Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) kelzsoca válasza Edgeri (#150) üzenetére


kelzsoca
félisten

Érdekes elgondolás, de gondolom az lenne a lényege, hogy lemezről meg lenne határozva a betöltési idő, és nyilván a warez cucc, ami mondjuk HDD-ről futna, az elvileg gyorsabban is töltődne be, kérdés, hogy mennyiből tart szándékosan lassítani valami kóddal a tört verziós játékokat.

Valahol olvastam NFC-ről is, mint lehetséges védelmi kellékről..

(#149) james001

A használt játék úgy néz ki marad. (bár ki tudja meddig)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#152) Edgeri válasza kelzsoca (#151) üzenetére


Edgeri
senior tag

Oké, én is erre gondoltam először, de a játék letölthető lesz digitális formátumban is, akkor az is túl gyors lesz? :DDD

Meg hát honnan tudják előre, hogyan fogják feltörni a PS4-et, és ha olyan lesz a törés, hogy másolt BR lemezt kell futtatni?! Akkor az már valid játék lesz?! :D

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#153) kelzsoca válasza Edgeri (#152) üzenetére


kelzsoca
félisten

Erre pont nem gondoltam, így nem tudom elképzelni, miként oldanák meg.

https://vertigostore.eu

(#154) Edgeri válasza kelzsoca (#153) üzenetére


Edgeri
senior tag

Talán beleraknak a játék paraméterei közé egy olyan infót, hogy lemezes, vagy digitális változat-e és ezt ellenőrzi valami keretrendszer futtatáskor és ehhez képest nézi a töltési időt :F Egy biztos, james001 jól beszél: tökéletes védelem nincs, akármit is találnak ki...

Üdv, Edgeri

(#155) #81556480


#81556480
törölt tag

Nemtudom volt-e már de itt egy PS bemutató röviden:

Bemutatjuk: Playstation Meeting Röviden

[POÉN]

(#156) MasterMark válasza #81556480 (#155) üzenetére


MasterMark
titán

Voltmár mindenhol.

Switch Tax

(#157) #81556480 válasza MasterMark (#156) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ahh gondolhattam volna :(

(#158) trufa12 válasza DM-Fan (#146) üzenetére


trufa12
addikt

cigi , kv :U belülről rohaszt de nem hizlal :DDD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#159) Ghard válasza #81556480 (#155) üzenetére


Ghard
őstag

ja,és szerintem jobb a magyar mint az angol változat :)

(#160) Goldwin válasza #81556480 (#155) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Hát, ez borzalmas volt!! :W Én nem tudtam rajta nevetni.
Legszívesebben pofán vágnám azt a degenerált hülyét, aki ezt a szöveget felmondta! ;]

[ Szerkesztve ]

(#161) Mister_X válasza Goldwin (#160) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Milyen agresszív vagy! Sokkal humánusabb módszereket alkalmaznék, mondjuk az egyik kedvencemet: kap intravénásan egy kis nitroglicerint, majd elkeztem tomba tűvel bökdösni ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#162) #81556480 válasza Goldwin (#160) üzenetére


#81556480
törölt tag

Számomra a végén volt egy pár mondat amin elröhögtem magam. De valóban nem egy szívből jövő hülyeség volt :C

(#163) Goldwin válasza Mister_X (#161) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Sokkal humánusabb módszereket alkalmaznék, mondjuk az egyik kedvencemet: kap intravénásan egy kis nitroglicerint, majd elkeztem tomba tűvel bökdösni"

Kezdek félni tőled! :DDD

(#164) james001


james001
veterán

R.I.P. Select & Start gomb :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#165) Mister_X válasza Goldwin (#163) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sokan mondták rám is, hogy tiszta sorozatgyilkos fejem van. Ma már nem tudnak beszélni ;] :DDD

@james001: ezigen :D Nekem nem nagyon fognak hiányozni, ha a tapipad kap értelmes funkciókat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#166) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Diablo 3: konzolon nem lesz Battle.net

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#167) james001 válasza Mister_X (#165) üzenetére


james001
veterán

De azért mégis "old school" benyomást ad,de ugye haladni kell a korral,a régi style már elavult :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#168) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Lehet 2 GHz lesz a PS4 CPU órajele. Én nem is értettem, hogy miért kell 1.6 GHz-cen megmaradni. Mai csíkszélességek mellett a 3 GHz sem lenne egetverő fogyasztás szempontjából és és a nagyobb teljesítmény sosem árt.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#169) supercow válasza M@trixfan (#168) üzenetére


supercow
őstag

a 8 magnak szerintem elég lenne az 1.6 - 1.8GHz, főleg azzal a brutális rammal.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#170) Mister_X válasza supercow (#169) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Főleg, hogy szem előtt is tarthatnák a fogyasztást. Szerintem rendesen "alul lesz feszelve", a teljesítménye meg így is bőven elég.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#171) trufa12 válasza Mister_X (#170) üzenetére


