Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104801) A`rpi válasza bAtt001 (#104800) üzenetére


A`rpi
addikt

Így van. Egyelőre csak USA fiókkal érhető el, remélhetőleg idővel felkerül hozzánk is.

(#104802) oriic válasza A`rpi (#104801) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magyar store-ban is elérhető.

[Watch Dogs 2 Demo]

Rise of the Tomb Raider Demo

Ott van hogy Try Free Demo.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104803) A`rpi válasza oriic (#104802) üzenetére


A`rpi
addikt

Jogos. Máshogy van feltüntetve, nem is vettem észre.

(#104804) func93


func93
senior tag

Na, csak sikerült helybe beszerezni a The Last of Us-t. Most telepitem :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#104805) bAtt001 válasza oriic (#104802) üzenetére


bAtt001
addikt

Köszi már töltöm is az Órakutyák2-t :R :D Megjelenés óta kíváncsi vagyok rá de tartogatom magam egyelőre :D

(#104806) Lefty válasza func93 (#104804) üzenetére


Lefty
addikt

Eletre szolo elmeny lesz.

(#104807) james001


james001
veterán

The Last Guardian kijátszva.
Hát nem tudom. Kissé csalódott vagyok,viszont a vége az baromi jó volt. Legalábbis a torony utáni rész meg a "boss" a végén.
Valahogy nekem túl vontatott volt a játék,mintha csak húzták volna az időt felesleges részekkel,csakhogy ne 3-4 órás legyen a sztori. Egy idő után már semmi újat nem nyújtott,csak ugyanazt a sémát követte. Meg szerintem Trico reakció képessége egyenlő volt a nullával. Vagy az AI volt rossz vagy nem tudom,de egy idő után baromi idegesítő volt néhol hogy hiába mutogattam merre kéne menni/ugrani szart rá. És ez nem csak az elején volt így mert ott még megértem,a vége felé is. Az is vicces volt néha hogy azt a rohadt hordót nem volt képes bekapni (meg azért az is időhúzásnak nevezném hogy csak úgy random néha leült és akkor most hordó kell neki de azonnal mert nem megy tovább...),hiába raktam le a pofája elé. :D De még sorolhatnám.
Plusz engem az is lelombozott hogy semmi utalás nem volt a régi részekre,pedig elvileg ez is ugyanabban a világban játszódik mint az ICO meg a SotC.
Na mindegy ha lejjebb megy az ára ajánlott beszerezni mert mégis csak vannak benne jó momentumok,és azért a látvány is szép,de azért így 7 év után többet várt volna az ember :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#104808) Djuree válasza bAtt001 (#104805) üzenetére


Djuree
félisten

az figyelő kutyák te, nem órakutyák. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#104809) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Ps4--Ps4 Pro
Több helyen olvastam,hogy pro-ra átköltözéskor az újra letöltés az ajánlott.
Szerintem nem.22perc alatt 90gb-ot másolt át,most 270gb-ra 1óra 7percet írt és ez valós idő,nem változik.
Szóval én mindenképp azt ajánlom ha át kell rakni a dolgokat az egyik gépről a másikra,hogy legyenek egy router-en és transfer data.Bátran.
Nem tudom,hogy sokan megírták-e már a "full hd tv-n pro- és sima gép különbséget".
Van különbség,nem nagyon észrevehető,de van különbség.Picit részletesebb és telítettebb a pro+nem látszik éppen felépülő háttér,már minden alapból ott van.Szóval egy kicsivel tényleg szebb.

De egy helyen nem sokat változott a gondolkodási idő,a barátlistánál.Játék közben röviden ps gomb és barátok.Ott azért töpreng picit..Lehet,hogy a net miatt?

Mindent összevetve tényleg jobb gép viszont nem annyival amennyivel többe kerül.Ha vki cserén gondolkodik én azt ajánlom,hogy csak akkor menjen bele ha max.20-25e-ből kijön a csere.Többet szerintem nem ér a sima géptől. (Írom ezt eddig egyetlen játék kipróbálása után.Lehet,hogy egy komolyabb pro-ra készült játék kipróbálása után változtatok a számon,de ezt majd akkor.)

Lenne két kérdésem,a pro joystick-ján a bal analóg létezhet,hogy egy nagyon picit késik ill. nem teljesen elnyomva kevésbé érzékel mint a sima joy?Vagy párosítsam újra hátha olyan lesz mint a többi?
Vmint melyik játék az ami mostanában jelent meg és pro-n tényleg nagyon szép?

