Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103051) drk88 válasza SoundBox (#103049) üzenetére


drk88
senior tag

Lehet valaki miatt black listre került a szolgáltató IP-je. Így mehet a csoportos szívás.

(#103052) #20844032 válasza drk88 (#103051) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, nem kell. A psn szerverek mióta pár éve fossátörték őket ugyebár az anonymusosok, extra náci üzemmódba lettek kapcsolva: minden proxy, meg private nat mögül jövő klienst tiltanak szépen. Senkinek nem fog menni normálisan, mert pár kérést még beenged, de aztán ha nem teszi magát láthatóvá a user, megy is pihenőre.

[ Szerkesztve ]

(#103053) drk88 válasza #20844032 (#103052) üzenetére


drk88
senior tag

Akkor ez így is-úgyis szívás, sajnos.

(#103054) kentucky


kentucky
őstag

Titanfall 2 vagy Overwatch multi szempontból?

(#103055) Tatyla válasza kentucky (#103054) üzenetére


Tatyla
őstag

A két játék két teljesen eltérő stílus

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#103056) krx21


krx21
nagyúr

A Doom PS4 PRO támogatásáról mit lehet tudni?

(#103057) MrPeekaboo válasza #20844032 (#103050) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Az említett szolgáltató jópár publikus címmel rendelkezhet, így hamár több előfizetőt privátra rakott, akkor igazán visszarakhatná azokat publikusra, akik ezt kérik. Nagyon az a gyanúm, hogy inkább ebből üzletet akarnak csinálni, azért ajánlgatják a fix IP címet, ami br. 2540 Ft. Ha van lehetőség szolgáltatóváltásra én belengetném nekik, hogy visszaraknak publikusra vagy hűség után lemondom a szolgáltatást. Főleg úgy, hogy még IPv6 sincs náluk. Na nem mintha azzal jobban járna bárki is, ugyanis ehhez a Sony-nak is fejleszteni kellene, ami nem igazán látszik...

(#103060) SoundBox


SoundBox
tag

Szerintetek érdemes alá venni egy laptophűtőt?

(#103061) drk88 válasza SoundBox (#103060) üzenetére


drk88
senior tag

Fölösleges.

(#103062) Rigormortiis válasza SoundBox (#103060) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#103063) krx21 válasza SoundBox (#103060) üzenetére


krx21
nagyúr

Csak annyira mint a tetejére...

(#103064) SoundBox válasza krx21 (#103063) üzenetére


SoundBox
tag

Akkor ok köszi XD

(#103065) privacy99 válasza SoundBox (#103060) üzenetére


privacy99
senior tag

Biztos nem árt neki, de talán ez már nem lett akkora kuka, mint az első PS3-ak. Úgy emlékszem azoknál volt gond a melegedéssel.

(#103066) james001


james001
veterán

Vettem Uncharted 4-hez ilyen Uncharted pontot a magyar store-on a magyar profilommal,de a másik fő accomon (ami ugye USA) nem mutatja mikor belépek. Ez nem régióhoz van kötve hanem a profilhoz? Mert ugye direkt ezért nem vettem USA acc-ról :U 6000 ft akkor most szépen kirepült az ablakon? :W

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103067) Remi1234 válasza melega (#103021) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Divisionért ne adj ki egy vasat sem. Nekem külön accounton megvan a deluxe vagy milyen edition. Ha gondolod megadom az adatait aztán használd egészséggel :)

PSN ID: RemiFungus

(#103068) zzola válasza james001 (#103066) üzenetére


zzola
félisten

A játék milyen, lemezes vagy digitális? Ha utóbbi, melyik fiókhoz tartozik?
Szerintem ezek a pontok nem "járnak" át a régiók között...mint ahogy a dlc-k sem.

(#103069) Kendek válasza SoundBox (#103034) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezek szerint tényleg a privát IP a probléma. Akkor pedig igen, ha csak így hajlandóak publikusat adni (fix IP-hez muszáj), akkor kénytelen leszel beruházni rá. Ha egyébként olcsó és gyors a net (mint a DIGI-nél), akkor nem olyan vészes. Mert nekem ugyan publikus IP-m van, de cserébe drágább és viszonylag lassabb (tehát bele van kalkulálva).

<-ƘƘ->

(#103070) jaroslav


jaroslav
aktív tag

Biztos banális a kérdés, a hozzáértőknek, de mégis felteszem.

