Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#1701) trufa12

trufa12
(addikt)

Nah akkor nekem ugrik a ps4 egyelőre :( mert fater tegnap bekerült a korházba . Így a ps 4 igen csak ... helyre szorult .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1702) gyuromoj válasza trufa12 (#1701) üzenetére

gyuromoj
(addikt)

Sajnálattal olvasom, remélem mielőbb rendbe jön minden. :R
Most már várjuk meg a hivatalos KV közleményt és majd csak utána kezdjetek/kezdjünk el köpködni.

(#1703) trufa12
Nem neked szólt, azért is választottam el. Hanem a pattogóknak.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005-2020

(#1703) trufa12 válasza gyuromoj (#1702) üzenetére

trufa12
(addikt)

Dehogy köpködök én, korrekt ez a gondolat . Majd lesz max tavasszal . Akkor meg be rendelem 10 játékkal :D

(#1704) Mister_X válasza trufa12 (#1701) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Azért már annak a gondolatnak örülnöd kellene, hogy hajlandóak lettek volna megvenni. Nekem megmondták 13 évesen, hogy ugyan úgy a nulláról kell majd felküzdenem magam, mint ahogy apámnak is kellett - se jogsi, se lakás (bár anyámtól majd öröklök egyet, de nem kell), se egyetem, se megtakarítás. Se számítógép, se konzol, se telefon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#1705) trufa12 válasza Mister_X (#1704) üzenetére

trufa12
(addikt)

Nem ők vették volna...

Ha most csendbe maradtál volna :) :R

[ Szerkesztve ]

(#1706) haddent válasza Mister_X (#1704) üzenetére

haddent
(addikt)

Ez sajnálatos és minden tisztelet a tiéd, de nem gondolom, hogy ez a normális módja a dolgoknak.. Más az, ha nincs rá, meg más az, ha nem adnak rá. :U Nem akarok belemenni, de ennyi erővel biztosan édesapádnak is sokkal könnyebb volt, mint a nagyapádnak aki még a háborúban is részt kellett talán vegyen stb... Nem lehet ugyanazt a mércét használni évtizedek elteltével.
trufa12 jobbulást! A KV híreket meg érdemes lenne megvárni, de talán még jobb lenne majd megjelenés után vitázni és pocskondiázni, amikor kiderül, hogy teljesítették-e amit ígértek. Nem ők a gyártók de még csak az egyetlen importőrök sem, nem rajtuk múlik. Nekem az nagyon szimpatikus, ha valaki megpróbál minnél többet megtenni azért, hogy teljesítse a kérésemet. Még akkor is, ha ez kissebb változtatásokkal jár. (És még csak nem is az ár változott, csak kb. előleget kérnek..)

(#1707) trufa12 válasza haddent (#1706) üzenetére

trufa12
(addikt)

Igen semmi gondom nincs ezzel, csak írtam amit írtam .

(#1708) fatallerror válasza haddent (#1706) üzenetére

fatallerror
(addikt)

már kiírta a kv és más is ezt a mini közleményt h garantáltan kapnak az előrendelők a konzolból a megjelenés napján a meghirdetett áron. vagy nem erre gondolt xirtam?

don't tell me what i can't do!

(#1709) Mister_X válasza trufa12 (#1705) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Nem akarlak megsérteni, de hány éves is vagy? ... Ettől függetlenül a beszólásodat köszönöm, majd linkelem én is sokszor neked.

@haddent: nem érzem e miatt hátrányban magam, szerintem is ez a dolgok egyik helyes menete - bár lehet csak azért, mert így lettem nevelve. Így jobba meg is becsülöm a dolgaimat, hogy én dolgoztam meg érte. Semmi másban nem szenvedek hiányt, okom a panaszra nincs. Csak olyankor leszek ideges, amikor valaki a szüleitől kisírt ájfónnal menőzik vagy szidja őket, mert nem kap ezt-azt. Btw, annyit ígértek, hogy ha felvesznek egyetemre, akkor vesznek egy notebookot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#1710) kovsol válasza Mister_X (#1709) üzenetére

kovsol
(félisten)

Nálunk meg az van a családban akinek van az adjon annak akinek nincs. Egyetem alatt édesanyám támogatott. Most, hogy én már dolgozom és neki nincs munkája, most én adok neki. Nem gondolom úgy, hogy az jó ha direkt megvan vonva a támogatás a gyerektől. Persze ez alatt nem azt értem, hogy el kell kényeztetni, hanem szépen dolgozzon, de ha kell neki támogatás és adott rá az erőforrás akkor nem látom értelmét megvonni tőle.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#1711) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Ahogy elnézem, a héten már nem tudjuk meg az előrendelői extrákat :O

[ Szerkesztve ]

(#1712) Mrdevil válasza Jakesz (#1711) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Nem ráérünk? :))

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS4 klán.

