Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103201) d.beni válasza dunc (#103200) üzenetére


d.beni
aktív tag

Köszi!
Megkeresem ezt a rest módot.
Eddig PC m volt/van.
Nagy fps rajongó vagyok. De a karral nem vagyok kibekulve. Használ valaki Bill. +egér kombot a ps hez?

[ Szerkesztve ]

(#103202) bandi0000 válasza d.beni (#103201) üzenetére


bandi0000
nagyúr

miota használod a kontrollert?

Xbox One: bandymnc

(#103203) dunc válasza d.beni (#103201) üzenetére


dunc
nagyúr

Bele kell jönnöd, először offline fps el játssz.

(#103204) d.beni válasza dunc (#103203) üzenetére


d.beni
aktív tag

Tegnap jött meg a gép. Azóta használom. Most uncharted et játszok. Offline. Kicsit ugyerzem inkább a kontrollert ajánljátok.

(#103205) Xaels válasza d.beni (#103204) üzenetére


Xaels
félisten

Natívan nem támogatják a játékok az egeret meg a billentyűzetet. PS3-nál is fél tucat játék volt talán ami támogatta. A külsős eszközök meg macerásak, drágák és stb...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#103206) Tegla80 válasza d.beni (#103204) üzenetére


Tegla80
addikt

Csak finoman probalnak utalni ra,h mi a helyes irany.
En inkabb nem is nyilatkozom,de azt elmondom,h van "szaktopik" a kutyukhoz kulon. Ha rakeresel megtalalod.

Sony® & PlayStation®

(#103207) ferensz válasza hyperspace (#103164) üzenetére


ferensz
senior tag

Kedden elméletileg még a pesti oldali platinumshopban volt annyi, hogy a srácok szerint félre sem kell rakatni, illetve ahol még a weboldalon láttam, hogy elméletileg van nekik raktáron az a konzolstúdió.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#103208) d.beni válasza Tegla80 (#103206) üzenetére


d.beni
aktív tag

Köszönöm az információt!
Egyenlőre tanulgatom a kart.

(#103209) oliver7777 válasza andro93 (#103089) üzenetére


oliver7777
tag

Köszi a választ.
X-box-on is fizetni kell az online multiért?

(#103210) privacy99 válasza oliver7777 (#103209) üzenetére


privacy99
senior tag

Igen.

(#103211) konyi79


konyi79
addikt

A NFS Rivals nagyon kicsi pénzért elérhető most a store-ban, érdemes megvenni, ha elkap a hangulat kicsit csapatni?

(#103212) ProEvoFan válasza konyi79 (#103211) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha csak kicsit szeretnéd csapatni, akkor ajánlom az F1 2016 demót.Az első ausztráliai futamot elejétől a végéig (gyakorló napok, időmérő, futam) ingyen végigjátszhatod.

[ Szerkesztve ]

(#103213) makimakom válasza konyi79 (#103211) üzenetére


makimakom
aktív tag

Még PC-n vittem végig, nekem bejött. Tudom ajánlani. :)

(#103214) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#103191) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az alap fallout 4 hamar kifullad, de az összes dlcvel már kurvajó. Egy kis multit nagyon hiányolok belőle.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#103215) crue válasza Carlos Padre (#103214) üzenetére


crue
őstag

Hamar? 100-150 óra után is marad felfedezni való, ezt nem nevezném hamarnak.

(#103216) proly01


proly01
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszát :R
be is szereztem a Ratchet and Clank et és valami eszméletlen jó 😲
Nagyon durva.Mintha egy animációs filmet iranyitanék kb.
Mindenkinek ajánlom.😆
Van esetleg hasonló jatékidőben grafikában ehhez?
Egyébként írták hogy kapott PRO patch-t a játék éspedig hogy 1080p ben is szebb gördülékenyebb az originál PS4 hez képest, de a beállítasokban más játékokkal ellentétben ebben erre semmiféle jelet nem találni.Ez hogy van?

....Pr:)ly....

(#103217) andro93 válasza proly01 (#103216) üzenetére


andro93
aktív tag

Én a Knacket ismerem még, ami ilyen platformer, de az nem kapott ilyen jó értékeléseket.

