Hirdetés

2024. március 30., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103801) A`rpi válasza Kanczy (#103799) üzenetére


A`rpi
addikt

"- Van jelentősége annak, hogy milyen régióra regisztrálom a profilt? Anno az X360-nál volt, de gondoltam inkább megkérdezem."

Igen.

"- El lehet majd szerintetek adni egy Driveclubot? 90 körül tudnék 1 terrás slimet venni magában, vagy 105-ért bundlet Driveclub, Last of Us Remastered és Uncharted 4-gyel."

El, de nem sokat ér, előtte nézz szét a használt piacon.

"- Lehet valahol több, mint 1 év garival kapni a gépet? Kicsit szűkösnek találom azt a 12 hónapot :F"

Lehet vásárolni extra garanciát,
ha engem kérdezel nem éri meg, de mindenkinek döntsön a legjobb
belátása szerint.

"- Playstation Store használatához kell előfizetés?"

Nem kell, bárki használhatja, sőt, vásárolni is lehet előfizetés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#103802) Deck válasza A`rpi (#103801) üzenetére


Deck
titán

Én 9k-ért kaptam +2 év garanciát. Szerintem megéri..

PS5

(#103803) FullGas válasza Deck (#103802) üzenetére


FullGas
aktív tag

Én Konzolvilágnál vettem az 500-as Slim gépet. Alapból nem akartam rá plusz garit, de végül +1 évet vettem 5440Ft-ért. Ami úgy működik hogy első évben a garanciális ügyeket a hivatalos Sony szerviz intézi. Az egy éven felüliket pedig a bolt ahol vetted .

(#103804) zzola válasza Kanczy (#103799) üzenetére


zzola
félisten

e-mag-nál 2 év jótállást adnak! Kanadai store még az US-nél is olcsóbb, viszont nagyon korlátozott a feltöltő elérhetősége, talán US-szel jobban jársz a magyar mellett természetesen...

(#103805) LucentTwo válasza Kanczy (#103799) üzenetére


LucentTwo
tag

Maga a Driveclub-ot el lehet adni, mostanság olyan 3500-4000Ft-ért mennek el. A másik két játék meg sztem megéri a 15e-et, mivel az Uncharted4-et legolcsóbban 8e-ért találni, a Last of Us-t meg olyan 5-6ezer között lehet beszerezni (használtan). Majdnem ott van a kettő a 15eft körül. Mindkettő nagyon jó játék, ha bejön akkor sztem ezt érdemesebb venni.

[ Szerkesztve ]

(#103806) Retekcloud


Retekcloud
tag

Sziasztok!

Ha egy játékhoz van egy dlc kódom, de nem tudom, felhasználható e még, lehet ellenőrizni valahol anélkül, hogy elhasználnám? És esteleg azt is meg lehet nézni valahol mit ad a kód? Köszi

(#103807) Deck válasza Kanczy (#103799) üzenetére


Deck
titán

Akkor vedd a csomagot ha játszanál is velük különben a simát :)

PS5

(#103808) A`rpi válasza Retekcloud (#103806) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Ha egy játékhoz van egy dlc kódom, de nem tudom, felhasználható e még, lehet ellenőrizni valahol anélkül, hogy elhasználnám? És esteleg azt is meg lehet nézni valahol mit ad a kód? Köszi"

[link]

(#103809) toompa válasza Kanczy (#103799) üzenetére


toompa
őstag

Konzolstudió 2 év garit ad a gépeire. 1 év hivatalos + 1 év bolti gari.

(#103810) Retekcloud válasza A`rpi (#103808) üzenetére


Retekcloud
tag

Nagyon köszi sikerült :)

(#103811) KZP válasza Kanczy (#103799) üzenetére


KZP
őstag

Edigital-nál is 2 év garancia van rá.
(Az oldalukon mondjuk 1 év szerepel, de a garanciajegyen 24 hónap van.)

[ Szerkesztve ]

(#103812) zzola válasza KZP (#103811) üzenetére


zzola
félisten

Weben 1-et ír, méghozzá gyárit...

[ Szerkesztve ]

(#103813) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Tegnap este csapattam kicsit az INSIDE-ot és hát besz@rás. Tipikusan az a játék ami 5 perc alatt beránt a hangulatával. Minden téren sokat fejlődött a LIMBO-hoz képest. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a vége... Toltam még kicsit a HITMAN Sapienzai küldetését, zseniális. Mindenkinek szívből ajánlom mindkét játékot.

Tulajdonképpen IDŐT szeretnék vásárolni magamnak a Store-ban ha lehetne. :) /a polcon porosodik az Uncharted 4, a Dragon Age Inquisition, a Skyrim...ráadásul meg kéne venni a Mortal XL-t is ennyiért, a havi pluszos játékok kijátszásáról (sőt még a rapture is vár) nem is beszélve/ First world problem rulez.

