Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104301) béke válasza Djuree (#104298) üzenetére


béke
aktív tag

Az a pénz meg volt kp.-ban is +még pótoltam idegességembe elmentem megvettem lemezen.
De aznap nem néztem a számlámat és nem tudtam hogy nem lesz meg az az adott összeg, ami most per pill jól jönne.
így érteni? ;)

[ Szerkesztve ]

Alá írás :)

(#104302) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Valaki esetleg játszik ps4-el ilyen monitoron vagy ehez hasonlon? LG 34UM65-P? Ugye 21:9.
Mennyire játszható, valamint fps-be meglátszik valami a nagyobb felbontás miatt?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#104303) enterlaci


enterlaci
senior tag

Bocsi, erre valaki? :R

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#104304) vlaho válasza func93 (#104302) üzenetére


vlaho
aktív tag

Nincs nagyobb felbontás, a Ps 1080p-t fog magából kitolni. A monitoron tudod beállítani, hogy eredeti képarány (két oldalt fekete sáv), vagy Wide képarány (itt kinyújtja a képet a monitor).

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#104305) echterion válasza enterlaci (#104303) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem nem csinál ilyet.

**********

(#104306) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok tudnátok adni auto setup-okat a Dirt-höz? Baromi nehéz. Ehhez képest a Sikoly 1 csak Sikoly 2.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#104307) andro93 válasza oriic (#104291) üzenetére


andro93
aktív tag

Ez is a születésnapomon jön. Mondjuk az parább, hogy a Resident Evil 7 is akkor jön, és az egyik karaktert pont úgy hívják, mint engem. Aki a húskampón végzi a demóban. :DDD

(#104308) leslieke válasza oriic (#104291) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem a fekete jobban tetszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#104309) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tales of Berseria demó tölthető

Live-Die-Respawn

(#104310) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#104311) Rigormortiis válasza oriic (#104310) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Komolyan...a Kingdom Heartsról már az összes létező bőrt lehúzták, de a két ps2es részen kívül csak a psp-s Birth by Sleepet mondanám teljes értékű (előzmény)nek.

Hihetetlen, mennyit tudnak ülni egy ilyen címen.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#104312) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok, erről green camo joy-ról tud valaki valamit hogy mikor jön?
Ketestem neten de annyit találtam hogy tavaj decemberbdn jön a többi új szinnel de nem áruljàk sehol.
Mármint red meg blue az van de ez a green camo nincs sehol.
Szal most ez késik eu-ban vagy mi a helyzet vele?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#104313) Kiskutya válasza A`rpi (#104067) üzenetére


Kiskutya
veterán

Hali! Division magától megoldódott nemtom mi volt vele lehet a routerem kavart be 1 napig nem engedett be de azóta megy azért köszi!

hmm...

(#104314) #20844032 válasza func93 (#104302) üzenetére


#20844032
törölt tag

itt nincs olyan, hogy nagyobb felbontás. Ez nem pc.

(#104315) erahurka válasza Kvelstadt (#104312) üzenetére


erahurka
félisten

Január végén jelenik meg ha minden igaz, az arany és az ezüst színű variánsokkal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#104316) Kvelstadt válasza erahurka (#104315) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi az infót!
Nem az a lényeg amúgy. Teljesen jó a fekete is csak most rávettem magam hogy veszek valami más színt, jött is a hír a green camo-ról és az full tetszik de persze hogy az nincs.
Egyébként találtam mgs5 camo-sat de annyit nem adok egy joy színért.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#104317) echterion válasza oriic (#104310) üzenetére


echterion
nagyúr

Pedig csak emiatt nem kezdek megint neki PC-n vagy android-on, hogy nehogy ne legyen kedvem a remake-hez (pedig már nagyon nyomnám picit megint, lányom szokta nyüstölni tableten, néha én is besegítek neki, olyan jó érzéssel tölt el a dolog). Ne húzzák már el ennyire, bakker. :O