(#104810) belan válasza james001 (#104807) üzenetére


belan
addikt

Hasonló érzéseim voltak nekem is a játékkal kapcsolatban mint neked . De még így is egy kis gyöngyszem a mai játékok között

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#104811) A`rpi válasza Elims (#104809) üzenetére


A`rpi
addikt

"Lenne két kérdésem,a pro joystick-ján a bal analóg létezhet,hogy egy nagyon picit késik ill. nem teljesen elnyomva kevésbé érzékel mint a sima joy?Vagy párosítsam újra hátha olyan lesz mint a többi?"

A régivel próbáld összevetni, ha zavaró a különbség vidd garanciába, nem gondolom hogy a párosítás a gondja, de ha már itt tartunk kábelről is kipróbálhatod, az új DS4 már kábelen is tud kommunikálni a PS4-gyel.

"Vmint melyik játék az ami mostanában jelent meg és pro-n tényleg nagyon szép?"

Itt találsz egy listát: [link]

Egyelőre szerintem ami említésre méltó:
Uncharted 4
The Last of Us
Rise of the Tomb Raider

Mondjuk a maximális élményhez dukál 4K megjelenítő,
de előfordulhat 1080p-ben is lesz tapasztalható előrelépés.

[ Szerkesztve ]

(#104812) toompa válasza james001 (#104807) üzenetére


toompa
őstag

Baromi izgalmas lett volna,ha Trico úgy viselkedik mint egy kutya. Balra füttyentesz,balra megy,jobbra füttyentesz,jobbra megy...
Ez egy fenevad vagy mi a szösz. Nem mindig csinálja azt,amit te szeretnél. Szabad és elég sűrűn makacs akarata van. Így volt jó,ahogy volt. Persze mindenki mást vár egy játéktól.
Nekem nagyon tetszett a sok üres lövölde közt,ami mostanában megjelenik.

(#104813) krx21 válasza Elims (#104809) üzenetére


krx21
nagyúr

Egy játék esetében még ne alkoss véleményt... Amúgy melyik játék volt?

(#104814) james001 válasza toompa (#104812) üzenetére


james001
veterán

Eleinte amikor még találkozunk vele akkor oké hogy nem engedelmeskedik,csak kicsivel a kezdés után mutatja meg a gombokat is hogy mire mit reagál,de amikor már összehaverkodtunk akkor egy kicsit több "intelligenciát" vártam volna el tőle. Meg alapból a gomb parancsoknak sincs semmi értelme,egyedül az R1+háromszöget tudod használni,a többire semmi szükség nincs. Olvasgattam és sokaknak volt ezzel problémája amúgy.
Ezen a videón amúgy jól ábrázolják milyen is a játék: [link] ;]
De félre ne érts,azért így is nem ásom el a játékot,csak pont a legfontosabb része a játéknak kissé "foltos" lett szerintem. A feeling-je végig meg volt,talán ez is hajtott előre,a régi PS2-es platformerek élménye ugrott be sokszor,meg hát az ICO/SotC.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#104815) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Van lehetőség "políroztatni" karcolt lemezt? Mennyibe kerül? (Használt játékot nem néztem meg rögtön a boltban pár hónapja, csak most, amikor játszani akarok vele vettem észre a szélén körben - először el is indult, játszottam is vele, de most már ha el is indul, egy idő után kidob a játékból (pedig reménykedtem, hogy mivel elvileg hdd-re van telepítve, legalább végigjátszom, de ezek szerint menet közben is bele-bele teker)).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#104816) body007 válasza akangels (#104780) üzenetére


body007
addikt

az utoljára megnyitott oldal jött be, mi ebben az érdekes? :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#104817) Tavares válasza koncsik (#104815) üzenetére


Tavares
tag

http://www.lemezjavitas.hu/

(#104818) Osiris válasza koncsik (#104815) üzenetére


Osiris
őstag

A blu-ray lemezeket nem nagyon lehet polirozni, mert nincs rajta olyan vastag réteg az adathordozó felett mint a DVD-nél.

(#104819) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ps4,első szériások tudják a 5ghz-es wifit? Ne,hogy a drágább routert vegyem meg és ne tudjam használni :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104820) A`rpi válasza FIREBLADE78 (#104819) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ps4,első szériások tudják a 5ghz-es wifit? Ne,hogy a drágább routert vegyem meg és ne tudjam használni :U"

Nem, az AC-s Wi-Fi csak az újabb Slim, és PRO modellek kiváltsága,
így minden korábbi modell csak N-es kapcsolatot tud létesíteni legfeljebb.

