Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104351) saelin válasza oriic (#104337) üzenetére


saelin
veterán

Még mindig azt mondom, hogy eszméletlenül néz ki a játék. El sem merem képzelni, hogy az ez után következő generció mit fog majd tudni... Ami még szerencsére odébb van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#104352) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok!
Erre problémára van megoldás?(WS-37379-9)
Amit lehetett ,ki próbáltam a dns 8.8.8.8.-8.8.4.4 aztàn rebuilding database is, meg áramtalanítàs is volt, ès a routerek újra indítása. Viszont a mobilos telenoros nettel, egyből jó a psn. De az otthonival nem. És ipv4.van és nincs ipv6 . (Upc net.) Jah kaptam ùj ip de viszont a dns cimem meg maradt a régi, létezik ,hogy dns cim alapjàn blokkoljàk az ip-t? Mit lehet tenni? Köszi előre is.

(#104353) Kendek válasza Szoke1982 (#104352) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg NAT-olt lett az IP-d (Carrier-grade NAT). Csekkold a router WAN IP-jét és a publikus IP-det. Ha a kettő nem egyezik, akkor privát IP-d van (mintha egy extra router mögé lennél bezárva). Ha ez a helyzet, akkor hívd az internetszolgáltatód ügyfélszolgálatát, és kérj publikus IP-t.

<-ƘƘ->

(#104354) TupacakonHUN


TupacakonHUN
csendes tag

Úgy látszik sikerült elpasszolnom a gépet. A böngészőben be vagyok jelentkezve néhány fiókba, ezt ki lehet léptetni valahogy automatikusan? Formázni nem akarom a gépet, mert nem biztos az üzlet. Csak jó lenne elintézni addigra, mire ideér a vevő. :)

(#104355) saelin


saelin
veterán

Egyik havernak ma jött meg a ps4 pro-ja. Eddig nem volt konzolja. Csinláltam neki egy psn fiókot, magyar lokalizációval, majd jött a kártya adatok megadása. Szépen bepötyögtem mindent (ahogy az enyémmel is csináltam anno), akartam 1500 Ft-ot feltolni a walletba, hogy lássam jó e mindent és... nem...

"The credit card information is not valid. Please check your entries carefully." :F

Megnéztem az összes adatot és minden passzol:
- cc number
- expiration date
- c holder name
- cc security code
- address line
- city
- country
- postcode
- country/region (hu)

Ezzel a kártyával vásárol steamen, aliexpressen és a hazai boltokban is. Mi lehet a probléma? Gondolom csinál egy próba terhelést, de az meddig tart?

Végül addig próbálkoztam, hogy a psn ideiglenesen (azt hiszem 24 óra) letiltotta az átutalás lehetőségét: "Currently unable to add funds to your account. Please try again later."

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#104356) Kendek válasza TupacakonHUN (#104354) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A böngészőben akarsz kijelentkezni? Deaktiválni így tudod utólagosan:
Be tudsz lépni böngészőben, majd Devices -> PlayStation System -> My PS4 -> Deactivate.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#104357) Kendek válasza TupacakonHUN (#104354) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#104358) TupacakonHUN: Arra szerintem nincsen szükség, mert az accountodat úgysem tudod eladni. Szóval szimplán csak csinálj egy gyors inicializálást ha az üzlet összejött.

(#104355) saelin: Igen, várjál 24 órát legalább, majd próbáld újra. Utána valószínűleg már menni fog. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#104358) TupacakonHUN válasza Kendek (#104356) üzenetére


TupacakonHUN
csendes tag

Playstation böngészőjében be vagyok jelentkezve Facebookba, hardverapro, prohardver, gmail ilyesmi. :) Csak nem vagyok benne biztos, hogy milyen oldalakon vagyok belépve.

[ Szerkesztve ]

(#104359) TupacakonHUN válasza Kendek (#104357) üzenetére


TupacakonHUN
csendes tag

Értem, köszi. :R

(#104360) Szoke1982 válasza Kendek (#104353) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Szia !
A publikus ip re ipv4 cimem dobta fel. De a wan ip, meg a ipv4 cim nem ugyanaz! Akkor egy publikus ipv4 cim kell? Mert új wan ip kaptam most. De persze rossz úgy is.

