Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#701) ldave válasza Xirtam (#700) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Meglássuk, máshol azt írták, hogy az X1 címek dev PC-n futottak, az meg biztos erősebb, mint a végleges gép, miközben a PS4 címek már PS4-en futottak.

A Slime draws near! Command?

(#702) Ps Vita válasza Xirtam (#700) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Köszi,nekem ez már biztos PS4 lesz(óriási Sonybuzi vagyok :D ),de azért ez nem jó hír,mondjuk én nem első napra tervezem,fél év alatt sok minden kiderülhet,mikor én veszem a konzolt,már azért jobban átlátható lesz a helyzet :))

Egyébként idáig inkább rosszat lehetett hallani mind2 konzolról,nagyon nagyok az elvárások,megy a fikázás folyamatosan,vagyis én úgy vettem észre,hogy mindenki elégedetlenkedik :F

(#703) Xirtam válasza ldave (#701) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Akkor irány eurogamer, és olvasd el mit mondták Xbox One-ról. ;)

(#704) ldave válasza Xirtam (#703) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Mindegy, majd megnézem, amíg nincs boltokban a végleges hardver minden csak spekuláció.

A Slime draws near! Command?

(#705) Xirtam válasza ldave (#704) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Na ja. :K

(#706) Ateszzero válasza Xirtam (#698) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Azért azt ne felejtsük el hogy elég korai stádiumban vannak mind a fejlesztett játékok mind a ps4 és mind a fw. Optimizálások, fw update , csiszolás emitt amott és már gond el is hárítva. Lehet hogy a forza 5 is egy pc-n futott.

(#707) Ps Vita válasza Ateszzero (#706) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Persze,ez megjelenéskor teljesen más lesz(gondolom)

Majd az akkori tesztek/tapasztalatok lesznek a mérvadóak szvsz is :)

Amúgy most láttom a fehér PS4-t amit orichalos linkelt,,gyönyörű,bár valószínűleg csak fanmade,de tuti csinál majd a Sony is :R

[ Szerkesztve ]

(#708) Lei559

Lei559
(tag)

Azt nem tudjátok véletlenül , h a mostani mondjuk Logitech (PS3) kormányok kompatibilisek lesznek e a PS4el? Bocsesz ha már valahol volt írva és nem figyeltem.

(#709) Xirtam válasza Ateszzero (#706) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Forza 5 boxon futott.

# Helmoras Ne idegesíts már fel. LE VAN ÍRVA HOGY MIN FUTOTT.

[ Szerkesztve ]

(#710) Helmoras válasza Xirtam (#709) üzenetére

Helmoras
(őstag)

Vagy nem.

(#711) tarBubbles válasza Xirtam (#709) üzenetére

tarBubbles
(tag)

Idézek a hozzászólások közül:
"Unless there's proof out there that the xbone dev kits match the final retail product spec for spec then it's hearsay.

I'm not disputing the fact that forza ran on a dev kit, just that we have no idea what the spec of the dev kit is."

(#712) boost

boost
(addikt)

várós a cucc

[ Szerkesztve ]

(#713) Delta×

Delta×
(senior tag)

lehet hogy márt volt erről szó sőt biztos is !!
De mikor fog várhatóan megjelenni a playstation 4 ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#714) Xirtam válasza Delta× (#713) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Nov 21. ELM!

(#715) Jakesz válasza Xirtam (#714) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Remélem, hogy nálunk is.

(#716) oriic válasza Ps Vita (#707) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Fan cucc volt, írtam is.

Live-Die-Respawn

(#717) Ps Vita válasza oriic (#716) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Tudom,de szvsz majd lesz fehér,mondjuk lehet,hogy csak Japánban :(

(#718) Delta× válasza Xirtam (#714) üzenetére

Delta×
(senior tag)

oké köszi :R

És itt a playstation live vagy akármiylen account hogy fog működni ? havi díjas lesz akkor tényleg ?