Stabil működés érdekében kábeles összeköttetést javasoltuk korábban, ha jól emlékszem ez nálad nem kivitelezhető. Ekkor elmondtuk azt is hogy nagyobb távolságra az AC-s (5Ghz-s) Wi-Fi nem feltétlen tud nagyobb hatótávot, így ezért nem érdemes váltani drágábbra.

Esetedben, ha nincsen optikai rálátás (falak csillapítják a Wi-Fi jelet),
és relatív messze vannak egymástól a készülékek PlayStation 4, és a router.

[ Szerkesztve ]

(#104821) Tavares válasza FIREBLADE78 (#104819) üzenetére


Tavares
tag

én mondjuk a kábelt ajánlanám :) igaz, hogy nekem is 10m-es UTP kábel kellett, de megoldottam :D

(#104822) eastsider válasza A`rpi (#104820) üzenetére


eastsider
nagyúr

van N 5ghz is. ez volt a kerdes :))

(#104823) Tavares


Tavares
tag

Letöltöttem a Rise of the Tomb Raider és a Watch Dogs 2 trialt, két kérdésem lenne.

1: Tudja-e valaki, hogy milyen játék mennyi játékidőt ad a trial alatt?

2: Ha trialnak vége és esetleg a jövőben megveszem storeból mert mondjuk várok egy akciót addig, akkor a trialos mentésem tudom folytatni, nem?

(#104824) FIREBLADE78 válasza A`rpi (#104820) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Tehát egy asus rt n18u-val nem lenne jobb a multi? Egy fos 4 ezer forintos tp link (mostani) szinten maradna? :Y Távolság a két készülék között 3 méter.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104827) zsotesz81 válasza Tavares (#104823) üzenetére


zsotesz81
senior tag

1. Watch Dogs 2-nél 3 óra, Tomb Raider-nél passz
2. tudod majd folytatni

(#104828) Tavares válasza Istyu74 (#104764) üzenetére


Tavares
tag

"Sziasztok most jött meg az új konzolom. egy 1Tb os Slim formájában.
Annyi gondom lenne a hogy a BlueRay lejátszó tálcáját nem tudom kinyitni :W kettőt csippan és semmi nem történik. Szoftveresen nem lehet valahogy menüből esetleg nyitni ?"

Ugyan nem slimem van, hanem 1216A-m, de szerintem a slim is csak beszívja a lemezt mint a porszívó a döglött poloskát, és nem pohártatót ad ki :D

(#104829) Zanik


Zanik
addikt

Kérdés Playstation VR tulajokhoz: Érdemes-e a Move twin pack-re beruházni, vagy olyan sok játék nem igényli/támogatja, hogy megérje?! :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#104830) Tavares válasza zsotesz81 (#104827) üzenetére


Tavares
tag

:R :R

(#104831) A`rpi


A`rpi
addikt

Volt egy privát megkeresésem, miért laggolhat a Remote Play otthon?

Értelemszerűen teljesen lagmentes élményed sosem lesz. Viszont a lag-ot lehet minimalizálni megfelelő hálózat, és ha indokolt PC-s beállításokkal.

A választ megosztanám veletek is.

PS4 Remote Play esetében is a végeredmény egy láncon múlik.

Kezdve az internet kapcsolat vagy helyi hálózat sebességével / terheltségével > Számítógép erőforrásával

Ennek nagyjából a sávszélességigénye:
maximális beállítások mellett ~10 megabit!

Na most, ha te otthon vagy, és kábelesen vannak összekötve (PC, és a PS4 is), akkor rosszabb esetben 100, jobb esetben 1000 megabites hálózati sebesség áll rendelkezésre.

Ebből következik a hálózat lassúsága kizárható otthoni környezetben ha semmi jelentőset nem csinálsz a hálózattal.

Kábeles összeköttetést javasolom, a Wi-Fi már itt is okozhat meglepetéseket.

Ilyenkor a számítógéped (PC-d) főbb komponenseinek a terheltségére kell vetni egy pillantást. CPU, RAM, GPU (Processzor, memória, videokártya.)

Relatív erős gép kell a szoftver futtatásához nem véletlen.

-Van e elég szabad memória?
(Ha 4-500 szabad memória van a program futása közben,
akkor memória amiatt nem akadozhat az alkalmazás.)