trufa12
addikt

be kell lépni :D a fejlesztői biosba és agyon húzni a hw T ;]
ha már pc :D

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#172) trufa12 válasza supercow (#169) üzenetére


trufa12
addikt

lehet most még elég, de később 1 év múlva már nem lesz az :(

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#173) supercow válasza trufa12 (#172) üzenetére


supercow
őstag

Lehet hogy frissítéssel át tudják állítani később, olyan gyári tuningféle, vagy terhelésnek megfelelően állítja magát 1 és 2GHz között, az lenne a legjobb. Vagy a fejlesztő előre megmondhatja a gépnek, mennyi magot használ a játék milyen feszültségen/frekvencián. Pl PSN játékok, minik mehetnek 2 magon 1.5GHz-en, mert nem kell több. A Killzone mehet 8 magon teljes gőzzel.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#174) trufa12 válasza supercow (#173) üzenetére


trufa12
addikt

hát igen esetleg majd ilyesmi lesz, más nem hiszem, hisz hiába pc :D még sem az :(
de akkor ennyi erővel csinálhatták volna olyanra hogy bele vágnak előre 8 magos 4 ghz ... aztán később ahogy mondod..

mert tényleg egyedül a 8 gb ram ami nagyon fasza a gépbe :) ddr5

a többi semmi extra. ddr5 még sokára lesz pc be ott még majd a 4 jön
bár mondjuk szerintem direkt így csinálták, mert a ram bőven előre jár a többi átlag de a ramot fogják itt még nagyon kihasználni .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#175) Mister_X válasza supercow (#173) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én simán el tudom képzelni, hogy olyasmi megoldás lesz, mint a PSP-ben.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#176) trufa12 válasza Mister_X (#175) üzenetére


trufa12
addikt

igaz ott is lehetett húzni 166 ról 533-ra vagy mennyire..

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#177) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

(#178) ldave


ldave
félisten

Képek a PS4 menüről, nekem tetszik a design.

A Slime draws near! Command?

(#179) MasterMark válasza trufa12 (#172) üzenetére


MasterMark
titán

Ez egy konzol, még ha pc alapokon is.

Switch Tax

(#180) woodbear válasza ldave (#178) üzenetére


woodbear
addikt

Boldog Fehér emberek szakállal, és a Toblerone Robot :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#181) trufa12 válasza MasterMark (#179) üzenetére


trufa12
addikt

tudom :R
csak írtam a proci akárhogy is nézem gyengécske, de tudom össze van kötve minden mindennel .) így gyors az adatátvitel, nah meg úgy optimalizálnak hogy nézik hogy konzol nem pc

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#182) trufa12


trufa12
addikt

hát ha minden igaz jó lesz ez csak jöjjön már .)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#183) supercow válasza trufa12 (#181) üzenetére


supercow
őstag

"a proci akárhogy is nézem gyengécske"
A Pentium4 korszak óta az intel is rájött és mindenkinek meg kellett volna jegyezni, hogy nem a GHz adja egy proci erejét. :U Miért érzed gyengének ezt az APU-t?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#184) trufa12 válasza supercow (#183) üzenetére


trufa12
addikt

jó ha nem a ghz et nézem :) semmi probléma vele :DDD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#185) Ghard válasza ldave (#178) üzenetére


Ghard
őstag

Telefonon meg tableten elnézem ezt a vonalzós menüdizájnt,de ahol adott lenne a hardver egy igényesebb menü kipofozására mint ps4en ott ez elég rondán fest.(ahogy a windows 8 is meg a mostanában megjelenő pcs programok egy kalap sz@arok ezzel a felülettel)

(#186) Edgeri válasza ldave (#178) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem meg egy fos. Tele van online tartalommal, amit majd streamelhet folyamatosan. Nagyon örülnék, ha ez is annyit homokórázna, meg beállna, mint a PSN store. Az is "nagyszerű" lett. Minél több infó derül ki róla, annál jobban megy el a kedvem a PS4-től :W

Üdv, Edgeri

(#187) ldave válasza Ghard (#185) üzenetére


ldave
félisten

Én meg pont a minimalista felületeket kedvelem, szóval számomra ez eddig kedves. Az online/social dolog pedig egyre inkább előtérbe kerül, gondolom a következő Xbox is hasonló lesz, Steam-en is egyre erőteljesebb a community rész, ez van, mindenhol ez az irány. Nekem se tetszik túlzottan, de inkább elfogadom, mint hogy hergeljem magam miatta.

A Slime draws near! Command?

(#188) Mister_X válasza ldave (#178) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyomokban sem tartalmaz XMB-t, Metro-szerű, tele hirdetéssel... Nekem sem nyerte el a tetszésem. De én konzervatív vagyok, a radikális változtatásokat sosem szerettem - majd megszokom.

