Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104251) jozs6200ax válasza Wlac (#104250) üzenetére


jozs6200ax
aktív tag

Értem.Profil módosítás mennyire járható út (e-mail , jelszó név , bankkártya adatok) ? Bár őszintén jobban hajlok a saját profilra amit én csinálok.

(#104252) Kendek válasza jozs6200ax (#104251) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyáltalán nem járható út, mivel az eredeti tulajdonos bármikor visszaszerezheti a saját profilját, ami nem átruházható.

<-ƘƘ->

(#104253) jozs6200ax válasza Kendek (#104252) üzenetére


jozs6200ax
aktív tag

Köszönöm a gyors választ!

(#104254) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ps wifi vételi erősségét lehet valahogy turbozni? 40 m2-es lakásban gipszkarton falon keresztül 80% körüli jelerősség van és letöltési sebesség is sokszor 100 kb/s,pár mb. Nem tudok rendesen multizni. Router egy 6k-s tp link. Mi lehetne a megoldás? Új,modern ps vagy jobb router?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104255) bAtt001 válasza FIREBLADE78 (#104254) üzenetére


bAtt001
addikt

Vagy mondjuk egy UTP kábel? :U Olcsóbb is és jobb is mint bármilyen wifi.

(#104256) bandi0000 válasza FIREBLADE78 (#104254) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha nem kábellal, akkor vehetsz egy normális routert+konnektorba dugható jelerősítőt, bár jel gyengesége!=a lassabb kapcsolattal

Xbox One: bandymnc

(#104257) dunc válasza apic (#104248) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez ilyen.

(#104258) FIREBLADE78 válasza bAtt001 (#104255) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem akarok kábellel felbuktatni senkit. Kint van a nappaliban a router és nálam a kicsike szobában a ps. Router is szar lehet,mert tegnap kábellel nyomtam és 8 mb volt a netes teszt psen belül. Új slim mennyivel fogja a jelet jobban,mint a legelső szériás ps4?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104259) Kendek válasza FIREBLADE78 (#104258) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem valószínű, hogy ugyanazon a hálózaton sokkal jobb lenne a Slim. Viszont esetleg AC-s (5 GHz) kapcsolattal még mutathatna szebb értékeket. Egy kis lakást az is szépen lefed (főleg gipszkarton falakkal), viszont kevésbé zavarnák a szomszédok. Persze ahhoz az az olcsó router gondolom nem lenne jó.

<-ƘƘ->

(#104260) FIREBLADE78 válasza Kendek (#104259) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

N18u néztem ki. Annál drágábban nem akarok venni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104261) enterlaci válasza Amadako (#104246) üzenetére


enterlaci
senior tag

Akkor ezeket nem fogom végigcsinálni és OK, naná, megosztom ha tudok mit.
Upc, gondolod a szolgáltatónak ehhez köze lenne?

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#104262) Madwe válasza FIREBLADE78 (#104258) üzenetére


Madwe
nagyúr

Javasolták itt az 5ghz-et, de az nem feltétlen lesz jobb. Mondjuk ha 2.4ghzen 80% a jelerősség, akkor ha szerencséd lesz, akkor 60 felett lesz 5ghzen. Az 5ghz fő előnyén túl (közelebb gyorsabb, de ellenben távolsággal jobban gyengül) h még nem elterjedt, így kevésbé zavarják a szomszédok. Azaz ha 10+ wifijelet látsz otthon, mert szórják az idegenek, akkor segíthet, mert azokból max 1-2 lesz 5ghzes.

Azonban én is a kábelre szavazok. Fal-parketta sarkában el lehet szépen vezetni úgy h ne látszódjon kábelvezetőkkel. Persze jobb s szebb ha eleve falba véstek járatot, de azt utána el is kell tüntetni, az már macerásabb... Falat max kicsit átfúrjátok ha nem akartok sokat kerülni ajtókon át.

(#104263) A`rpi válasza FIREBLADE78 (#104258) üzenetére


A`rpi
addikt

Az előttem szólót tudom én is megerősíteni az 5Ghz-s WiFi nem biztos hogy előre lépés lesz.

Inkább szánd rá az időt és az energiát a kábelezésre.

Én például most egy TP link AV 500-ast használok, teszi a dolgát, néha néha megszakad az internet, rövid áramtalanítás után jó.

Nem a legjobb megoldás, a szakadozásnak sem kellene lennie, de kábel hiányában most ez jobb mint a WiFi, az itteni körülményekhez mérten.