Ha telepítek egy játékot (lemezeset), akkor nekem van választási opcióm, hogy azt a HDD-ről futtassa, vagy a játék közben a szükséges dolgokat a lemezről a olvassa be, folyamatosan pörgetve az optikai meghajtót, vagy fel lehet telepíteni kvázi az egészet a HDD-re, és a lemezt csak azért kéri, hogy a jogtiszta jogosultságot "ellenőrizze"?

Vagy ez nem egy opcionális dolog.

Ami miatt kérdezem, hogy akartam telepíteni a lemezes "Bloodborne" játékot, és először egyből indulásnál azt írta ki, hogy a lemezt nem tudja olvasni, lehet hogy szennyezett a lemez. Mikor másodszorra próbáltam, már elindult, de a bevezetőnél írta ki ugyanazt, harmadszor, már elindult a játék, és pár perc játék után dobott ki...

Mikor pedig újra kezdtem, mindig újra kellett generálni a karaktert, nem engedte a folytatást, azt írta, hogy nem lehet folytatni, mert nincs meg a telepítés.
Kezdtem attól tartani, hogy az optikai meghajtóval, vagy a lemezzel van gond.

Aztán töröltem a játékot, újra indítottam a gépet, és újra telepítettem a játékot. Ekkor már nem dobott ki, a szennyezett lemez dologgal, de folytatni, vagy betölteni, még mindig nem lehetett, mikor próbaképpen többször újra indítottam a játékot.

Aztán egyszer csak, mikor beléptem a játék menüjében, már felajánlotta, a betöltést is a folytatást is, és a betöltésnél meg voltak a korábban generált karakterek, és folytatta is onnan a játékot, ahol kiléptem korábban.

Erre az egészre, tud valaki racionális magyarázatot adni?

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#103071) zzola válasza jaroslav (#103070) üzenetére


zzola
félisten

Nincs választási lehetőség! A játékot felmásolja a HDD-re és-elvileg-csak indításnál pörgeti meg a lemezt...

(#103072) jaroslav válasza zzola (#103071) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Akkor az lehetett az egész probléma oka, hogy túl korán indítottam a játékot, mikor még nem volt teljes a telepítés?

Mert letöltött egy 200 MB-os update-et, egy pillanat alatt, azt telepítette, de azt nem jelezte, hogy a játékot telepíti, és az milyen fázisban van. Én pedig indítottam azonnal.

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#103073) Kendek válasza jaroslav (#103072) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Célszerű megvárni amíg végez a telepítéssel (ez akár fél óra is lehet, közben pörgeti a lemezt), és csak utána indítani a játékot.

<-ƘƘ->

(#103074) james001 válasza zzola (#103068) üzenetére


james001
veterán

EU-s lemezes. Nagy valószínűséggel az lesz a gond hogy ennél nem úgy van mint a dlc-knél,ezeket a pontokat a profilhoz adja hozzá,mivel a magyar profilomon most nézem,azon rajta van :W
Nem hogy ez fel lenne tüntetve,áhh dehogy. Szopjanak le a hülye mikrotranzakciós szarjukkal,ha már ők is pénzéhes b*zik akkor legalább normális dlc-ben pakolják már fel a cuccokat :W

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103075) zzola válasza james001 (#103074) üzenetére


zzola
félisten

Mit kellene feltüntetni? A régiók között nincsen átjárhatóság, DLC-t sem tudsz venni más régiójú játékhoz (vagyis tudsz, csak nem fog működni)...ez eddig is így működött!

[ Szerkesztve ]

(#103076) jaroslav válasza Kendek (#103073) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi a választ, és természetesen "zzola" fórumtársnak is!

És azt látom valahol, hogy az aktuális telepítés milyen stádiumban van?
Vagy nincs más, mint hallgassam, hogy pörgeti-e még a lemezt?

A Mafia 3-nál kivolt írva az install folyamat, de itt egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#103077) A`rpi válasza james001 (#103066) üzenetére


A`rpi
addikt

"Vettem Uncharted 4-hez ilyen Uncharted pontot a magyar store-on a magyar profilommal,de a másik fő accomon (ami ugye USA) nem mutatja mikor belépek. Ez nem régióhoz van kötve hanem a profilhoz? Mert ugye direkt ezért nem vettem USA acc-ról :U 6000 ft akkor most szépen kirepült az ablakon? :W"

Ingame, cuccokat mindig azzal a profillal kell venni amin játszol ez nem osztódik meg, és talán régiótól is független, utóbbiban nem vagyok biztos, de valószínű...

