Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103951) marilllyo válasza Deck (#103948) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én a tavalyi vásárlásaim nagy részét megbántam. Legalábbis a store-osakat tuti.
Mafia 3, Tomb Raider 2, Knack, Dead Island...Pedig felesbe vettem mindegyiket. Abban bízom, hogy talán egyszer nagy unalmamban...

Divi, TF2 azokat mondjuk nem bánom.
U4, Doom lemezes veszem adom körre volt. Bárcsak a többit is úgy vettem volna. :(((

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#103952) DonDennis válasza hitchins (#103945) üzenetére


DonDennis
senior tag

Köszi, igen meg kell hozzá bontani, nem ördöngösség én már vagy 3x szedtem szét mert cseréltem rajta minden félét többek között nagyobb akut tettem bele, mert kicsit idegesítő volt a korai lemerülés. Gondolom jár gari vesztéssel, de ha követi az ember az utasításokat akkor nem töri szét a kontrollert így bármikor vissza alakítható.

A szín pedig létezik gyáriban is "camouflage" néven fut vagy futott nem tudom lehet e még kapni.

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#103953) DonDennis válasza eastsider (#103936) üzenetére


DonDennis
senior tag

Minőségi cucc, fém szóval nagyon egybe van, de majd tesztelgetem de eddig teljesen jó.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#103954) Deck válasza marilllyo (#103951) üzenetére


Deck
titán

Csak azért vettem én is mert, Star Wars..

Ilyenkor jó ha csak lemezeset veszel, aztán eladod. Digitálisan én nemis fogok játékot venni. Szeretem, hogy látom a polcon is őket, kibontani is :D

TF2-öt én imádom. Amiket megbántál szerencsére nemis érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#103955) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Sziasztok! Új vagyok a ps 4 világába, fc primal al játszok a menübe alatta pár napja felajánlották hogy for honor bétára lehet jelentkeztem, azóta már nincs ott a lehetőség.Hogyan tovább majd értesítenek vagy hogy van ez? Honnan lesz bétaám ha lesz?

(#103956) marilllyo válasza Deck (#103954) üzenetére


marilllyo
veterán

Na mondjuk nekem az SW-vel semmi bajom nem volt. Azt lemezesen vettem meg aztán eladtam és később felesbe megvettük haverral amikor akciós volt. Ha nem is egy egész éves játék....de úgy voltam vele, hogy a pénzt amit beletettem azt kijátszottam belőle. Ki is platináztam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#103957) Pöttön válasza eastsider (#103928) üzenetére


Pöttön
őstag

Tudtommal nincs konkrétum, bármelyik One analog jó bármelyik DS4-re. ;)

(#103953) DonDennis
Ennek a One Elite analognak az a legnagyobb előnye szerintem, hogy cserélhető.
Egyszer kell csak kicserélni, aztán meg ha elkopik mind (merrt idővel ezek is elfognak) akkor csak vesz rá újat az ember oszt lecseréli. :)

Amúgy egy kis érdekesség, ha valaki nem akar bíbelődni a szereléssel már adtak ki gyáriba is ilyen DS4-et (Egy kis felárért természetesen). :))
[link]

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#103958) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.

Szeretném a segítségeteket kérni.
Szeretnék venni egy Ps4 Pro konzolt.
A lányaimnak lenne,és szeretném úgy használni mint az xbox-nál a kinektet.
Ps4 -él azt sem tudom hogy hívják:) De azt hallottam nem kell már az a fagyi vagy mi,nem kell fogni semmit,psnél is megoldották úgy mint xbox-nál.
Segítenétek mit kell vegyek pontosan?milyen kamerát?vagy mi kell hozzá? Esetleg egy konzol boltot tudtok ajánlani ami korrekt áron árul,kapható nála minden ami ehhez szükséges ?

Elnézést ha nem jó helyre írtam:)

Köszönöm a válaszokat. :R

(#103959) DonDennis válasza lajosx (#103958) üzenetére


DonDennis
senior tag

Hát nem tudom nekem van hozzá kamerám, de csak azért mert a buddle be volt de konkrétan annyit ér mint semmi, képe is szar játékok se jók hozzá, és kell hozzá a joy, vagy azok a régi move karok, ha ilyen ugra bugra játékokat akartok játszani meg ilyenek arra szerintem a xbox jobb.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#103960) lajosx válasza DonDennis (#103959) üzenetére


lajosx
őstag

értem,hát igen olyan játékokra lenne,táncos stb..akkor engem félre informáltak sajna..

(#103961) lajosx


lajosx
őstag

meg lenne még egy kérdésem, a ps4 pro controller más mint a sima ps4 controller? mert rendelni akarok egyet pluszba köszönöm

(#103962) oriic válasza lajosx (#103961) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól függ melyiket rendeled. De ami mindegyikben közös, hogy a Pro kontrollerek kizárólag vezetékesek.

