Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104851) Elims válasza A`rpi (#104811) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Sajnos a garancia kilőve,nincs rajta.Kipróbálom amiket írtál.Remélem csak "félreérzem".

4k-s tv-t megkérdeztem a topikjában,kicsit mélyebben zsebbe kellene nyúlni a jó tv-hez így az most kimarad,de igazad lehet,majd később kipróbálom. :-)

Krx21: A gta online volt.Ma kipróbálom az uncharted 4-et ezzel a géppel.

(#104852) consono


consono
nagyúr

Ha már előjött a kontroller kérdés: mindegy honnan rendelem? Vagy van bejáratott bolt? Én a 220volttól tervezek egy kéket venni.

"In God we trust. All others must bring data"

(#104853) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
Lehetséges, hogy a PS4-et a telefon/tablet bluetooth eszközként lássa, és tudjon hozzá csatlakozni?
Csak mert a kontroller is bt-n csatlakozik, gondolom, akkor a telefonnak is látnia kéne, mégsem látja.
Megoldható valahogy? (automatizáló miatt lenne rá szükségem)

(#104852) consono: én az ipontól rendeltem egy második kontrollert, szerintem korrekt hely.
És kicsit még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#104854) consono válasza HREH (#104853) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, azt hiszem meg is rendelem, több ismerősöm is jó véleménnyel van róluk.

"In God we trust. All others must bring data"

(#104855) koncsik válasza Osiris (#104818) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

ok, köszi

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#104856) andro93 válasza Rigormortiis (#104850) üzenetére


andro93
aktív tag

Gerjedsz a mangára? :)

(#104857) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
az miért van hogy ha tesztelem a net kapcsolatot akkor 200/100 as net hez képest nagyon gyenge eredményeket kapok.

Üdv, István.

(#104858) bandi0000 válasza Istyu74 (#104857) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mert 1 szervert használ az az ~50 millió ps4 felhasználó, ezért nem fogja sose kihasználni a sávszélt

(#104859) HagaNRG: 70-80k között mennek újonnan, vannak ajánlott boltok, érdemes átfutnod az összefoglalót,a slim az eredeti ps4 kisebb, továbbfejlesztett változata, "butább" mint a PRO de olcsóbb is 50k-val

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#104859) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Tisztelettel érdeklődnék, hogy milyen áron mennek a legolcsóbb PS4 kiszerelések?

75k-t megér egy új PS4 Slim 500GB? Vagy ez valami nagyon buta változat? (vagy ez teljesen átlag ár érte?)
Köszi!

(#104860) #20844032 válasza A`rpi (#104835) üzenetére


#20844032
törölt tag

Persze. Ha gondolod csinálok egy rapid összehasonlítást.

(#104861) A`rpi válasza #20844032 (#104860) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm a többiek nevében is. :R

(#104862) #20844032 válasza bandi0000 (#104858) üzenetére


#20844032
törölt tag

Dehogy egy szervert használ. Régiónként vannak szerverközpontok, az egész egy meglehetősen robosztus CDN hálózat.

(#104863) bandi0000 válasza #20844032 (#104862) üzenetére


bandi0000
nagyúr

lényegtelen hogy 1 vagy 10... lényeg az hogy kevés hogy mindenkinek fullon üzemeljen a letöltés

Xbox One: bandymnc

(#104864) d.mate08


d.mate08
tag

Sziasztok, nektek működnek a PS-hez való appok, pl.: Playstation app,messages, FIFA 17 companion? (Elnézést, ha nem ide tartozik ez a kérdés)

[ Szerkesztve ]

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#104865) #20844032 válasza A`rpi (#104861) üzenetére