Milyen jó is lenne ha teszem azt 10 millió GTA dollár végtelen profillal megosztható lenne... :)

(#103078) Kendek válasza jaroslav (#103076) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem nagyon, de azt határozottan meghallod ha megállt a lemez pörgése. Addig is játszhatsz valami mással (ami digitálisan lett vásárolva)...

<-ƘƘ->

(#103079) Lefty


Lefty
addikt

Until Dawn-hoz hasonlo jatek van meg? Heavy rain-en es a Beyond two souls-on kivul. Most vegeztem vele es nagyon bejott.

(#103080) jaroslav válasza Kendek (#103078) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszönöm a választ!

Már tényleg kezdtem aggódni, hogy pár hete vettem a ps4-et, és máris tönkrement az optikai meghajtó...

Szerencsére, csak én siettem el a dolgot :)

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#103081) james001 válasza zzola (#103075) üzenetére


james001
veterán

Eddig bármilyen dlc-t vettem magyar profilon az működött bármelyik másik régiójú profilon is,természetesen európai játékkal. De mivel ez nem dlc-nek minősül ezek szerint,oda kéne írni hogy ez nem dlc,és csak az adott profillal működik amivel megveszed. De pl. nézhetünk egy olyan példát is hogy mondjuk Józsi megveszi ezt az uncharted pontos pakkot de mondjuk Sanyi is szeretné az ő profilján akkor ő nem fogja tudni használni mert csak Józsi profilján lesz rajta. Na ez az amit nem tudtam úgyhogy most 6000 ft szépen landolt a kukába,mert a magyar profilomon úgyse fogok soha UC4-ezni.

(#103077) A`rpi: Hát igen ez az amire most én is ráeszméltem,mert soha nem vettem még ilyesmi mikrotranzakciós hülyeséget :o

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103082) A`rpi válasza james001 (#103081) üzenetére


A`rpi
addikt

"Eddig bármilyen dlc-t vettem magyar profilon az működött bármelyik másik régiójú profilon is,természetesen európai játékkal. De mivel ez nem dlc-nek minősül ezek szerint,oda kéne írni hogy ez nem dlc,és csak az adott profillal működik amivel megveszed. De pl. nézhetünk egy olyan példát is hogy mondjuk Józsi megveszi ezt az uncharted pontos pakkot de mondjuk Sanyi is szeretné az ő profilján akkor ő nem fogja tudni használni mert csak Józsi profilján lesz rajta. Na ez az amit nem tudtam úgyhogy most 6000 ft szépen landolt a kukába,mert a magyar profilomon úgyse fogok soha UC4-ezni."

Pénzvisszatérítés (refund) PlayStation Store-on? [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#103083) zzola válasza james001 (#103081) üzenetére


zzola
félisten

"Eddig bármilyen dlc-t vettem magyar profilon az működött bármelyik másik régiójú profilon is,természetesen európai játékkal"
Lehetséges, viszont ha magyar digitális játékod van, akkor pl. a Kanadai storeban vásárolt DLC nem fog működni a magyar profillal és szerintem ezekkel a pontokkal ugyanígy van, simán régiózárasak. Képzeld el, ha minden működne az összes régióban, akkor mindenki a legolcsóbba járna vásárolni.
Én épp ezért menesztettem a UK/US/Kanada profilt. Azt a kis felárat ki tudom fizetni ami a régiók között van és nem kell pöcsölni a vásárlással, amúgy meg csak pár címet veszek évente...

(#103084) #38167040 válasza melega (#103021) üzenetére


#38167040
törölt tag

hehe, jó kis videó, köszi :)

(#103085) james001 válasza A`rpi (#103082) üzenetére


james001
veterán

Elolvasva ezeket a hsz-eket nem tudom lesz-e nekem erre idegem,meg szerintem ezért az uc pontos dologért nem hiszem hogy visszaadják a pénzt. Mindegy legyen ez egy tanulság nekem. Soha a büdös életben ne vegyek mikrotranzakciós hülyeségeket! :D Abból a 6000-ből meg remélem egy jót kajál majd valamelyik Naughty Dog-os csávesz :N

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103086) A`rpi válasza james001 (#103085) üzenetére


A`rpi
addikt

Egy emailt szerintem megérne, de te tudod...

