Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103901) Robi86 válasza balszempol (#103894) üzenetére


Robi86
senior tag

Nézz be a letöltésekbe, még tölti a játék maradék részét.
Amíg le nem tölt mindent, addig azzal a kettővel tudsz körözni.

[ Szerkesztve ]

(#103903) echterion válasza Kanczy (#103799) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha elég olcsón adod, akkor én vevő lennék rá. Dobj egy ajánlatot, hátha megéri majd nekem nem kanadai store-ról megvenni.

**********

(#103904) geristar


geristar
tag

Egy samsung ku6450 tv-n játszom ps4pro-val. A tv képi beállításait egy honlapon leírt egyéni beállítással használom. Viszont olvastam, hogy érdemes a tv-t játék módba rakni, hogy ne legyen olyan nagy az input lag. De ha játék módba rakom akkor elfelejti az egyéni képi beállítást és teljesen másképp néz ki a játék, mintha a grafika is butulna egy kicsit. UC4-ben próbáltam, ahol minden sokkal fényesebb, csillogóbb lett tőle. Az egyéni beállításom biztos sötétebb.
A single résznél is érdemes játék módra kapcsolni, vagy csak a multiban fontos?

(#103905) erahurka válasza geristar (#103904) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem érzed zavarónak az input lagot akkor nem kell játék módba rakni.

(#103906) KaitouP válasza geristar (#103904) üzenetére


KaitouP
veterán

Játék módra beállítod, azt a módot meg még beállítod egyénileg (kontraszt, szín, stb.) Mi a probléma?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#103907) A`rpi válasza geristar (#103904) üzenetére


A`rpi
addikt

"Egy samsung ku6450 tv-n játszom ps4pro-val. A tv képi beállításait egy honlapon leírt egyéni beállítással használom. Viszont olvastam, hogy érdemes a tv-t játék módba rakni, hogy ne legyen olyan nagy az input lag. De ha játék módba rakom akkor elfelejti az egyéni képi beállítást és teljesen másképp néz ki a játék, mintha a grafika is butulna egy kicsit. UC4-ben próbáltam, ahol minden sokkal fényesebb, csillogóbb lett tőle. Az egyéni beállításom biztos sötétebb.
A single résznél is érdemes játék módra kapcsolni, vagy csak a multiban fontos?"

Képjavító eljárások sajnos az input lag-ot általában megnövelik,
a nagyobb számítási igény végett.

Ha általánosságban elégedett vagy a televíziód gyorsaságával (input lag),
és a képminőséggel is, ne kapcsold játék módba, mert az a képminőség rovására megy, ahogyan azt te is tapasztaltad.

[ Szerkesztve ]

(#103908) Tegla80 válasza KaitouP (#103906) üzenetére


Tegla80
addikt

Sok tv-nel jatek mod eseten nem kapcsolhato xy ficsor,mert a jatek mod pont errol szol , h kepjavitok off.
Szval lehet,h a kozeleb nem allitja be ugy,mint pl azt amit epp hasznalt elotte.

Sony® & PlayStation®

(#103909) Szigma70 válasza A`rpi (#103895) üzenetére


Szigma70
addikt

Micsoda véletlen, hogy az álltalad említett játék hirtelen minden adok veszek oldalon előtérbe került :DD
:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#103910) Tavares válasza Deck (#103899) üzenetére


Tavares
tag

hali, attól függ mekkora az árkülönbség, de én mondjuk 9+9-ért vettem az alapot meg a goldot. golddal megkapod az új operátorokat rögtön első nap és ingyen, míg alappal csak 1 héttel későb VEHETED MEG őket 25000 Renown-ért darabját. szóval ugyan azokat unlockolhatod ha nincs goldod, csak gyűjtögetni kell kicsit. ami még a gold előnye, hogy 600 rainbow creditet is kapsz amit egyébként rendes pénzért vehető, de mondjuk ez nem túl nagy összeg, meg amig a szezon tart addig +5% xp meg pénz, és 10%-al olcsóbb minden a storenban (Renown-ból), viszont az első szezon már lejárt, szóval azzal csak az operátorokat meg a 600 kreditet kapod meg.

