Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) haddent


haddent
addikt

MIIIIIIIVAAAAAAN??? Ha nem fér be valaki az első adag PS4 -be akkor majd tavasszal lesz új adag? Hát közel fél évig mégis mit csinálnak, ülnek a kiskínaiak a gyártósorok meleltt ölbetett kézzel ? :Y :F

#1602 fatallerror az igen..! Hát ez azért elég vicc kategória mit ne mondjak :U Új év, ünnepek minden akármi ide vagy oda... hát legyen megfelelő méretű raktár vagy akkor gyártsák le ahogy tudják.. Tudom önző hozzáállás.. de 3 hónap??

[ Szerkesztve ]

(#1602) fatallerror válasza gyuromoj (#1597) üzenetére


fatallerror
addikt

á kizárt, kapsz 1 grat a day one-hoz pólót és ennyi :D

#1601) haddent: nincs gyártás a kínai új évig (február), 3 hónap kb ez az időszak

válasz2: ezek a környezeti előírások, így is eléggé szennyezik a a levegőt, muszáj néhány hónap h tisztuljon a légkör. addig a biztonsági készletekből működnek az áruházak

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1603) Zjunior válasza Mister_X (#1600) üzenetére


Zjunior
veterán

Kaptam játékot?:)))

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1604) Mister_X válasza Zjunior (#1603) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Xbox 360 hoz kaptam 2 jatekot is tavaly szeptemberben"

Figyelj... szerintem inkább ne írj semmit se, mert ez már nagyon gáz. És nem nekem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1605) fatallerror válasza Mister_X (#1598) üzenetére


fatallerror
addikt

igen, játékkal számoltam. meg szerintem a ps+ is alap dolog a legtöbbünknek (akinek még nincs) :B

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1606) Mister_X válasza fatallerror (#1605) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nem is neked ment, mert te tisztában voltál ezzel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1607) Kephamos válasza haddent (#1601) üzenetére


Kephamos
addikt

Örülj, hogy egyáltalán árusítják egy ilyen huszadrangú gyarmaton.

(#1608) Zjunior válasza Mister_X (#1606) üzenetére


Zjunior
veterán

Amúgy azt nem értem honnan veszed, h én nem voltam tisztában vele?
Kv-nál írják ajándék játék lesz hozzá!
Én sem 125 -el számoltam, aki új dolgot vesz gondolom van pénze azért veszi nem csak nyalogatni!
Kontrollert is jatekot is rendeltem volna hozzá alapból mivel nem volt beárazva így vártam vele!
Nem vagyok gáz , te vagy túl okos:((!
A stílusod meg förtelmes:)!
Ezt nem csak én de többen megerősítík a fórumon:((
Hajrá Mr Prau Gamer;)!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1609) Mister_X válasza Zjunior (#1608) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Boltunk továbbá ... exkluzív előrendelői ajándékot biztosít a megjelenés napjára a PS4 géphez."

Nem volt szó semmiféle játékról. Arra a következtetésre, hogy te ezzel nem vagy tisztában, úgy jutottam, hogy meglepődtél, hogy nem jár mellé játék és azzal vagdalkozol, hogy a tavaly szeptemberi zikszbokszod mellé bezzeg volt kettő. Persze mindenki hülye és csak te vagy a helikopter.

A stílusom lehet, hogy förtelmes, de leszarom.

"Hajrá Mr Prau Gamer" - gratulálok.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1610) Zjunior válasza Mister_X (#1609) üzenetére


Zjunior
veterán

No komment...
Veszek hozzá játékot meg controllert is....

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1611) IG-88


IG-88
tag

KV-nál azelőrendelések közt a ps4-nél ott van a GT6 igaz 2014-es dátummal. Most akkor ps4-re sem kell sokat várnom a Gran Turismo-ra?

Közben nézegettem és asszem, a BF4 vagy a Drive Club.. ,de szerintem BF lesz az eslő játék a megjelenés napján. Azt tudni, hogy lesz e 1 hónap ingyen plus a csomaghoz? Mondjuk én szívesen vennék előre egy évet, Remélém lesz majd elfogadható áron.

(#1612) trufa12 válasza IG-88 (#1611) üzenetére


trufa12
addikt

Én a killzonet és a drive clubot kértem hozzá .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1613) Mrdevil válasza trufa12 (#1612) üzenetére


Mrdevil
addikt

A Drive Club jár a PS-PLUS-hoz ingyen, ( tudtommal ) magát a PLUS-t meg szerintem érdemes befizetni, ( multihoz kell is ) rászánni azt a pénzt, nem rossz dolog az. :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1614) Kephamos


Kephamos
addikt

És a BF4 hogy fog alakulni? Együtt fognak játszani a PS3-asok és a PS4-esek?

