Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103351) ldave válasza ldave (#103349) üzenetére


ldave
félisten

Bocsi, rossz link :B Itt a jó!

A Slime draws near! Command?

(#103352) Kendek válasza Sakuro (#103339) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha külföldről lett vásárolva a lemez, akkor azért hiányozhat belőle a magyar nyelvi támogatás. Szóval egyszerűen csak nem ide szánták. Függetlenül a régiótól, az összes lemezt lehet telepíteni, és bármely account-tal el lehet indítani a játékokat. Viszont eltérő nyelveket támogathatnak, illetve a külön letölthető tartalmak régiófüggőek lehetnek.

(#103350) arpi6k: Persze, de egyrészt ő utalt rá, hogy lemezes formában van meg neki (Megkaptam a Witcher 3 GOTY editiont), másrészt pedig csak magyar account-tal van magyar nyelvi támogatás a digitális változatban is (ha esetleg neki nem az lenne)...

<-ƘƘ->

(#103353) Sakuro


Sakuro
tag

Nem storeból vettük, henem a boltban. És meg is van a hiba, ebben a kiadásban nincs benne a magyar felirat.
Mondjuk ezt ott szerintem mondhatták volna, de mind1. Első konzolom és bele is futottam ebbe.
Úgyhogy akkor szerintem meg kell venni mégegyszer.

(#103354) marilllyo válasza Sakuro (#103353) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem úgy van, hogy mindegyik verzióhoz (amiben gyárilag nincs benne) le lehet tölteni a magyar feliratot? Azt hiszem egy frissítés hozta be. Vagy valami ilyesmi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#103355) LucentTwo válasza Sakuro (#103353) üzenetére


LucentTwo
tag

De le lehet szedni a nyelvi packokat hozzá a storeból. Legalábbis én úgy tudom. A magyar nyelv azt hiszem az orosz packben van benne.

Közbe már más is írta. :D

[ Szerkesztve ]

(#103356) zzola válasza LucentTwo (#103355) üzenetére


zzola
félisten

Ha így van, akkor nem jó az összefoglaló!

"Kizárólag a Magyar lokalizációjú (Értsd: a játék dobozán van magyar nyelv, vagy a Magyar PlayStation Store-ból vásárolt játékban lesz Magyar felirat.)"

(#103357) Kendek válasza zzola (#103356) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, az összefoglaló az korrekt. Ha véletlenül van is az orosz nyelvi csomagban magyar nyelvi támogatás, akkor is ez egy párját ritkító példa ami jelenleg csakis erre az egy játékra igaz.

<-ƘƘ->

(#103358) zzola válasza Kendek (#103357) üzenetére


zzola
félisten

Értem. :B

(#103359) Djuree


Djuree
félisten

megvettem store-ból a doomot de cannot download. ez mitől lehet? hely van...

mod: na most negyedjére megy úgylátom. érdekes mindenesetre...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#103360) makimakom


makimakom
aktív tag

Feltettem a 4.07-et 3.55 ről, mert az internet miatt muszáj volt neki.
Amilyen simán pörgött minden a rendszerben 3.55ön az itt 4.07-en már elég laggos, akadós lett. :(
Gondolom ez ennyi, nem lehet vele mit csinálni.
Nektek is laggosabb a menüben?

(#103361) Vasy09 válasza marilllyo (#103354) üzenetére


Vasy09
őstag

Én is így tudom, hogy az egyik verziótól, nekem az 1.07 rémlik, automatikuson bekerült a magyar nyelv is! :U

Legalábbis boxon így volt! :K

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#103362) FR33 válasza jaroslav (#103301) üzenetére


FR33
aktív tag

+1 :)

[ Szerkesztve ]

(#103363) Kendek válasza makimakom (#103360) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy ideje használom már a PS-t, de nem tapasztaltam ilyesféle teljesítményromlást (persze nem is vajsima minden). Tulajdonképpen a négyes főverzióban eddig az összes frissítésre azt írták, hogy a rendszerteljesítmény lett feljavítva. :DDD Mondjuk azt mégsem írhatták, hogy sebezhetőséget foltoztak...