(#1713) Jakesz válasza Mrdevil (#1712) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Nem érünk rá :O Már izzik a tenyerem, hogy rákattintsak a megrendelés gombra, de amíg nem vagyok tisztában a dolgokkal, addig nem fogom.

(#1714) q2w3

q2w3
(senior tag)

Valaki rendelt még rajtam kívül Überkonzoltól? Régen elég jó hírük volt, és úgy voltam vele, ha rendelni kell, akkor tőlük fogok, és most is kb 5k- val olcsóbb náluk mint máshol, csak hát nemtudom mennyi időben kapnak gépet.

(#1715) Mrdevil válasza Jakesz (#1713) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Szerintem kattints nyugodtan, semmi bajod nem történhet. Ha mégis, fogd rám...... :D :DDD

(#1716) haddent válasza Mrdevil (#1712) üzenetére

haddent
(addikt)

Valóban nem érünk rá :DDD Azért nem, mert ahogy én kivettem a kollega szavaiból annak lesz garantált PS4 -e megjelenéskor aki kicsengeti ezt az előrendelői csomagot (ami még nem került fel a honlapra). Na most persze marhára ráérünk megvenni addig még, csak (gondolom én) el fog fogyni ez a csomag, hiszen annyit adnak el, ahány PS4 jön hozzájuk. De majd kijavít(anak) ha hülyeséget írtam...

(#1717) gyuromoj

gyuromoj
(addikt)

Mondjuk nekem csak leghamarabb 9.-én lesz pénzem bármilyen foglalóra. Szóval részemről ráér az infó kikerülése.

(#1718) Mrdevil

Mrdevil
(őstag)

Srácok, azért szerintem picit túlaggódjátok ezt a PS4 rendelés dolgot. ;) :B

(#1719) Jakesz válasza haddent (#1716) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Arról nem is beszélve, hogyha igaz, hogy csak az aug 5-ig előrendelők kapják meg első körben a konzolt, akkor főleg nincs helye a tétlenkedésnek és az információk elhallgatásának.

(#1720) fatallerror válasza Jakesz (#1719) üzenetére

fatallerror
(addikt)

én is elbizonytalanodtam...
ha mind az 576, kv, gameshop hivatalos sony partnerek akkor mindegyikre igaznak kéne lennie annak amit xirtam ír h náluk h lesz...
nem akarom őt bántani meg nem ismerem de nem tudom h igazat mond e vagy vásárlót akar bevonzani :B

(#1721) Petya2900XT válasza fatallerror (#1720) üzenetére

Petya2900XT
(aktív tag)

Saját magát szívatja meg,ha "bevonz" egy csomó embert és elfogy az összes PS4...maximum akkor járna jól vele,ha kicsengetné mindenki az előrendelői pénzt és lenne annyi PS is amennyit rendeltek.... :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#1722) v!ct0y válasza Mrdevil (#1718) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Még én se döntöttem el, hogy mi legyen :DDD

(#1723) Xirtam válasza Mrdevil (#1718) üzenetére

Xirtam
(veterán)

:U :K

(#1724) gyuromoj

gyuromoj
(addikt)

Xirtam játék árakról kb. mikorra várható valami információ? :B

(#1725) fatallerror
Akkor kb. annyi lesz mint a mostani PS3-as játékok premierkor? 12-16k?

szerk.:
köszi szépen, akkor így könnyebben tudok majd kalkulálni. :R

[ Szerkesztve ]

(#1725) fatallerror válasza gyuromoj (#1724) üzenetére

fatallerror
(addikt)

marad amennyi most (1-60 dollár)

válasz2: köbö :K

[ Szerkesztve ]

(#1726) fatallerror

fatallerror
(addikt)

most olvastam h a killzone multiplayer mellett az order is kap 1 nagyobb szeletet a gamescom-i sajtótájékoztatón tehát ez tulajdonképpen azt jelenti h demozzák a játékot, az e3-on már mondták h a következő hónapokban mutatnak gameplayt :K

egyébként 99% h ez a játék lesz a tps launch title. az előbb linkelt interjú alapján eléggé esélyes

