Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Bogyi007 válasza tDr1v3r (#1108) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bf3-nál is a Ps kapta elsőnek a Dlc-ket...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1202) M@trixfan válasza Snoop-y (#1200) üzenetére


M@trixfan
addikt

Nézz utána mit tud a Rift és üzletileg hol tartanak! Szó sincs már arról, hogy a süllyesztőbe mennének, bárki mástól függetlenül. Aki meg utánanéz és még mindig nem érti mitől nagy dobás ez az egyszerűen nem képes felmérni a technológiát és az alkalmazhatóságát.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1203) Snoop-y válasza M@trixfan (#1202) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tok mindegy mit tud ha nem lesz ra fizetokepes kereslet.
Lasd supernyomott CD-k es egyeb hanghordozok studio minosegben amik nem vagnak 2o Khz felett meg xcdillio mintavetelezes stb stb a nepnek. Kb csesznek ra lenyomta egy fos minosegu mp3 szabvany es az arra epitett bovli eszkozok...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1204) fatallerror


fatallerror
addikt

mark cerny: nem lesz gond a túlmelegedéssel

don't tell me what i can't do!

(#1205) Helmoras válasza fatallerror (#1204) üzenetére


Helmoras
őstag

Semmi gond nem lesz a túlmelegedéssel, adott játékidő után óraműpontossággal be fog következni ;] :))

(#1206) Mrdevil válasza M@trixfan (#1202) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, nagyon jópofa dolog ez a rift, már régóta figyelgetem. Ha lenne pl PS4-re, és sok játék támogatná, én tuti vennék egyet. Szerintem azért a jövôben lehet erre számítani, ha nem is a közeljövôben.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1207) Snoop-y válasza Mrdevil (#1206) üzenetére


Snoop-y
veterán

98 magassagaban mar volt virtual szimulator elerheto ( nyilvan a grafika nem volt ilyen szep ) de kb ott meghalt a cucc amikor megteremtettek. Filmekben nagyon jol mutat hogy ilyeneket hasznal a fohos meg stb.
De a valo eletben egy szuk felhasznaloi retegre nem lehet ilyen termekeket alapozni. Illetve lehet csak nem kell a fejlesztoknek telesirni a forumokat meg panaszkodni, hogy ok mekkora innovaciot vittek vegbe de a sok csunya juzer meg ceg nem akarja tamogatni meg hasznalni. A jatekosok tobbsege meg nem ert meg ezekre a dolgokra...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1208) Mrdevil válasza Snoop-y (#1207) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pedig szerintem igény lenne rá, ha nem is pont ebben az országban fogyna nagy mértékben.De szerintem az emberek mindíg nyitottak az új/használható dolgokra, fôleg a mai otthon ülôs világban.Csak legyen szép, csoda grafos, látványos, hajmeresztô, és elérhetô árú. :K :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1209) ldave


ldave
félisten

Videó, elalváshoz.

Van egy másik is: egész jó kis PS Eye demót mutat.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1210) idegen lény válasza Mrdevil (#1185) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezek szerint a PS4-hez ugyanúgy kell majd háló, mint az XO-hoz. És nyilván a legdrágább háló, ha nem akarsz napokig töltögetni egy PS3-játékot, a PS4-játékokról nem is beszélve.

"nem fogom megvenni gaikai-ra a PS3-as játékaimat újra, meg én eleve nem is adom el a PS3-at, jó az itthon nekem" Azért azt megnézném, hogyan fogod majd cserélgetni a két böhöm nagy gépet egymással. Szerintem öngólt rúg vele a Sony, ha kihagyja a visszafele kompatibilitást. Én is ezért nem veszem meg, és még sokan mások.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1211) idegen lény válasza nokia párti (#1191) üzenetére


idegen lény
őstag

A Super Slim miért agyonbutított? Már a Slim sem volt visszafele kompatibilis, ha erre gondolsz.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1212) frango13 válasza idegen lény (#1210) üzenetére


frango13
aktív tag

Miért kéne cserélgetni? Berakod egymás mellé a kettőt azt csá. Ez legyen a legnagyobb probléma. Ilyen miatt nem megvenni...Akkor a következő generációból kimaradsz...