-CPU mennyire terhelt?
Remote paly sajnos a többmagos gépeket egyenetlenül terheli, ha azt tapasztalod feladat kezelőben hogy a magok tartósan 90% felett pörögnek, abban az esetben a CPU limit miatt laggol a szoftver.
-GPU mennyire terhelt?
Ha azt tapasztalod Afterburner-ben hogy a GPU tartósan 70-90% felett pörög, abban az esetben a GPU limit miatt laggol a szoftver.

Nálam a gyenge GPU okozza a problémát, ezt a framerate csökkentéssel 60 > 30, illetve a felbontás csökkenéssel 720p> 360p lehet orvosolni, fentebb eszközölt beállítás a processzor terhelésre is kihat, de ez jól látható a lentebbi grafikonokon.

(2 magos i5-ös HP 27040p, Intel VGA, 4GB ram.)

Sajnos nem a hivatalos szoftvert használom,
mivel Win8 / 10-hez nincsen VGA driver.

Íme egy terheletlen mérés: [kép]

Itt már fut a Remote Play szoftver "maximum részletességen": [kép]

Ugyanez "minimum beállításokkal": [kép]

[ Szerkesztve ]

(#104832) A`rpi válasza eastsider (#104822) üzenetére


A`rpi
addikt

"van N 5ghz is. ez volt a kerdes :))"

A szabvány tudhatja, de nálam a PS4 nem látja az 5GHz-s SSID-t. Hogy ez általános, vagy csak router specifikus azt nem tudom. Egyébként pusztán az 5GHz-s sugárzástól én jelentős érlőrelépést nem várnék, de ha valaki erre "izgul" bővítse nyugodtan a rendszert, annyi biztos nagyobb távolságban több falon keresztül sokkal gyengébben muzsikál az 5GHz-s sugárzás.

(#104824) FIREBLADE78
"Tehát egy asus rt n18u-val nem lenne jobb a multi? Egy fos 4 ezer forintos tp link (mostani) szinten maradna? :Y Távolság a két készülék között 3 méter."

Ha mindenképp cserélni szeretnéd tedd, (nem garantált az előre lépés, de majd te erről úgy is beszámolsz nekünk :) ) a kábeles összeköttetést javasolnám, pláne ha ilyen közel van egymáshoz a router, és a PS.

[ Szerkesztve ]

(#104833) Carlos Padre válasza Djuree (#104808) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Őrkutya lesz az magyarul ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#104834) #20844032 válasza A`rpi (#104831) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Relatív erős gép kell a szoftver futtatásához nem véletlen.

Nemtudom mi számít relatíve erősnek, nálam az irodában néha egy intel celeron G1840-en fut, igp-n, tökéletesen :) Én ezt a gépet még relítve sem mondanám erősnek. Mondjuk nem is értem miért kellene relatíve erős gép, ha a telefonokon is csodálatosan fut, és az egész csak egy streamet jelenít meg. Annyi, mintha youtube-ot, vagy twitchet néznék.

/mármint a hivatalos szoftver. A nemhivatalos szoftvert nemtudom, de az a telefonos appból van heftölve ha jóltudom, az meg java-s lesz asztaliban, az meg felzabál mindent.

[ Szerkesztve ]

(#104835) A`rpi válasza #20844032 (#104834) üzenetére


A`rpi
addikt

Tudom jól, hogy normál esetben ez nem egy hardver igényes feladat, jó példa erre a mobil amit felhoztál, de ha azt vesszük a mostani csúcsmobilok már rég lekörözték a PS VITA / VITA TV hardverét, holott ezeken a készülékeken is szépen megy 720p-ben a stream.

Az okát nem tudom, viszont a monitorozó szoftver is mutatja ha magasabb felbontáson használom akkor a hardvereket is jobban igénybe veszi a szoftver, erre csak azért reflektáltam, mert nem minden esetben a hálózat a ludas lehet a gép is "gyenge" hozzá.

Egyébként te a hivatalos szoftvert használod?

(#104836) body007 válasza A`rpi (#104835) üzenetére


body007
addikt

Vagy a procidban / vgadban nincs az az utasításkészlet ami elősegíti a streamelést - úgymint a videók kódolását - ezért "erőből" dolgozik. Bár lehet nincs is ilyen, ez csak egy tipp :B

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#104837) sting2


sting2
addikt

Mentem egy - egy kört a két friss demóval.

A WD2 - meglepően jól mutat, a játék maga nekem komolytalan de nem tűnik egy rossz folytatásnak.