(#1727) Ps Vita válasza fatallerror (#1726) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Érzem,hogy óriási lesz ez az Order..:))

(#1728) haddent válasza Ps Vita (#1727) üzenetére

haddent
(addikt)

Sanszos, hogy minden launch title nagyon beteg lesz :DD

glspeter1: nekem a Watch Dogs a nyerő :B De PS2 óta nem volt konzolom, nem ismerem a Killzone-t, ha megveszem biztos megszeretem majd

[ Szerkesztve ]

(#1729) glspeter1 válasza haddent (#1728) üzenetére

glspeter1
(őstag)

Főleg a Killzone. :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#1730) Zjunior

Zjunior
(veterán)

Mennyit kell lepakolni a Ps4 -ért???
Only Cash?
Vagy lehet szép kártyával is fizetni?:D

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1731) ldave válasza Zjunior (#1730) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Biztos, sőt talán valahol orális szexért is jár PS4.

A Slime draws near! Command?

(#1732) Zjunior válasza ldave (#1731) üzenetére

Zjunior
(veterán)

Azt nem tudok adni:(!
Akkor ebből Xbox One lesz:D

[ Szerkesztve ]

(#1733) haddent válasza Zjunior (#1732) üzenetére

haddent
(addikt)

Xbox one- ért nem adni kell olyat, ott kapsz mellé ajándékba ! :DDD
Mármint az Xbox nyújtotta csodás problémamentességre utaltam mielőtt félreértés történne! :B

[ Szerkesztve ]

(#1734) Zjunior válasza haddent (#1733) üzenetére

Zjunior
(veterán)

Igazzzz!;)

(#1735) fatallerror válasza glspeter1 (#1729) üzenetére

fatallerror
(addikt)

killzone óriási csalódás volt az e3-on :((( iszonyat béna az ai ott. belerohannak a lövésekbe meg ez a jelenet volt a kedvencem xD harc közben a harc mezőn mondogatja h mindenki lent van mindenki lent van xDDD

azért fura ez nekem mert pont arról beszélt a gg h a ps4 számítási kapacitásával nagyon ütős ai-t tudnak összehozni :U bízom benne h kijavítják és akkor viszont nekem is kell (persze ha a sztori tényleg jó lesz) de így ez nagyon nem okés és sajna a gamescomon se fog kiderülni h milyen mert ott multiplayert mutatnak :/
ezt majd csak a vélemények után fogom megvenni

(#1736) Jakesz válasza fatallerror (#1735) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Nyilván még javítanak rajta, de úgyis a multi érdekli a legtöbb embert.

(#1737) glspeter1 válasza fatallerror (#1735) üzenetére

glspeter1
(őstag)

Na igen, csakhogy ez egy konferencia volt ami egyenlő az easy +++++ fokozattal.
Biztosan nem hard-on tolták. :D
A story meg az előző részekben is ütős volt, legalább is számomra. :K

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#1738) Mrdevil válasza v!ct0y (#1722) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Dehogynem.... :K

(#1739) fatallerror válasza glspeter1 (#1737) üzenetére

fatallerror
(addikt)

lehet bár én manapság azt érzékeltem az elmúlt időszak játékaiban h nem butábbak lettek a fokozatok csökkentésével hanem csak kevesebb töltény kell az ellenbe tehát gondolkodni mindegyik fokozaton tudtak. könnyűn is megkerült meg fedezéket keresett stb
de ez amit belinkeltem h mindegyik berohan mint a hülye az világszám xDD
sztori tetszik amit eddig tudni :K

#1736) Jaka : azért ez nem battlefield h multira van kihegyezve :B

(#1740) Mister_X válasza fatallerror (#1739) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

De simán király a multija. Én a Killzone 3-at végig se vittem, de vagy 100 órát belenyomtam a multiba (aztán YLOD).