**********

(#104318) Trevol22


Trevol22
csendes tag

Hali!
PlayStation 2-ön anno szétjátszottam magam az Ape Escape 3-al. És gondoltam milyen király lenne ha kiadnák PS 4-re. Ma kerestem store-on és a 2-őt meg is találtam. Utánna elkezdtem keresgélni a neten és volt róla szó tavaly, hogy megjelenik. Sőt olyat is találtam hogy már meg is jelent. Viszont a store-on nincs fennt. Valaki tud róla valamit? :F

(#104319) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Játszott, játszik valaki az Oddworld: New 'n' Tasty PS4 verziójával? Vitás kiadással játszom, de nagyon nem boldogulok. Van egy rész ahol nagyon sokszor kimúltam, utána néztem videón mit csinálhatok rosszul, de semmit. Egyszerűen a guggolást nagyon nehezen veszi be. Számomra nem elég gördülékeny. A kérdésem az lenne igazából, hogy a PS4 verzió mennyire játszható?

(#104320) eisento válasza béke (#104292) üzenetére


eisento
addikt

Utana meg jott volna a fikazas, hogy lenyultak az otletet az appletol. Sztem nem kell semmi vilagitos biszbasz ra, nem hianyzik, hogy ejszaka ott viritson a logo...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#104321) balszempol válasza marilllyo (#104306) üzenetére


balszempol
csendes újonc

Ez engem is érdekelne mert egyenlőre nekem így élvezhetetlen a játék.Bár hozzáteszem hogy nem kormánnyal tolom,de azért játszottam már pár autós játékkal kormány nélkül, de ez tényleg brutál.

(#104322) Tavares válasza Petreszku (#104319) üzenetére


Tavares
tag

Hali,

nekem megvan PS4-re, irányítás szempontjából eléggé hasonlít a régi játékra, lehet azért veszi be nehezebben a dolgokat, mindenesetre boldogultam vele rendesen, csak meguntam, aztán lehet, hogy el se jutottam addig a részig amit mondasz, és nekem se lenne jó :)

(#104323) toompa válasza Trevol22 (#104318) üzenetére


toompa
őstag

Én mindenhol csak azt láttam,hogy 2017-ben jelenik meg. Pontos dátum nincs.

(#104324) Bad Pritt válasza Trevol22 (#104318) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bekerült a lehetséges PSN játékok közé. Ez még nem jelenti azt, hogy meg is fog jelenni sajnos.
Mondjuk én a 2-ről lemondtam, mert ahogy olvasgattam nem a bal stickkel irányítod a kamerát, hanem az iránygombokkal, azt meg nem tudom megtudnám-e szokni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#104325) enterlaci válasza Petreszku (#104319) üzenetére


enterlaci
senior tag

Hello,
én még tavaly végig játszottam, szerintem jó az irányítás, jó kis game.

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#104326) enterlaci válasza echterion (#104305) üzenetére


enterlaci
senior tag

Köszi!

Úgy látom időszakos a probléma. Tegnap ment minden mint vaj a késben. Majd ránézek a legközelebbi incidensnél másik eszközzel is az internet elérésem adataira. Gyanakszom inkább a szerver oldali lassulásokra inkább..

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#104327) #38167040 válasza Adam_Shepard (#104277) üzenetére


#38167040
törölt tag

Az FFXV-tel mi a probléma? (a pro patchen kívül) Mert eddig csak pozitív dolgokat írtak. Nem kötekedésből kérdezem, hanem kiváncsiságból, mert szemezek vele.

(#104328) darksogi74 válasza winery (#104283) üzenetére


darksogi74
csendes tag

Szia!
Ha gondolod vegyél fel,én 2 napja vettem meg a diablot.
Vagyunk 3-4 akik játszanak napi szinten:Destiny,Diablo.
Mi leszarjuk ki milyen pro vagy nem pro,játszani szeretünk.
PSN:mgabo74-HUN

(#104329) Doma88 válasza unravel (#104209) üzenetére


Doma88
tag

Én is kaptam ilyen kódot, ez 10$-t ad hozzá a Wallet-hoz, nem kell hozzá vásárolni. Valószínűleg azért nem működik mert már lejárt a beváltási határideje. :(

