Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) MasterMark válasza dvd_R+ (#850) üzenetére


MasterMark
titán

Hát amennyit eddig láttunk belőle... Hozza amit kell, de még majd kiderül.

Switch Tax

(#852) dvd_R+ válasza MasterMark (#851) üzenetére


dvd_R+
őstag

Értem és hol rendeljem elő ? :D illetve a ps3 jatekot fogja vinni ? meg akkor a kamera nem tartozik bele?

meg annyi hogy ha nem előrendelem hanem megvarom mig kijön akkor drágább lesz? mert általában ez szokott lenni előrdenelve picit olcsóbb

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#853) akela91 válasza dvd_R+ (#850) üzenetére


akela91
addikt

400 Euro lesz Európában. (400Euro *300 = 120K) Amcsiknál nincs rajta áfa.
Nem jár hozzá alapból kamera (59$ lesz)

[ Szerkesztve ]

(#854) MasterMark válasza dvd_R+ (#852) üzenetére


MasterMark
titán

Kamera nincs. PS3 játékokat nem viszi.

Ahol árgarancia van ott azon az áron veszed meg amin előrendelted. Ahol nincs, ott úgy is a megjelenési árért kell fizetni, még ha drágább vagy olcsóbb akkor is.

Switch Tax

(#855) fatallerror


fatallerror
addikt

kicsit olvasgattam itt a topikot és néhányan féltek az előrendelések miatt. most szeretném előrendelni én is de még nem tudom h hol, van ahol hivatalos sony garanciát ígérnek ezért feltételezem vmelyik ilyennél kellene.
tőletek kérdem h ti hol rendeltétek elő? olyat szeretnék ahol nem kell fizetni előre mert 1. nincs pénzem 2. akkor nem aggódom ha nem teljesítik tehát h bukott a dolog (utánvéttel kéne kiválasztani a rendelést akkor ha biztosra akarok menni gondolom), persze lemondani bármikor lehet :B

ha boltot itt nem lehet megnevezni akkor pm-ben ha írtok az megfelel és bocs ha átszaladtam fontos kommenteket a témában

don't tell me what i can't do!

(#856) Def26 válasza dvd_R+ (#852) üzenetére


Def26
félisten

Kósza hírek vannak a visszafelé kompatibilitásról. Egyfajta felhőn keresztül.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#857) FlashLed válasza MasterMark (#854) üzenetére


FlashLed
senior tag

Egyébként én még arra lennék kíváncsi,a Sony később sem fog kiadni egy olyan változatot ami vinni fogja a PS3 gammákat?Persze a lemezes megoldásra gondolok elsősorban!

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

(#858) MasterMark válasza Def26 (#856) üzenetére


MasterMark
titán

De simán lehet, hogy újra meg kell venni majd, szóval semmikép sem tekinthető ez annak, hogy viszi a PS3-as játékokat.

FlashLed: Konzolok felépítése nem szokott változni. PS viszont igen, ahogy tudom... Elképzelhető, de nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#859) Def26 válasza MasterMark (#858) üzenetére


Def26
félisten

Igen ez igaz. Én egyébként értelmét sem látom ennek a visszafelé kompatibilitásnak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#860) Helmoras válasza MasterMark (#858) üzenetére


Helmoras
őstag

Ha az előző gépe PS3 volt az emberünknek és a psn rendszerben benne van neki adott játék akkor tudtommal ő azt a gaikai-on keresztül játszhatja majd streamelve, a kérdés persze még a stream minősége, szóval lesz lehetőség ps 3-as játékok játszására csak a lemezes verziók kérdésesek. Az mondjuk tök jó lenne ha a PS 3-as gameket beteszed a meghajtóba egy azonosítás erejéig és amíg bent van addig azzal a game-el játszhatsz gaikai-on keresztül streamelve, remélem nem voltam túl bonyolult :D

Def26, szerintem van azért értelme, ha a Gaikaion keresztül játszhatok ps3 gamekkel akkor egy olyan ember mint én aki még soha nem nyomott ps gameket annak tök jó mert nem kell vennem egy külön ps 3-at hogy lenyomjam a nagyobb címeket, érdekelnének az előzmény storyk stb, más kérdés hogy mondjuk most használtan egy ps 3 25-30 a gamek hozzá átlag 5k ra ki is jönnek, de azt nem tudni gaikaion mennyit kérnek majd a régebbi ps 3 gameekért.