@trufa12: használd már azt a kib*szott szersztés gombot :U

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#189) ldave válasza Mister_X (#188) üzenetére


ldave
félisten

XMB-t nem gondoltam, hogy bárki is hiányolni fogja :)

A Slime draws near! Command?

(#190) Mister_X válasza ldave (#189) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én igen. Vitán is hiányolni fogom, de az "kézreálló".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#191) Ghard


Ghard
őstag

Nekem sem az xmb hiányzik,hanem az újítás hiánya.
Ps3as store-t is tönkretették csak azt nem tudom miért.

:(

(#192) trufa12 válasza Mister_X (#188) üzenetére


trufa12
addikt

Ne köss már belém mindig :U

használtam. :R

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#193) ldave válasza Ghard (#191) üzenetére


ldave
félisten

Elsőre nekem se tetszett az új Store, főleg mert lassú volt, de már a sebességén javítottak és így azt mondom, jobb mint a régi. Tetszik.

A Slime draws near! Command?

(#194) Mister_X válasza trufa12 (#192) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat." - Alapelvek

:U

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#195) DM-Fan válasza Edgeri (#186) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyetértek, szerintem is tré ez a felület. Az XMB sokkal kiforrottabb/letisztultabb, az még egy 50"-nál nagyobb megjelenítőn is jól tud kinézni a hullámzó hátterével, a csillogó effektjeivel és jól átgondolt a menüpontok elhelyezése is. Ezzel szemben itt kapunk egy Win '95-érára emlékeztető átmenetes hátteret (mint a régi install screen-ek voltak), ami még a linkelt fotókon látható tableteken is gázul fest, nem még egy normális, nagy méretű TV-n. Nem értem, hogy minek basztatni azt, ami jó. Nem ettől fogják többen megvenni.

Eddig engem sem nyűgözött le, ami ezzel a géppel kapcsolatban kiderült.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#196) ldave válasza DM-Fan (#195) üzenetére


ldave
félisten

Lenyűgözve én se vagyok, de az érdeklődésem felkeltette. Az XMB-t PSP-n még elviselem, de PS3-on nem szeretem, igaz hogy letisztult, de szerintem egyáltalán nem kiforrott, néha nehéz benne megtalálni amit keresek. Amúgy szinte biztos vagyok benne, hogy a háttérben a kék árnyalatok mozogni fognak, hisz nem egyforma a képeken, szóval nem állóképeket kapunk.

A Slime draws near! Command?

(#197) DM-Fan válasza ldave (#196) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az új Store speciel nekem is tetszik, azzal nincs bajom, de ez a felület így elsőre szerintem visszalépés, még akkor is, ha mozog a háttér. Most ez a törekvés, a puritán, egyszerű felületek - lásd a Win 8 Metro-felületét is, ami szerintem szintén okádék a gusztustalan csempéivel, hatalmasra nagyított ikonjaival. Ez a szintű egyszerűség szerintem gagyi. Bizonyos esetekben nagyon jó - pl. az Apple termékein el sem tudnám képzelni máshogy a felületet, mint ahogy jelenleg kinéz - annyira névjeggyé vált és jól működik, így nem is változtatnak rajta.
Nem vagyok ellenére a fejlesztésnek és az új dolgoknak, de csak akkor ha azok előremutatnak és tényleg hoznak pozitív dolgokat is (vagy leginkább csak azt). Nyilván pár screenshot-ból sokat nem lehet mondani, de egyelőre több a kellemetlen hír a PS4 kapcsán, mint amire azt mondom, hogy megéri feláldozni érte sok minden mást.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#198) M@trixfan válasza supercow (#169) üzenetére


M@trixfan
addikt

A ram tényleg nagyon jó lépés volt, a PS3-nak nagyon betett az osztott, 2x256 MB. Szerintem annyira nem kell túlhajszolni a fogyasztást, az egész arhitektúra a középkategóriás GPU-val együtt nagyon jó tartományba esik. A 28 nanométer is előnyére válik. Azt is szem előtt kell tartani, hogy még két év múlva is jó lenne ha útős maradna a konzol. Egyébként nagyon nem bánnám azt sem ha olcsóbb, egyszerűbb hardver mellett gyakrabban lenne újítás, kb 3-4 évente. Az utolsó évek már nagyon szenvedősek teljesítmény szempontjából.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#199) leslieke válasza ldave (#178) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem rossz, nekem is tetszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#200) Edgeri válasza DM-Fan (#197) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én is úgy vagyok vele, hogy várom a nagy csodát, amitől leesik az állam és azt mondom majd, hogy feltétlenül kell egy PS4, de eddig ez nem következett be, és még a nyomát sem látom... talán csak a Killzone 4 volt ami ült nálam.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.