Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103301) jaroslav válasza F.B.I. (#103291) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Remélem nem sértelek meg, ha beleszólok ebbe a párbeszédbe.

Inkább csak érdekesség képen, aztán majd lehet, hogy törlik :)

Mindenesetre, milyen furcsa, hogy egy adott makrokörnyezetbe tartozó más-más társaság, mennyire másképpen viselkedik.

Az én baráti körömben, most robbant ki a konzol vásárlási láz. Legalább 10-en vettünk konzolt. Többnyire 30-as, mérnökök, jogászok...
Bárki megengedhetné magának az 50.000 Ft felárat, és a játékra alkalmas 4K TV-t, de senki nem vett se pro-t, se 4K TV-t (viszont majdnem mindenki megvette mind a PS4-et, mind az Xbox One S-t, a Full HD TV mellé).

Ebből tényleg lehetne egy szociológia Phd-t írni, hogy egy adott társaság, mint a tiéd, miért dönt szinte egységesen a pro+4K TV mellett, egy másik, akik szintén megtehetnék maguknak, miért nem...

Sőt, tudom, hogy ezért itt megköveznek, de az Xbox One S-t se látom semmivel se rosszabbnak, vagy fakóbbnak, mint a PS4 slim-et (persze nem magát a gépet nem látom fakóbbnak, hanem az általuk biztosított képet :)...
Pedig én magam is elektromérnök vagyok, és azzal áltatom magam, hogy van szemem az ilyesmihez...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#103302) A`rpi


A`rpi
addikt

Az eltelt nap termését nem törlöm.

Cserébe ezután a hasonló pró és kontra érvekkel át lehet fáradni majd ide:
Fórumok » Konzol játékok » Melyik konzolt válasszam?

Érintőlegesen lehet beszélni a témáról itt, viszont!
Egymást a PlayStation tulajok nagyon szépen kérem ne győzködjék,
erre semmi szükség...

Az újoncokat pedig a fentebb megjelölt topikba tessék küldeni,
ha eldöntötték mit szeretnének, utána majd itt tudunk segíteni nekik.

Köszönöm szépen mindenkinek a türelmét, és az együttműködését!

[ Szerkesztve ]

(#103307) melega válasza Remi1234 (#103067) üzenetére


melega
őstag

PS 4-re van meg?

Az a baj hogy pcn nincs meg hozzá a teljesítmény. Úgyhogy azon nem futna vagy nagyon döcögve.

Azért kiváncsi vagyok az adataira:
Quad core 2400 Mhzes
4 Gb ddr 2 RAM
40 Gb szabad hely a winchesteren
1 GB ddr 5-ös videókártya
Windows 7 operációs rendszer.

Ezért ps 4-re veszem a játékokat, vagy töltöm le. Játékra nem is engednek számítógépet venni, csak munkára. azt mondják játékra ott a playstation 4-em.

Privatban megadhatod.

[ Szerkesztve ]

(#103308) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Hamarosan eladom a PS 4-emet, az lenne a kérdésem, hogy van benne valami funkció, amivel minden beállítást, elmentett adatokat stb. törölni tudok?

Köszönöm.

(#103309) A`rpi válasza #81999360 (#103308) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok,
Hamarosan eladom a PS 4-emet, az lenne a kérdésem, hogy van benne valami funkció, amivel minden beállítást, elmentett adatokat stb. törölni tudok?
Köszönöm."

[link]

(#103310) Hipnotic


Hipnotic
tag

A PS4-em mellé kaptam lemezes formában egy Uncharted 4 játékot.... Frissít kb 15 GB-ot, viszont a frissítés után nem indul el a játék. Mi lehet a problámám? Előre is köszönöm.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#103311) A`rpi válasza Hipnotic (#103310) üzenetére


A`rpi
addikt

"A PS4-em mellé kaptam lemezes formában egy Uncharted 4 játékot.... Frissít kb 15 GB-ot, viszont a frissítés után nem indul el a játék. Mi lehet a problámám? Előre is köszönöm."

Első alkalommal indítod?

Tippre:
nem másolta még fel a játékot a merevlemezre.

A lemezről ~60GB-ot mire felmásol és feltelepít az idő.

[ Szerkesztve ]

(#103312) zzola válasza A`rpi (#103311) üzenetére


zzola
félisten

Amíg letöltött 15GB-ot csak felmásolt 60-at a gép...

(#103314) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Sziasztok! Érintőgombos ps4-en (cuh-1116) hiába tapizom az gombot nem adja ki a lemezt, ha szoftveresen kérem ki akkor egyből de az érintőgombra semmi! Valaki ehez valami okosságot?

(#103315) Hipnotic


Hipnotic
tag

Fel másolt 61 Gb-ot természetesen. Addig amíg le nem jött a 15 Gb-os frissítés, tudtam is vele játszani. Aztán frissítés után csak a nyitóképernyő jelenik meg és onnan nem tölti be a játékot. Már próbáltam, hogy kitörlöm az egész játékot, mentéseket is és újra telepítettem...De a frissítés után megint ugyan az a szitu.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#103316) A`rpi válasza ViktorHUN79 (#103314) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok! Érintőgombos ps4-en (cuh-1116) hiába tapizom az gombot nem adja ki a lemezt, ha szoftveresen kérem ki akkor egyből de az érintőgombra semmi! Valaki ehez valami okosságot?"