[ Szerkesztve ]

(#861) MasterMark válasza Def26 (#859) üzenetére


MasterMark
titán

Értelme nagyon is van. Hiszen amikor egyszer majd leáll a prevgen konzolok gyártása, és szépen sorban tönkremennek, akkor egy idő után majd nem fogsz tudni játszani a játékokkal. Ezért ha van mindig visszafele kompatibilitás az jó dolog, hiszen kapsz plusz időt.

Én simán el tudnám képzelni magam, hogy 50 év múlva beteszek egy Halo ODST-t, és játszok vele.

Switch Tax

(#862) gyuromoj válasza fatallerror (#855) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én a Konzol Világ-nál rendeltem elő. Árgarancia vonatkozik rá. Szerintem elég sokan rendelték elő tőlük, innen a topic-ból.
Amúgy Xirtam dolgozik ott, nála érdemes informálódni.
:R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#863) fatallerror válasza MasterMark (#858) üzenetére


fatallerror
addikt

nem kell újra megvenned és minden ps1,ps2,ps3,psvita játék menni fog gaikai-on keresztül és 2014ben fog elindulni a szolgáltatás de egyelőre csak usa-ban.

don't tell me what i can't do!

(#864) ldave válasza fatallerror (#863) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem erről még nem volt semmi hivatalos megerősítés a Sony részéről, szóval ezt az állítást is pletykaként kellene kezelni, nem tényként.

A Slime draws near! Command?

(#865) MasterMark válasza fatallerror (#863) üzenetére


MasterMark
titán

Azt nem mondták, hogy nem kell újra megvenni.

Ezt a lemezfelismeréses dolgot is csak a közösség találta ki. :D

Switch Tax

(#866) fatallerror válasza gyuromoj (#862) üzenetére


fatallerror
addikt

okxa. köszi megkérdem meg a platinumshop-nak és gameshopnak is írok v felhívom őket h megy náluk :K

#864) ldave : az e3-on mondták, nem nézted a press conference-t? ;]

#865) MasterMark: még februárban mondta dave perry h azon vannak h a meglévő kollekciód lehessen streamelni. szóval a játékot nem kell megvenned max ennek a szolgáltatásnak is lesz 1 előfizetése is

#867) MasterMark: de, andrew house mondta
kikeressem a streamből? xD

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#867) MasterMark válasza fatallerror (#866) üzenetére


MasterMark
titán

Ott ilyet nem mondtak az holt biztos. :D

Switch Tax

(#868) FlashLed válasza MasterMark (#858) üzenetére


FlashLed
senior tag

Nem lenne hátrány,mert a PS3-an túladna az emberem,de a rengeteg játékot jó lenne még egyszer kétszer elővenni.Nemes gesztus lenne tőlük.

The Mechanic

(#869) ldave válasza fatallerror (#866) üzenetére


ldave
félisten

Keresd ki, mert én nem emlékszem rá. Szerintem semmi konkrétumot nem mondtak arról, hogy mi lesz a pontos módja annak, hogy PS3 játékokkal tudj PS4-en játszani. Sem arról, hogy újra meg kell-e venni, sem arról, hogy előfizetéses megoldás lesz-e, sem arról, hogy lemezes vagy csak digitális játékokra lesz-e megoldás.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#870) MasterMark válasza fatallerror (#866) üzenetére


MasterMark
titán

Semmi PS3 játékról nem volt szó. Ha jól emlékszem itt is a demót lehet majd stream-elni és nem kell letölteni.

Switch Tax

(#871) fatallerror válasza ldave (#869) üzenetére


fatallerror
addikt

2 óra 16nál beszélt róla.elmondta h 2014ben először usa-ban fog elindulni a szolgáltatás. folyamatosan bővítik majd a cloud könyvtárát ps játékokkal amikkel ps4-el,ps3-al és ps vita-val tudsz majd hozzáférni, módja meg stream lesz a cloudból értelemszerűen. ez tulajdonképpen minden kérdésed megválaszol. fizetős szolgáltatás lesz, kicsi az esélye h a ps+-ba belefog tartozni. a lemezen megvásárolt játékaid kuka mivel a gaikai nem tud mit kezdeni vele :N

úgy fog működni mint ahogy most is működik a gaikai. lesz 1 katalógus a ps játékokkal, böksz az meg streameli neked. gyakorlatban h fog ez működni majd kiderül :D mert más lesz a leterheltsége a a gaikai servereknek mint most és meglátjuk h lesz e pénz bővíteni időben.

szóval ezt csak így lehet megoldani, nyilván fáj h dobhatod ki a cumóid de amint meglesz az új kollekciód a cloudban onnantól kezdve tényleg örökké nosztalgiázhatsz a régi ps játékokkal is :K

felmész a gaikai oldalára és ott megsasolhatod h hogyan működik nagyjából a gaikai, ps-en is úgy fog

viszont első körben csak ps3 játékok lesznek a libraryben, nem kis idő lesz kibővítani és bevinni az összes ps játékot :B

