Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) fatallerror válasza IG-88 (#1548) üzenetére


fatallerror
addikt

ami nem kell azok közül amiket letöltöttél azt letörlöd, azzal h letörlöd, a licenced nem vész el, bármikor felrakhatod újra a játékot :K
most kevesebbet fog feltelepíteni a lemezről mert most már 6x (27mb/s) blu-ray olvasó lesz ezért magáról a lemezről alapból is jóval gyorsabban fogja elérni a gép az adatot mint most 2x-ről (9mb/s). biztos h a sony tesztelte ezt rendesen h mire elég az 500gb.

a ps+ meg megéri alapból is, külföldi fórumokból kiindulva kb mindenkinek van már most is és imádják.

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1552) Def26


Def26
félisten

Ide is belinkelem. Készítettek egy kis grafikai elmélkedést a két konzolhoz legjobban hasonlító hardveren. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1553) fatallerror válasza Def26 (#1552) üzenetére


fatallerror
addikt

digital foundry-t ne, teljesen meghülyültek az utóbbi időben :DDD
akkora hülyeségeket írnak mostanában h ezt már else mertem olvasni a bevezető után ;]

don't tell me what i can't do!

(#1554) haddent válasza Def26 (#1552) üzenetére


haddent
addikt

Ez szép és jó, de mindkét APU és megoldás annyira speciális, hogy azt nem lehet egyelőre PC -n modellezni (ja jut eszembe, a processzormagok sem ugyanazok, itt pedig igen..), főleg nem ismerve az API -kat és a fejlesztők képességeit. Az szinte borítékolható, hogy a PS4 erősebb ami valószínűleg szerintem nem több FPS -ben fog megnyilvánulni, hanem "kényelmesebb" működésben, és "future proof" -ságban. (Én kinézném belőle, hogy akár 1 évvel is tovább húzza majd, mint az Xbox One). De majd kiderűl. Mindenesetre ez a teszt szerintem hót' felesleges volt, ezt ránézésre is meg lehetett volna mondani. A kapott eredmény pedig teljesen irreleváns, ha végül mégis hasonlóra jutnának majd a két konkrét végleges konzol tesztelésekor, akkor az csak a vak szerencse műve..

[ Szerkesztve ]

(#1555) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Lesz valami olyasmi játék megjelenéskor, ami teljesen élvezhető ketten is? Igazából valami verekedős játékra gondolok. Azt láttam, hogy az EA UFC nevű játéka csak tavasszal jön. Engem zavar, hogy ha egy játék megosztja a képet, amikor ketten játszunk :( Egyébként az E3 európai megfelelőjén még várhatóak játék bejelentések?

Egyébként szerintetek nem brutális a 17900Ft a DS4-ért? Igazából úgy is veszek, mert az asszonnyal is játszanánk, de most kicsit meglepődtem. Anno a X360hoz valami 7-8k-ért vettem :D

[ Szerkesztve ]

(#1556) fatallerror


fatallerror
addikt

néhány új infot közölt a sony

-party chat lesz és ingyenes lesz azaz nem kell hozzá ps+
- barátaid listája max 2000 lehet

#1555) zenwalk: még nem tudni mivel igen, a gamescom-on több játékot is befognak jelenteni ezt mondta a sony. pletykák szerint ez a "több" több mint gondolnánk mert a sony-nak az európai piac a legfontosabb ezért a gamescom-on jelentik be őket. de szerintem meglepő lenne ha még launch title bejelentés is lenne :U

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1557) Mrdevil válasza Kephamos (#1550) üzenetére


Mrdevil
addikt

Gyerekek, most frankón azt mondjátok, hogy ami nem kell azt le kell törölni? Ez természetes, de ennek ellenére el fog fogyni a hely, játék méretektől függ természetesen, de még hozzá vásárol majd az ember egy két ( vagy több ) store-os címet, ( amely cím simán lehet 30giga ) és ennyi is volt. NEM két héten belül fog elfogyni, de majd figyelni kell rá ennyi. Értelem szerűen gondolkozzunk azért. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1558) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Szerintetek érdemes megvenni rögtön az első PS4 kiadást? Mert már ausztriában előlehetne rendelni és a megjelenés napján kézhez kapnám. Csak olvastam több helyen is hogy érdemesebb lehet várni addig ameddig olyanok kerülnek le a gyártósorról amik az első generáció esetleges hibáit nem tartalmazzák. Mert kétlem, hogy sikerülne hibátlan konzol készíteni elsőre :D