<-ƘƘ->

(#103364) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

most vettem egy PS4-et és az lenne a kérdésem, hogy a vett CD-s játékot, hogyan tudom feltelepíteni a gépre? Egy pár órát már játszottam, de csak annyit csináltam, hogy beraktam a lemezt és "Start" és indult a játék egy pár GB update után.

Még az lenne a kérdésem, hogy érdemes beállítani a PS-t, kikapcsolásnál sleep üzemmódba menyjen vagy kapcsoljam ki? Ha sleep-be akkor mit érdemes beállítani? Az App-ok záródjanak be? Meddig kell / tölthetem a kontrollert?

Segítségeteket előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#103365) kentucky


kentucky
őstag

Kitoltam a ket witcher kiegeszitot is. Annyira szomoru vagyok. Meg sosem volt ram jatek ekkora hatassal. Egyszeruen hianyozni fog :O

(#103366) makimakom válasza Ra's al Ghul (#103364) üzenetére


makimakom
aktív tag

Igen, csak annyi az egész hogy berakod a gépbe és telepíti is magától,de pár másodperc alatt már indítható is a játék. elvileg még telepít közben de a játék már indítható. Ha van update akkor azt megkell várni míg letölti. Vagy, ha arra gondolsz hogy cd nélkül hogyan futtathatod a játékot, a válasz az hogy nem lehetséges, mert cd mindig kell neki, hogy ellenőrizze az eredetiségét. Ezen felül a játék már telepítve van a hdd-re és onnan fogja futtatni.

(#103367) makimakom válasza Kendek (#103363) üzenetére


makimakom
aktív tag

Nem is nagy teljesítmény romlás van, hanem a 3.55-höz képest döcögősebbek lettek az animációk.
Lehet,hogy az internet ps network miatt van ez, mert az mindig tölti be a dolgokat.
Ugye 3.55ön nem voltam interneten mert nem engedte.

(#103368) Roland861010


Roland861010
addikt

Ezt a magyarosítás dolgot amúgy nem is értem van pár játék amihez szinte tökéletes magyarosítást csinálnak.Miért nem lehet ezt a többinél is megoldani vagy utólagos engedélyt adni hozzá.Főleg, hogy nagyon jó fordítok vannak itthon.

Amúgy meg ami Eu-s Witcher abban mindegyikben van magyar nyelv, ezek szerint nem az Eu-ból származik a játék.

[ Szerkesztve ]

(#103369) bandi0000 válasza Roland861010 (#103368) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mert te fogod kifizetni a magyarosítást a játékhoz? vagy aki nem igényli akkor az is fizessen többet? ha magyar lenne a világnyelv akkor lenne benne

Xbox One: bandymnc

(#103370) ViktorHUN79 válasza bandi0000 (#103369) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Miért kéne fizetni érte eddigse kellett többet fizetni azokért a játékokért amiben van magyarnyelv, de ha a kiadó nem fordítrá kiadhatná nyíltra a nyelvcsomagot, hogy ha vannak lelkes fordítók akkor megoldhassák, tuti lenne aki beválalja rengetegen csinálnak mostis az előző gen. - re ingyen, önszorgalomból!

[ Szerkesztve ]

(#103371) ProEvoFan válasza bandi0000 (#103369) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem fontos a "gyári" fordítás, elég ha nyitva marad a kiskapu, kb úgy mint PCn.Nagyon komoly amatőr fordítóink vannak.

