :D
én még játékot nem rendeltem mert még nem tudom h melyiket akarom meg még gamescom-on jelentenek be launchtitle-t is

ti választottatok már játékot/játékokat?

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#979) gyuromoj válasza fatallerror (#978) üzenetére


gyuromoj
veterán

Killzone, inFamous és Watch_Dogs ami érdekel, de a GC után lehet megváltozik a véleményem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#980) Ps Vita


Ps Vita
őstag

A játék hivatalos blogján a Guerrilla Games felfedte az OWL névre keresztelt drón szerepét a Killzone: Shadow Fallban. A repülő robotok kizárólag a Shadow Marshalok használhatják és alapesetben gyógyítja az életerőt.
Extra taktikai finomságokat hordoz magával az OWL szerepeltetése, ha a Shadow Marshal megsérül, akkor a drón automatikusan visszatér hozzá és regenerálja az életerejét. Emellett számos más módon használható a támadórobot. Az Attack módban elküldhetjük egy megadott területre, s ott minden ellenséget megtámad, vagy csupán egyet közvetlenül. A Zipline módban egy szilárd kötelet feszít ki, így a Shadow Marshal gyorsan leküzdheti a távolságot A és B pont között. A Stun módban egy területre ható robbanást idéz elő a drón, ahol az összes elektronikai egységet kiiktat, valamint sokkolja a humanoid ellenfeleket. Végül a Shield módban egy energiapajzzsal vértezi fel a Shadow Marshalt, így meggátolja a lövedékek becsapódását.
A drón képességei közt a DualShock 4 touchpadján válthatunk kedvünkre. ( :R ) Ha idomulunk a csaták aktuális helyzetéhez, akkor az OWL nagy segítségünkre lesz a futurisztikus harcokban.
A Killzone: Shadow Fall PlayStation 4-re jelenik meg a konzol startjakor.

[ Szerkesztve ]

(#981) Def26 válasza Ps Vita (#980) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom más gombokra is ki lehet ez osztva. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#982) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Egyébként ezt a "the Order : 1886 " című játékot is nagyon érdekesnek találom már egy trailer után is , ráadásul a fejlesztők se kiskutyák.
Interjú a játékról a fejlesztőkkel [link]

(#983) gyuromoj válasza Ateszzero (#982) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K Tetszetős eddig. Mellette a Division is korrekt lesz remélhetőleg. Ami még nagyon érdekelne a GTA V PS4 verziója. ;]

(#984) kovsol
Kezdésnek szerintem én is csak 1-2 esetleg 3 játékot tervezek, majd év vége, jövő év elejére még néhányat, persze az elsők eladásával, ha csak SP játékok lesznek.
RDR is korrekt lenne, első része nagyon tetszett X360-on.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#984) kovsol válasza gyuromoj (#983) üzenetére


kovsol
titán

Engem egy Red Dead Redemption folytatás érdekelne inkább.

Én is előrendeltem a gépet. Két játékot kellene majd még vadásznom hozzá kezdésre, aztán meg majd karácsonyig még párat kinézek a tesztek alapján.

May the Force be with you!

(#985) Zjunior válasza kovsol (#984) üzenetére


Zjunior
veterán

Hogy-hogy nem Xbox?:)
Te is nagy Xboxos- vagy/voltál nem?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#986) kovsol válasza Zjunior (#985) üzenetére


kovsol
titán

PS4 szimpibb most. Amúgy Forza ami max hiányozni fog Boxról. De majd tolom Gran Turismoval :)
Na meg nem hiszek abban, hogy nálunk az xbox körítéséből bármi elérhető lesz. Nekem meg amúgy is csak egy játékgép kell, nem egy szórakoztató központ. PC mellé van csak kiegészítésnek a konzol nálam.

May the Force be with you!

(#987) vekk200


vekk200
tag

Én is de nagyon megfogott a PS4 már most...jobb lessz mint a box már látom :)

(#988) MasterMark válasza vekk200 (#987) üzenetére


MasterMark
titán

Mármint neked jobb lesz...

Switch Tax

(#989) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PS4: a Sony beáldozta a kamerát?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#990) akela91 válasza gyuromoj (#989) üzenetére


akela91
addikt

És milyen jól tették. :)

(#991) Def26 válasza gyuromoj (#989) üzenetére


Def26
félisten

Sztem érthető döntés. Példát vehetne róla az xbox is és akkor minden elvárásom teljesülne. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#992) v!ct0y válasza Def26 (#991) üzenetére


v!ct0y
veterán

Boxosok azt fogják mondani, hogy a mikrofos meglépte ezt és most a sanyi is követi őket :DDD

(#993) Def26 válasza v!ct0y (#992) üzenetére


Def26
félisten

Én most box -os vagyok? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#994) fatallerror


fatallerror
addikt

szerintem jobb lett volna ha 450 dollár és kapunk kamerát mert rengeteg a potenciál benne de így h nem kötelező nem fogják kihasználni a fejlesztők pedig nézzétek h mennyi mindent tud, remélem rám cáfolnak. killzoneban is pl az owl robotot én szívesen irányítanám kézmozdulatokkal de mivel nem kötelező tartozék a pseye így esélytelen h sok fejlesztő támogatni fogja.

#995) Def26: ha még nem láttad a vidit nézd meg bár már régi vidi szóval biztos láttad. bőven sokmindent tud ez is, jobb a semminél.

de így is lesz olyan bundle h 500 dollár amiben lesz pseye meg 1 sony játék, tehát 120 helyett 100ért kapod meg az eye-t és a játékot

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#995) Def26 válasza fatallerror (#994) üzenetére


Def26
félisten

Sztem nem tudott volna versenyezni akkor a microsoft árával. Kinect azért fényévekkel jobb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#996) Helmoras válasza fatallerror (#994) üzenetére


Helmoras
őstag

Eléggé fun :D

(#997) Xirtam válasza fatallerror (#994) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez elég hülyeségnek tűnik. :U De így hogy nincs a gép mellé csomagolva. "Nem, így nem lehet építeni a kamerára"

(#998) v!ct0y válasza Def26 (#993) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem te egy kém vagy :DDD

(#999) Xirtam


Xirtam
veterán

Amúgy, ahogy ígértem PS4-nél kint van amit sokat hiányoltatok. :DDD

(#1000) ldave


ldave
félisten

Most nézem, hogy 576-nál már mindkét gép előrendelhető, 25e Ft különbség van a gépek ára között, ami kevesebb, mint 100 euró, szóval a vagy a PS4 drágább vagy az X1 olcsóbb, mint kéne :) Viszont játék árak még nincsenek egyik címhez se megadva.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.