halahala

(#1559) Snoop-y válasza Mrdevil (#1557) üzenetére


Snoop-y
veterán

Akkor majd raksz bele 1 vagy 2Tb-os HDD-t. Nem ertem mit kell ezen ennyit sirni :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1560) fatallerror válasza xenom0rph (#1558) üzenetére


fatallerror
addikt

baromság. azért mert 1x gondok voltak az még nem jelent semmit. ezekkel nem lesz tömeges gond meg egyébként is azért van a garancia....olyan baja biztos nem lesz ami kiesne a garanciális ügyintézés alól
de ha nem hiszed h lehet hibátlan terméket venni akkor nincs miről beszélni, eldőlt kérdés :K

a gyártás ma már egyszerűbb(hatékonyabb) mint akkor (lásd az apple, samsung rohamokat mikor új cuccuk jelenik meg h milyen kevés ember sír az interneten h rosszat kapott)

#1559) Snoop-y : ennyi erővel az is kicsi, manapság simán meglehet tölteni a néhány tb-os hdd-ket is...de ahogy mondtuk törölni kell majd újraletölteni ha nosztálgiázni akar az ember

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1561) haddent válasza fatallerror (#1560) üzenetére


haddent
addikt

Arról nem beszélve, hogy ez egy "sima" AMD APU, a fogyasztás kb. a harmada, le lehet hűteni stb... Szerintem nem lesz itt gond, max az, hogy nem tudsz felállni előle :K

(#1562) fatallerror válasza haddent (#1561) üzenetére


fatallerror
addikt

ezért írtam h nem lesz gond. tulajdonképpen pc hardver van benne kicsit módosítva (ami ugye nem csak a konzolokban lesz hanem minden kisgépben) tehát semmi különleges nincs benne. kb olyan arányban lesznek rosszak mint a pc hardverek..... meg anno is főként hőgondok voltak na most igen 1 100w körüli gépnél ez nem lesz gond

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1563) Snoop-y válasza fatallerror (#1560) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat azert ps3-on en az 1Tb-al jol elvagyok 2Tb-os HDD-t akartam bele eredetileg de szerintem ez is eleg :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1564) Mrdevil válasza Snoop-y (#1559) üzenetére


Mrdevil
addikt

Senki nem sírt egy percig sem, valamit félre értesz, sôt az alap kérdést nem is én vetettem fel, ha visszább olvasol. Nekem aztán teljesen mindegy, ha kell pakolok bele ezermillio terrás vinyot.Négyet.... ;]
Mellesleg szerintem sem lehet tömeges gond az elsô szériás gyártásokkal, csak megtanultak már konzolt gyártani így 2013 végére. Bízom benne.....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1565) xenom0rph válasza fatallerror (#1560) üzenetére


xenom0rph
őstag

De akkor is jobb félni, mint megijedni .. Még nem tudom mi lesz alszok rá még egy kettőt :)

halahala

(#1566) Snoop-y válasza Mrdevil (#1564) üzenetére


Snoop-y
veterán

Altalanossagban irtam nem kulon rad celozva csak rad nyomtam a valaszt :R
Terra az a bolygo amin jarkalsz ;)

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1567) fatallerror válasza Snoop-y (#1563) üzenetére


fatallerror
addikt

nekem elég lesz az 500gb is mert csóró vagyok h sok játékom legyen xD a multimédiás tevékenységeim meg nem ps4-en végzem....

#1565) xenom0rph : hát figy, az x86 miatt a skynet könnyen feltörheti és bármikor kinyírhat álmodban :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1568) tDr1v3r válasza xenom0rph (#1558) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát, túlmelegedés biztos nem lesz mert azokat a Jaguar magokat eredetileg netbook-okba meg egyéb alacsony TDP-vel operáló termékekbe tervezték... aztán hogy a többivel mi lesz (olvasófej, HDD, stb stb) az jó kérdés.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1569) Mrdevil válasza Snoop-y (#1566) üzenetére


Mrdevil
addikt

Meg volt valami Terra Nova sorozat is. Mindegy telepakoljuk valamivel aztán kész. :DD :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1570) Gebriel válasza xenom0rph (#1565) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tudom mit parázol mind két gyártó maximálisan jól kezelte az ilyen problémákat a mostani generációnál is...
Másodszor meg ott a garancia ha bármi probléma lenne. :U

(#1571) IG-88


IG-88
tag

Valaki használt -e move-on fps-t ps3-on ilyen "pisztoly" kit-tel? ja és augusztus 20-án a games valamin fognak kiderülni az induló játék címek meg a továbbiak is?