(#103218) erahurka válasza proly01 (#103216) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom ha a kimenetet 1080p-re állítod akkor szebb grafikával, ha 4K-ra akkor régi grafikával de 4K felbontásban megy.

Én Slimen vittem végig, egyetlen rész volt ahol érzékeltem egy kis frame droppot. Eszméletlen jól néz ki és nagyon szépen fut, ilyennek kellene lennie minden játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#103219) maszekember válasza Blazin (#103193) üzenetére


maszekember
aktív tag

Friss Pro tulaj vagyok, mint konzol en'bloc nekem ez az első.

Kicsivel több mint egy hónappal ezelőtt tettem fel hasonló kérdést fórumon, hogy van-e értelme a Prónak a Slim (vagy éppenséggel a fat variáns) ellenében, nagyon korrekt válaszokat kaptam, ajánlom a visszaolvasást.

Összefoglalva: azért vettem (kértem) Pro-t, mivel nálam a pc-t váltotta mint játékra használt hardvert emiatt szerettem volna ha időtálló lenne az ereje.

Szintén 1080p-s monitoron használom hiba nélkül. Nincs viszonyítási alapom a többi verzióval kapcsolatban, de most játszom rajta a Last Of Us remastered verzióját, és sehol nem találkoztam még laggal, a megjelenítés pedig gyönyörű.

Hangot csak akkor hallok a gépből, amikor felpörgeti néha-néha a behelyezett lemezt egyébként síri csend.

Nem bántam meg a választásomat, bár én alapból úgy álltam hozzá, hogy a drágább és erősebb hardverrel inkább bebiztosítom magam a következő generáció megjelenéséig, nagyon nem akartam/akarok váltogatni adott esetben egy régebbi típusról a Pro-ra csak a hardver gyengesége miatt.

Engem nagyon meggyőzött a konzolon való játék, az eszköz és maga a Sony is. Az volt a cél, hogy mindenféle mizéria nélkül -egyszer beruházva pár évente- lehessen jókat játszani kényelemben és ezt olyan szinten megkaptuk barinőmmel az eszköztől, hogy a PS5 megjelenésekor biztosan "elsőnapos" vevő leszek rá (és ha jókat mondanak róla januárban a Switch-re is :DDD ) .

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#103220) Deck válasza maszekember (#103219) üzenetére


Deck
titán

Időállóbb? Mind a 3 típusra ugyanazok a játékok lesznek, ugyanaddig támogatva.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#103221) chemand válasza Deck (#103220) üzenetére


chemand
tag

Én ezt az "időtálló, időtállóbb" szavakat mindig megmosolygom :) Véleményem szerint a konzoloknál, meg úgy általában az IT termékeknél h valami időtálló legyen...... hát...... szóval :N

(#103222) petya1992


petya1992
tag

Sziasztok!
Még fekete pénteken rendeltem zaviról f1 2016 ami a mai napig nem jött meg. Valakinek esetleg volt már hasonló "élménye"?

(#103223) n000rbi válasza petya1992 (#103222) üzenetére


n000rbi
senior tag

Előfordul, miért vártál eddig? Írj a supportnak, küldenek másikat, vagy visszakapod a pénzed.

(#103224) koncsik válasza petya1992 (#103222) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az gáz... sokkal később rendelt cuccok is megjöttek. Nem tudom pontosan hányadik naptól reklamálható zavvi-nál, nem találtam hirtelen. De reklamálni kell, legfeljebb azt mondjáj, hogy várj még.

Viszont azt találtam, hogy a standard delivery fee (Hungary) 1,99 GBP - megszűnt volna az ingyenes szállítás?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#103225) zzola válasza koncsik (#103224) üzenetére


zzola
félisten

Pillanatok alatt meg lehet találni a help menüben a választ....

"HOW LONG WILL IT TAKE FOR MY ORDER TO BE DELIVERED?

Please see our International Delivery page for estimated delivery times as these vary widely by destination.