Addig örülj még nem észlel a gép "valótlan" érintést,
előfordul ilyenkor hogy játék közben véletlenszerűen kiadja a lemezt.

Interneten találni sok megoldást, én addig nem bolygatnám amíg random nem adja ki a lemezt magától, és kikapcsolt állapotban nem csipog.

(#103318) ViktorHUN79 válasza A`rpi (#103316) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Jaj, ne ijeszteges,akkor nembántom! Thx!

(#103320) vektornfl válasza ProEvoFan (#103300) üzenetére


vektornfl
tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy a VR sokkal jobb a pro-n mint az alap gépen?
Szerintem én biztos nem váltok PS4 fat-ről pro-ra a VR nélkül vett pluszért, mert alkalmi játékos vagyok és nekem pl. ez előtt az fps téma előtt mindig értetlenül állok. Játékok 80%-val multizom (nyilván elég kutyaütő szinten), de én egyik mostanában játszott játéknál (Battlefield1 és 4, Division) sem éreztem soha olyan hátrányt, ami befolyásolta volna a játékélményt. Ráadásul szerintem ezen a gépen is gyönyörűek már a játékok. Tényleg PS3 és 4 között óriási volt a különbség, de a jelenlegi szint is már elképesztő szerintem.

Viszont ez a VR dolog nagyon érdekel. Kb. 1 hónapja ki tudtam próbálni, de csak alap ps4-el. Az élmény nagyon rendben volt, de bántóan recés volt a látványvilág. Ott azt mondták, hogy a PRO-val ez majd sokkal jobb lesz. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#103321) eisento


eisento
addikt

hali. igy ev vegen ismet jojjon egy kis headset kerdes :D

osszefoglalot neztem de na...

szoval az elsoszamu kiszemelt turtlebeach stealth 520 (az 500-as tovabbfejlesztett verzioja jobb hangproci mikrofon akkuido stb.
csakhat a fejpant muanyag es idegesit, mert nem szeretnem ha megveszem es eltorik par honap alatt

szoval keresnek olyan headsetet (lehet vezetekes is)
max 40000ft
jol szoljon
kenyelmes legyen
ha vezetekes akkor azon az 1m-es vezeteken ami a headsetbe van berakva legyen egy olyan kis kutyu amivel tudom muteolni a mikrofont tudjak hangerot allitani kulon a jatek hangjat es kulon pl ha partychatbe vagyok.

neztem hyperx cloud 2-ot nagyon tetszik a fem villa idotallobb biztos de cak egy kulon bityoval tudom a mikrofon es a hangerot allitani meg ezt a csoda virtualis hangzast

asusba gondolkodnek meg de ott is eleg nagy a szoras.

vagy ne varialjak ott a tb azzal nem lehet melleloni? :D

eddig egy sony gold headsetem volt, tehat a hangzasa a goldnal sokkal jobb legyen :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#103322) Wlac válasza vektornfl (#103320) üzenetére


Wlac
Ármester

Pár hete valaki írta, hogy a VR mellé vette a Pro-t, és jelentősen javult a játékok grafikája.

“The wha-"

(#103323) bandi0000


bandi0000
nagyúr

de most komolyan? nem szarkazmusból kérdem, de el tudja itt bárki is azt képzelni, hogy hazaérsz és felrakod a VR szemüveget és úgy játszol bármivel?

Mert gyakorlatilag 1-2 horror játékon kívül meg magam szórakoztatásán kívül ha vennék, úgy járna mint a 3D, elején rongyosra, aztán meg csak ha valaki jön akkor mutogatnám neki h milyen fasza :D

mert egy BF1-et pl senki nem fog VR-ben használni, meg nem is lehet

Xbox One: bandymnc

(#103324) A`rpi válasza eisento (#103321) üzenetére


A`rpi
addikt

"ha vezetekes akkor azon az 1m-es vezeteken ami a headsetbe van berakva legyen egy olyan kis kutyu amivel tudom muteolni a mikrofont tudjak hangerot allitani kulon a jatek hangjat es kulon pl ha partychatbe vagyok."

Mute-olás nem probléma.

Vezetékes fejhallgatónál dedikált vezérlővel (amit a DS4-be csatlakoztatsz) azon chat és a játék hangját nem tudod külön keverni.

(PS4 szoftverén belül megoldott a probléma.)

Ez a "digitális" vezeték nélküli készülékek előnye.

[ Szerkesztve ]

(#103326) A`rpi válasza bandi0000 (#103323) üzenetére


A`rpi
addikt

"de most komolyan? nem szarkazmusból kérdem, de el tudja itt bárki is azt képzelni, hogy hazaérsz és felrakod a VR szemüveget és úgy játszol bármivel?"