(#1572) Snoop-y válasza IG-88 (#1571) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen en hasznalom ezt.
Killzone 3 illetve Resistance 3 jatekokhoz.

Resident evil sorozathoz ( mar amelyik tamogatja a move-ot ) a pisztoly is jo valasztas lehet.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1573) Mrdevil válasza Snoop-y (#1572) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, én is pont ilyet használok, amelyik játék támogatja. Szerintem jópofa dolog, és nem pontatlan, bár meg kell szokni. Van kis pisztolyom is, az is jó az egyszerűbb lövöldékhez. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1575) haddent válasza bolha23 (#1574) üzenetére


haddent
addikt

"Majd hiszem ha látom" kategória ez azért :U Mind elég keményen pre-rendered kép. De ezzel bika APU -val biztos szép lesz minden :K

(#1576) Jakesz


Jakesz
őstag

Tűkön ülve várok már a hivatalos megjelenési dátumra. A GamesCom sajnos még igen messze van. Remélem, hogy nem kell november végéig várni.

(#1577) Mister_X


Mister_X
nagyúr

PS3-on és PS4-en Az ACIV: Black Flag 1 órányi bónusz tartalommal fog rendelkezni :C Aveline kap három küldetést.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1578) fatallerror válasza haddent (#1575) üzenetére


fatallerror
addikt

hát az order, infamous, killzone így néz ki (ne youtube-on nézd). watch_dogs is, az ac4 kép tényleg megvan dolgozva, cod majd 14én a multiplayer demoban kiderül h valójában milyen.....

tehát mind a 9 felsorolt elem igaz mégha nem is minden esetben azokban a játékokban mint amiket példának felhoztak :K

egyébként a cod:ghosts nem néz ki rosszul csak becsapós a színvilága miatt. ott nekem csak a kutya animációja gáz nagyon, elég darabos volt pedig mo-cap rucija volt a kutyusnak is :U még persze javítható de ha így marad akkor nálam bukta....
de ha javítják és jó lesz a sztori akkor majd kölcsönkérem v leértékelve megveszem mert érdekel

don't tell me what i can't do!

(#1580) trufa12


trufa12
addikt

Ps 4 előrendelve :) (aztán remélem jut... )

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1581) Taposo válasza trufa12 (#1580) üzenetére


Taposo
aktív tag

Az eddigi legjobb döntést hoztad meg az életedben :D

(#1582) trufa12 válasza Taposo (#1581) üzenetére


trufa12
addikt

Az tuti :)
A pc fejlesztés meg rá ér, köv év elején .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1583) fatallerror válasza trufa12 (#1580) üzenetére


fatallerror
addikt

egyszer biztos :D nyilván túl nagy álom azt várni h a megjelenés napján v azon a héten kopogtat a futár h nesze itt a ps4-ed bitch :Đ
már az is durva h így megkaphatjuk sorban állás nélkül :K fizikai termékért biztos nem állnék úgy sorba mint az apple termékmegjelenésekkor a makik :D

don't tell me what i can't do!

(#1584) zenwalk válasza fatallerror (#1583) üzenetére


zenwalk
senior tag

Akkor én valamit félreértettem?

(#1585) Snoop-y válasza zenwalk (#1584) üzenetére


Snoop-y
veterán

Dolgozhatnak rajta ha el sem indul a kamion amiben a cuccok vannak mondjuk keszlethiany miatt.
Mit csinalnak elteritenek egy PS4 szallitmanyt? Kb 0 befolyasuk van a dologra...
Ettol fuggetlenul respect nekik :R

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1586) fatallerror válasza zenwalk (#1584) üzenetére


fatallerror
addikt

akkora az érdeklődés amire se a sony se a microsoft nem számított és ideiglenesen leis állították az előrendelések fogadását. most sikerült kibővíteni a gyártást, kaptak még gyártósorokat, amd a kaveri-t is elcsúsztatja csakhogy tudjanak lapkát gyártani szóval rezeg a léc. szurkolunk h tudjanak eleget gyártani :K

xirtam-nak mega többi boltosnak nincs sok ráhatása ha csak nem állít fel ő is pár gyártósort ;] nincs garancia h jut mindenkinek

don't tell me what i can't do!