(#103372) Roland861010 válasza bandi0000 (#103369) üzenetére


Roland861010
addikt

Miért kellene érte fizetni ?Világ nyelvről beszélsz amikor van olyan játék amiben 15 fajta nyelv van csak Magyar nincs!
A Witcher 3 a Watch Dogs vagy a Division se kerül itthon többe azért mert van benne magyar nyeli csomag szerintem !
Amúgy meg ahogy írták nyugodtan lehetne egy kis kaput hagyni a magyarításoknak amit akár a Sony be is vizsgálhat és utána be kerülhet le tölthető tartalomnak akár még pénzért is .
Legalábbis én hajlandó lennék akár 1-2 ezer Ft-ot is ki adni olyan magyarosításért ami minőségi és minőségi játékhoz van !

Nekem ne mondja senki ,hogy a Svéd vagy a Mandarin vagy éppen Portugál olyan nagyon el terjedt ,hogy fontos legyen rá egy fordítás .
A másik ami ehhez kapcsolódik ,hogy miért nem választható hogy én mit akarok le tölteni ,ugyanis a játékok nagy részét a nyelvi csomagok teszik ki . Minek nekem a Francia ,Orosz , Spanyol szöveg és hang anyag...10-20 Gb-al kevesebb lenne egy játék és annyival kevesebbet kellene le tölteni vagy éppen telepíteni !

(#103373) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Azért mert valakinek ki kell fizetni azt, hogy magyar legyen a játék, a fifa is ezért állt le a magyarosítással, mert nem érte meg, nyilván nem én vagy ti szabjátok meg hogy megéri e ezt a nyelvet is belerakni vagy sem...

nem hagynak kiskaput mert akkor ennyi erővel mé kell akkor a játékért is fizetni, mért nem hagynak kiskaput

mai világba azért illő tudni egy nyelvet legalább, és ha már valaki végigszenvedett 5-6 évet suliba nyelvvel, akkor nagyjából meg kell hogy értse azért azt amit lát a képernyőn

Xbox One: bandymnc

(#103374) Gijon válasza Roland861010 (#103372) üzenetére


Gijon
senior tag

Igény lenne a magyarításra, de nagyon kicsi piac vagyunk. Szerintem a top játékok eladása sem éri el tízezres szintet. A használt játék eladás sem a kiadóknak kedvez. Valahol olvastam, hogy mennyibe került a Witcher 3 magyarítás, és nem két fillér volt az biztos. (Sajnos linket nem tudok.) Bezzeg a szutyok "zs" kategóriás filmek szinkronosak. Gondolom azokat a sok patikareklám finanszírozza .:)

(#103375) Roland861010 válasza bandi0000 (#103373) üzenetére


Roland861010
addikt

Én németül tanultam világ életemben de mivel közép iskola után abba maradt és melózni mentem 90%-a el veszett a tudásnak.
Szerinted ma minden 30-40-50 éves vagy éppen 6-7 évesnek tudnia kellene angolul legalább?
Akkor miért nem csak angol van a játékokban hisz azt a világon mindenhol ismerik.
Nadjaból meg értem miről van szó egy játékba angolul de azért jobb a saját nyelveden olvasni legalább.

Ne legyél álszent a kiskapu dumával.Nem kell hogy ingyen adják a játékot hanem régiónként a nyelvi csomag hozzá adást biztosítani kellene.
Szerintem nem olyan nagy feladat ez a játékot fejlesztők részéről vagy a sony felől.

Mindenki úgy csinál magyarországon mintha soha senki nem őrült volna az ingyen dolognak közben meg mindenki lop csal hazudik ahol csak tud.

(#103376) Deck válasza Gijon (#103374) üzenetére


Deck
titán

Lehetne úgy, hogy lehetne a játékgyártó cégeknél jelentkezni, hogy vállalod a fordítást majd ha kész frissítéssel beleteszik.

