Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104901) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Idén sem lesz EA jelen az E3-on élő műsorral, helyett jön az EA Play 2017 június 10-12-ig.

___

Jövő héten kapjuk meg a Tekken 7 megjelenési dátumát.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104902) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#104903) ivcsi86


ivcsi86
tag

Sziasztok

Meddig lesz még játszató a Tr és WD2 trial?
Nem láttam erre vonatkozó adatot

(#104904) oriic válasza ivcsi86 (#104903) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha beaktiváltad, nincs lejárati idő hozzá.

Live-Die-Respawn

(#104905) A`rpi válasza Szigma70 (#104900) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem az átalakító adaptereddel lesz a probléma, ha több fejhallgatóval is kipróbáltad, és ugyan ezt produkálja.

Ez a konverter több fórumtársnak is bevált: StarTech MUYHSMF, esetleg érdemes lenne más átalakítókkal, vagy az előbb említett készülékkel tenni egy próbát.

(#104906) ivcsi86 válasza oriic (#104904) üzenetére


ivcsi86
tag

Köszi.
Akkor van időm kényelmesen kiprobálni

(#104907) Kanczy válasza phgergo (#104868) üzenetére


Kanczy
veterán

Köszi, vettem is kettőt :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#104908) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Van aki pc-ről ps4-re váltott? (pl. komolyabb gamer pc-ről ps4 pro-ra)

Rendelkezik Bács megyei esetleg szeged környéki aki ps4 pro-val rendelkezik?

Volna néhány kérdésem! Privátban kérem a "jelentkezőket" nem akarom zavarni a topicot :)

(#104909) Xaels válasza FuRiONight (#104908) üzenetére


Xaels
félisten

Én Slimet vettem és eladtam a PC-m bár az inkább közepes volt(FX8320-R9 280X-16GB RAM). Haver vett az i7 mellé Pro-t, ha gondolod megkérdezem ami érdekel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#104910) bandi0000 válasza FuRiONight (#104908) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha az a kérdés hogy aki pc-ről váltott h tudta feldolgozni a ps-t?

én gémer gépet amortizáltam le, első ps4-et mikor megvettem akkor asszem 3 hónapig volt meg, nem fogott meg, hiányzott a grafika, aztán 1 évre rá vettem megint, és azóta meg van, PC-be vettem tavaly VGA-t de 1 hét után leadtam mert nem használtam, ha fel tudod dolgozni a stabil FPS hiányát, illetve a grafikai hátrányt, akkor sokkal többet nyújt egy konzol mint a pc, említve itt a kényelmet pl, és a hellyel közzel egyenlő esélyek a multi címeknél

Xbox One: bandymnc

(#104911) Sanyyka válasza Tavares (#104881) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Köszönöm szépen a tipped, de sajnos nem jött be. :(
Letöröltem az egészet és újra felrakom, hátha... :F

(#104912) Tavares válasza oriic (#104902) üzenetére


Tavares
tag

ez is ilyen túlélő horror lesz ahol csak bújkálni lehet?

(#104913) oriic válasza Tavares (#104912) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyomozós cucc lesz.

Live-Die-Respawn

(#104914) Tavares válasza bandi0000 (#104910) üzenetére


Tavares
tag

"ha fel tudod dolgozni a stabil FPS hiányát, illetve a grafikai hátrányt, akkor sokkal többet nyújt egy konzol mint a pc"

hát én 1 éve váltottam PC-ről PS4-re, és lehet vitatkoznánk, hogy melyiken stabilabb az fps :D de egyáltalán nem bántam meg, azért se, mert PS-en nem kell b*szakodni a grafikai beállításokkal, hogy mi hogyan jó és nem kell a csalók miatt szétvernem a controllert. valamint még egy szempont volt nekem ami eléggé emberfüggő, az pedig az exkluzív címek. God of war, Last of us, Uncharted, Until Dawn, Ratchet & clank, stb stb... steamen több mint 300 játékom volt, originen is 50+, és mégis egyetlen egyszer hiányzott a PC gaming pár hónapja, akkor is csak a WoW miatt. Vettem is egy PC-t, játszottam vele pár hétig, és el is adtam :D szóval én PC-ről tértem át, és nem hiányzik :)

(#104915) Tavares válasza Sanyyka (#104911) üzenetére


Tavares
tag

szerintem nem ott lesz a gond hanem valami olyasmi amit mondtam. én az utltimate editiont vettem meg amiben a seas pass is benne van, és játékon belül valamelyik menüben ahol a játékmódokat mutatja az alsó sorban vannak egymás mellett a DLC-k (4 vagy 5 asszem). ott egyesével "rákattintottam", átdobott a storeba, és ott volt olyan opció, hogy megvétel 0 Ft-ért, de az is lehet, hogy csak simán download volt

(#104916) andro93 válasza bandi0000 (#104910) üzenetére


andro93
aktív tag

Az, hogy melyik platform nyújt többet, relatív. Az fps is inkább játék, mint platformfüggő. Vannak játékok, amiket konzolra optimalizálnak rendesen, pc-n meg botrányos a portjuk. Pl.: a Codok ilyenek.