(#1615) Mrdevil válasza Kephamos (#1614) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azt nem hiszem, két külön generáció? Bár ki tudja, a mai világban bármi lehet.
Tényleg arról tudni valamit, hogy maga a PSN szolgáltatás fog egyből élni PS4-en itt nálunk? Mert az egy dolog, hogy szerzünk közelharc árán konzolt, de max csak single player lesz, vagy mi lesz?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1616) fatallerror válasza Mrdevil (#1615) üzenetére


fatallerror
addikt

a psn ugyanaz lesz mint most...megy tovább ahogy most van, hisz ezért vagy előfizető

#1611) IG-88: marad 15 ezer ft, járni fog a 30 nap (99%)

gt6-ra ne várj ps4-en

#1613) Mrdevil: jár: teljes értékű játék lesz csak a tartalom lesz megnyirbálva de ha tetszik akkor külön elemenként is megveheted a pályákat, autókat

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1617) idegen lény válasza zenwalk (#1555) üzenetére


idegen lény
őstag

"Engem zavar, hogy ha egy játék megosztja a képet, amikor ketten játszunk :( " Passzív 3D-s tévével nem osztja meg.

(#1573) Mrdevil A pisztoly pontatlanabb?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1618) Mister_X válasza Mrdevil (#1615) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már van hivatalosan magyar (valutát kiíró) Store, szóval lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1619) fatallerror


fatallerror
addikt

nem teljesítik (nem garantált) az augusztus 5. után leadott előrendeléseket

ezt a kereskedőknek közölte a sony uk-ban és valószínüleg ez az egész eu-ra vonatkozik. és egyben akkor ez azt is jelenti h mégis garantálják az eddig leadott előrendeléseket, hát eléggé meglepődnék ha mégis kapnék megjelenéskor ps4-et, de rossz lesz lemondani mert nem lesz pénzem ;]
nem hiszem h garantáltan jut minden aug 5. előtti előrendelőnek

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1620) MasterMark válasza idegen lény (#1617) üzenetére


MasterMark
titán

Aktívval is menne.
Egyébként, csak széthúzza a félképet az LG DualPlay megoldása, úgyhogy nem lesz valami szép. Kéne a játékok felőli támogatás is, hogy torzított képet rakjon ki egymás alá, és azt széthúzva a DualPlay-jel az eredeti képarányt nyerjük vissza.

Switch Tax

(#1621) Mrdevil válasza idegen lény (#1617) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem pontatlanabb, hisz ugyanazt a MOVE kontrollert kell bele pattintani. Gyakorlatilag csak a müanyag körítés más.

Mister_X: Ahha, tehát attól, hogy van Magyar store, ( az egy dolog ) attól tuti fog egyből élni PS4-en is, az azért nem így fog kinézni, mint VITA-n, vagy PS3-on, de akkor gondolom már elkészültek a felülettel.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1622) Mister_X válasza Mrdevil (#1621) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Khm, akkor másképp: hivatalosan is létezünk a Sony térképén.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1623) Mrdevil válasza Mister_X (#1622) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké, remélem is. :DDD
Véssen oda minket rendesen a Sony arra a térképre nagybetűkkel. :K
Pont ma bakizik a Sony, ma van Store frissítés, VITA-n elfelejtett egy free játékot felrakni, ami be lett ígérve. Majd talán holnapra felpakolják.

Más: Nehogy megint ez legyen a PS4 vételnél. :DD
[link]

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1624) Jakesz


Jakesz
őstag

Ne féljetek gyerekek, hogy magyar boltból való rendelésnél nem juttok PS4-hez az első fordulóban! Kedves országunk nem tartozik azon országok közé, ahol már az első nap elkapkodják a 130 ezer forintos játékkonzolokat, hogy aztán vehessék rá a játékokat 15 ezerért. Mindenesetre én az előrendelésemhez kérek a konzol mellé egy Watch Dogs-ot és egy The Last of Us PS4 Editiont :C

(#1625) haddent válasza Jakesz (#1624) üzenetére


haddent
addikt

PS4 kiadást te hol találtál Last of us -ból? :Y

(#1626) fatallerror válasza haddent (#1625) üzenetére


fatallerror
addikt

sehol, hülyéskedik :B

don't tell me what i can't do!