PS5

(#103377) bandi0000 válasza Deck (#103376) üzenetére


bandi0000
nagyúr

dehogy lehetne, szerinted te írnál egy levelet tört angollal pl, hogy szeretnél fordítani és rakják be, egyrészt nekik pénzbe kerül majd hogy berakják, illetve uk muk fuk nem is raknák be, mert ha bármilyen baromságot belefordítanának akkor kiröhögnék őket, tehát ellenőrizniük kellene, hogy minden párbeszéd úgy van lefordítva, ahogy az eredeti jelentése megkívánja

Xbox One: bandymnc

(#103378) Deck válasza bandi0000 (#103377) üzenetére


Deck
titán

Lehetne csinálni egy országos fordító hobbi csapatot. Mindent meglehet oldani..

PS5

(#103379) #48967168 válasza Roland861010 (#103372) üzenetére


#48967168
törölt tag

Tényleg nincs piaca: svédül kábé fél észak-európa beszél, portugálul közel egész Dél-Amerika, a mandarinra meg nem is reflektálok annyira nonszensz...

Kis pont és piac vagyunk, a minőségi fordítás meg drága, ráadásul mind írott szövegben, mind élőszóban jóval nagyobb a "helyigénye" ami plusz ajakszinkron és egyéb technikai problémákat okoz. Egyszerűen nem éri meg, gondolom a Fifa-nál csináltak egy összehasonlító mérést hogy mennyivel több ment el itthon a magyar változatból versus egy évbel később az angolból, és feltehetően nagyítóval kellett megvizsgálni a különbséget.

Az említett 1-2000 forintokat meg tizedekkora munkával beszedik üres DLC-kből...

Az egytelen valóban pozitív példa a W3, de ők a függetlenségük miatt sokkal tágabb határok között mozoghatnak...

(#103380) konyi79 válasza bandi0000 (#103377) üzenetére


konyi79
addikt

Szerinted tört angollal fordítanak itthon többnyire? Nézzél már be a hosszupuskára, milyen profi munkák vannak ott! A megvalósítás, meg a megtérülés oké, más tészta, de nem a közösségi munka minősége a buktató.

(#103381) A`rpi válasza konyi79 (#103380) üzenetére


A`rpi
addikt

Biztos hogy lenne minőségi csapat, csak a konzol egy zárt rendszer.

A játékokhoz érkező hibajavításokon a gyártó (SONY) heteket ül, és vizsgálgatja nem e véletlenen van benne valami olyan rés ami sebezhetővé teszi a PlayStation 4 rendszerét...

Meglehetne sok mindent oldani, de sajnos ennél egyszerűbb dolgokban nem kap szabad kezet a végfelhasználó. És el lehet képzelni, ha fejlesztői szinten ilyen szigor van, akkor mit engednek meg a "jöttment" végfelhasználóknak... Evvan, nyelvet kell tanulni ha frusztrál valakit a probléma...

Más játék sem drágább magyar nyelvvel témához:
A játékok egységárasak, tehát, az átlagnál nem kerülhet drágábba még akkor sem ha többe került a fejlesztés... A magyar nyelvet belerakni is munka, ami pénzbe kerül, ne legyenek illúzióink... :N

[ Szerkesztve ]

(#103382) konyi79 válasza A`rpi (#103381) üzenetére


konyi79
addikt

Ez pont igaz. Jól van ez így, én se hiányolom annyira a fordítást. Csak én is úgy látom, ennek hiánya legkevésbé a forrásanyag minősége az oka.
Meg ha még bárki meg is csinálja, akkor sem egyszerű azt felhasználni a jogtulajdon miatt. Ahogy a Netflix is szenved most a saját fordítócsapatával, mert hiába elérhető szinte mindenhez a közösségi anyag, ha nincs jogalapja azt használni.