In the event of postage delays, we allow the following timescales to elapse before we can investigate further:
Europe- 21 days
Rest of World- 30 days (Turkey is currently classed within our 30 day timescale)
"

(#103222) petya1992

Írj a supportnak, hogy nem érkezett meg a játék, küldjék újra!

[ Szerkesztve ]

(#103226) #20844032 válasza erahurka (#103218) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, lehet állítani. 4k esetén is.

(#103227) maszekember válasza Deck (#103220) üzenetére


maszekember
aktív tag

Biztos vagyok benne, hogy a későbbiek folyamán ki fogják használni a fejlesztők a Pro-ban rejlő plusz erőt.

[ Szerkesztve ]

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#103228) #20844032 válasza maszekember (#103227) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ki van használva most is: nagyobb felbontásban futnak a játékok, stabilabb framerate mellett. Ettől kár és felesleges többet vagy más várni.

(#103229) Balion


Balion
senior tag

Nem értem miért megmosopyogtató az időt álló kifejezés. Lehet, hogy akit nem érdekel a röcögő játék, vagy jelenleg sima vagy slim konzolja van, az a csak nevet rajta, de hasonlítsd össze pl a Last guardiant alap illetve pro gépen. De inkább ajánlom a digitalfoundry videóját erre, mert én abban sem bízom, hogy itt sokaknak feltűnne, hogy állandóan a 20-at közelíti, míg pron általában megvan a 30.
Én úgy gondolom, hogy a tendencia az lesz, hogy azért minden játék stabilabb lesz pro-n,még ha nem is 60, de a 30 fps azért meg lesz rajta.

De végül is egyet értek abban, hogy nem azt kellene mondani, hogy időt allobb, hanem hogy jelenleg nincs értelme új konzolosként másmilyet venni, kivéve ha tényleg mindegy, mi, hogy fut.

[ Szerkesztve ]

(#103230) maszekember válasza #20844032 (#103228) üzenetére


maszekember
aktív tag

Oh. Akkor te jobban megválaszoltad a felvetést. :)

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#103231) Balion válasza #20844032 (#103228) üzenetére


Balion
senior tag

Pontosan, ennél többre nincs is szükség (em) :K

(#103232) Deck válasza Balion (#103231) üzenetére


Deck
titán

Ja mivel a sima ps4 szar és nem futnak rendesen.. :U
Unalmas nagyon ez a téma minden nap. Bármivel játszottam eddig, multiba is szépen és jól futott nekem. Nincs számomra és sokak számára annyi plusz a proba,hogy megérje hisz 4k tv mellé lenne az igazi és nem csak egy belépő szintű gagyira. Legközelebb PS5 lesz amit veszek, teszteket nézve, olvasva, vélemények alapján is a pro nem egy nagy cucc. A tartalom meg ugyanaz.

PS5

(#103233) ProEvoFan válasza maszekember (#103227) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem is.De ez 100%ban csak 4K tévén lesz érezhető.Persze nem mondom hogy nem lesz szebb 1080pben de kb ahhoz tudnám hasonlítani, mint ami PCn különbség az ultra-high grafikai beállítások között.Persze ez csak spekuláció.Ki tudja mi lesz.
Azért azt csendben hozzáteszem a sima ps4 vs pro témához, hogy a Sony megesküdött arra, hogy a kb 45-50 millió sima ps4 tulaj nem szenved hátrányt a Pro miatt.Ezt nem fejtették ki bővebben mit gondolnak ez alatt.

(#103234) makimakom válasza Deck (#103232) üzenetére


makimakom
aktív tag

+1
Kis grafikai különbség miatt nem térnék Pro-ra, 4K tv-m nincs, 1080p nekem bőven elég.
Az,hogy a last quardian nem megy 30-al az alap gépeken, direkt így van megcsinálva,hogy hú de jó a pro mert azon megy 30al és akkor mindenki gyorsan fut lecserélni. Már 60al kéne akkor mennie ha annyira Pro, nem egy nagy teljesítmény tőle.És nem egetverő a grafikája sem a játéknak. Sz*rul van optimalizálva.