[ Szerkesztve ]

(#103814) KZP válasza zzola (#103812) üzenetére


KZP
őstag

A garijegyen 24 hónap van.

(#103815) zzola válasza KZP (#103814) üzenetére


zzola
félisten

Érdekes. :)

(#103816) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sony gold fejeshez mondtátok, hogy lehet leszedni különféle "beállításokat" azt honnan tudom hol tudom leszedni?

Xbox One: bandymnc

(#103817) kevepapa válasza zzola (#103815) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Azt mondjuk halkan hozzátenném, hogyha egy év intenzív használat alatt nem jön elő garanciális hiba, akkor az 90% h nem a második évben fog kijönni. Szóval nem kell megijedni az 1 évtől sem.

(#103818) Tuomas válasza kevepapa (#103817) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát azért ez nem teljesen így van, ami egyszer elromolhat az el is romlik csak idő kérdése. Ha 1 év után nem jött elő valami hiba, előjöhet 1 év 1 nap után, legyen az bármi.

We were here

(#103819) zzola válasza kevepapa (#103817) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem meg épp utána fog kijönni. Addigra szépen kiszárad(hat) a paszta a hűtő alatt, túlmelegszik, hangosodik stb...de ez csak feltételezés, lehet igazad van!
De igazából ez nem is volt kérdés, csak az, hogy hol kapható 2 éves jótállással....

[ Szerkesztve ]

(#103820) Kanczy válasza kevepapa (#103817) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerintem ez csak az eleve hibás alkatrészekre igaz. A meghibásodásnak (értelemszerűen) egyre nő az esélye.

Megrendeltem a 105-ös csomagot + 2 év garival (9800). Köszönöm mindenkinek a segítségét, még a hétvége előtt PS4 tulaj leszek :R :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#103821) kevepapa válasza zzola (#103819) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Jó, mondjuk a ps terén nincs tapasztalatom, simán lehet h itt pont hogy egy év után jönnek elő a dolgok. Klasszikusan inkább minőségi képmegjelenítőknél jellemző az, h ami az első egy-két évben nem jön elő (és garanciális körbe tartozik!) az utána valószínűleg jópár évig nem is fog.

(#103822) bandi0000 válasza kevepapa (#103821) üzenetére


bandi0000
nagyúr

régen volt ez így ahogy mondod, most inkább kihúzzák a gari időt és utána, persze típus függő, én ps-em gari lejárta után 1 hónappal romlott el, bár előtte se volt tökéletes csak akkor vittem el

Xbox One: bandymnc

(#103823) kevepapa válasza Kanczy (#103820) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Persze értem, de azért a japán márkáknál (autóktól, bluray lejátszón át playstationig) a hibátlan alkatrészek a megfelelő (és nem napi 20 órás) használat mellett azért nem két éven belül hibásodnak meg. Persze, kivétel mindig van és nem jó pont a kivételnek lenni, de a konklúzióm továbbra is az, hogy bár a kettő több mint az egy :) de a alapvetően nincs gond az egy év garival.

[ Szerkesztve ]

(#103824) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Én is beléptem a PS4 tulajok táborába egy Pro-val. Eddig egy játékot vettem hozzá, a Diablo 3-at.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#103825) kevepapa válasza bandi0000 (#103822) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Hát igen, ez pech, bár én pont erre gondoltam, hogy "előtte sem volt tökéletes", tehát a hiba már az első évben előjött valamelyest.

[ Szerkesztve ]

(#103826) zzola válasza leslieke (#103824) üzenetére


zzola
félisten

Gratulálok! Jól döntöttél! :))

(#103827) #20844032 válasza bandi0000 (#103816) üzenetére


#20844032
törölt tag

Letöltöd a companion appot hozzá a sztórból, és azzal tudod okosítani.

(#103828) leslieke válasza zzola (#103826) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, a PS3-at már ideje volt nyugdíjazni. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#103829) capafog23


capafog23
őstag

Próbálok driveclub multizni már pár napja.
De mindig olyan ellenfeleket kapok akik kilöknek, kanyarba féktávon belém jönnek hátulról, hátulról kitolják a kocsi hátulját. Nagyon kevés olyan játékossal találkoztam a több nap alatt aki mellett el lehet menni anélkül hogy megpróbálna leszorítani.
Lehet el is adom e miatt, a single player rész nekem nem akkora élmény.

(#103830) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Az én MM-os gépemen meg örök gari van, mert a vásárlás dátumát nem töltötték ki a lepecsételt garijegyen, ha netán bekakál ráírom a 7-8 hónappal azelőtti dátumot azt csuka. :)

The Truth is out there...