:)

(#1213) idegen lény válasza frango13 (#1212) üzenetére


idegen lény
őstag

Jó sok helyed lehet akkor a TV mellett. DVD-felvevő, PS3, PS4, nem lesz egy kicsit sok?

Csakhogy nekem még sosem volt egy PS-gépem sem. Valahogy sosem tudtam rajongani a pléhsztéjsönökért. Egy GameCube-om van, és egy mindent játszó Wii-m, ami az utolsó visszafele kompatibilis konzol volt (bár azt hiszem, hogy a WiiU is az), úgyhogy a GC-ot akár ki is dobhatnám. De a PS4 előtt fejet hajtok, sajnos úgy tűnik, hogy a WiiU elbújhat majd mellette, de még az XO is. Ha lejátszaná a PS3-játékokat is, nekem best buy lett volna, de így már nem az, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. A Sony ezzel bakot lőtt. (A kontrollerrel valahogy csak megbarátkoztam volna. :P )

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1214) frango13 válasza idegen lény (#1213) üzenetére


frango13
aktív tag

De ha még sosem volt egy ps-ed se akkor mért gond, hogy visszafelé nem kompatibilis a hétköznapi értelemben? Ott lesz akkor a Gaikai.

:)

(#1215) Helmoras válasza idegen lény (#1210) üzenetére


Helmoras
őstag

a "háló" alatt internet-re gondolunk? olyan fura nem hallottam még hogy így hívná valaki :)

(#1216) Mrdevil válasza idegen lény (#1210) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezt most nem is értem, nehogy már a helyen múljon a dolog. Hely van bôven a TV alatt,felett,mellett. De ha nincs akkor arrébb teszem, ezek kábellel csatlakoznak egymáshoz, amik nem 20 centisek. ;) :K
Van elég HDMI bemenet a TV-n, tehát azzal sincs gond. Az legyen a legkisebb gond, hogy visszafelé nem kompatibilis, bosszantó picit, de ez van. De csak ezért nem megvenni, fôleg úgy, hogy nincs PS3-ad, fura dolog. El kell felejteni ilyenkor a régi generációt, venni egy újat, és arra megvenni a rá megjelenô játékokat, és tovább lépni. Egyszer tovább kell lépni...... :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1217) Zjunior


Zjunior
veterán

Gta V lesz Ps4-re vagy Gaikan lesz elérhető?
Mert akkor nem veszem meg Xboxra:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1218) fatallerror válasza Zjunior (#1217) üzenetére


fatallerror
addikt

lesz ps4-re, xbox 1-re és pc-re is (kb jövő nyáron). ezt már lehet tényként kezelni a múltkori álláshirdetések miatt

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1219) ldave válasza fatallerror (#1218) üzenetére


ldave
félisten

Amíg nem jelentik be hivatalosan, addig nem kezeljük tényként. A végén még lehet csalódás lesz.

A Slime draws near! Command?

(#1220) tDr1v3r válasza fatallerror (#1218) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Miért lehetne? A Rockstar-nak nem csak egy játéka van... meg ha keresnek is, lehet hogy a következő GTA-hoz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1221) nokia párti válasza idegen lény (#1211) üzenetére


nokia párti
őstag

Ajánlom, hogy nézz meg szétszedve egy első generációs 60 GB-os PS3-at, meg egy mostani Super Slimet.
Aki kicsit is ért a hadrverekhez, az látja bizony, hogy ég és föld a kettő közti különbség. Annyira kevés anyag van már az új gépben, és azok is már nem olyan jó minőségűek, ( szinte biztos, hogy nem Japánok).
Ráadásul, ahogy említetted se kártyaolvasó, se PS2 kompatibilitás, a tápkapcsolót is lespórolták stb... Lehetne még folytatni jó sokáig. Még a Slimekben is több anyag volt, mint ebben az új gépben.
Remélem a Sony nem fog spórolni a PS4-el, és lehetőleg a legjobb minőségű alkatrészeket teszi majd bele.