(#1627) Mrdevil válasza Jakesz (#1624) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mondjuk ez igaz, nincs itt a lakosság ennyire eleresztve, mint más jobb helyeken. Bár tudod, ha egyszer a gémer megőrül valamiért, akkor azt megveszi bárhogy is legyen, ha más nem kölcsönkér, hitelt vesz fel, vagy csak szimplán nem eszik. :DDD :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1628) Jakesz válasza fatallerror (#1626) üzenetére


Jakesz
őstag

Csak abban hülyéskedtem, hogy a konzol mellé kérem megjelenéskor :D Viszont arra van esély, hogy kap egy rendes PS4 verziót a játék. Ha csak egy szimpla PS3 portolásról lenne szó, már akkor is sokan megvennék. A mostani generáció végén egy ilyen címet nem hagynak veszni, és sokan vannak olyanok, akik nem léptek be ebbe a generációba és a ciklus végén már nem lesznek hajlandók 1-2 játék miatt PS3-at venni. De ez más játékra is vonatkozik, többek közt még a GTA V-re és a Beyond Two Souls-ra. Persze, hogy hallgatnak a nextgen verziókról, hiszen a jelenlegi helyzetben még az a cél, hogy a mostani konzolokra adjanak el minél többet. Ha pedig bejelentenék, hogy a nextgenek megjelenése után jön az átirat, akkor természetesen sokaknak már nem érné meg megvenni erre a rövid ciklusra.

(#1629) Def26 válasza Kephamos (#1614) üzenetére


Def26
félisten

Biztos, hogy nem. Eleve nextgen -en 64 emberes a multi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1630) idegen lény válasza Mrdevil (#1621) üzenetére


idegen lény
őstag

Akkor a pisztolyt miért nem ajánljátok a komolyabb FPS-ekhez? Kényelmetlenebb?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1631) keIdor válasza Mrdevil (#1627) üzenetére


keIdor
titán

Én nem tartom egy ördöngös összegnek a 125k-t még itt sem. Aki cigizik napi egy dobozzal számolva valami 328.000ft/év. (900x365) és fog az még drágulni. Az alkohol megint ilyen.
Ha arra nem sok évi 300k+, akkor gémerkedésre sem.:) De számtalan példát lehetne még mondani.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1632) Mister_X válasza idegen lény (#1630) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert a pisztolyt is két kézzel szokás fogni, ekkor meg nem tudod a Navigation Controllert mivel kezelni. Egy kézzel pisztolyozni meg marhára kényelmetlen és felesleges.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1633) Jakesz válasza keIdor (#1631) üzenetére


Jakesz
őstag

1. Ne magadból indulj ki, mert nem mindenki áll olyan jól anyagilag, mint Te :)
2. A cigi és pia továbbra sem jó példa, mert sokaknak a megélhetés kategóriába esik.

(#1634) keIdor válasza Jakesz (#1633) üzenetére


keIdor
titán

Tudom, tisztában vagyok vele, hogy van aki 50 meg 90k között keres nettóba. Nem is rájuk gondoltam itt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1635) trufa12 válasza Jakesz (#1633) üzenetére


trufa12
addikt

125 k tényleg nem sok, mert időbe vagy még bőven... ha sima minimálbérből élsz is össze bírod gyűjtögetni ..
még 1 gyerek is össze tudja, ha el megy melózgatni ide oda. és el tudja tenni a pénzt
(persze szögezzük le, tényleg vannak családok akik nem tudják megoldani , de ott MÁR IGAZÁN NAGY GONDOK VANNAK ). :(

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1636) trufa12 válasza Mrdevil (#1627) üzenetére


trufa12
addikt

+1

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1637) idegen lény válasza Mister_X (#1632) üzenetére


idegen lény
őstag

Ja, értem már. Ezek szerint a pisztollyal nem lehet haladni lövöldözés közben, mert nincs rajta irányító. Akkor ezért kényelmesebb és jobb vétel a puska. :R

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1638) fatallerror válasza Jakesz (#1628) üzenetére


fatallerror
addikt

biztos h nem lesz egyik sony játékból sem ps4 verzió :N (mármint olyan értelemben ahogy te gondolod)

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1639) Mrdevil válasza idegen lény (#1637) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pontosan így van, a puskába bele lehet pattintani a navi kontrollert is, a pisztolyba nem, ezért a pisztoly csak kisebb lövölde címekhez jó. Pl úgynevezett rail shooterekhez, ahol a kamera megy magától, te meg csak lődözöl. De mondjuk van komolyabb pisztoly is, amibe szintén befér a navi. Sok lehetőség van már.