(#104917) Tavares válasza andro93 (#104916) üzenetére


Tavares
tag

na meg a mortal kombat x....

(#104918) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Solo mission gameplay

Live-Die-Respawn

(#104919) bandi0000 válasza andro93 (#104916) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az fps dolgot úgy értettem, hogy PC-n elérhető nagyobb fps, és ha nem jó és ingadozik, akkor tudsz rajta csavarni, hogy stabilabb legyen, míg konzolon olyan amilyen

Xbox One: bandymnc

(#104920) bordi10 válasza oriic (#104918) üzenetére


bordi10
senior tag

:R
tetszik, bejön, megvárom a teszteket(azért csak Ubi) :DDD ha átlag 8 vagy feletti pont megvan, már veszem is.

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#104921) echterion válasza A`rpi (#104845) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi ezt nem is tudtam.

**********

(#104922) Tavares válasza oriic (#104918) üzenetére


Tavares
tag

youtubeon is fent van? :) ez a link nem jön be munkahelyi nettel :DDD

(#104923) JanR válasza FuRiONight (#104908) üzenetére


JanR
addikt

i7-16gb-gtx1070-ről váltottam PS4 Slim-re. Talán én is tudok segíteni.

(#104924) func93 válasza JanR (#104923) üzenetére


func93
senior tag

Én meghallgatnám a véleményedet, mondjuk nekem van gamer gépem, de már csak porosodik, mióta PS4 megvan. :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#104925) oriic válasza Tavares (#104922) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szedik le folyamatosan. Paran felraktak de 10 perc utan max mar torlik is.

Live-Die-Respawn

(#104926) Tavares


Tavares
tag

Best Ubisoft Trailer ever :D

https://www.youtube.com/watch?v=6wlvYh0h63k&t=2s

főleg annak aki ismeri a játékot :DDD

(#104927) Szigma70 válasza A`rpi (#104905) üzenetére


Szigma70
addikt

Hát ez amit írtál annyiba kerül mint egy mikrofonos füles. :D

Én ezt vettem az első boltban.

http://www.zonacomputers.hu/webaruhaz/shop.product_details/407-kabel-jack/flypage.tpl/50064-delock-65344-jack-eloszto-4pin-f2x-3-pin-m-mikrofonos-12cm-kabel/

Nagy dolgok nem történnek egy ilyen splitterben, de láttam már csodákat.

Csak ha a kábellel lenne a gond, akkor csinálná mindíg, és nem függne attól, hogy mire állítom a szoftvert. Sztem. Most meg csak akkor csinálja, ha all audióra van állítva.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#104928) JanR válasza func93 (#104924) üzenetére


JanR
addikt

Akkor úgy írom, hogy mindenki láthassa :)

A véleményem relatív és személyre szabott, lesz olyan akinek nem tetszik és lesz olyan is, aki tud vele azonosulni. Ha kicsit hosszúra sikeredik, akkor elnézést kérek érte, megpróbálom összeszedni a dolgokat, amik bennem lefolytak, ami miatt a PS mellett kötöttem ki.

Szóval:

Koromhoz képest régóta pécézek (15+ év), ugye az elején nekem is orrba-szájba gaming volt, aztán jött az egyetem, meg a munkás élet és egyre több mindenre kellett a gép és egyenesen arányosan romlott is a játékra jutó idő (na meg szerintem a játékok élményfaktora is - de ez ráfogható arra is, hogy öregszem). Szerencsésnek mondhatom magam, mert anyagilag is tudtam támogatni a PC projektem és a kis feleségem sem szabott határt a baromságaimnak, így -mondjuk úgy- ráuntam a PC-re és jött a konzolos korszak.