(#103087) andro93 válasza Lefty (#103079) üzenetére


andro93
aktív tag

Life is Strange esetleg, vagy a Telltale féle Walking Dead, amik ilyen interaktív filmszerű játékok. Másról nem tudok perpill.

(#103085) james001: odavagyok a ND játékaiért, a Last of Us és az Uncharted sorozat nálam a top 3-ban vannak, de ez a pay to win multi már kivágta a biztosítékot, hogy pénzért kell megvenni a legjobb fegyvereket/perkeket. A single részért odavagyok mindkét játékban, de az ilyen p2w multikat nem szabad támogatni. Azért egy mailt küldj el, hátha visszakapod a pénzed, nem szabad ilyen könnyen feladni.

[ Szerkesztve ]

(#103088) oliver7777


oliver7777
tag

Sziasztok. Bocsi a hülye kérdésért, de korábban még nem volt konzolom. Multizni csak PlayStation Plus előfizetés mellett lehet?

(#103089) andro93 válasza oliver7777 (#103088) üzenetére


andro93
aktív tag

Tudtommal van néhány ingyenes játék, amihez nem kell PS+, javítsatok ki ha hülyeséget írok.
Viszont minden más multihoz kell a PS+.

(#103090) Adam_Shepard válasza james001 (#103085) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most frissitettek a refund policyt. 14 napig lehet igenyelni, szóval uccu neki!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#103091) Deck


Deck
titán

Titanfall 2 nagyon fasza játék! Tolja még itt valaki? :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#103092) gamegod válasza Deck (#103091) üzenetére


gamegod
senior tag

Én igen.. 50 szint pipa... Ekkor felajánlja a játék hogy resetelje a megszerzett fegyókat és egyébb nyalánkságokat.. Ugyanúgy fejlődsz csak erősebb szinten

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#103093) Deck válasza gamegod (#103092) üzenetére


Deck
titán

Mi csak tegnap vettük meg így még az elején járunk. Mi a neved? :)

PS5

(#103094) perge666 válasza oliver7777 (#103088) üzenetére


perge666
veterán

Ahogy andro93 is írja van néhány játék. :K
Mondjuk a War Thunder vagy a World Of Tanks de van még.....

Ezek a játékok teljesen ingyenesen is letölthetőek, és azthiszem csak multi van szintén ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#103095) koncsik válasza Deck (#103091) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Befejeztem, eladtam, multira nincs időm sajnos. Nagyon tetszett, élvezetes volt, nem túl hosszú, de nekem pont elég, mielőtt unalmassá vált volna (normál fokozat, talán 30-40 % trophy).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#103096) TazLeacher válasza james001 (#103074) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem teljesen értem a gondot. Javíts ki ha tévedek, de eleve szabálytalan más régiójú profilt készíteni, mint ahol laksz. A profil-duplikálásról, vagyis az ehhez való hozzáállásról nem tudok, de a legtöbb ilyen jellegű szolgáltató ritkán nézi jó szemmel, ha egy embernek több profilja van. Ezek után elvárni a szolgáltatótól, hogy tüntesse már fel legyen szíves, hogy légyszíves arra a profilodra vedd a pontot, amin a játék van...? Ezt nem érzed abszurdnak? Ha normálisan használod a rendszert, egy felhasználó, egy profil, akkor ez a kérdés fel sem merülhetne...és még ők a ge*ik, hogy a sok ügyeskedő 4-5-6-8 profillal rendelkező egyénnek nem rágják külön a szájába. Félre ne értsd, nekem se magyar a profilom, de attól még nem a Sony a bu*i.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#103097) buci30


buci30
addikt

Erre valaki?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#103098) TazLeacher válasza buci30 (#103097) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

[link]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#103099) #20844032 válasza james001 (#103081) üzenetére


#20844032
törölt tag

Korábban uk volt a main accom, a mo-on forgalomba hozott killzone bundle-el nem működött a uk profillal letöltött dlc.

(#103100) hyperspace válasza buci30 (#103097) üzenetére


hyperspace
őstag

Te érzed, hogy szükséged van rá, vagy sem. Van itt sok vélemény, tapasztalat, olvass vissza. Ha elkap az érzés, akkor vedd meg. :)

wow, őstag lettem :B

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.