Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) zenwalk


zenwalk
senior tag

Akkor még arra válaszoljon nekem valaki, hogyha előrendeltem a konzolvilágtól, akkor biztos meg fogom kapni a megjelenéskor? Olyan nem fordulhat elő, hogy nem kapnak elég konzolt és nem minden előrendelőnek tudnak küldeni?

(#1152) Xirtam válasza zenwalk (#1151) üzenetére


Xirtam
veterán

Olyan nem fog előfordulni. Ezen dolgozunk. ;)

(#1153) Mrdevil válasza Def26 (#1147) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azért ez szerintem a PS3 törhetőségének is betudható. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1154) Ghard válasza Mrdevil (#1153) üzenetére


Ghard
őstag

Azok nem új gépet vettek, mivel azokat nem lehet törni.

(#1155) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Sziasztok!

Én is előrendeltem a kicsikémet, de lenne 2 kérdésem:

1.) Ha PlayStation 4 mellé szeretnék valami tuti kis tv-t, akkor elég arra ügyelnem, hogy fullHD legyen és valamelyik megbízható márka (pl. Samsung) termékei közül kerüljön ki? Gondolom, a pakkban minden egyéb fontos kelléket mellékelnek hozzá.
2.) Magyarországon hogyan működik a használt játékok beváltása? Külföldi példa van, de arra vagyok kíváncsi, hogy ha pl. megveszek egy játékot itt 17-18 ezerért újonnan, nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, akkor ugyanekkora értékű játékra cserélhetem vagy nyomott áron beszámítják egy új játék vásárlása esetén?

Előre is köszi a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#1156) Mister_X válasza nkAAA (#1155) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Üzlete válogatja, de mindenképp nyomott áron fogják bevenni mindenhol.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1158) Mrdevil válasza Xirtam (#1152) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké, akkor bízom bennetek. Járok én oda sokat..... ;) :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1159) idegen lény válasza Def26 (#1147) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért a Wii lealázta mindegyiket.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1160) idegen lény válasza Ghard (#1154) üzenetére


idegen lény
őstag

egyelőre

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1161) idegen lény válasza nkAAA (#1155) üzenetére


idegen lény
őstag

"akkor ugyanekkora értékű játékra cserélhetem" :N Az lenne csak a szép világ!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1162) idegen lény


idegen lény
őstag

Mi ez a hülyeség, hogy a PS4 nem játssza le a PS3-as játékokat??? :W Ez most komoly??? Pedig vettem volna egyet...

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1163) Ps Vita válasza idegen lény (#1162) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ajánlanám a szerkesztés opciót :U

(#1164) akela91 válasza idegen lény (#1162) üzenetére


akela91
addikt

Az Xbox sem fogja, illetve a PS még hivatalosan nem jelentette be. Valamint várható lesz "felhő" alapú támogatás régi játékokra.

(#1165) idegen lény válasza Ps Vita (#1163) üzenetére


idegen lény
őstag

Miért? Azzal lejátssza?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1166) Mrdevil válasza idegen lény (#1165) üzenetére


Mrdevil
addikt

Úgy minthogy benyomod neki a PS3-as lemezt a szájába, úgy szerintem nem fogja lejátszani. :N
Ez a felhő alapú dolog, meg nem tudom még, hogy fog működni.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1167) idegen lény válasza akela91 (#1164) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt sejtettem, hogy az XO nem fogja lejátszani a PS3-játékokat. :) De az X360-játékokat sem?

Nekem a Konzolvilágban azt mondták, hogy a PS4 nem játssza le a PS3-as játékokat. Majdnem dobtam egy hátast.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1168) idegen lény válasza Mrdevil (#1166) üzenetére


idegen lény
őstag

A felhőhöz háló kell.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1169) Ghard válasza idegen lény (#1167) üzenetére


Ghard
őstag

De lejátssza, ahogy most szépen felkúszol psn store-ra megveszed a classic ps1-ps2 játékot és játszhatsz ps3 gépen, így ps4en a gaikaira mész és ott veszed meg, majd játszol. Jelenleg ennyit mondtak.

(#1170) zenwalk válasza nkAAA (#1155) üzenetére


zenwalk
senior tag

Szia
A tv-hez a saját topikjában biztos jobban fognak érteni :)

(#1171) idegen lény válasza Ghard (#1169) üzenetére


idegen lény
őstag

Ehhez háló kell, és nem szoktam interneten keresztül fizetni. Nem is tudom, hogyan kell. És az ilyen letöltött, vagy virtuális, vagy mittudomén milyen játékokat biztos nem tudom majd másik játékra cserélni, pedig biztos nem fillérekbe fog kerülni egy-egy játék, és ezért a Gaikai-ért is biztos fizetni kell majd.