(#104264) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Asus N18u nem 5 ghz. 2,4. Az a baj ebben a lakásban nagyon pancserül mutatna a kábelcsatorna és nem is engednék anyámék. Veszek egy komolyabb routert. Úgy is el kél valahol.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104266) Madwe válasza FIREBLADE78 (#104264) üzenetére


Madwe
nagyúr

Abból az árból amiből egy komolyabb router kijön már végigvezeti neked egy festő a kábeledet a falon belül, úgy h anyádék észre se veszik s neked sincs semmi dolgod vele :D S ugyan a normális router sosem árt, sőt, kötelezővé tenném, de online játékra meg a kábelt tenném azzá.
Arról nem is beszélve, h a helyzeteden nem sokat javítana vszínű egy 5ghzes router. Pláne h az elöbb egy 2.4ghzeset említettél :D

[ Szerkesztve ]

(#104267) Gijon válasza Madwe (#104266) üzenetére


Gijon
senior tag

Kábelen stabilabb az biztos, de nálam van egy olyan anomália, hogy wifin szinte alig van késés, kábelen meg szinte játszhatatlan a multi. A letöltési sebesség ok. kábelen, de valamiért nem az igazi a multi. Próbáltam már több dns-t, fix ip.-t, az eredmény ugyanaz. (digi)

(#104268) banana_joe válasza Gijon (#104267) üzenetére


banana_joe
tag

nálam is ugyanez van :) bf1 kábelen játszhatatlan wifin ok
mondjuk lehet a kábelem szar :B

PSN: bananosjoe84

(#104269) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Horizon Zero Dawn tutorial video (Thai feliratokkal: :D )

Decemberi feltöltés, de csak most lett elérhető.

Aki pedig full SPOILER-ekre kíváncsi, annak ezt a topikot ajánlom. (Állítólag ending spoiler is van benne, szóval óvatosan) [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104270) FIREBLADE78 válasza Madwe (#104266) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Add meg azt a festő számát. Majd kivés neked 5-6m plusz lefesti az egész falat 20k-ban. Soha.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104271) Madwe válasza FIREBLADE78 (#104270) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nálam egy normális router 30któl indul, s az enyém biza ilyen áron dolgozott, igaz 2 éve volt a felújítás...

(#104272) Adam_Shepard válasza oriic (#104269) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pontosan az amire szamitottam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#104273) oriic válasza Adam_Shepard (#104272) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A spoileres rész? Ha valós infó (anno FF15-nél is 4Chan-ra került ki ending) akkor annyira nem örülök neki.

Live-Die-Respawn

(#104274) Adam_Shepard válasza oriic (#104273) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

En sem, amugy ja, durva volt hogy konkretan leirtak az egesz plotot akkor. Ez így meg elég meh.. majd summer saleben kategoria.

Marad a Nioh- Nier - Persona combo idenre.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#104275) Wlac


Wlac
Ármester

Van itt olyan, aki platinázta a Deus Exet? A Breach móddal kapcsolatban lenne pár kérdésem.

“The wha-"

(#104276) andro93 válasza Adam_Shepard (#104274) üzenetére


andro93
aktív tag

Sejteni lehetett, hogy nem a sztorija fogja elvinni a hátán ezt a játékot, hanem a játékmenete és az open world világa. Mindenesetre nekem nagy eséllyel day1 vétel lesz, ha 85 körüli MC átlagot megkapja.

[ Szerkesztve ]

(#104277) Adam_Shepard válasza andro93 (#104276) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mint, ahogy sokaknak itt nekem a FF XV vilagitott ra a tenyre, hogy nem szabad mindenre rarepulni elsore, mert csak koppanas a vege. (Ott is be lett igerve pro patch decemberre meg minden es erre fel kapunk majd egy idoszakos dlct meg majd valamikor a kivagott storyt -a season passal-). Szóval nem, mar megbocsass de ez edeskeves. :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#104278) Bad Pritt válasza oriic (#104269) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A vicc itt számomra az, hogy elolvastam azt a Nier timeline-t múltkor (jó nagy faszság az is btw), és ez a sztori egy az egyben beleillik abba is. :D Nyilván mint csavar ott nem lenne akkora, mert az elejétől tudjuk, hogy androidot irányítunk, de full ugyanez a lényege...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#104279) .LnB válasza Bad Pritt (#104278) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

orii szerintem nem olvasta azt a neogaf topikot (csak belikelte), fog szeretni ha ezt elolvassa. :U
Másrészről meg se a Nier, se ez nem nagyobb "faszság" annál mikor van egy nagy kutya, a hátán egy kisgyerekkel és a szenvedsz több órán keresztül egy tök felesleges fináléért. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#104280) front3r válasza Adam_Shepard (#104277) üzenetére


front3r
őstag

Nekem meg pont az FFXV volt az, ami kellemes csalódást okozott, pedig szűz voltam ezen a téren, de első napos deluxe-ot vettem, igaz, jó áron.