[ Szerkesztve ]

(#103383) Sakuro


Sakuro
tag

Sziasztok
Köszönöm a tanácsokat, leszedtem az RU packot. Letöltés után a Notifications-ban megjelenik a Waiting to install... felirat. Ha rányomok a startra, közli velem, hogy ez az app nincs telepítve, megnézem store-ban? Ha igent nyomok, akkor elirányít a játék megvásárlásához.
Két orosz nyelvcsomag van, mindkettőnél ugyanezt csinálja.
Lehet, hogy az a gond, hogy a játékban alapból az orosz bennevan? Mert az bennevan, csak a magyar nincs.
Köszi

(#103384) A`rpi válasza Sakuro (#103383) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok
Köszönöm a tanácsokat, leszedtem az RU packot. Letöltés után a Notifications-ban megjelenik a Waiting to install... felirat. Ha rányomok a startra, közli velem, hogy ez az app nincs telepítve, megnézem store-ban? Ha igent nyomok, akkor elirányít a játék megvásárlásához.
Két orosz nyelvcsomag van, mindkettőnél ugyanezt csinálja.
Lehet, hogy az a gond, hogy a játékban alapból az orosz bennevan? Mert az bennevan, csak a magyar nincs.
Köszi"

GOTY kiadás olyan szinten kakukktojás hogy az alap kiadás mentése nem is működik a GOTY-val, így én azon nem lepődöm meg, hogy az alap kiadáshoz érkező nyelvi csomagot nem fogadja el.

Ha a játékhoz feltelepítetted az aktuális hibajavítást, és abban nincs benne a Magyar nyelv, akkor sajnos ez veszett ügy.

Esetleg tehetsz egy próbát a játék topikjában, vagy felveheted a kapcsolatot a játék kiadójával.

Ha van valami érdemi fejlemény kérlek jelezd majd itt, hogy a többiek is okuljanak a problémádból.

[ Szerkesztve ]

(#103385) Robi86 válasza Sakuro (#103383) üzenetére


Robi86
senior tag

A legfrissebb patchet letöltötted már a játékhoz?

(#103386) predakon


predakon
őstag

Magyaritas.... sosem fogom megerteni, hogy miert nem inkabb az a motivacio, hogy min. 1 idegen nyelvet beszeljunk/tanuljatok meg egy jatekkal jatszva. En az angolom alapjait jatekokbol szedtem anno es orultem, hogy nem is volt magyaritas.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#103387) Newyorker


Newyorker
addikt

Tudtok nekem írni uilyen típusu multis játékot mint a BAttlefield sorozat, szval mint pl a BF1?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#103388) bandi0000 válasza Newyorker (#103387) üzenetére


bandi0000
nagyúr

olyan mint a BF nincs másik :D esetleg COD, de kifújt

Xbox One: bandymnc

(#103389) Deck válasza predakon (#103386) üzenetére


Deck
titán

Ez jogos és ezzel egyetértek én is így kezdtem, de viszont nem vagyunk egyformák. Van aki szeretne magyarul játszani, valakinek jó az angol, de nem kell ráerőltetni a másikra a dolgot. :K

PS5

(#103390) Kendek válasza predakon (#103386) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mert ha az ember megszokja máshol a kényelmet (lásd pl. bármely, külföldön gyártott audiovizuális művet, vagy kicsit is népszerűbb PC-s játékokat), akkor van egy bizonyos elvárása máshol is. Ez szerintem érthető, és ténylegesen bosszantó, hogy a platform sajátosságai miatt akkor sincs megoldás ha egyébként többen is megcsinálnák a fordításokat, puszta önszorgalomból.
Ettől függetlenül természetesen az lenne manapság az alap, hogy a világnyelv tényleges megtanulására legyenek ösztökélve a fiatalok.

<-ƘƘ->

(#103391) bandi0000 válasza Kendek (#103390) üzenetére


bandi0000
nagyúr

annyira azért nem nagy a kényelem, PC-n se csinálják meg a magyarítást a kiadók, csak ott annyival előrébb vannak hogy bárki megcsinálja,azt rá tudja mókolni, itt viszont nem

Xbox One: bandymnc

(#103392) erahurka


erahurka
félisten

Lesz aki kockul szilveszterkor?