A TR meg most sem és megjelenéskor (XO) sem tudott lekötni.
Viszont játszottam a képi beállításokkal és nagyon tetszett a High Framrate mód, erre kapcsolva simán átlép az XO nyújtotta látványon.
Tükörsima, éles, rezzenéstelen látvány.
4K módot választva is látható változás - de ez nekem, új generációs televízió hiányában nem sokat mutatott magából.

Probi

Néhány óra, de talán ha 20 percet mentem vele..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#104838) pr0bi válasza sting2 (#104837) üzenetére


pr0bi
senior tag

TR demo milyen hosszú?

(#104839) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! A kontrollereknél mit jelent a V2 jelzés?

[ Szerkesztve ]

(#104840) bandi0000 válasza Petreszku (#104839) üzenetére


bandi0000
nagyúr

2. verzió

Xbox One: bandymnc

(#104841) echterion válasza A`rpi (#104835) üzenetére


echterion
nagyúr

Van nem hivatalos is? Azt honnan tudom, hogy hivatalos-e? Honnan lehet hivatalosat letölteni?

**********

(#104842) bordi10 válasza Petreszku (#104839) üzenetére


bordi10
senior tag

A slim ill pro dobozába már ez kerül.
[link]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#104843) bandi0000 válasza echterion (#104841) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha csak nem sony telód van és fel tudtad rá rakni a remote playt akkor a nem hivatalost használod, hivatalosan csak sony cuccokat támogat az a vacak

Xbox One: bandymnc

(#104844) A`rpi válasza Petreszku (#104839) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok! A kontrollereknél mit jelent a V2 jelzés?"

Új slim, vagy PRO gépekhez már ilyet csomagolnak. (CUH-ZCT1E)

Az újabb DualsShock 4 teljesen matt borítást kapott.
Hátsó ravaszok szürke színűek lettek.
Az érintőpanelnél is világít a LED-csík halványan.
Immáron kábelen is tud kommunikálni az új DS4 a PS4 rendszerével.

Más számottevő különbségről nem tudunk.

"Régi" Dual Shock 4: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
"Új" Dual Shock 4: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

(#104845) A`rpi válasza echterion (#104841) üzenetére


A`rpi
addikt

"Van nem hivatalos is? Azt honnan tudom, hogy hivatalos-e? Honnan lehet hivatalosat letölteni?"

PC-re két verzió elérhető:
Hivatalos
Nem hivatalos

Hivatalos megoldás sajnos csak Win8 vagy újabb operációs rendszerre tehető fel.

A nem hivatalos ingyenes Remote Play verzió használható Windows 7-en is,
hátránya mint utóbb kiderült sokkal hardverigényesebb.

[ Szerkesztve ]

(#104846) lg82


lg82
csendes tag

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni Playstation 4-el kapcsolatban. Azt szeretném kérdezni hogy a PSN Network Kártya pl. 6.000Ft-os tudom hogy van más összegű is hogy pontosan hogy kell felhasználni. Van a Playstation 4-en profilom és kiegészítőket szeretnék letölteni egy játékhoz. De nem bankártyát szeretnék használni hanem ezt a feltöltőkártyát hogy akkor ezt kártyát hogy kell használni.
Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#104847) perge666 válasza lg82 (#104846) üzenetére


perge666
veterán

Kártyát megveszed, kódot beírod a Storeba( reedem code) a pénz jóváíródik az accodon és mehet a vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#104848) A`rpi válasza lg82 (#104846) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni Playstation 4-el kapcsolatban. Azt szeretném kérdezni hogy a PSN Network Kártya pl. 6.000Ft-os tudom hogy van más összegű is hogy pontosan hogy kell felhasználni. Van a Playstation 4-en profilom és kiegészítőket szeretnék letölteni egy játékhoz. De nem bankártyát szeretnék használni hanem ezt a feltöltőkártyát hogy akkor ezt kártyát hogy kell használni.
Előre is köszönöm szépen a segítséget."

Lépj be a PlayStation Store-ba.
Válaszd ki a játékot, kiegészítőt, > tedd kosárba.
"Menj a kasszához."
Válaszd ki a kódfeltöltés opciót.
A vásárolt feltöltőkártya 10 számjegyű kódját írd be.

(#104849) lg82 válasza perge666 (#104847) üzenetére


lg82
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

(#104850) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Szerintem az egyetlen vagyok itt a fórumon, aki megvette a HM Project Diva Future Tonet :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.