Vajon a PS4-játékokat majd mekkora különbözet fizetésével lehet másik (használt) játékra cserélni? Nem csúcsjátékokra gondolok.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1172) idegen lény válasza nkAAA (#1155) üzenetére


idegen lény
őstag

Én inkább egy LG-t vennék passzív 3D-vel. Jóval olcsóbb, és még jobb is. A Samsungok túl vannak árazva, és a színviláguk kevésbé természetes.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1173) sagem


sagem
addikt

ÖÖ ez vótmá? Ps4 vs Xbox One - Console Wars The Musical :D ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1174) idegen lény válasza sagem (#1173) üzenetére


idegen lény
őstag

Haláli! :))

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1175) Snoop-y válasza idegen lény (#1171) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat a PS1-PS2 jatekok most gyakorlatilag fillerekert vannak kiszorva.
A PS3 biztos nem lesz annyira learazva hiszen az a konzol meg el es egy darabig meg elni is fog.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1176) Snoop-y válasza nkAAA (#1155) üzenetére


Snoop-y
veterán

Magyarorszagi konzol boltok egy hullarablo precizitasaval fognak levagni teged.
Jobban jarsz szerintem ha majd apron eladod vagy elcsereled. ( Meg eleve otthon ujonnan jatekot venni boltban? ) Dobbenet milyen pofatlan arakon adjak...

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1177) idegen lény válasza Snoop-y (#1175) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem igazán értem, hogy ezt most mire válaszoltad, de amúgy a használt PS3-játékokat kis különbözet megfizetésével tudod más használt PS3-játékokra cserélni. A kérdésem az volt, hogy PS4-játékoknál vajon mennyi lesz ez a különbözet?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1178) Snoop-y válasza idegen lény (#1177) üzenetére


Snoop-y
veterán

Majd a piac kialakitja de idovel hasonlo lesz mint most a PS3
Valoszinuleg az elejen meg nem lesznek annyira nyomottak az arak mivel keves lesz a hasznalt jatek ertelemszeruen.
Amugy arra, hogy azt feszegetted mennyibe fog kerulni egy online toltheto PS3 jatek PS4-re. Erre irtam az osszehasonlitast.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1179) idegen lény válasza Snoop-y (#1178) üzenetére


idegen lény
őstag

Ja értem, bár ez engem nem igazán érint, mivel ehhez nagyon nagy sávszélesség kell.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1180) nkAAA válasza idegen lény (#1172) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Köszi szépen mindenkinek :)

#1176 Akkor már jobban megéri külföldi store-ból beszerezni, mint pl. a GAME üzlete? Egyébként egy darabig abban a hiszemben éltem, hogy ha PSNetwork-ön keresztül vennék meg valamit, az kb. annyival lenne olcsóbb, mint 1-1 steames akció PC gammás viszonylatban, de az árak erre gyorsan rácáfoltak.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#1181) fatallerror


fatallerror
addikt

így lett mark cerny a ps4 atyja

a sony tovább húzta a népet a tegnapi képpel és megmondta h insomniac games-hez van köze a dolognak. valószínüleg ratchet and clank. persze lehet új ip is de az előbbi esélyesebb

bár ezek már sokórás hírek de hátha vkinek kimaradt :B nem is tudom minek linkelgetem a dolgokat, mindenki olvassa őket úgyis meg ahogy látom a mindenkit érintő híreimet is letojjátok ;]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1182) Mister_X válasza fatallerror (#1181) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gamescomig nem nyitok meg semmi pletyka/felcsigázó linket. :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1183) fatallerror válasza Mister_X (#1182) üzenetére


fatallerror
addikt

holnap megmondják h mi lesz a játék tehát nem kell addig várni :D és szerintem ezen kívül még lesz más bejelentés is a gamescom előtt :K

egyébként tegnap a rockstar meghirdetett 2 állást. egyikben open world játékuk next-gen kiadásában kell ember nekik a másikban meg közeljövőben megjelenő játékuk pc-re portolásához kell producer asszem.
vagyis jön majd pc-re, ps4-re, xbox one-ra is :K (gondolom tavasz,nyár körül 2014ben)

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1184) fatallerror válasza fatallerror (#1183) üzenetére


fatallerror
addikt

ps3as ratchet and clank lett szóval bocsi az offért.... azthittem h vmi ps4-es cucc lesz

don't tell me what i can't do!