#20844032
törölt tag

Eredmény: a hivatalos remoteplay kliens teljes egészében gpu-n dekódol. Procit szinte nem is használ. A nem hivatalos szinte teljes egészében fordítva.
Számokban. Egy 4.4GHz-en futó i5, és egy GTX1060 társaságában a hivatalos kliens 3% procit eszik csúcsban, jellemzően inkább 1-et. GPU-tól sem kér sokat érthető módon, de kell neki egy olyan, amin tud dekódolni. A nem hivatalos ezzel szemben 20% körüli procival fut szinte végig, a gpu-tól meg szinte semmit nem kér, csak az ablakfrissítéshez. A sávszélesség mindkét esetben azonosra húztam (15Mb/s). Az alany egy ps4 pro volt, a stream 1080p@60fps.
Mindezzel együtt a nem hivatalos képe lényegesen kiegyensúlyozottabb, a hivatalos app rengeteg framet dob el úgy, hogy azonos routeren lóg a gép és a ps4. Ami még fura, hogy lanon sokkal nagyobb a latency mint interneten keresztül, itt valszeg MTU beállítás lesz a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#104866) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Tudom, nem konkrétan ide tartozik, de van itt olyan, aki bács-kiskun megyei esetleg szegedi és ps4 pro-val rendelkezik? Privátban kérem! :R

(#104867) A`rpi válasza #20844032 (#104865) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi a fáradozást.

Kliens oldalon lehet állítani az MTU-t az vajon ér úgy valamit ha a router, és a PS beállítása teljesen mások?

A másik ami felmerült bennem latency, azt mondod neten keresztül barátibb, itt is általában egyen érték van minden eszközön nem?

[ Szerkesztve ]

(#104868) phgergo


phgergo
aktív tag

Emagon most 10.000 ft A Guitar Hero Live gitarral!!!! Raadasul a Ubisoft felvasarolta a bandat igy tovabb lesz neki tamogatasa. Nagyon jo lett ez, nagyon sok zene van koztuk Eminem is es neten a legjobb. Ennyit igazan meger szerintem :))

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#104869) toompa válasza HagaNRG (#104859) üzenetére


toompa
őstag

Ha nem zavar az optikai kimenet hiánya,akkor megveheted és jó árban van.
Nem buta változat. Az összefoglalóban van összehasonlítás a régi gépekkel. Nézd át.
Megbízható,csendes,kis fogyasztású gép. Én teljes megelégedéssel használom,pedig ez már a harmadik szériás gépem. :)

(#104870) HagaNRG válasza toompa (#104869) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszönöm szépen!

Igazából az is érdekelne, hogy ez valóban 90körül mozog reálisan az árgépes árakat figyelembe véve, vagy a 75k az ez esetben teljesen átlagos? Csak, mert nemrég vettem X One S-t és a kíváncsiság azért furdall, hogy tegyek mellé egy PS4-et is és igazából csak a 75k-s ár miatt került most fókuszba nálam a PS4....

(#104871) Xaels válasza phgergo (#104868) üzenetére


Xaels
félisten

Egy Guitar Hero játékban nehogy Eminem legyen már a nagy szám... Egy kalap kutyagumi ez a Live.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#104872) Elims válasza HagaNRG (#104870) üzenetére


Elims
veterán

Akkor nézz szét még picit,mert kb.1-2héttel ezelőtt 62e-ért mondtak új slim gépet,hivatalosan,1év garanciával boltból.

(#104873) Sefter válasza Elims (#104872) üzenetére


Sefter
veterán

Nem a blekk frájdéjes akciókra gondolsz...?

Psn ID: sefter_hun

(#104874) Tavares válasza pr0bi (#104838) üzenetére


Tavares
tag

túl rövid :(

(#104875) HagaNRG válasza Elims (#104872) üzenetére


HagaNRG
őstag

Na, erre voltam kíváncsi én is, köszönöm a segítséged! (igazából nem tudtam, hogy nagyon kell-e rohannom érte, vagy ne sürgessem annyira)

Mondjuk ezt azért megkeresném:) :R

(#104876) james001 válasza Xaels (#104871) üzenetére


james001
veterán

+1,bár haverokkal jó buli pár sör társaságában :D Metallica gondolom még mindig nincs benne...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#104877) dollarZ18


dollarZ18
tag

Garden Warfare 2 DLC-s trophykhoz keresünk csapatot, aki tolja vegyen fel :)

Hosszú távra tervezünk, minimum 1 hónap a platinum. A DLC-s bossok pedig havonta egyszer elérhetőek, pár napra :)

[ Szerkesztve ]

(#104878) crue válasza Xaels (#104871) üzenetére


crue
őstag

A "sztori" része tényleg nagyon gyenge, de a GHTV-vel én jól elszórakoztam. Ott vannak normális zenék.