Ja és hamarosan jön a Year 2 Season Pass, amiben megint lesz 8 új operátor meg a fent leírtak mindegyike, viszont ha megvan az első season pass és a 2.-at megveszed február 7 előtt, akkor a 2. season passhoz nem 600 kreditet kapsz hanem 1200-at, de ez már ilyen mellékes :)

(#103911) m3ss válasza Pöttön (#103900) üzenetére


m3ss
veterán

dlc-t nem erdemes venni hozza, mert nem fogsz tudni kivel jatszani miatta, mert kb. senkinek sincs meg. kovetkezo dlc megjelenesnel pedig az elozonek a palyait ugyanugy megkapod.
amugy nem jatszottak tul sokan sajnos, erthetetlen modon. tdm-ben mondjuk mindig talaltam eleg embert, tobbi modban nem igazan. pedig szerintem poen multiban, es nincs is nagyon konkurenciaja, arena shooter ilyen ttk-val. vagy csak en nosztalgiaztam jokat vele a regi quake partik miatt.

day of the tentaclet lattam irta mas is, baromi hangulatos ez a jatek. grim fandano, day of the tentacle vannak azert szinvonalas ingyenes jatekok is. monkey island sorozatot is igazan remasterelhetnek :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#103912) Tavares válasza Pöttön (#103900) üzenetére


Tavares
tag

Hát ha annyiért megkapsz mindent, akkor szerintem igen, én csak az alapért adtam annyit és olyan a játék SP része, hogy besz*rás, a multi is tök jó darálós, szerintem megéri, de ez egyéni vélemény :)

(#103913) Deck válasza Tavares (#103910) üzenetére


Deck
titán

Simát vehetem meg ma egyből, Goldot rendelni kéne és csak hétfő-kedd körül jönne meg. Nagy a dilemma:D

PS5

(#103914) Tavares válasza Deck (#103913) üzenetére


Tavares
tag

és árban melyik mennyi? :)

(#103915) Deck válasza Tavares (#103914) üzenetére


Deck
titán

9k a sima
9,5k a gold

Új mindegyik, ingyen posta

[ Szerkesztve ]

PS5

(#103916) Tavares válasza Deck (#103915) üzenetére


Tavares
tag

hát akkor megéri várni hétfő-keddig.... :)) :K

(#103917) Deck válasza Tavares (#103916) üzenetére


Deck
titán

Az lesz. Köszi. Nagyon fasza játéknak tűnik! :)

PS5

(#103918) KaitouP válasza Tegla80 (#103908) üzenetére


KaitouP
veterán

Azt értem, én LG TV-mnél nem is használok képjavítókat, játékmódban van, a kontrasztot, fényerőt, stb. meg ízlés szerint beállítom, és nagyszerű képe van.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#103919) Tavares válasza KaitouP (#103918) üzenetére


Tavares
tag

detto

(#103920) Deck válasza Tavares (#103916) üzenetére


Deck
titán

Lehet lesz a sima ma. Öcsém szerint is meg szerintem is így nehezebb kicsit meg lefoglal majd, hogy meglegyen minden :D

PS5

(#103921) Pöttön válasza m3ss (#103911) üzenetére


Pöttön
őstag

Ezt jó tudni, akkor nem veszek dlc-t hozzá. Köszi! :R

(#103912) Tavares
Köszi szépen! :R
Alapvetően volt már a játékhoz szerencsém, az előző PS4-emen kitoltam, csak aztán eladtam.
Illetve meg van PC-re is (Steam) de a pc-m játékos részét felszámoltam.
A játékot meg szívesen elő venném újra, mert ahogy mondtad is nagyon jó a kampánya. :R
A januári nagy leárazásba gondoltam beszerezni, most a sima alap verzió 6k, a Digital Deluxe (összes dlc-s) meg 10,5k.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#103922) Tavares válasza Deck (#103920) üzenetére


Tavares
tag

ok csak gondoltam 500 Ft-ot az első season pass igazán megér :DDD

(#103923) Deck válasza Tavares (#103922) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy meg. De most majd 4napig nem kell melóznom, öcsém is itthon lesz aztán tolnánk már. Ugyanúgy meglesznek majd a cuccok csak tovább tart. :D

PS5

(#103924) DonDennis


DonDennis
senior tag

Ha volt már sry, régen olvastam csak a topicot mikor megjelent a ps4.