(#104361) A`rpi válasza Kendek (#104353) üzenetére


A`rpi
addikt

Ezek alapján tovább finomítom a leírást, (valószínű volt róla szó, csak elsiklottam felette) ez talán a legjobb módja a NAT-olás ellenőrzésének.

(#104362) Kendek válasza Szoke1982 (#104360) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az új WAN IP nem jó, ha privát. Főleg mert a publikus az akkor is ugyanaz maradt (sok végpontot betesznek egyetlen publikus IP mögé). Az ügyfélszolgálatot próbáld meggyőzni róla, hogy neked márpedig szükséged van saját, egyedi IP-re. Nyomj be kamerarendszert, VPN-t, PlayStation-t, meg nyugodtan magyarázd, hogy a router WAN IP-je nem egyezik a publikussal, akkor megérti a néni (a NAT-olt és privát szavakkal nem tudnak mit kezdeni).

(#104361) A`rpi: Jó ötlet. :) Persze én is azért lettem okosabb mert a szolgáltatóm engem is megviccelt. Így első kézből tapasztalhattam, hogy miről is van szó...

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#104363) szupi92


szupi92
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni a share play-vel kapcsolatban.Velem osztják meg a játékot és folyamatos microlag van.Amikor én osztok meg az hibátlan.A Teszt 160/60-as netet ír nat typ:2-öm van.Mi lehet a baj ? Másnál volt hasonló? A megosztó nete is jó.Két emberrel is próbáltam ,de mindkétszer ez a probléma.
Köszönöm előre is.

(#104364) james001


james001
veterán

Játszok már egy pár napja a Last Guardian-nal,és hát kissé csalódott vagyok eddig. Eleinte tetszett,feeling-es volt,de egyre jobban kezd unalmas,"lassú" és idegesítő lenni. Nem tudom ez csak nekem van-e,de olyan mintha Trico néha nem reagálna arra amit mondok neki,hiába mutatok arra amerre kéne menni.
Olyan lett mint az Ico,az is ugyanilyen volt. Sőt ott még idegesítőbb volt állandóan a kiscsajt megvédeni,most én vagyok a megvédeni való. :D Én inkább SotC fan vagyok,szóval lehet ezért nem tetszik ennyire. Remélem jobban beindul vagy lesz valami változás mert ha végig ez lesz lebénulok a székben :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#104365) Rigormortiis válasza james001 (#104364) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én úgy vagyok vele, hogy majd fél év múlva, nagyobb leárazáskor jó lesz az. Elhiszem, hogy van lelke a játéknak, de kb ennyi.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#104366) gaben88


gaben88
őstag

Valakinek kezdet mar el brutal mod melegednie a DS4? Nekem most azt csinalja, foleg, ha toltom kb a negyzet gomb alatt, korul... Mi a tosz lehet?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#104367) A`rpi válasza gaben88 (#104366) üzenetére


A`rpi
addikt

"Valakinek kezdet mar el brutal mod melegednie a DS4? Nekem most azt csinalja, foleg, ha toltom kb a negyzet gomb alatt, korul... Mi a tosz lehet?"

Nagyon jó kérdés,
szét kellene szedni, esetleg ha te erre nem vállalkozol, vidd hozzáértőhöz.
Ha garanciális értelemszerűen akkor ne szedd szét.

[ Szerkesztve ]

(#104368) belan válasza james001 (#104364) üzenetére


belan
addikt

Trico engem is nagyon fel tudot idegesiteni nem reagált sokszor semmire én azt mondom ico és shadow colossus össze gyurva

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#104369) belan


belan
addikt

most ez a menü ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#104370) Amadako


Amadako
tag

valaki aki a witcher 3-mat platinázta kérlek rám tudna írni? lenne egy fontos kérdésem

(#104371) gjanner válasza gyuribácsi88 (#104343) üzenetére


gjanner
tag

...gondolod mindezt Te.
Ilyen szintű általánosítást, pff... hihetetlen.
Honnan tudod, hogy ki miért veszi azt amit szeretne? Függetlenül hogy Pro vagy nem Pro...
Bocs de kész vagyok az ilyen negatív és lekezelő hozzáállástól.
Béke...