(#1185) Mrdevil válasza idegen lény (#1168) üzenetére


Mrdevil
addikt

Persze hogy háló kell, én sokat vásárolok PS Store-on, semmi baj nincs vele. PS4-hez is szinte kötelező a net, eleve a PS plus-om miatt, kellenek nekem azok az "ingyen" plus-os játékok. :K
Csak remélem a konzol start-nál már élni fog a Magyar PS4-es store is. Viszont az biztos, hogy én nem fogom megvenni gaikai-ra a PS3-as játékaimat újra, meg én eleve nem is adom el a PS3-at, jó az itthon nekem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1186) Ps Vita válasza Mrdevil (#1185) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én is ugyanígy leszek,PS3 és PS4 is lesz(na meg Vita) :D

(#1187) krx21 válasza Ps Vita (#1186) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem kell Vitázni! Elég ha csak játszol... ;]

(#1188) Ps Vita válasza krx21 (#1187) üzenetére


Ps Vita
őstag

:P:D

[ Szerkesztve ]

(#1189) Zjunior


Zjunior
veterán

Bármilyen Ps4-en játszhatsz a profiloddal, és a játékaiddal!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1190) tDr1v3r válasza Mrdevil (#1185) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az elég nagy öngól lenne, ha a lemezes játékoknál nem lehetne használni a Gaikai-t...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1191) nokia párti válasza tDr1v3r (#1190) üzenetére


nokia párti
őstag

Pedig szerintem tuti ez a taktika a Sony-nál. Ha majd beszarik a régi PS3-ad, akkor majd vedd meg az új agyonbutított Super Slimet 50-60 ezer FT-ért a PS4 mellé.

(#1192) jookomak válasza tDr1v3r (#1190) üzenetére


jookomak
őstag

Ja. Kellemetlen ez a bizonytalanság. Mondhatnának már valamit, hogy hogy is lesz ez.
Mi már kitaláltuk a tutit, kérdés a sony így gondolja-e. :)

(#1193) Mrdevil válasza jookomak (#1192) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ááá, nagyon lasson csepegtetik az infokat, majd akkor lesz minden biztos, ha én magam tapasztalom itt a TV mellett. Fogadom még november elején sem fogunk tudni mindent. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1194) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Oculus Rift - a PS4 és Xbox One kompatibilitás sincs kizárva

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1195) rocket válasza gyuromoj (#1194) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem hiszem lesz Nextgenre, addigra eltunnek a sullyesztoben.
Soha nem lesz nagy igeny az ilyen szemuveges bohockodasra, megha csomagolnanak melle ingyen 20 csomag Aspirint (sok embernel fejfajast okoznak az ilyen eszkozok) akkor se :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1196) Mister_X válasza rocket (#1195) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig mekkorát odavágna Kinecttel...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1197) ldave válasza rocket (#1195) üzenetére


ldave
félisten

Kár lenne érte, ahogy én látom ebben az Oculus Rift-ben hatalmas potenciál van, sokkal inkább érzem next-gen-nek azt a készüléket, mint a PS4+X1-et együttvéve.

A Slime draws near! Command?

(#1198) Snoop-y válasza Mister_X (#1196) üzenetére


Snoop-y
veterán

Sony-nak van hasonlo megoldasa full HD 3D support-al de a kutyanak sem kell pedig azt is lehet hasznalni multimediahoz is...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1199) M@trixfan válasza gyuromoj (#1194) üzenetére


M@trixfan
addikt

Nagy hiba lenne kihagyni, az biztos. A Sony most ebben ügyes volt, sokkal korában nyilatkozta valamelyik vezető mosolyogva, hogy semmi sincs kizárva. A VR kora most jött el, végre lehet normálisan szimulátorokat játszani, a többmonitoros támogatás és a bezel gagyi szinten van még most is, pedig igazán nem lenne nagy kunszt jóra megcsinálni. Egyes FPS-eknél beleborzongok mit nyújthat, az Oculus Rift nálam első napos vétel. Azt sajnálom egyedül, hogy ebben a régi nagy álmomban nem tudok részt venni akár műszaki, akűr üzleti oldalon. Természetesen ehhez is Amerikában kellene lenni...

rocket:
Nézd meg pontosan miről van szó műszakilag, illetve nem rég invesztáltak bele töbmillió dollárt.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1200) Snoop-y válasza M@trixfan (#1199) üzenetére


Snoop-y
veterán

Attol meg siman eltunhet a sullyesztoben. Sony-nak is van csillio fejlesztese ami innovativ csak egyszeruen az emberek nagy szazaleka nem kivancsi ra ezert megy a levesbe az elso szeria legyartasa utan.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.