[ Szerkesztve ]

(#104330) belan


belan
addikt

Hello tegnap le nyomtam a last guardiant és tényleg egy kis gyöngyszem lett a játék .kamera meg irányítás sokszor fel tudta agyamat b......sz egy jó párszor így sajna élmény nem akkora volt de így is hatalmas a játék szerintem, érzelmeket vált ki a jatekosbol ,gondoltam ki kellene platinazni de evel a irányítását 5 óra alatt végig tolni szenvedés lenne

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#104331) Becksman


Becksman
őstag

Valaki jönne Dying Lightozni ? :) Mostanság azt tolom. Keresek coopra embert :)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#104332) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv Gamer társak!

A problémám a következő:
Van 1 db ps4em amihez van 1 db ps plus előfizu.
Ma vettem még 1 ps4et a fiaimnak.
A kérdésem ha ezen is az én accomat állitom be akkor tudjuk mind a kettőn azt használni?
Illetve hogyan tudom megoldani azt,hogy az általam már megvett illetve a plus által adott havi játékokkal ők is játszani tudjanak úgy,hogy nem veszek még 1 plust?

Előre is köszönöm a segitséget! :R

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#104333) A`rpi válasza Jackie_Chan (#104332) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üdv Gamer társak!
A problémám a következő:
Van 1 db ps4em amihez van 1 db ps plus előfizu.
Ma vettem még 1 ps4et a fiaimnak.
A kérdésem ha ezen is az én accomat állitom be akkor tudjuk mind a kettőn azt használni?
Illetve hogyan tudom megoldani azt,hogy az általam már megvett illetve a plus által adott havi játékokkal ők is játszani tudjanak úgy,hogy nem veszek még 1 plust?
Előre is köszönöm a segitséget! :R"

[link]

(#104334) Jackie_Chan válasza A`rpi (#104333) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Ezt meg is találtam én is köszi,de ha a 2. ps4en nincs és nem is lesz ps plus akkor is működik ez a leírtak szerint?
A psplusos játékokkal akkor is fognak tudni játszani?

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#104335) A`rpi válasza Jackie_Chan (#104334) üzenetére


A`rpi
addikt

A leírást pont ebben segít. Egy Plus előfizetést két gépre hogyan lehet aktiválni.

(#104336) Jackie_Chan válasza A`rpi (#104335) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

OK akkor lehet én értelmeztem félre. Köszi a segitséget. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#104337) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Horizon Zero Dawn trailer

Live-Die-Respawn

(#104338) ProEvoFan válasza oriic (#104337) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jaj de szép.Nagyon várós.Ez miatt (is) vettem PS4et.

(#104339) Dreamie válasza ProEvoFan (#104338) üzenetére


Dreamie
őstag

+1 komoly lesz!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#104340) Rigormortiis válasza #38167040 (#104327) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Sírnak, hogy nincs pro peccs. Ez a baj. Így meg ugyanúgy fut, mint a proli ps4en.

Meg sokaknak bánat az is, hogy a sztori dlc-k nincsenek benne az alapjatékban. Mert az jár. Ugyanez volt anno pl a mass effect 2nél is. Csinált a Bioware egy murva jó játékot, hosszú, tartalmas, jó sztorival, aztán az ea volt a szemét, mert be mertek hozzá jelenteni season passt. Ilyenkor nem azt nézik, hogy x ezer forintért milyen jó játékot kaptak, hanem hogy miért nem kaptak többet. Mert az jár.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#104341) Wlac válasza Rigormortiis (#104340) üzenetére


Wlac
Ármester

A Mass Effectnél azért nem ez volt a helyzet. Valóban jött sok DLC a Season Passel, azonban azok egyértelműen az alapjátékból lettek kivágva. Úgyhogy igen, az ott tényleg az EA sara. Valahogy a The Witcher 3 esetében senki sem szidja a kiadót a DLC-k miatt.