(#1587) Snoop-y válasza fatallerror (#1586) üzenetére


Snoop-y
veterán

Te mar elorendelted?
En nem izgulok nekem tuti jut ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1588) trufa12 válasza fatallerror (#1583) üzenetére


trufa12
addikt

Hát annyi ha nem jut, akkor majd be rendelem tavasszal, az előrendelésem vissza mondom, ha azt mondják előre láthatólag ekkor meg akkor lesz, nem várok hónapokat, mármint többet mint amit most kell várni.
Akkor addig veszek 1 új vga t.

Nem én vagyok a sony-ért a sony van értem :D

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1589) fatallerror válasza Snoop-y (#1587) üzenetére


fatallerror
addikt

hát én elég későn rendeltem elő (talán túl későn), 2 héttel az e3 után mert nincs pénzem de aztán mégis előrendeltem max ha nem lesz pénzem akkor lemondom :D
utánvét előnye h ha jön amit rendelt az ember akkor örül ha nem akkor sincs semmi :D
játék eddig a watch_dogs a biztos bár nem rendeltem még elő mert vmelyik gyűjtőit szeretném

#1588) trufa12 : nem kell azt lemondani, majd ha lesz megkapod :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1590) Zjunior válasza fatallerror (#1589) üzenetére


Zjunior
veterán

Én a legelső napon amint a gameshop küldte a levelet!
Top 10 be tutti benne vagyok:D
A rendelést illetően.

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1591) fatallerror válasza Zjunior (#1590) üzenetére


fatallerror
addikt

akkor te nyugodt vagy, kár h én elcsesztem ráadásul az 576nál rendeltem ahova kitudja mennyien klikkeltek egyből előrendelni...
bár ha a melókeresés így megy tovább nagyobb gond lesz a pénz rá mint h lesz e ps4 xD

don't tell me what i can't do!

(#1592) Zjunior válasza fatallerror (#1591) üzenetére


Zjunior
veterán

Mint nyúl a hurokban!:))
Bár drágább mint máshelyen!
-125k /120k helyett.
Csak legyen;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1593) Mister_X válasza fatallerror (#1591) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én elő se rendeltem, mert tudtam, hogy 150k-t nehéz lesz összeszedni. Mondjuk pont ennyit kerestem tavaly szeptember és december között...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1594) fatallerror válasza Zjunior (#1592) üzenetére


fatallerror
addikt

az majd úgyis az árfolyamtól függ meg h mekkora haszont akarnak :D
így is mindenkinek 155 ezerbe fog kerülni

#1593) Mister_X : én meg 0 ft-ot keresek de előrendeltem max lemondom ha nem lesz pénzem/munkám addig :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1595) Zjunior válasza fatallerror (#1594) üzenetére


Zjunior
veterán

Hogy-hogy 155k?:(
+1 game meg joy??
Semmi gamma nem lesz hozzá??:D

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1596) fatallerror válasza Zjunior (#1595) üzenetére


fatallerror
addikt

hát ps+ meg 1 játék azért nem árt ha játszani akarsz :D

don't tell me what i can't do!

(#1597) gyuromoj válasza Zjunior (#1595) üzenetére


gyuromoj
veterán

Gondolom 2-3 játékkall együtt, mert csak a gép magában édes kevés lesz.
***
Az lenne a legszebb ha a KV-nál említett előrendelői ajándék egy játék lenne. Beérném egy Knack-al is.
Esetleg 2 játék rendeléshez kapnál egyet ingyen vagy valami hasonló.
Szép álom! :B
***
Én még június 13.-án rendeltem elő. Ha összejön rá a pénz akkor lesz, ha nem akkor majd Karácsonyra beújítok egyet, esetleg használtan apróról olcsóbban pár játékkal. ;]
Meg inkább az aláírásomba szereplő kiruccanásra megyek, de az előrendelést nem mondom le.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1598) Mister_X válasza Zjunior (#1595) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most őszintén, SNES óta te milyen konzolhoz kaptál ingyen játékot? Izé... igaz, Wii mellé, de az más. Magyarán aki nem számol azzal, hogy játékot is kell vennie mellé, az hülye nem gondolja komolyan a vásárlást.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1599) Zjunior válasza gyuromoj (#1597) üzenetére


Zjunior
veterán

Az a baj alig jön ki addig next gen cim.
Gta v kellene, fifa 14 meg bf 4 es ennyi eleg is:D

Xbox 360 hoz kaptam 2 jatekot is tavaly szeptemberben:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1600) Mister_X válasza Zjunior (#1599) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem mondod, hű, ki mertek adni bundle csomagot a megjelenés után hat évvel :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.