Ez az xbox elit kontroller karjai szerintem nagyon jók vele és kényelmes meg jó, hogy ilyen könnyen cserélhető és hogy 3 méret és két fajta kialakítás van, Kínából nagyon olcsó volt, akinek esetleg első szériás ds4-e van tehát a kopos fajtából annak jó alternatíva lehet.

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#103925) Pöttön válasza DonDennis (#103924) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi a képet, nagyon szép! :)
Én pont tegnap rendeltem meg.
Nekem igaz PS4 Pro-m van, és a legújabb fajta ds4, de első dolgom volt, hogy kicseréljem az analogokat One analogokra, mert számomra sokkal kényelmesebbek.
De nem bírtam magammal, és rendeltem egy One elite szettet, kíváncsi leszek rá. :))

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#103926) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

For Honor Single Player videók:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#103927) Baritone


Baritone
tag

Sziasztok!

Paypallal szeretnék fizetni a ps store-ban, de mikor ráklikkelek a fizetésre, azt írja ki, hogy ellenőrizzem a tranzakciós listámat. Mit ellenőrizzek rajta? Itt nem úgy működik, mint máshol? Fel kell töltenem a walletet a paypalon keresztül? Máshol annyi, hogy fizetés, paypal, azt jól van. Be van állítva a fizetési formánál a paypal, a ps plus 14 free-t ki tudtam váltani (lehet mert az nem jár pénzmozgással), de a dirt-et nem tudom , mert fenti üzenetet dobja.
baromi nem értem mi a gondja!

(#103928) eastsider válasza DonDennis (#103924) üzenetére


eastsider
nagyúr

konkretan melyik szett jo a v1-es DS4-re?

(#103929) james001


james001
veterán

Ilyen se volt még; felraktam egy TLoU-t hardverapróra 4500-ért és egyből írtak rá 8an :Y Ennyire nem adom jóáron szerintem :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103930) DonDennis válasza eastsider (#103928) üzenetére


DonDennis
senior tag

Én innen vettem.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#103931) Deck válasza Tavares (#103922) üzenetére


Deck
titán

Sima megis véve. :DD

PS5

(#103932) Wlac válasza james001 (#103929) üzenetére


Wlac
Ármester

Annyira nem meglepő. Általában 5-6 ezer között mennek ezek. Nyilván nem annyira nagy különbség az az 500 forint, viszont pszichológiailag szerintem sokat nyom a latba, hogy 4-gyel kezdődik az ára, ráadásul megbízható tag vagy, és nem egy világvégi faluból árulod "csak posta, csak előreutalás" címszavakkal. Nem beszélve arról, hogy a második rész bejelentése miatt lehet, hogy többen gondoltak arra, hogy ideje lenne végigjátszani.

“The wha-"

(#103933) gianni85 válasza Wlac (#103932) üzenetére


gianni85
veterán

minden forint számít. Ha valami lemezes játékot gyorsan akarok eladni a telített piacon, akkor 500-1000 forinttal a legolcsóbb ár alá megyek, és azonnal elmegy :)

(#103934) Tuomas válasza gianni85 (#103933) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez ilyen :D
Ha valamit nagyon el akarsz adni, akkor eladod. Ha inkább jól akarsz járni, akkor kivársz, míg megveszik :DDD

We were here

(#103935) Szigma70 válasza james001 (#103929) üzenetére


Szigma70
addikt

És bosszant is, hogy csak majdnem lett az emyém :W

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#103936) eastsider válasza DonDennis (#103930) üzenetére


eastsider
nagyúr

koszi.
minosege milyen?