[ Szerkesztve ]

(#103235) Deck válasza makimakom (#103234) üzenetére


Deck
titán

A játékélmény a legfontosabb. :)

PS5

(#103236) konyi79 válasza Deck (#103235) üzenetére


konyi79
addikt

Azért egy UC4 a simán is gyönyörű, de én még a destiny-ért is odavagyok, milyen szép kidolgozott. Szóval nem kell temetni a régit, nagyon jó. A pro meg még jobb. Az egész sokkal inkább az xbox-nak árt, ha árt valaminek. A teljesítmény alapján valamennyire szegmentált generáció legaljára került, ott lesz a legtöbb drop, ha lesz. Nem a sima ps4-et kell félteni. De egy jó játék bármin jó lesz, még a ps3-on is az lenne.

[ Szerkesztve ]

(#103237) hyperspace válasza zzola (#103175) üzenetére


hyperspace
őstag

Köszönöm. A Sony Center sajnos nem veszi fel, a másiknál nincs. Majd jövőre. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#103238) Deck válasza konyi79 (#103236) üzenetére


Deck
titán

Irónia megvan? ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#103239) Kendek válasza petya1992 (#103222) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Éppen tegnap írtam be én is a tapasztalatomat. Pár órán belül visszajelezték, hogy megy a refund, bár ez a mondat nem teljesen világos:
You should expect your refund to appear in your account no later than 9-Jan-2017.
Most, hogy a Zavvi accountom alatt jelenik-e meg (beszámíthatom másik vásárlásba) vagy a PayPal-ra kapom vissza, az jó kérdés (bár ez utóbbira kellene).

(#103224) koncsik: Én checkout-nál még mindig ezt látom. Vagyis továbbra is ingyenesnek tűnik.

<-ƘƘ->

(#103240) n000rbi válasza Kendek (#103239) üzenetére


n000rbi
senior tag

A Paypal-odra megy vissza.

(#103241) echterion válasza konyi79 (#103236) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem az FF XV is maga a gyönyör, szóval ilyen körülmények között számomra feelsleges a Pro. De persze fogyasztói társadalom vagyunk, a Sony fog közönséget találni a Pro-nak is, mert van az a réteg, akinek nagyon fontos az fps számlálása. Nekem max. akkor lesz, ha tudok venni egy valós hdr-es 4k TV-t, amin a sima upc-s tv adások (sd vagy 1080p) ugyanolyan jól fognak kinézni, mint a mostani 51-es plazmámon. Addig marad a slim.

**********

(#103242) Balion válasza Deck (#103232) üzenetére


Balion
senior tag

Sokaknak szentségtörés a 30 fps is de ha már elfogadja az ember, hogy sok játék csak 30-on megy, az már nem szabad, hogy beessen. Remélem pro-n erre törekednek, és az újabb játékok sem fognak beesni alá.
Akinek ez számít -és ez már az a kategória, ami mindenkinek kellene, hogy számítson, nem 30vs60-ról van szó, hanem stabil 30-ról- annak jövőt állóbb, de inkább jelent állóbb a pro.
Kár ezen nem egyet érteni, azért mert valakinek az alap verzió van.
Senki nem mondta, hogy le kell váltani a régit, vagy, hogy szar lenne,de újként szerintem prot érdemes venni.

Ahogy előttem mondták, nyilván azért adta ki a Sony, mert van réteg, akinek ez kell, kár vitázni, igazából egyik rétegnek sem lenne szabad rá erőltetni a véleményét a másikra. Csak sokszor úgy érzem, hogy az alap gépesek győzködik az új konzolosokat, hogy nincs értelme a pronak, ha nincs 4k tv.

[ Szerkesztve ]

(#103243) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Bár korábban le lett szavazva, de tényleg kellene már egy külön topic a pronak ahol lehet róla értelmesen beszélgetni, sokan olyan ellenállást tanúsítanak iránta, ami miatt ez itt sohasem fog megvalósulni.