A döntő érvek (tudom lesz 1-2 sablonos):
- PC-n azért tényleg kell szenvedni 1-2 játékkal mire játszható lesz, akármilyen jó gépe van az embernek. Nem mai példa, de a GTA4 botrányosan sz*r volt PC-n a kezdetekben.
- Rengeteg digitális játékom van, de a vége felé már nyűg volt, hogy regisztrálj ide, regisztrálj oda, fú ba**megm ide mi a jelszavam, és oda???
- Digitális játékokkal járó felesleges sallangok a gépen (nem írom le, úgy is tudjátok mik ezek)
- Multigaming teljes mellőzése. 10+ évig CoD-oztam, a vége felé pedig volt 3 év LoL is. Ahogy öregszem, a játékos scene pedig fiatalodik, egyre inkább nem vagyok arra kíváncsi, hogy melyik 11 éves lurkó szeretkezett édesanyámmal. A sok apró dolog miatt ebből is kifogyott az élvezeti faktor, a csalásról pedig még említést sem tettem.
- Multigaming 2 probléma: ha elkezdtem egy CoD, vagy egy LoL meccset, akkor akár a konyha is kigyulladhat, de a meccsnek le kell mennie (oké, durva példa, de akkor is - ha egy kis segítség kellett volna otthon, akkor azt válaszoltam rá, hogy mindjárt/rögtön/azonnal és utána még 15-30 percig nem láttak)
- Singleplayer: na ez az a rész, ami mindenkinél másképp van, mindenkinek más játék jön be, mindenki másképp szeret játszani. Nálam egyszerű volt a döntés, volt egy PC-m, állt benne közel 600K forint és a ritka játszadozásokon kívül nem annyira használtam, ezt akartam kiváltani egy kompaktabb eszközzel és így lett a PS
- Értelem szerűen az AAA címek miatt választottam a Sony gépét, na meg előtte volt már PS3-m, de akkor csak a TLoU-t játszottam végig, meg 1-2 dologba kóstoltam bele.

Tehát nálam leginkább az egyjátékos mókák miatt lett a konzol. Viszont mióta megvan, azóta azért rájöttem az előnyeire. - Megint csak szubjektív vélemény következik! -

- Konzol bekapcsol, lemez berak, játszik. Ha menni kell, PS gomb, rest mód, viszlát (~ 20 mp).
- SOKKKAL kényelmesebb ágyból, fotelból játszani, feküdhetek, ülhetek, állhatok, nekem bejött az életérzés.
- Nem kell semmit telepíteni pluszba, nem kell regisztrálni sehova, simán elindul a játék és játszom.

Még néhány dolog, ami miatt nálam ez is marad a jövőben:
- Ugye megint csak az idő, ha van időm játszom, ha nincs időm nem játszom. De ha úgy tűnik van időm és nekiállok játszani, viszont még is csak dolgom akad, akkor a 20 mp-s szabály életbe lép (persze itt lehet mondani, hogy PC-n is ugyan ez, csak nálam a PC-m nem annyiba került mint a konzolom, így ez a nyerő nálam és még is érv).
- FPS: annyira, de annyira nem érdekel. Ha egy játék jó, nem a monitor sarkát nézem, hogy milyen fps-el fut (Tudom-tudom, akkor minek volt drága gépem? Beképzelt érv: mert megtehetem. 2003 év végén, mikor megjelent a PoP SoT és egy falat épp átrúgtam és a gép a digitális portól úgy beállt mint a szeg, nem érdekelt, játszottam, mert nagyon jó játék volt, GTA3-ról pedig nem is akarok említést tenni - ezeket az időket idézi fel nekem a PS és nem az FPS dropok /egész idáig talán 2x volt és elvett az játékidőmből 0,000000000034 szekundomot, ó jajj/ miatt, hanem az élmény miatt).

Ha valami még eszembe jut, akkor kiegészítem, de most egyhuzamban ennyi jutott eszembe.

(#104929) Kanczy válasza JanR (#104928) üzenetére


Kanczy
veterán

Tökéletesen leírtál mindent, ami miatt én is "váltottam", bravó :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#104930) #20844032 válasza JanR (#104928) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mikroszkóp alatt nincs ennyi különbség a platformok között, mint amennyi karakter a posztban van :D

(#104931) Sanyyka válasza Sanyyka (#104911) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, tehát SW Battlefront season pass aktiválás: mindent le és újratöltöttem, mégsem nyitja meg a játék menüjéből ez a szr... Lécci Valaki, köszönöm szépen előre is!

(#104932) func93 válasza JanR (#104928) üzenetére


func93
senior tag

Köszi, jók az érvek, jó a hatása az irásnak. Valami ilyesmi van nálam is.
Noha én teljesen felszámolom most a gamer gépet, és valami friss setupot összerakok az ár feléből, úgyis csak programozok rajta, néha kis linux vagy virtualizáció.

[ Szerkesztve ]

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#104933) JanR válasza func93 (#104932) üzenetére


JanR
addikt

Egy laptopom nekem is van az ügyes bajos dolgaimra, meg a filmezésre. De játék már egyáltalán nincs PC-n :)

(#104934) Gijon válasza Sanyyka (#104931) üzenetére


Gijon
senior tag

Azonos a játék és a season pass régió? Ha igen, akkor mennie kellene.