Én sem tudom elképzelni, viszont az még nem jelenti azt hogy más valaki így ne használná a készüléket...

"mert egy BF1-et pl senki nem fog VR-ben használni, meg nem is lehet"

Tehát a Cinematic mód segítségével bármilyen megjelenítőt kiválthatunk,
legyen az egy számítógépre kötött monitor, vagy játékkonzollal használt televízió.

Praktikusságába, és értelmébe ne menjünk bele,
van, és lesz is aki fogja így használni átlagos játékra is.

(#103328) #20844032 válasza Wlac (#103322) üzenetére


#20844032
törölt tag

Akkor mennyit javulna, ha levenné a fejiről azt a sz.rt! :DDD

(#103330) vektornfl válasza bandi0000 (#103323) üzenetére


vektornfl
tag

Hát szerintem meg pont, hogy a komolyabb játékok vinnék előre a VR-t. A mostani kínálat az ami tényleg max pár órára kötne le összességében. Pl. egy BF1-et én személy szerint simán el tudnék képzelni. Nyilván ahhoz, hogy az játszható is legyen pár technikai problémát le kéne küzdeni, de végső soron ezért vannak a fejlesztők. Viszont ha nem is fps játékról beszélünk, akkor is pl. egy verekedős játék simán jó lehetne, vagy más sport játékok. Ha az irányításban jelentkező nehézségeket megoldanák, akkor pl. egy Uncharted elképesztően komoly élményt tudna nyújtani Vr-al. Szerintem lehet ennek jövője, de persze ugyanolyan fürdés is lehet, mint 3D (én mondjuk a rendes 3D-t is kedveltem), majd az idő eldönti.

[ Szerkesztve ]

(#103332) Balion válasza #20844032 (#103328) üzenetére


Balion
senior tag

Legalább ily módon elérhető a Dc-hoz is a 60 fps ha már a pro-val sem lett elérhető vr nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#103333) #20844032 válasza Balion (#103332) üzenetére


#20844032
törölt tag

Abból nincs pro verza. Nem volt már aki megcsinálja (evo el lett zavarva addigra).

[ Szerkesztve ]

(#103335) bozont válasza Hipnotic (#103315) üzenetére


bozont
veterán

Szerintem csak letöltötte a frissítést de nem telepítette, manuálisan kell elindítani. Legalább is nálam így volt. Ebben em vagyok biztos, de talán a lemezes játékokhoz nem telepít automatikusan frissítést?

(#103337) Sakuro


Sakuro
tag

Sziasztok
Megkaptam a Witcher 3 GOTY editiont, de nincs benne magyar felirat. Ez eleve így is jött ki?
Utólag le lehet tölteni a magyar feliratot?
Játékon belül megvan az opció, de valamiért nem akarja megmutatni, hogy milyen nyelvcsomagok vannak még.
Köszi

(#103338) A`rpi


A`rpi
addikt

"Sziasztok
Megkaptam a Witcher 3 GOTY editiont, de nincs benne magyar felirat. Ez eleve így is jött ki?
Utólag le lehet tölteni a magyar feliratot?
Játékon belül megvan az opció, de valamiért nem akarja megmutatni, hogy milyen nyelvcsomagok vannak még.
Köszi"

Utólag lehet Magyarosítást betölteni PlayStation 4 esetében,
mint ahogy PC-n is?

Sajnos nem lehetséges magyarosítást beilleszteni,
csak azokban a játékokban lesz magyar felirat, amibe a kiadó elkészítette.

(#103339) Sakuro válasza A`rpi (#103338) üzenetére


Sakuro
tag

Hát
A kiadó készített, még sincs benne. És van a PS store ban nyelvcsomag. Csak magyar nincs. :(

(#103342) ProEvoFan válasza Sakuro (#103337) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt most nem értem.Mi az hogy nincs benne magyar felirat?Bolti verzióban tuti van, akkor a storeból vásárolva miért nincs?

(#103345) konyi79


konyi79
addikt

Kell itt ez a pc téma? Ps=tv, fotel, exkluzív, psn haverokkal.
Egyiket se adnám némi fps-ért, élsimításért, bármi hasonlóért.

(#103347) Hipnotic válasza bozont (#103335) üzenetére


Hipnotic
tag

Fel telepítette automatikusan. 1.19-es a verziószám. De sajnos nem indul. Ha törlöm a frissitest, akkor el indul az 1.0 verzióval.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#103348) andro93 válasza konyi79 (#103345) üzenetére


andro93
aktív tag

A fotelomat én sem szívesen adnám oda néhány fps-ért cserébe.

(#103349) ldave


ldave
félisten

New Game Blitz - 2016
Akinek van kedve, majd csatlakozzon :)

A Slime draws near! Command?

(#103350) arpi6k válasza Sakuro (#103339) üzenetére


arpi6k
addikt

Szia! Én is a napokban vettem meg a store-ban a goty kiadást, és van benne magyar felirat.

Intel & ATI

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.