(#1741) fatallerror válasza Mister_X (#1740) üzenetére

fatallerror
(addikt)

és nem is írtam h nem jó a multija :D

(#1742) Snoop-y válasza fatallerror (#1725) üzenetére

Snoop-y
(addikt)

Azert en siman latok UK-ban £50-60 ert PS4 gamekat.
Usa arakkal nem erdemes szamolni sem a konzol sem a jatek araknal mert nagy lesz a csodalkozas.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1743) fatallerror válasza Snoop-y (#1742) üzenetére

fatallerror
(addikt)

egyedül a játék árak mintha "nettóak" lennének mert 60 dollár az kb 13ezer ft míg 60 euró az 18 ezer ft.
én is tudom h uk-ban vmiért 55 font lett 1 next-gen játék, hivatalosan mert az ea és más szabta meg uk-ban.

német amazonon meg 60-65 euro 1 játék sőt még a mostani játékok is 60 euro míg nálunk nem szóval fene tudja. az biztos h jack tretton azt mondta h maradnak a játékárak

nekem aztán nem kell ecsetelned h hülye vagyok. tudom h usában jellemzően 7% az áfa (államonként eltér) de attól még igaz h direktben átváltod az usa játékárakat nálunk is.

[ Szerkesztve ]

(#1744) trufa12

trufa12
(addikt)

1 rém gondolat jutott eszembe , remélem a next gen konzoloknál nem trükköztek a grafikával .mert ha veszek és 1 kalap szar lesz -.- hozzá vágom valakihez :D

(#1745) haddent válasza trufa12 (#1744) üzenetére

haddent
(addikt)

Nem értem mire gondolsz? Ha arra, hogy az megy-e, mint PC -n, akkor nem :DDD Itt szerencsére nincsenek konkurens gyártók akik szeretnének nagyot kaszálni a semmi fejlesztéssel és ezért visszafogják a másikat :B
(Valós) FHD felbontáson valóban "next-gen" élményben lesz részünk szerintem, még a mostani PC -hez képest is, nem csak a mostani konzolokhoz mérve.

[ Szerkesztve ]

(#1746) Snoop-y válasza fatallerror (#1743) üzenetére

Snoop-y
(addikt)

Tavol all tolem, hogy hulyenek neznelek mivel latszik rajtad, hogy jol tajekozott vagy :)
Ha vegre kaphatoak lesznek a konzolok akkor majd itt is lejjebb csusznak az arak.
Nalunk meg mindig ugy hirdetik ha eloleggel rendeled akkor biztosan kapsz is. Xbox one az eleg huzos arban, PS4-et pedig mindenhol nyomatjak kb a csapbol is az folyik de ugye az nagy elony hogy a Sony Europe az itt tanyazik UK-ban.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1747) szasanyi válasza haddent (#1745) üzenetére

szasanyi
(nagyúr)

Sztem arra, ami volt/van a PS3 esetében: több játéknál a 720p ténylegesen 1280x524 vagy még kisebb!

(#1748) fatallerror válasza Snoop-y (#1746) üzenetére

fatallerror
(addikt)

későbánat már jelentettelek a modiknál (szarkazmus).
ja láttam h kb minden újságban meg plakáton ott virít a ps4 :D kicsit meglepődtem mert azt hittem az angolok inkább xbox-osak :B

ja hát xbox one drágább és úgy is marad. hülyék azok a pletykák miszerint módosítják az árát a gc-n 400-ra. miért tennék mikor így is előrendelési csúcsokat dönt? ha megveszik ennyiért is (márpedig megfogják) akkor miért adnák olcsóbban :D sok hülye pletyka...

sony europe-nál jó arcok dolgoznak, tweetjeiken is látszik h kaparnak rendesen az eu-s piacért, nem csak az eladási mutatók miatt tekintenek minket fontosnak :K

#1747) szasanyi : a szélesség számít nem a magasság :K

[ Szerkesztve ]

(#1749) szasanyi válasza fatallerror (#1748) üzenetére

szasanyi
(nagyúr)

És? Attól még 1280x720 felbontásban megy. Arról nem beszélve, hogy a CoD4 MW valami 1024x768 valós felbontással bír (mondjuk ez igazából nem látszik), de egyébként is arra válaszolva írtam, hogy mi lehet a gond a felvetéssel kapcsolatban. Én ezért (is) nem váltok 3-ról 4-re úgy 1 évig, mert nem akarok ugyanabba a hibába esni tehát tényleges felhozatalt és tapasztalatokat akarok, nem csak marketinget. ;)

(#1750) fatallerror válasza szasanyi (#1749) üzenetére

fatallerror
(addikt)

gépedből ítélve te a ps-t csak az exkluzívok miatt tartod szóval ha a ps4 exkluzívak nem fogtak meg ill ha a többi sem fog akkor tényleg nem kell neked az új. de még sok exkluzívat nem jelentettek be, néhányat még idén befognak meg még lesz launch title is szóval meglátjuk :B

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.