[ Szerkesztve ]

(#1222) keIdor válasza idegen lény (#1213) üzenetére


keIdor
titán

Nalam Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4, MediaBox, Blu-Ray lejatszo lesz a TV mellett. Nagy alvanyok vannak azert...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1223) krx21 válasza keIdor (#1222) üzenetére


krx21
nagyúr

Ide már hdmi elosztó kell... :Y

(#1224) Zjunior válasza keIdor (#1222) üzenetére


Zjunior
veterán

TV milyen?:))

Bírja majd a bemeneteket? :C :C

Nekem csak egy maradhat, ami nem XBoX 1 lesz....PS4!
Az XBox 360 marad mellé---- :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1225) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Azt hiszem, nem kérdés, hogy a Killzone lesz az első játékom a konzolra :Y

https://twitter.com/nkaaa

(#1226) krx21 válasza nkAAA (#1225) üzenetére


krx21
nagyúr

Ja, nem rossz... De ha már 30fps, akkor legalább atom stabil legyen...

(#1227) Mrdevil válasza keIdor (#1222) üzenetére


Mrdevil
addikt

Konzol boltban laksz, vagy mifene? :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1228) Taposo válasza nkAAA (#1225) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hát igen, én is ezt a játékot rendeltem elő a PS-hez. Ez a Killzone sorozat egyike a kevesek közül ami ennyire lázba hoz :B ja ha már játékok egy kis info a The Division játékról, kár hogy csak később jön, pedig ez is első napos vétel lenne :R

(#1229) nkAAA válasza Taposo (#1228) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Nyugi, kezdéskor lesz még nekünk Watch Dogs-unk meg Battlefield 4-ünk is, azokkal meg tutira kihúzzuk egy darabig :)

https://twitter.com/nkaaa

(#1230) bolha23 válasza krx21 (#1223) üzenetére


bolha23
aktív tag

Vagy egy jobb házimozi erősítő. Nekem is arra van kötve minden, és akkor a megjelenítőn elég egy bemenet.

(#1231) krx21 válasza bolha23 (#1230) üzenetére


krx21
nagyúr

Aha.... Hát igen... Nekem még nem hdmi-s a házi-mozi erősítőm... De nem sürget lecserélni, mert teljesen jól szól...

(#1232) idegen lény válasza frango13 (#1214) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért, mert a PS4-játékok még egy jó darabig megfizethetetlenek lesznek, a letöltéshez meg a legdrágább háló kell, ahogy azt már írtam. Gondolom, egy mobilstick sem lenne hozzá jó, de nem értek hozzá.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1233) idegen lény válasza Helmoras (#1215) üzenetére


idegen lény
őstag

Mert már nem magyarul gondolkodunk. Ha netet vagy webet írtam volna, biztos nem akadsz föl a hálón, pedig ugyanazt jelenti. :) Először minden furcsa, de amíg megértjük egymást, addig nincs gond. Ennél mondjuk sokkal magyartalanabb az email, de sajnos arra a mai napig sincs használható magyarítás, a sajátjaimat is beleszámítva.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1234) Snoop-y válasza idegen lény (#1233) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert igy a halo az pongyola megfogalmazas ( biztos sokat jatszottal lanparty-ban sic. ) bar nyelvtanilag helyes. Ha halozatot irsz akkor ertettek volna :)

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1235) Helmoras válasza idegen lény (#1233) üzenetére


Helmoras
őstag

En mindent megertek :D

(#1236) MasterMark válasza Snoop-y (#1234) üzenetére


MasterMark
titán

A háló, és a világháló sem ugyanaz.

Az e-mail pedig a drótposta.

Switch Tax

(#1237) Mrdevil


Mrdevil
addikt

A HALO egy Xboxos FPS lövölde. :D :DDD

A PS4 játékok meg nem lesznek annyira "megfizethetetlenek" , ( nem véletlen az idézőjel ) csak jól meg kell nézni mit vesz az ember, nem kell tizesével venni. :) Tudtommal nem lesznek drágábbak, mint a mostani kezdőáras játékok.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1238) Snoop-y válasza Mrdevil (#1237) üzenetére


Snoop-y
veterán

Uj PS3 arakkal megegyezo aron vannak hirdetve ( legalabbis itt UK-ban )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1239) Mrdevil válasza Snoop-y (#1238) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, ezt mondom, kb annyi lesz mint most egy új PS3 játék. Tehát nem emelnek árat. A Microsoft is ezt nyilatkozta, náluk is ez a helyzet. Olyan rengeteg játékot azért nem annyira érdemes megvenni egyenlőre rá szerintem. Egy Killzone, egy BF4, egy COD, aztán egyenlőre ennyi. ( de ezek sem egyszerre természetesen ) Majd később mikor az ember picit össze szedte magát, jöhet egy Destiny, Watch Dogs. Pl AC jó lesz nekem a PS3-on is, ezért fogok szelektálni, sok játék van, ami jó lesz még a PS3-on is. Ezért nem adom el, egy részben. Aztán majd meglátjuk, hogy alakul. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1240) ldave válasza Mrdevil (#1239) üzenetére


ldave
félisten

Így van, nehogy új IP-t vegyen az ember, inkább egy biztos folytatást :)

A Slime draws near! Command?