Keldor Papa: persze egyébként szerintem is azért van idő össze szedni ezt az összeget, én is így teszek, nem egy fizuból veszem meg a cuccokat, bár van akinek még így is nehéz, meg is értem....

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1640) fatallerror


fatallerror
addikt

láttam h többen nagy érdeklődést mutattok a deep down iránt.
néhány új info róla:
- online játék lesz
- úgy tűnik h mégis ps4 exkluzív lesz
- tgs-en demozzák
-trailer alapján inkább horror játék

[link]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1641) gyuromoj válasza fatallerror (#1640) üzenetére


gyuromoj
veterán

Csak szerintem nem úgy néz ki mint az E3-mon? Vagy csak rossz a kép? :U

Deep Down - PC-re és Xbox One-ra is megjelenhet?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1642) fatallerror válasza gyuromoj (#1641) üzenetére


fatallerror
addikt

e3-on? nem is volt ott, először fogják megmutatni szeptemberben :U majd kiderül h milyen

szerk: töröld már ki a hülye gamestar linket.... az én neogaf linkemben ha rányomsz a játék hivatalos oldalára ott vírit a ps4 logó, exkluzív lesz mégis :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1643) fatallerror


fatallerror
addikt

itt van néhány új panta rhei demo

meglátjuk ezt az exkluzivitást azért, lehet h mégsem exkluzív na mind1 :D a pc a netes linkben nem jelent semmit, capcom címeiben sokszor benne van nem a platformot jelenti. kétlem h pont tgs-en jelentenék be xbox-ra xD

[link]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1644) trufa12 válasza fatallerror (#1640) üzenetére


trufa12
addikt

a deep down nem éppen horror játék, az általad linkelt oldalon meg ami kép kint van tök másból van . bár ezt gondolom észre vetted,

ami videót idáig fel tettek az erősen kaland játék gyanús, rpg elemekkel .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1645) fatallerror válasza trufa12 (#1644) üzenetére


fatallerror
addikt

figy a ma kirakott teaserben amilyen szörnyek vannak meg a honlapon az a hátborzongató zene arra utalhat h horror :D
most épp a grafikán kattognak neogaf-on xD

online rpg lehetséges

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1646) gyuromoj válasza fatallerror (#1642) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hatalmasat dobbant a játékosok szíve, mikor a Capcom előhozakodott a Panta Rhei nevű, következő generációs grafikus motor prezentációjával a PlayStation 4 bejelentésekor.
Képességeit a Deep Down munkacímen futó játékkal demonstrálták, amire akkor még úgy tekintettünk, mint a PS4 legütősebb címére.
Most a Capcom egyik vezetője, Masaru Ijuin és pár további munkatárs egy interjúban azt is megerősítette, hogy a Deep Down nem tech demó, hanem a cég egyik soron következő videojátéka.

Amúgy nem tudom mi a gondod a linkemmel... itt csak te szólhatsz hozzá a dolgokhoz?! :U

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1647) trufa12 válasza fatallerror (#1645) üzenetére


trufa12
addikt

Hát megnéztem, inkább kaland ez , (csak hát capcom ... nem bírja ki hogy ne rakjon horror elemet valamibe...)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1648) fatallerror válasza gyuromoj (#1646) üzenetére


fatallerror
addikt

nem csak én, csak szerintem nem illő pletykát belinkelni mikor a hivatalos oldal MA jelezte h ez ps4 cím amit én be is linkeltem de már klikkelni is lusták vagytok :D

de az előbbi tweet miatt még persze semmi sem biztos de erre a teaserre úgy került rá a ps4 logó ahog csak a ps4 exkluzívakra szokott

#1647) trufa12 : hát majd kiderül következő hónapban :K azt mondjuk én se értem h miért ilyen a grafika a teaserben

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1649) trufa12 válasza fatallerror (#1648) üzenetére


trufa12
addikt

és ha nem mikor? (and if not , when) ? ezt hogyan kell értelmezni mert elég értelmetlen ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1650) gyuromoj válasza fatallerror (#1648) üzenetére


gyuromoj
veterán

Értem, akkor ezer bocs. :R
Pletykák kellenek, mert különben senki nem fog róla beszélni, gondolom ezzel próbálják a köztudatban tartani a project-eket.

(#1651) fatallerror
No para, jobb tisztázni a dolgokat. :)
Amúgy én csak örülök hogy egyre több PS4 Only játékot jelentenek be. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.