garit bukom, ha valami gondja lenne alapbol a cuccnak? (visszaalakitom akkor persze :) )

(#103937) Xaels válasza oriic (#103926) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ez a játék ... unalmas. Az UBI inkább egy PoP: SoT remastereden dolgozzon. Jaj de szeretném a WW-t megint végigjátszani a PS4-en modern grafikával.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#103938) Baritone válasza Baritone (#103927) üzenetére


Baritone
tag

Paypallal szeretnék fizetni a ps store-ban, de mikor ráklikkelek a fizetésre, azt írja ki, hogy ellenőrizzem a tranzakciós listámat. Mit ellenőrizzek rajta? Itt nem úgy működik, mint máshol? Fel kell töltenem a walletet a paypalon keresztül? Máshol annyi, hogy fizetés, paypal, azt jól van. Be van állítva a fizetési formánál a paypal, a ps plus 14 free-t ki tudtam váltani (lehet mert az nem jár pénzmozgással), de a dirt-et nem tudom , mert fenti üzenetet dobja.
baromi nem értem mi a gondja!

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#103939) ldave


ldave
félisten

Találkozott már valaki olyannal, hogy a kontroller mintha lagolna? Késve reagál a játék a kar vagy gombnyomásra (kb fél másodperc). Csak egy újraindítás segített.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#103940) Tavares válasza Xaels (#103937) üzenetére


Tavares
tag

én is szívesen játszanék megint a prince of persiákkal, de a for honor alpha-ban is jól szórakoztam :)

(#103941) james001 válasza Wlac (#103932) üzenetére


james001
veterán

Hát igen,kell most a pénz úgyhogy ennyiért is megéri nekem végülis. Bocsi mindenkinek aki lemaradt róla,aki legelőször írt annak adtam. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103942) belan válasza gianni85 (#103933) üzenetére


belan
addikt

Én is így csinálom altalaban ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#103943) #48967168 válasza balszempol (#103894) üzenetére


#48967168
törölt tag

Ugyan csak PC és XO-n játszottam vele, de a versenyekkel, kihívásokkal pénzt kell gyűjtened, hogy komolyabb autókat vehess! Magasabb nehézségi szintre pedig csak akkor léphetsz ha az aktuálisat legalább a dobogón befejezed...

(#103944) sting2 válasza james001 (#103941) üzenetére


sting2
addikt

Nálam a "legelső hívó nyert" elv van érvényben... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#103945) hitchins válasza DonDennis (#103924) üzenetére


hitchins
őstag

Ez tok jo. (A kontroller szine is :) )
Lassan megszokom a ps controllert de az analog nem all kezre. Elsokent kupakot vettem ra de az nem segitett. Nem eleg homoru a teteje. Ezt hogy kell ratenni meg kell bontani a kontrollert? Csak a garancia miatt erdekelne.

(#103946) Szigma70


Szigma70
addikt

A kedvencem az a hirdetés, ahol a pü-n kívül semmi elérhetőség, majd a feladás után 3 napig fel sem néz az oldalra. Ez ugye megnézhető a profilban. Én meg ha venni akarok valamit mert kell, akkor az azonnal kell. :)

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#103947) james001 válasza Szigma70 (#103946) üzenetére


james001
veterán

De fordítva is van ilyen,ír hogy vinné a játékot visszakérdezek merre hol mikor,és 1 hét múlva ír vissza :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103948) Deck


Deck
titán

Van eddig 8 játékom, ebből egy játék vásárlását bántam meg, lehet elis adom. Battlefront az :D

PS5

(#103949) JanR válasza Xaels (#103937) üzenetére


JanR
addikt

Lesz PoP SoT Remastered? :Y Az egyik kedvenc jatekom volt anno.

(#103950) Xaels válasza JanR (#103949) üzenetére


Xaels
félisten

Jó lenne, de ezt csak vágyként írtam le. A Warrior Within számomra a No.1 HnS-em.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.