A Horizon-ból rögtön CE-t veszek, mert megérdemli. Spoilert meg nem olvasunk, így a szivárgás nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#104281) oriic válasza .LnB (#104279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vegul elolvastam. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104282) Bad Pritt válasza .LnB (#104279) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

#104273 alapján olvasta. Másrészt nem poénból tettem spoilerbe. ;)

Az utolsó szavaddal egyetértek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#104283) winery


winery
aktív tag

Sziasztok
Akinek van kedve Diablo 3 -al játszani (mostanában csak ezzel játszok) illetve benne lennék Rocket League, Uncharted, DriveClub, Fifa17 multi, nem vagyok nagy pro, de szívesen játszok.

Szóval aki szeretne vegyen fel
id: Pottyos007

További jó játékot és szép napot kívánok!

(Régebbi téma,de gondoltam megosztom,hogy harmincas korosztályt erősítem.)

(#104284) béke


béke
aktív tag

Hali (Múlthét Csütörtökön) volt egy vásárlásom a
store-ba, de kártya hibát írt amiről beszéltünk is, viszont az összeg a számlámon zárolva van! Voltam pénteken a bankba azt mondták 1-2nap amíg vissza fordúl a folyamat nos ez már a 3.nap és ugyan az a helyzet, szükségem volna a zsére mit tegyek szerintetek playel kellene kommunikálnom?! Van magyar telefonos elérhetőségük? Vagy csak email?
Köszi.

Alá írás :)

(#104285) A`rpi válasza béke (#104284) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha PayPal-el vásároltál, itt tudsz informálódni.

Fórumok » Gazdaság, jog » PayPal

(#104286) Djuree válasza béke (#104284) üzenetére


Djuree
félisten

visszakapod a pénzed de asszem csak vmi fordulónapon ami a bankodtól függ, de nekem volt vagy 10 nap mire visszakaptam a pénzt egyszer. elég dühítő tud lenni. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#104287) béke


béke
aktív tag

Váááóó az remek lesz annak örülök.
Hívtam ezt a magyar vezetékest de ki se csörög :)
Nem PayPal-volt bár azzal is próbáltam megnézem!

Alá írás :)

(#104288) buda86 válasza béke (#104284) üzenetére


buda86
csendes tag

nekem is volt hasonló, igaz külföldi szállodában zároltak egy csinos összeget. akkor a köv hónap 5.-én kaptam vissza és ez sok mindenre igaz. azonban ha bemész megint a bankba, és szólsz, így hogy letelt az az idő amit mondtak, lehet, hogy "manuálisan" fel tudják oldani, szerintem esélyes. ha nem kéred erre őket, akkor automatikusan valszeg csak következő hónap elején. a playstationt hiába hívod, nem náluk van a pénzed, nem is volt.

(#104289) erahurka


erahurka
félisten

Hát nem egyszerű ez a Csápok Napja, van akinek sikerült végigjátszania guide nélkül? Én még semmit sem néztem hozzá de eléggé el vagyok akadva :DDD

(#104290) béke válasza buda86 (#104288) üzenetére


béke
aktív tag

Szup köszi be meek mindenképp,mert valahol a Felhőbe úszkál a kajcsi pénzem :D.
Köszönöm a segítségeket.

Alá írás :)

(#104291) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Január 24-től:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104292) béke válasza oriic (#104291) üzenetére


béke
aktív tag

Na igen.... King!
Hiányolom legalább a PS felirat kaphatot volna led világítást szebb lenne a dizájn.

Alá írás :)

(#104293) akangels


akangels
tag

Sracok , PS4 probol tenyleg ekkora a hiány vagy csak keszulnek esetleg valami bundleval hogy ennyir kell várni mindenhol ?

(#104294) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#104295) front3r válasza oriic (#104294) üzenetére


front3r
őstag

Első napos lesz ez is.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#104296) Kanczy válasza oriic (#104291) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez gyönyörű, bár nem illett volna a fekete tv-hez, szóval nehéz szívvel el tudom engedni :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#104297) Xaels válasza oriic (#104294) üzenetére


Xaels
félisten

Fincsi. A Demo is tetszett, az első is kellemes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#104298) Djuree válasza béke (#104290) üzenetére


Djuree
félisten

azt mondjuk nem vágom minek akartad elkölteni azt a pénzt ha most meg hiányzik. :U ha van 1000ft-om nem vásárolok 1000-ért csak mondjuk 800-ért, mert hnap bajba leszek. ez alapszabály. ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#104299) BOBAKILL válasza Kanczy (#104296) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tetszetős darab. Nekem pont menne a fehér tévéhez (asszony választotta anno). :D

(#104300) gianni85 válasza BOBAKILL (#104299) üzenetére


gianni85
veterán

Ez esetben te helyzeti előnyben vagy a tárgyalásoknál az asszonnyal :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.