“The wha-"

(#104342) ProEvoFan válasza Rigormortiis (#104340) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Így meg ugyanúgy fut, mint a proli ps4en."
Proli ps4...apám, inkább no comment...

(#104343) gyuribácsi88 válasza ProEvoFan (#104342) üzenetére

Szerintem ő nem úgy értette ahogy te érted :DDD

A ps4 pro tulajok vannak elszállva maguktól mert ők pro-t vettek, aki meg maradt a simánál az azért nem váltott "mert nincs pénze", és amikor azt mondja hogy csak azért nem váltott mert nem érdekli akkor jön az hogy "persze nyugtatgasd csak magad ezzel".

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#104344) Rigormortiis válasza ProEvoFan (#104342) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor irodalmi nyelven: nekem is proli ps4em van, kb a megjelenés óta.

Tisztelet a kivételnek, de sokan csak azért vettek pro-t, mert majd jön a kvázi genváltás és minden annyira nagyon jól fog futni és annyival szebb lesz, hogy ihaj. Csak Oszkár bácsi meg nem gyütt.

Biztos vannak/lesznek címek, amiknél így van/lesz, de ami engem érdekel (rpgk, battlefield), ott kb ugyanazt kapjuk. De sokaknak bilibe lóg a kezük...

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#104345) proly01 válasza Rigormortiis (#104340) üzenetére


proly01
őstag

Nem akarok beleszólni,de FFXV höz van PRO patch amúgy....
Vagy 1080p "60"fps vagy szebb graf és "30"fps

....Pr:)ly....

(#104346) Rigormortiis válasza Wlac (#104341) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én, amikor megjelenéskor megvettem, majd végigjátszottam, egyáltalán nem voltam elégedetlen. Gázabb az, amit egy időben a Capcom csinált.

De ugyanúgy megy a sírás a BFeknél is, hogy fújmiért nem adják a dlc kontenteket az alapjátékba. Mert jár. Lehet, hogy én vagyok maradi, de a bc 2 óta mindegyik alapjátékba több száz órat raktam éés...nem érzem lehúzásnak.

A Witchert adom, de ilyen kaliberű játék generációnként 1-2 jelenik csak meg.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#104347) ProEvoFan válasza Rigormortiis (#104344) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lehet túlreagáltam, inkább hagyjuk.Nem akarok ps4 vs pro flame vitát (volt az itt már sokszor) mert teljesen felesleges. :R
Ami inkább zavar, az a félgenerációs konzol taktika, amit a MS/Sony páros tesztüzemmódban próbálgat lenyomni a torkunkon..Régen a konzolok nem erről szóltak.Pontosabban amikor nagy konzolos voltam a PS1-2. időkben leszartuk a jobb grafikát, felbontást szvsz mindent amivel a pc jobb volt.Lehet a konzol játékosok változnak a világgal.Mindenben hamarabb kell a jobb, szebb, valami új..stb.
Na de elég az offból.Remélem átjött ami miatt kicsit felmegy a pumpám az ilyen "proli" meg hasonló szösszenetektől:) (persze nem kellene)

[ Szerkesztve ]

(#104348) andro93 válasza gyuribácsi88 (#104343) üzenetére


andro93
aktív tag

Vagy csak azért nem váltanak Pro-ra, mert 4k Tv hiányában tök fölösleges. (Mondjuk amilyen távolságból nézik legtöbben a Tv-t, még ott is felesleges kb.) Ha sok játékot 1 hardverre sem tudnak rendesen optimalizálni, akkor 2-re még annyira sem fognak.

(#104349) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Az mitől lehet, hogy míg bekapcsolva USB-n keresztül tölt a telefonom, addig rest módban nem?
Mielőtt megkérdeznétek, igen , be van kapcsolva, hogy rest módban menjen az USB.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#104350) sut3kh válasza andro93 (#104348) üzenetére


sut3kh
csendes tag

FHD is lehet használni, amúgy ps4 és pro közt tényleg nincs különbség grafikában, de The Last Guardian alap ps4 azért sírás a 23 fps diavetítő, a pro meg tükör simán futott FHD állítva.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.