(#103244) bandi0000 válasza Nayrobi (#103243) üzenetére


bandi0000
nagyúr

miért? mert mindenkinek fújnia kéne h mennyire megéri? pro topicban valszeg mindenki azt mondaná bestbuy nak

Xbox One: bandymnc

(#103245) echterion válasza Nayrobi (#103243) üzenetére


echterion
nagyúr

Aztán minek? Hogy legyen egy konzol vs. pc 2.0? Vagy egy nv kontra amd topik újratöltve? Felesleges. Kinek ez, kinek az éri meg. Aki nem játszik olyan játékokkak, amik beesnek 30 alá, ne adj' isten, nem érik el a 60-as, azt sosem fogod meggyőzni, mint ahogy azt sem, akit a beesés pár másodperce nem zavar, meg azt sem, akinek nincs plusz 50-60 ezre erre. Akkor mégis minek?

[ Szerkesztve ]

**********

(#103246) proly01 válasza #20844032 (#103226) üzenetére


proly01
őstag

Ez személyes tapasztalat a konkrét játékról?
Mert én a Ratchet and Clank beállításai között sehol sem táláltam erre utaló dolgot(állítási lehetőségeket PRO-ra),sőt olyan alap beállítási lehetőségekkel szembesültem ami ritka játékoknál.Kb. Hangerő controller és ennyi.

....Pr:)ly....

(#103247) Tegla80 válasza Nayrobi (#103243) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem a mar letezo "melyik konzolt valasszam" pont jo lenne erre. Ugyis akkor merul fel a tema mikor valaki uj jon(napi 2×),h melyiket....szval lehet(ne) oda iranyitani es ott valaszolni ra annak aki fenyezni/leszolni akarja epp barmelyiket.
Amugy sztem tovabbra is itt a helye mert PS4 mind.(a napi melyiket kerdest/valaszt kellene inkabb likvidalni innen.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#103248) A`rpi válasza Balion (#103242) üzenetére


A`rpi
addikt

Több éven keresztül játszottam boldogan úgy "kezdőként" PC-n (nem ám high end-en) azt se tudtam mi az "az FPS"... Szerinted ott megvolt mindig a 30 fps? Persze... Örültem hogy megkaptam a gépbe 3D-s grafikus kártyát, és egyáltalán tudtam a játékot futtatni... (P1 ~200Mhz CPU 64MB RAM-os gépemen a Soldier Of Fortune- nevezetű játékkal, mai napig meghatározó élmény számomra...

Ez az FPS dolog egy mesterségesen generált igény, nem több. Régen is voltak kritikán alul futó játékok konzolon, most is, ha ezt nem veszi be az emberfiának a gyomra, akkor nem kell játszani...

Egyáltalán nem lehetetlen küldetés a stabil FPS, pont tegnap írtam, de ki fogja ezt megfizetni?

Gyártók részéről fontos a profit orientáltság, vásárnak fontos a megfizethető ár, valahol a kettőnek találkoznia kell, ha széles réteget kívánnak kiszolgálni, ez van... (Tudom, drágák a játékok, és menjenek a francba a kiadók, és a konzolüzemeltető óriások is.) :N

(#103249) unravel válasza Nayrobi (#103243) üzenetére


unravel
őstag

Azokkal a hozzászólásokkal van bajom amik megpróbálják meggyőzni a másikat hogy a slim vagy a pro a jobb, hiszen mind a kettő jó megoldás lehet, mindkettőnek van előnye a másikkal szemben, kitérdekel hogy XY miért ezt vagy azt tartotta kedvezőbbnek. Sőt az se érdekel hogy hány fps egy adott játék, én mint hétvégi hobbijátékos. :(((
:))

¯\_(ツ)_/¯

(#103250) wasorf válasza petya1992 (#103222) üzenetére


wasorf
csendes tag

Final Fantasy XV nem jött meg nekem. Preorder volt és egyébként 30/11/2016 -én adta fel a zavvi, de nem érkezett meg eddig. Már elindítottam a panaszkezelést, épp nem rég küldtem vissza egy aláírt "form"-ot erről.
Egyébként biztos vagyok benne, hogy a "felkészült" és "semmi probléma nincs" Magyar Posta keverte el.
Még azért bízok 10%-ban, hogy megérkezik, de a customer service-t már elindítottam, mert eleget vártam.
Gondolom majd sok ilyen után eljutunk oda, hogy MO-ra nem szállítanak... :((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.