Live-Die-Respawn

(#103963) DonDennis válasza oriic (#103962) üzenetére


DonDennis
senior tag

Szerintem arra gondol, hogy a ps4 pro hoz kapott gyári és pl a slim hez kapott gyári között van e különbség. Erre az a válasz, hogy nincs. Az után gyártott "pro gamer" kontrollerek vezetékesek.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#103964) Deck válasza oriic (#103962) üzenetére


Deck
titán

Nekem slim van új kontrollerrel meg vettem hozzá egy újat is ami 2016os. Vezetékkel is jók és vezeték nélkül is. Semmit se találok arról, hogy a pronak külön kontrollere lenne..

PS5

(#103965) dunc válasza DonDennis (#103963) üzenetére


dunc
nagyúr

Beyond: Two Souls maradandó élmény!

(#103966) oriic válasza Deck (#103964) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én a Pro controllerekről írtam. Félreértettem kollegát.

[link]

Live-Die-Respawn

(#103967) Deck válasza oriic (#103966) üzenetére


Deck
titán

Ejj ha. Ezzel milyen játszani?

PS5

(#103968) oriic válasza Deck (#103967) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nacon Revolution-t volt lehetőségem kipróbálni, nekem az tetszett, mert olyan az analógok elhelyezkedése mint Xbox-on. (d-pad viszont nagyon nem jött be rajta)

Ettől függetlenül ugyanolyanok mint sima DS4 szerintem (nyilván vannak extra funkció gombok), csak egyeseknek zavaró lehet, hogy csak vezetékkel működnek, anélkül nem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#103969) Deck válasza oriic (#103968) üzenetére


Deck
titán

Köszi szépen ;)

PS5

(#103970) tonerz válasza oriic (#103966) üzenetére


tonerz
aktív tag

Nekem a Nacon revolution nagyon bejön, főleg a bal analóg elhelyezése (ez az egy ami nem jön be a ds4-nél).
Külföldi fórumokon láttam 99 euros árat, ez mennyire fedi a valóságot?

(#103971) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Watch dogs 2-t, Division-t megeri megvenni? Illetve Division egyedul jatszva is izgalmas?

[ Szerkesztve ]

(#103972) oriic válasza tonerz (#103970) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akörül van az ára, már ha épp lehet kapni. :D Ha a Hori megoldása is elég, azt olyan 50-60 euró körül lehet találni.

[link]

Ha valaki tervezi Spotify-re előfizetni, az szedje le az app-ot PS4-en és nézzen rá, mert elvileg valami komolyabb akció van PS4 tulajok részére. (új előfizetőknek)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#103973) Sefter válasza oriic (#103972) üzenetére


Sefter
veterán

Ez a Hori megbízható márka? A kormányait nézegettem..

Psn ID: sefter_hun

(#103974) béke


béke
aktív tag

Hali hogy létezik az hogy a store-on vásárlásnál minden kártya adatot helyesen adok meg még is azt írja hogy nem kóser neki, arra gondolok hogy nem jó neki a maestrocard ?!
De ez nincs írva sehol mit is fogadna el!
Passz.

Alá írás :)

(#103975) #20844032 válasza oriic (#103972) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nevetségesek ezek a kontrollerek a bazári dpadokkal, meg úgy kompletten az egész. A ds4 ezekhez képest a pro, nem ezek a vackerájok :D

(#103976) ldave válasza ldave (#103939) üzenetére


ldave
félisten

Valami gebasz van a kontrollerel. Tegnap kezdte ezt a lag dolgot, ma már olyat is csinált, hogy csak úgy disconnect a gépről, ki is kapcsolt. Feltettem tölteni, azt mutatja tele van, legalábbis felvillan narancssárágán ahogy szokott, majd pár másodperc múlva kialszik a led. Visszakapcsolva most épp jó, de hát ez így nem normális működés...

A Slime draws near! Command?

(#103977) sting2 válasza tonerz (#103970) üzenetére


sting2
addikt

A PC verzió lesz az.... :U

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#103978) Deck


Deck
titán

Gta-t senki se tud akcióban valahol?

PS5

(#103979) oriic válasza #20844032 (#103975) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A hori megoldásai kifejezetten rondák szerintem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#103980) #20844032 válasza oriic (#103979) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát a hori híresen szargyártó amúgy is, szal hori cuccért szvsz mindenki egyszer ad pénzt az életében maximum.

(#103981) hitchins válasza DonDennis (#103952) üzenetére


hitchins
őstag

Hat akkor ezt egyelore kihagyom. Amilyen fakezu inkabb nem probalkozok:)

Van meg gyari terep szinu gondolkodtam is rajta de aztan sima feheret vettem 2. kontrollernek az is szep bar jatek kozben ugysem azt nezegetem :D

(#103982) eastsider válasza Deck (#103978) üzenetére


eastsider
nagyúr

27 USD volt USA BF-en. most january salen is egész jó áron van magyar storen

hitchins: nem vész szétszedni szerintem, nézz videót youtuben. eléggé elgondolkodtam ezen a modon most :)

[ Szerkesztve ]

(#103983) marilllyo


marilllyo
veterán

Van valakinek még 1 napos ps+ kódja?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#103984) ferensz válasza béke (#103974) üzenetére


ferensz
senior tag

Maestro nem jo, csinalj egy paypal fiokot, oda regisztralj be es PSN-en meg hasznald a paypalt, vagy hasznalj revolutot, nekem gyakorlatilag ez lett a fo bankkartyam.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#103985) béke válasza ferensz (#103984) üzenetére


béke
aktív tag

Én is ezt gondoltam hogy nem jó.
PayPal-om van de feltőltve és már késő lett volna....
Revolutiont nem ismerem. (dobsz egy linket)

(Későn jutott eszembe hogy elszaladhattam volna egy Feltöltőért is :) :)
Meg vettem lemezen picitt drágábban sajna).