#870) MasterMark : nem jól emlékszel :N

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#872) MasterMark válasza fatallerror (#871) üzenetére


MasterMark
titán

De te ezeket az infokat melyik dimenzióból kapod? :DDD

Switch Tax

(#873) fatallerror válasza MasterMark (#872) üzenetére


fatallerror
addikt

itt van a bejelentés meg jack tretton-ön át dave perry-ig mindenkinek a nyilatkozatát meghallgattam és kitisztult a kép szinte teljesen :DDD

szóval mondom. lesz 1 katalógus amibe bepakolják a ps játékokat te meg ps4,ps3 és majd vita segítségével streamelheted őket kis pénzért cserébe :B

don't tell me what i can't do!

(#874) MasterMark válasza fatallerror (#873) üzenetére


MasterMark
titán

I am happy to announce that Playstation's Cloud Gaming Service will be available in 2014 beginning in the US. Our cloud service will provide PS4 and PS3 customers, followed by Vita, with immediate acces to a catalog of criticly acclaimed PS3 games. These games will be streamed using Gaikai technology.

Switch Tax

(#875) ldave válasza fatallerror (#873) üzenetére


ldave
félisten

De ebből még nem derül ki, hogy a lemezes PS3-as játékainkkal mi lesz. Mert a stream dolog szerintem így erősen kiadó függő lesz, a Sony gondolom simán kiteszi a saját játékait, de mondjuk más kiadók lehet nem járulnak ehhez hozzá, vagy olyan régebbi játékok, ahol már megszünt mondjuk a kiadó, pl THQ, na ott mi lesz?

A Slime draws near! Command?

(#876) Def26 válasza MasterMark (#861) üzenetére


Def26
félisten

Akkor helyesbítek. Számomra hasztalan. Én biztos vagyok benne, hogy ha itt van a nextgen nem fogok a régi játékokkal játszani.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#877) akela91 válasza Def26 (#876) üzenetére


akela91
addikt

Azért pl. amíg nincs Gran Turismo PS4-re(GT7), addig szívesen tolnám a nemsokára megejelnő GT6-al Ps4-en...

(#878) fatallerror válasza ldave (#875) üzenetére


fatallerror
addikt

ez nem visszafelé kompatibilitás, ez 1 cloud alapú szolgáltatás ami lehetőséget ad a régi ps játékok streamélése ps eszközökön, nem kell engedélyt kérni a kiadóktól hisz már lelettek rendezve az anyagiak mikor megjelentek ezek a játékok korábban csak nyilván nem 60 dollárért lesznek megint.
a szolgáltatás fizetős lesz, lemezeidnek meg köze sincs a cloudhoz.

tehát a lemezeid bukod mert nem lehet hitelesíteni h a tied (magát a játékot id alapján megkereshetné a gaikai de az nem derülne ki h a tied a lemez v a haveré ezért nem engedné h streameld a játékot) míg azok a játékok amiket digitálisan vásároltál meg azokat majd streamelheted mert licencet vásárolsz és az egyedi, a vásárlóval kötött szerződés, betudja azonosítani h hozzádtartozik.

don't tell me what i can't do!

(#879) ldave válasza fatallerror (#878) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem ez a kiadós dolog azért nem lesz ilyen egyszerű, Nintendo-nál a Virtual Console-ra is azért nem jön ki sok cím, mert a jogok már nem ott vannak, ahol voltak és nem tudnak megegyezni. De legyen igazad :)

A Slime draws near! Command?

(#880) fatallerror válasza ldave (#879) üzenetére


fatallerror
addikt

hát ettől függetlenül a kis mütyürök nem lesznek a katalógusban csak 1 bizonyos értékelés felettiek. csak 1 éve vették meg a gaikai-t és rengeteg meló 1 ilyen szolgáltatás tartalmát felküldeni és még serverekkel is bírni ezért lesz csak usa-ban először.
és ne feledd a gaikai az egész psn-t kifogja szolgálni tehát rengeteget kell beleölniük. nem tartom kizártnak h ők is simán beleölnek 700 milliót a serverekbe. nem véletlenül kell majd fizetni az online játékért.

bár tegyük hozzá h a ms sem csak az xbl-hoz építi elő a terepet

szerencsére engem a (lemezes) kollekcióm elvesztése nem érint mert az első konzolom lesz de már nagyon várom a nagyképernyős csak megnyomom a gombot és kezdem játékot :DD

mindjárt utánanézek az előrendelésnek is ^^

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#881) Sonja


Sonja
veterán

Nofene, egy módosított FreeBSD 9 a PS4 oprendszere (Orbis OS). :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#882) akela91 válasza Sonja (#881) üzenetére


akela91
addikt

És ez jó nekünk? :) Előny/hátrány?