(#1241) Mrdevil válasza ldave (#1240) üzenetére


Mrdevil
addikt

Most hirtelen ezek jutottak eszembe, meg én azt is nézem, hogy mennyi multi órát lehet ölni bele, attól függően próbálom megvenni. A Single részek rövidek, azokért nem biztos, hogy megéri nekem 13/15 ezret adni. ;) Kivéve ha valami óriási nagy PS4 űber exkluzív grafikás, látványos nextgen cím. :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1242) idegen lény válasza nokia párti (#1221) üzenetére


idegen lény
őstag

"Remélem a Sony nem fog spórolni a PS4-el, és lehetőleg a legjobb minőségű alkatrészeket teszi majd bele." Válság van, miért is spórolna? :U Teljesen biztos lehetsz benne, mint ahogy az eddigi Sony-termékeknél is így volt, amíg a garancia nem jár le, addig minden tökéletesen fog működni. A tömeges érvágás csak utána fog kezdődni a javítási költségek láttán.

A nagyságuk és a súlyuk mellett a fogyasztásukat is érdemes összehasonlítani:

X-Box 360S: maximum 76,5 W

PlayStation 3 Fat: kb. 500 W
PlayStation 3 Slim: kb. 250 W
PlayStation 3 SuperSlim: maximum 70 W
PlayStation 4: ? EZZEL NEM DICSEKEDNEK!

Wii: 18 watt működés közben
WiiU: maximum 33 W

"2014 elején tervezik elindítani felhőalapú szolgáltatásukat, ami első ízben csak a tengerentúlon lesz elérhető, de később természetesen az öreg kontinensen is." "A PS4-ben lesz egy olyan technológia, amely megpróbálja megállapítani a felhasználó ízlését, így köztük azt, hogy a játékost mely játékok érdekelhetik, és azok egy kisebb részét automatikusan letölti a háttérben, akár alvó üzemmódban is az időspórolás végett."

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1243) sasa134 válasza idegen lény (#1242) üzenetére


sasa134
addikt

Magyarázd el, hogyan evett 500(!!!) W-ot a FAT ps3, ha 380-as tap van benne? ennyi marhaságot... nem értem miért kell teljesen fals baromsagokkal megszorni a fórumot.

előtte tájékozódj :

http://en.m.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3_hardware

( bocs nem tudok linkelni telorol)

Avanti Roma

(#1245) Tegla80 válasza idegen lény (#1242) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Most komolyan.
Megosztanád velünk,h mi a bánatos pity-pirittynek nyomatod ezt a sok butaságot itt??!!
Olvas már utána,vagy kérdezz inkább,(de sztem inkább csak olvass :B ),mert gáz amit tólsz. :U

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#1246) Mrdevil válasza krx21 (#1244) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ez az, én erre várok/számítok. Ha már itt lesz egy ilyen gép, mint a PS4, ki is kell használni. Az engem nem is zavar, hogy szebb lesz a PC-nél. Viszont ez tényleg nem mindegyik játéknál lesz így szerintem is.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1247) Xirtam válasza krx21 (#1244) üzenetére


Xirtam
veterán

És te meg is eszed a bullshit-et? Gratulálok! :C

(#1248) ldave válasza Xirtam (#1247) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, Abu nem nagyon szokott bullshitet tolni.

A Slime draws near! Command?

(#1249) v!ct0y válasza idegen lény (#1242) üzenetére


v!ct0y
veterán

PS4 szerintem lesz vagy 800 W :)

(#1250) Xirtam válasza ldave (#1248) üzenetére


Xirtam
veterán

Abu hozzászólásnál leírta, hogy a Ubi, kb. direkt csinálja. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.