PayPal-t nem értem, pl. mikor hardveren veszek valamit (kiemelést hírdetéshez), akkor automatán a beállított bankkártyámról veszi le a zsét és kész.

De itt a playen nem engedte így sem.
Thanks.

Alá írás :)

(#103986) qpmex válasza béke (#103985) üzenetére


qpmex
tag

Nekem is ugyanez a bajom van a store-ral már 2 napja. Új kártyát adtam hozzá, az adataimat elfogadta, de amikor megszeretném újítani ps pluszos előfizetésem akkor hibád dob.
Neked is ez a hibaüzenet jön elő?
http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Support/quot-The-credit-card-information-on-file-is-not-valid-quot/td-p/45315646

Ma délután írtam a supportnak de eddig még nem jött válasz.
Valaki help?

[ Szerkesztve ]

(#103987) béke válasza qpmex (#103986) üzenetére


béke
aktív tag

igen valami ilyesmi de egyébként tényleg nem jó a maestro!!

Alá írás :)

(#103988) qpmex válasza béke (#103987) üzenetére


qpmex
tag

Nekem mastercard van és ezzel sem enged fizetni...
Az a baj hogy más módon nem tudok előfizetni csak bankkártyával, sajnos nekem nincs a fizetési opciók között a paypal.

(#103989) unravel válasza qpmex (#103988) üzenetére


unravel
őstag

Nekem Visa van és maestro. A Visa működik, a másikat nem tudom.

Pc-n próbáltad a fizetést vagy a konzolon?

¯\_(ツ)_/¯

(#103990) qpmex válasza unravel (#103989) üzenetére


qpmex
tag

Mindkét helyen próbáltam és ugyanaz a probléma.

(#103991) Carlos Padre válasza cross56 (#103971) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Division egyedül hamar mission impossible lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#103992) Carlos Padre válasza #20844032 (#103975) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tökéletes lenne a ds4, ha alul lenne két programozható kár.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#103993) belan válasza oriic (#103966) üzenetére


belan
addikt

Nacon az nekem be jön másik az elég csúnyácska lett :U de szerintem Xbox elit joy a legszebb

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#103994) jaroslav válasza Carlos Padre (#103991) üzenetére


jaroslav
aktív tag

A single kampány lesz túl nehéz rövid időn belül?

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#103995) balszempol válasza Robi86 (#103901) üzenetére


balszempol
csendes újonc

Igen igazad volt még nem jött le teljesen az volt baj.
Köszi!

(#103996) balszempol válasza unravel (#103989) üzenetére


balszempol
csendes újonc

Én is VISA-val használom és simán megy.
Viszont kérdeznék egy olyat hogy ha ki szeretném törölni a bankártya elmentett adatait a rendszerből azt hogy tudom megtenni?
Beállítottam default-nak és onnan nem tudom törölni.

(#103997) crue válasza Carlos Padre (#103991) üzenetére


crue
őstag

A dz-ben persze pillanatok alatt szétszednek egyedül, de a kampányba simán bele lehet tolni 60+ órát.

(#103998) A`rpi válasza balszempol (#103996) üzenetére


A`rpi
addikt

"Én is VISA-val használom és simán megy.
Viszont kérdeznék egy olyat hogy ha ki szeretném törölni a bankártya elmentett adatait a rendszerből azt hogy tudom megtenni?
Beállítottam default-nak és onnan nem tudom törölni."

Kártya adatok törlése lépésről lépésre: [link]

(#103999) marilllyo


marilllyo
veterán

Hülye kérdés de vett valaki season passt a Lara Croft temple of osiris-hez?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#104000) maszekember válasza ldave (#103976) üzenetére


maszekember
aktív tag

Velem ilyen még nem történt, de keresés után ezt találtam. Remélhetőleg nálad nem az történt mint a linkelt fórumozókkal, ott még a gépcsere sem igazán oldotta meg a problémát.

Elvileg hibás adat (?) okozza a problémát, a konzolt safe módban indítva az 5.lehetőséget választva kell kitörölni azt.

A hivatkozott hsz:

"Boot into safe mode: With the system powered down hold down the power button. it will beep once when you press the button keep holding till you hear it beep again (around 7 seconds) You will then boot into safe mode where you will have a list of choices. Choose #5 and it will fix the currupt data. This is what i was told to do by sony support and I havent had the issue again... yet.

They said that if the issuse does happen again to save my games to the ps plus cloud and to initilize the system. Lets hope this is the fix. I'll keep you all updated.
For anyone who hasn't attempted anything yet, I would suggest this option. Choose "Rebuild Database" .

Hátha.

[ Szerkesztve ]

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.