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#719) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Ha bevállalják a Gaikai segítségével a PS3-as játékok futtatását PS4-en, akkor van arra is esély, hogy akár PS1-2-es játékokat is játszhassunk rajta? Ha ezt is lehetővé tennék, akkor a Sony nevét aranyba vésetném.

(#720) Helmoras válasza Xirtam (#709) üzenetére

Helmoras
(őstag)

Nem célom idegeskedni, nem hiszem el nekik amiket írnak, (no offense, de neked se aki 2 naponta másik konzolt istenit :D) majd kipróbáljuk élesben és az alapján alkotok véleményt, speciel a forzán kinyögni a 60 fpst nem nagy szám ha bf 4 multiban is menni fog stabilan akkor megemelem kalapom.

(#721) Xirtam válasza Helmoras (#720) üzenetére

Xirtam
(veterán)

;] ;] :DDD

(#722) Helmoras válasza Xirtam (#721) üzenetére

Helmoras
(őstag)

Teszem hozzá a PS4-nek se hiszek amíg nem látom, max. annyit mondhatok hogy eddig szimpatikusabb aztán az MS meg aszondja* majd ők jobbak lesznek idővel én meg aszondom* "2idővel" később meg a PS4 lesz a jobb mert addigra nem mennek majd az MS szerverek :D

(#723) robogo81 válasza Jakesz (#719) üzenetére

robogo81
(aktív tag)

Elméletileg van a gépben elég kraft ahhoz,hogy akár emulátoron is elvigye akár a ps2 gammákat,a ps1-hez még ennyi se kéne.
A hálózatnak még a ps1/2 játékok esetén ennyi se kéne.
De valószínűleg,csak lelkes programozók házilag csinálják ezt meg (,a pcsx 2-őn futó játékok sokkal szebbek mint az alapgépen,sokat számít a felskálázás,meg az élsimítás).

Volt bootloopos G4 occópínzé vett. wot:rober_tab (ha van kedvem kigurulni,néha)

(#724) Neoteric válasza Helmoras (#720) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Neki az a jó ha Xboxot veszi a nép, mert abban van drm és azt reméli úgy több lesz az új játék eladás, mint korábban. :D ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#725) Xirtam válasza Neoteric (#724) üzenetére

Xirtam
(veterán)

;]

(#726) frango13 válasza Lei559 (#708) üzenetére

frango13
(aktív tag)

Ezt én is kérdeztem már pár helyen és senki sem tudott érdemi információval szolgálni. Nekem DFGT van. Nagyon remélem, hogy a PS4 is befogadja majd :) .

WMO 1.1a

(#727) Lei559 válasza frango13 (#726) üzenetére

Lei559
(tag)

Én is a napokban örököltem egy Driving Force GT-t a haveromtól aki kiment külföldre.. :D És ha működik akkor megtartanám simán. De ha nem akkor inkább most elpasszolnám mert utána eléggé lecsökkenne rá a kereslet.. Pedig nagyon klassz kis cucc! :))

(#728) tDr1v3r

tDr1v3r
(veterán)

(#729) oriic válasza Neoteric (#724) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Már nincs DRM. :Y :C

Live-Die-Respawn

(#730) tDr1v3r válasza oriic (#729) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Well, that escalated slo quickly. :C

最低だ、俺って。

(#731) Neoteric válasza oriic (#729) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Nájsz. Mondjuk várható volt, így nem sok esélyük lett volna PS4 ellen USA-n kívül.
Most már csak az kéne, h vmi humanoid csináljon egy normális dizájnt neki és kiadják kinect nélkül is. Akkor még lehet el is gondolkodom rajta.

PSN: ne0teric_sAN

(#732) Physicist03 válasza oriic (#729) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

Lehet megköszönni a Sony-nak :R

(#733) Delta× válasza oriic (#729) üzenetére

Delta×
(senior tag)

szabad tudni mi ez a DRM ?