(#104935) Elims


Elims
veterán

Haganrg,Kickass: Megjött a válasz a slim boltra.
"Sziaaaa 😊
Arukereson lattam

De melyik bolt az passz mar"

Ezzel nem vagyunk beljebb.. :-/ De hogy így volt és annyiért az nem kérdés.

(#104936) zsotesz81 válasza JanR (#104928) üzenetére


zsotesz81
senior tag

"Rengeteg digitális játékom van, de a vége felé már nyűg volt, hogy regisztrálj ide, regisztrálj oda, fú ba**megm ide mi a jelszavam, és oda???" - erre találták ki a keepass-t :)

[ Szerkesztve ]

(#104937) james001 válasza Tavares (#104898) üzenetére


james001
veterán

Közben megoldottam úgy,hogy vettem egy normál bluetooth-os adaptert 2000 ft-ért. Az is működik hozzá elvileg,konzolos srác mondta.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#104938) A`rpi válasza Szigma70 (#104927) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen tudom, nem, olcsó, és igen, egyáltalán nem bonyolult ez az átalakító a maga pár szál vezetékével, és azzal a három darab csatlakozóval.

Esetleg még arra tudok gondolni, hogy van a headset-ben valami egyszerűbb áramkőr némításra, telefon felvételre, és az kavar be.

(#104939) Lefty válasza oriic (#104918) üzenetére


Lefty
addikt

Jonak igerkezik, bar nem ertem, hogy eloszor, amikor a 3 embert leszedik, a sniper a toronyban ezt hogy nem veszi eszre. Vagy amikor egy dronnal boldogan repked es megjelol vagy 8 embert. Senki nem latja meg, hogy repul valami?

[ Szerkesztve ]

(#104940) #94477440


#94477440
törölt tag

Telekomtól részletre vásárolt PS4 eladható addig még nincs teljesen kifizetve? Rokon akarja eladni, én azt mondtam neki, hogy a szolgáltatónak pénzzel tartozik, nem a konzollal, így ha nem fizet(szó sincs ilyenről), akkor azt fogják tőle követelni. Eladhatóság alatt azt értem, hogyan garantálja az esetleges vevőnek, hogy a gépet nem vehetik-e vissza. :R

[ Szerkesztve ]

(#104941) Sakuro


Sakuro
tag

Sziasztok
Tudnátok ajánlani Tomb Raiderhez és Unchartedhez hasonló kalandjátékokat?
Kinek mi jött be?
Köszi

(#104942) toompa válasza #94477440 (#104940) üzenetére


toompa
őstag

Ez nem mobiltelefon,nem tudják letiltani. A rendőrség sem fog kimenni lefoglalni.
Minden további nélkül eladhatja. Ha nem fizeti,behajtják rajta máshogy.

[ Szerkesztve ]

(#104943) oriic válasza #94477440 (#104940) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, eladható nyugodtan.

Live-Die-Respawn

(#104944) #94477440 válasza oriic (#104943) üzenetére


#94477440
törölt tag

& (#104942) toompa

Köszönöm a választ!

(#104945) akangels


akangels
tag

Sracok tudunk pontos megjelenesi datumot a Crash Bandicot N Sane trilogy-hez ?

(#104946) kevepapa válasza JanR (#104928) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Óriási +1, majdnem szóról szóra ugyanezt leírhattam volna. Annyi különbséggel, hogy én bizony sajnáltam a pénzt a folyamatos pc fejlesztésre.

[ Szerkesztve ]

(#104947) JanR válasza zsotesz81 (#104936) üzenetére


JanR
addikt

Biztos nem adom ki egy 3. félnek a jelszavaimat!
Sajnos a steam accountom már így is feltörték egyszer.

(#104948) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Hello!

A Battlefield 1-hez szukseges PS Plus elorizetes? Olyan, mint a Battlefront, vagy van azert normal singleplayer modja?

Koszi a valaszt elore is!:)

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#104949) A`rpi válasza Barett 50cal (#104948) üzenetére


A`rpi
addikt

"Hello!
A Battlefield 1-hez szukseges PS Plus elorizetes? Olyan, mint a Battlefront, vagy van azert normal singleplayer modja?
Koszi a valaszt elore is!:)"

Egyjátékos módhoz nem szükséges előfizetés.

Ha interneten szeretnéd összemérni a tudásod más játékosokkal, abban az esetben szükséged lesz Plus előfizetésre.

(#104950) #20844032 válasza JanR (#104947) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Sajnos a steam accountom már így is feltörték egyszer.

Az összes létező fiókhoz létezik sok-sok éve authentikátor. PSN-hez is. Nem a jelszavadat kell őrizni, hanem a fiókot...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.