(#104372) Deck válasza gjanner (#104371) üzenetére


Deck
titán

Igaza van. Volt itt olyan aki a PRO-t úgy ajánlotta, hogy annak aki komolyabban játszik, multi, és hetente többször. A SLIM-et meg csak ha 1-2 játékot kijátszanánk.. :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#104373) Szigma70 válasza gaben88 (#104366) üzenetére


Szigma70
addikt

Ha valóban érezhetően melegszik, és garis, akkor én minél gyorsabban vinném gariztatni, ha már nem garis, akkor meg azonnal csavaroznám szét, mert valószinüleg az akku melegszik. Ez pedig a Lixx akkuknál igen veszélyes is lehet. Nézd meg, nem puffadt e meg, vagy tényleg az meleg e. Ha igen, akkor azonnal vedd ki belőle sztem.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#104374) gyuribácsi88 válasza gjanner (#104371) üzenetére

Itteni régebbi kommentekre utalva írtam amit írtam, de egyébként meg akinek nem inge ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#104375) KaitouP válasza gyuribácsi88 (#104343) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezért egy igen nagy +1 -et szeretnék adni neked. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#104376) Kvelstadt válasza james001 (#104364) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amint láthattad másfajta komunikációra van tanítva plusz a gazdája sem vagy.
Nem egy idomított jószág volt a cél ami afféle itemként eszközként használsz hanem egy állatot próbáltak létrehozni aminek saját akarata van és ez elég jól sikerült.
Rohanni meg nem kell előre, ez nem az a játék és elég rövid is. Élvezd ki. Legyél a kisfiu aki ott van az "emberevő bestiával".

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#104377) Djuree


Djuree
félisten

megvettem ezt a brothers of two-t ezeröccázé. pc-re is megvettem régen de ott nem játszottam vele, inkább megvettem ps-re is. :DD hát baromi jó, olyan mint az ico. ennyiért meg kell vennie mindenkinek. :K nem egy nehéz játék, de vannak benne logikai feladatok, gyönyörű a képi világa és aranyos és azért néha félelmetes is. még nem toltam végig, majd talán ma, nem tudom milyen hosszú.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#104378) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziaszok.
Gép vásárlás előtt állok, egy CUH-1216A típust néztem ki használtan.
Van esetleg valami amire ennél a modellnél figyelmen kell valamire?

Másik kérdésem, kb 10 játék van rajta telepítve, ezekkel csak úgy tudok játszani ha az előző tulaj, az account ját is adja hozzá?

Üdv, István.

(#104379) bandi0000 válasza Istyu74 (#104378) üzenetére


bandi0000
nagyúr

szóval akkor használt
kipróbálod, ha működik jó, accountot nem lehet eladni, inkább töröljön róla le mindent és adja annyival olcsóbban a gépet

Xbox One: bandymnc

(#104380) Djuree válasza bandi0000 (#104379) üzenetére


Djuree
félisten

"inkább töröljön róla le mindent és adja annyival olcsóbban a gépet"
a gépen/accon lévő játékokat nem szokták beleszámolni, nincs is értelme, senki nem fizetne más játékaiért, az olyankor bukta. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#104383) alratar válasza Djuree (#104377) üzenetére


alratar
addikt

Nem hosszú, sajnos. :(
Par óra alatt vegigvittem.
De tényleg nagyon jó! :)
[spoiler]az óriás a hídon rész nagyon megszívatott [/spoiler]

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#104399) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Akcióban valami 1500ft volt a minap ez a game a storba:Én kifejezett a realisztikus szép ,és öldöklős játékot szeretem,mindig utáltam a rajzfilmszerű játékokat,de ezt megvettem a gyereknek hamár ilyen olcsó volt!és vaze azóta FC Primal pihen!Nagyonjó!
Knack PS:
https://www.youtube.com/watch?v=q59tHyhDMkI

(#104400) A`rpi


A`rpi
addikt

Megkeresés érkezett felém hogy a régió trükközést ne feszegessétek.

Ehhez kapcsolódott még az account adás vétel is, mindenkinek saját szíve joga, az adásvétel.

Ha valaki használt account-ot vásárolna, zárjuk le annyival nem érdemes megvenni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.