(#734) oriic válasza Delta× (#733) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Teljes hír

Live-Die-Respawn

(#735) Delta× válasza oriic (#734) üzenetére

Delta×
(senior tag)

hát igen nemtudtam hogy az x□1-en ilyen marhaságok lettek volna nekem a PS4 azért nyerte el a tetszésem mert PS-t midnig is jobban kedveltem és nagyon tetszik a kontrolleres kinect dolog!!
(Mi lett volna hogyha 24 órán keresztül valaki offline van ? ez még érdekelne :D )

(#736) MasterMark válasza Delta× (#735) üzenetére

MasterMark
(félisten)

Semmi, csak nem indul a játék... Miért mi lett volna? Önmegsemmísít?

Tempus fugit

(#737) Delta× válasza MasterMark (#736) üzenetére

Delta×
(senior tag)

honnan tudjam ? -.- azé kérdezem mert nem tudom,... nem kell bunkózni...

[ Szerkesztve ]

(#738) oriic válasza MasterMark (#736) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Smile lemaradt végéről. :DDD

Live-Die-Respawn

(#739) Delta× válasza oriic (#738) üzenetére

Delta×
(senior tag)

úgy talán kedvesebb lenne...BF3 topikba van az hopgy kérdezek valamit és szinte úgy válaszolnak hogy le is írom őket egy utolsó... nak. Tényleg ha tudatlan vagyok egy témát illetően nem kinevetni vagy nehesztelni kell bocsánat ha valakit megsértettem..

(#740) krx21 válasza Delta× (#735) üzenetére

krx21
(veterán)

"PS-t midnig is jobban kedveltem és nagyon tetszik a kontrolleres kinect dolog!!"

A kinect az xbox....

(#741) Ps Vita válasza krx21 (#740) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Szvsz arra gondolt,hogy a Dualschock 4-be mozgásérzékelő van beépítve

(#742) tDr1v3r válasza Ps Vita (#741) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

SIXAXIS óta van benne... de sokat nem ér, Motorstormon kívül nem is találkoztam olyan játékkal ami kihasználná.

最低だ、俺って。

(#743) Ps Vita válasza tDr1v3r (#742) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Nem úgy van,hogy ebben sokkal komolyabb van,és helyetesítheti a Move fagyit :F

(#744) Ghard válasza tDr1v3r (#742) üzenetére

Ghard
(őstag)

:N
Uncharted, Heavy Rain, Killzone 2-3, The Last of Us.

(#745) Mister_X válasza Ghard (#744) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Killzone? :F Amúgy Folklore meg Lair.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#746) Delta×

Delta×
(senior tag)

elképzelhető lesz hogy ps4-en is megjelenik a Team Fortress 2 ? akár oylan formában mint PS3-on vagyis orange box keretein belül ?!

(#747) leviske válasza Delta× (#746) üzenetére

leviske
(veterán)

Legjobb tudomásom szerint jelenleg a L4D3-on dolgoznak gőzerővel, meg még pár kisebb projekten. Se TF2 HD, se HL3 nincs terítéken. Ahhoz meg, hogy a PS4 hardverét kihasználja, kicsit nagy költségvetésű projekt lenne egy moddernek.

Emellett engem nem lepne meg, ha a Valve only PC fejlesztővé avanzsálná magát.

(#748) keldorpapa88 válasza leviske (#747) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Ha komolyabban pénzt akarnak keresni, akkor nem hiszem. Én 2014-től a PC további apadására számítok, rengetegen váltanak át konzolra, most már a grafika is ott lesz.

(#749) Ghard

Ghard
(őstag)

A héten vettem olcsón egy ps2 slimet.
Ilyet még nem láttam, csak a szokásos majdnem középen csíkosat.

Ez az utolsó szériás slim. És le se lehetne tagadni, honnan van a ps4 dizájnja.
Komolyan nem értem ezt a nyomorék sonyt, hogy mi a fenéért nem lehet egy új, rendes kinézetet adni egy nextgen gépnek, de hogy még másolják is a sajátjukat :(

(#750) Dexter-2000

Dexter-2000
(őstag)

még láttam anno egy hirdetésben hogy a ps4 támogatni fogja az egér/billentyűzetet?
ez igaz vagy fake?

"It's not enough that I should succeed - others should fail"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.