(#104879) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok,

SW BF season pass vásárlás után "nem látja" a progi menüje... :(

Tudna valaki ötlettel segíteni, hogy mit csináljak?

Köszönöm szépen előre is! :R

(#104880) Kickass válasza Elims (#104872) üzenetére


Kickass
őstag

Ilenkor egy link vagy bolt név nem ártana....
Számokkal bármilyen messziről jött ember tud dobálózni. De rákeresve online ár 79k talán a legolcsóbb, ha PS4 Slim 500GB gépet vesszük alapul.

Refurbished, használt, szürke importos meg már rögtön nem ugyanaz a téma.

(#104881) Tavares válasza Sanyyka (#104879) üzenetére


Tavares
tag

szerintem külön meg kell keresni a DLC-ket a storenban, és megvásáolni 0 Forintért, aztán letölti

(#104882) eastsider válasza Kickass (#104880) üzenetére


eastsider
nagyúr

60k volt novemberben a sima fat 500gb 220v blue fridayen. de csak par darab volt

(#104883) Tavares


Tavares
tag

ha szeretnék egy PS storeból megvett játékot refundoltatni, akkor csak addig tehetem meg amig nem indítottam el a letöltést?

(#104884) lg82


lg82
csendes tag

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogyha Playstation Store-ból veszek valamilyen kiegészítőt egy játékhoz és a játékot később letörlöm hogy nem foglalja a helyet a gépen, de a mentett állásokat nem, akkor a kiegészítő is letörlődik?

(#104885) HagaNRG válasza eastsider (#104882) üzenetére


HagaNRG
őstag

Na, ez az. Meg hát én is néztem az árgépet és látom, hogy a legolcsóbb noname kisbolt is 79k-ért adja legolcsóbban, de inkább a 90ezer a jellemző. (meg ilyenkor ugye megnézhetjük a hardveraprot is, ahol 60k a legolcsóbb bármilyen PS4, de az is 2 éves gép).

Ezek alapján gondoltam, próba-szerencse alapon megérheti kipróbálni a PS4-et is, aztán max, ha nem jön be, akkor -10k buktával reálisan még mindig tovább adható, ha megunom és inkább marad az Xbox.

(#104886) pr0bi válasza lg82 (#104884) üzenetére


pr0bi
senior tag

Mivel a DLC-k többsége ami igényli az alapjátékot is beleépül telepítéskor így azt is letörlöd. A mentések külön kategória az megmarad.

(#104887) Tavares válasza dollarZ18 (#104877) üzenetére


Tavares
tag

nagyon gondolkodom rajta, hogy megveszem, csak nem tudom elég-e 6000 FT-os kiadás ami a mostani akcióban van, vagy megéri e 1500-al többért az a +200000 coin :D

(#104888) lg82 válasza HagaNRG (#104885) üzenetére


lg82
csendes tag

Szerintem megéri. Én még 120-ért vettem tavaly januárban. Mondjuk én Xbox-ról váltottam. De nem váltanék vissza, sokkal jobb mint az Xbox, de kinek ez vagy az a jó.

(#104889) lg82 válasza pr0bi (#104886) üzenetére


lg82
csendes tag

Értem. Köszönöm szépen.

(#104890) Petreszku válasza A`rpi (#104844) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Köszönöm a választ neked is bandi0000 és bordi10 fórumtársaknak is.

(#104891) dollarZ18 válasza Tavares (#104887) üzenetére


dollarZ18
tag

Oké akkor már hárman vagyunk :DD szerintem megéri, rengeteg coin kell, ha maxolni akarod a játékot ;)

(#104892) Tavares válasza dollarZ18 (#104891) üzenetére


Tavares
tag

jaj ne véletlenül már meg is vettem :DDD

(#104893) Kickass


Kickass
őstag

Nyilván, volt 50k-ért is Blacj Friday alatt csak ezek az árak nem valid mindennapi piaci árak.

Hogy on is legyek.
Én is beléptem mai nappal a klubba.