(#883) Def26 válasza akela91 (#882) üzenetére


Def26
félisten

Vótmá. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#884) Sonja válasza Def26 (#883) üzenetére


Sonja
veterán

Jujj, ilyet ne írjunk, hogy Linux. :N A FreeBSD egy Unix-ra épülő oprendszer, akár csak a Linux.

(#885) Def26: Szerkesztettél! :P ;]

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#885) Def26 válasza Sonja (#884) üzenetére


Def26
félisten

Hol írtam én ilyet? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#886) fatallerror válasza Sonja (#884) üzenetére


fatallerror
addikt

jó lesz ez, ha csak feleúgy fog működni mint a videóban már okés :D remélem sarah is jár majd a konzolhoz

a szövegbevitelre leszek kivi h mennyire lesz használható de gondolom mindenki inkább second screenként gépel majd a telefonjával, tabletjével :B

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#887) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Megmondom őszintén hogy nekem fingom sincs hogy miről beszéltek :D de nekem kell ez a gép akár mi is fut rajta a jatek gameplayek magukért beszélnek ultra brutális nem tudom ti hogy vagytok ezzel .. :D
viszont előrendeljem szerintetetek ?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#888) Def26 válasza dvd_R+ (#887) üzenetére


Def26
félisten

Persze. Rendeld elő, lemondani úgy is tudod.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#889) dvd_R+ válasza Def26 (#888) üzenetére


dvd_R+
őstag

Okés :D akkor már csak az a kérdés hogy hol rendeljem elő ? konzolok szervize-t néztem de nem tudom ti mit ajánlottok ?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#890) Def26 válasza dvd_R+ (#889) üzenetére


Def26
félisten

Console Cornerben a legolcsóbb.[link], de én a konzolvilágban vagy az 576 -ban rendelném elő. Ott 125k

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#891) Ps Vita válasza dvd_R+ (#889) üzenetére


Ps Vita
őstag

Konzolvilág,esetleg Console Corner :)

(#892) akela91 válasza Ps Vita (#891) üzenetére


akela91
addikt

Console Cornert valak iisteníti, valaki meg szapulja. Totál elbizonytalanodtam hol rendeljem elő. Legjobb a konzolvilág lenne, de ott a legdrágább. Konzolok Szervize a középút árilag és talán megbízhatóságilag is. Szerintetek? KSzervize vállal árgarit?

(#893) Def26 válasza akela91 (#892) üzenetére


Def26
félisten

Én azt mondanám, hogy ekkora értéknél a megbízhatóság alap.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#894) Ps Vita válasza akela91 (#892) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hát én nekem még nem volt velük bajom,pedig 75%-ban náluk vásárlok :))

(#895) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Akkor legyen a console corner ? azt mondjatok ? :B

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#896) gyuromoj válasza dvd_R+ (#895) üzenetére


gyuromoj
veterán

Részemről 1 voks a KonzolVilág mellett. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#897) Def26 válasza dvd_R+ (#895) üzenetére


Def26
félisten

Én konzolvilág vagy 576. mindkettő megbízható, de a szívem inkább konzolvilág. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#898) dvd_R+ válasza Def26 (#897) üzenetére


dvd_R+
őstag

Oksa viszont itt 125k az ára :D mondjuk ha már ilyet veszek 5k nem dominál .. lényeg h megbizható helyről legyen a gép..

egyébként xbox one-t is szeretnék :D arról mi a véleménetek ?

illetve ha vkit érdekel ps3 és xbox 360 eladó :D az bátran irjon pm et :D :DDD

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#899) Def26 válasza dvd_R+ (#898) üzenetére


Def26
félisten

Én először ps4 -et rendeletem elő az xbox -os drm miatt. Aztán visszavonták ezt, és ennek hatására lemondtam a ps -ről. Most xbox one -t rendeltem elő. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#900) dvd_R+ válasza Def26 (#899) üzenetére


dvd_R+
őstag

Miert nem mindkettőt ?:D én úgy csinalom mivel mind kettőben van vmi ami maitt qrva jó ráadasul mindkettőnek a platformjára hoznak ki olyat ami csak ott van és ki be b**zott jó:D

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.