(#103393) Kendek válasza bandi0000 (#103391) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván itt sem az a legnagyobb probléma, hogy elvétve akad csak hivatalos magyar nyelvi támogatás, hanem az, hogy nincs lehetőség közösségi fordítások használatára. Lehetne engedni általánosságban a modok használatát amivel elhárulhatna a felelősség kérdése is. De ez annál zártabb és féltettebb platform.

<-ƘƘ->

(#103394) Rico45 válasza erahurka (#103392) üzenetére


Rico45
őstag

Simán :-) Tolni fogjuk :-) Mellé meg a pezsgőt.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#103395) predakon


predakon
őstag

Én valami nyugger házibuliba megyek, de nem is bánom, tegnap a38on kibuliztam magam szilveszterre is

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#103396) koncsik válasza erahurka (#103392) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bakancslistámon van egy becsicsentett multiplayer ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#103397) Deck válasza erahurka (#103392) üzenetére


Deck
titán

Igen :D Sör, pizza, chips mellett. Mindig bulikba vagyunk évek óta kell egy ilyen is :D

PS5

(#103398) waccamár


waccamár
senior tag

A fordítás témához reflektálnék még. Szerintem igenis alap dolognak kellene lennie, hogy már a 6-7 évesek is beszéljenek angolul. Az, hogy a mostani 40+ korosztály nem beszél angolul, azon már nem lehet segíteni (önszorgalomból tanulhatna, de most az intézményes körülményekre gondolok), de igenis mindent meg kellene tenni, hogy a fiatal generációnak alap készség legyen az angoltudás.

Éltem egy ideig Hollandiában, beszélgettem 11-12 évesekkel, és mindenféle feszengés nélkül beszéltek angolul. Nem profin, nem arról van szó, de nem ijedtek meg, hogy angolul kell beszélni, normális társalgást lehetett velük folytatni. És ez igaz volt mindenkire, a bolti eladóktól kezdve az utcán mászkáló emberekig. Hollandul egy szót sem tudtam, de bárhova mentem, bármit csináltam, bárkit kérdeztem, mindenki tudott angolul. Ez hatalmas előny egy országnak.

Ráadásul Hollandiában (mint több nyugati országban is) nincsenek ám a filmek és a sorozatok szinkronizálva. Angolul megy, feliratozva. Teljesen értelmetlenül néztek, amikor elmondtam, hogy nálunk minden szinkronizált.

Arról nem is beszélve, hogy ha nem tudsz angolul, akkor kb. az internet, és a világon fellelhető információ 99%-tól elzárod magad.
Olvashatod a magyar hírportálokat, ahol politikai hírekből azokat jelentetik meg, és olyan fordításban, ami az adott kézben lévő portálnak megfelelő, ha pedig tech híreket akarsz olvasni, akkor tizedannyi (sőt) forrásod van több napos vagy hetes késéssel...

Természetesen azt is megértem, hogy ha valaki nem tanult angolul, vagy nem használta, stb... És megértem, hogy örülne neki, hogy ha érti a játékot. El sem tudom képzelni, hogy úgy játsszak, hogy nem tudom hogy mit mondanak a karakterek :S

De szerencsére az angol egy elég egyszerű nyelv, milliónyi ingyenes anyagot találsz a neten, amivel otthon, szabadidődben elkezdhetsz tanulni. Pénzt nem, csak időt kell rászánni. Akár 40-50 évesen is. Ha csak heti 1 órát tudsz angollal foglalkozni, az már éves szinten 52 óra tanulás.

[ Szerkesztve ]

(#103399) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! BUÉK! Angol account-os PS Store-hoz angol (£-os) feltöltőkártyát szeretnék venni. A konzolboltokban általában csak magyart tartanak. Van valakinek tippje, hogy hol szerezhetném be?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#103400) A`rpi válasza newmoonlight (#103399) üzenetére


A`rpi
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.