Konzolvilágtól érkezett egy Gamer Pack PS4 1TB Slim géppel. Este beüzemelés, utána biztos lesznek kérdéseim is. :R

(#104894) crue válasza Kickass (#104893) üzenetére


crue
őstag

Javaslom először az összefoglaló tanulmányozását a felesleges körök futásának elkerülése végett.

(#104895) james001


james001
veterán

Használt már valaki ilyen wireless bluetooth adapter-t pc-hez? [link] Megér ilyet venni? Konzolvilágban 6-7e körül van. Igazából csak emulátorokhoz használnám a gépen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#104896) alratar válasza Kickass (#104893) üzenetére


alratar
addikt

Akkor, isten hozott a ps világába! :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#104897) lg82 válasza Kickass (#104893) üzenetére


lg82
csendes tag

Akkor jó játékot hozzá. :)

(#104898) Tavares válasza james001 (#104895) üzenetére


Tavares
tag

sajnos nem volt még hozzá szerencsém, a Wireless Gold 2.0 headset adóvevőjét használtam PC-n. ha azt szeretnéd, hogy normálisan működjön a controller a PC-vel akkor szerintem ajánlott, de vannak alternatív megoldások is, csak ez kábeles, szerintem előbb ezt próbáld meg, mert ez ingyen van :D a cikk alján pedig olvashatsz a wirless sony adóvevőről is

[ Szerkesztve ]

(#104899) Elims válasza Sefter (#104873) üzenetére


Elims
veterán

Nem,mostanában mondta egy játékostársam,ilyen gépet vett 74e körül és mondta,hogy lett volna 62e-ért is boltból.

Haganrg: Estére megkérdezem és megírom.

Kickass: Estére megírom.De nem egy hantás ember mondta.Kérdés nélkül elhiszem neki.

(#104900) Szigma70


Szigma70
addikt

Üdv

Ha már headset, akkor lenne nekem is kérdésem.
Én egy AKG fülest használok otthon ha nem mehet az aktív hangfalszett.
Viszont ezen nincs mikrofon ugye. A gyereknek van egy noname
Genius csodája, ami mikrofonos, mert ő csetel a barátokkal, neki megfelel, és hát nála fogyóeszköz sajna, mert valami mindíg történik velük.
Nos ez a Genius headset bedugva a ps kontrollerébe eléggé halk. A kérdés, hogy ez ilyen, vagy csak ezzel az eszközzel ilyen? A fülessel pc-n, telefonon nincs különösebb gond a hangminőségen kívül ugye, de a ps-el én halknak találom. Tapasztalt valaki hasonlót ilyen alsókategóriás fülesekkel? Vagy nagyok az igényeim hangerőt illetőleg?
A másik, hogy az audió menüben, ahol állítani lehet a mikrofon és hasonló jelszinteket, ott csak akkor jelenik meg a mikrofon, ha elöbb a kontrollerbe üresen dugom be az adaptert, majd utána a fülest az adapterbe. Ha be van dugva a füles az adapterbe és együtt csatlakoztatom, akkor nem jelenik meg a mikrofon része a fülesnek. No és még egy dolog. Gondolom más is használja úgy a fülest, hogy nem csak a csetet, hanem az összes audió jelet hallatatja a kontrolleren keresztül. Nos ilyenkor ha a mikrofon jelszintjét próbálnám beállítani, akkor olyan, mintha összegerjedne a mikrofon a fülessel. Ha csak a csetre van állítva, akkor minden rendben, fel lehet tolni rendesen a mikrofon jelszintjét, de ha all audióra állítom, akkor szinte minimálra kell venni, mert jön a gerjedés, ami fizikailag elképzelhetetlen egy zárt fülesnél.
Ez egy szoftveres bug és másnál is jelentkezik? Ezt egyébként más mikrofonos fülessel is produkálja.
Mi lehet a bibi? Lehet a kontroller jackcsatija rossz, lehet szoftveres bug, lehet esetleg az átalakító adapter bibis ( ugye ez csinál a 2db jack csatiból egyet, ami mehet a kontrollerbe)
Találkozott már valaki ilyen problémákkal? Vagy mindenki dedikált Sony , vagy más drága fülessel tolja?
Elöre is köszi és azért is ha egyáltalán elolvastad a sirámomat :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.