(#103831) bandi0000 válasza capafog23 (#103829) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sőt a konzolt is eladhatod ennyi erővel, mert ilyen mentalitással nem csak a DC ben játszanak

a fifában kezdéskor 1 emberrel végigszalonoznak a kapudig
fps ben RPG vel vagy detonátorral ölnek meg...

Lackooo84: csak ott basztad el, h a gariztatáshoz nem is kell a garijegy csak a számla, a vásárlás dátumával :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#103832) FullGas


FullGas
aktív tag

A Logitech G430 fejhallgatóhoz adnak USB hangkártyát. Ha PS4 USB részbe dugom akkor működik? Vagy csak a normál Jack csatlakozós módon :F

(#103833) akangels


akangels
tag

Sziasztok !

Ha egyszer megerkezik a ps4 pro-m akkor van rá esély hogy a GTA V multi karakter atimportaljam a ps3 rol ps4 re vagy az egészet kezdhetem elorol ?

(#103834) Amadako válasza akangels (#103833) üzenetére


Amadako
tag

átlehet a rockstar games social club fiókod segítségével :C

(#103835) capafog23 válasza bandi0000 (#103831) üzenetére


capafog23
őstag

Nekem nem azzal van a bajom hogyha utolsó vagyok.
Hanem azzal hogy mások úgy játszanak mintha roncsderbi lenne. (de szerintem ezt leírtam)
Nincsenek "szellemautós" versenyek.
Ugyanazok a verseny beállítások ismétlődnek x versenyenként, privát módba meg csak haverjaidat lehet meghívni.
Szóval szerintem elég korlátozottak a lehetőségek.

(#103836) marilllyo válasza capafog23 (#103835) üzenetére


marilllyo
veterán

Tapasztalataim szerint ez nagyjából az összes autós multira jellemző. :(
De itt legalább ha laggol a másik vagy kicsúszik vagy valami akkor átrakja szellemmé.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#103837) bandi0000 válasza capafog23 (#103835) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én se arra céloztam hogy te vagy a béna, de szerintem ezt leírtam...

nem tudom más autósnál hogy működik, de ha szellem autókkal játszol, akkor az nem verseny, mert akkor time trial, ez az igazi verseny, akarva akaratlanul vannak koccanások, értem hogy mi a problémád, de ezek ellen a retardált játékosokkal nem lehet mit csinálni

Xbox One: bandymnc

(#103838) A`rpi válasza FullGas (#103832) üzenetére


A`rpi
addikt

"A Logitech G430 fejhallgatóhoz adnak USB hangkártyát. Ha PS4 USB részbe dugom akkor működik? Vagy csak a normál Jack csatlakozós módon :F"

Igen, működik a USB hangkártya,
némi megkötéssel persze, amit a linken olvashatsz.

[ Szerkesztve ]

(#103839) FullGas válasza A`rpi (#103838) üzenetére


FullGas
aktív tag

Köszi :R

(#103840) LucentTwo válasza capafog23 (#103835) üzenetére


LucentTwo
tag

Én ajánlom a time trial-t vagy nem is tudom mi pontosan a neve, csinálni kell egy eventet és akiknek elküldöd azokkal time trialban versenyzel. Mi mindig ilyenek szoktunk tolni, mert a multit meguntuk, mivel nincs benne időmérő. Az indul elölről aki hostolja az eventet, természetesen nem ez a gond, csak olyan szinten hasonló tudással rendelkezünk, hogy áltban a rajtsorrend a végeredmény is. Persze amit te mondasz azzal meg egyetértek, ink neked megy minthogy megelőzd. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#103841) gamegod


gamegod
senior tag

Egy egyszerű noob kérdés, hol tudom megmézni melyik szériás konzolom van? :)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#103842) predakon válasza gamegod (#103841) üzenetére


predakon
őstag

A hátoldalon vagy az alján rá van írva, hogy CUH-1*** valami.
[link]

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#103843) HAX válasza A`rpi (#103801) üzenetére


HAX
tag

Én is ezt a bundle-t vettem, a hozzá kapott játékokon van felirat: "NOT TO BE SOLD SEPARATELY" , nem csak a játékokkal együtt lehet garanciáztatni a gépet vagy az nem feltétel?

(#103844) >Deego.. válasza HAX (#103843) üzenetére


>Deego..
senior tag

Nem feltétel. Nélküle is lehet gariztatni.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#103845) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sony gold fejhallgató:

Ma szereztem, elég baráti áron, bár van is 1-2 esztétikai hibája, viszont, most úgy érzem, hogy ha tudtam volna hogy ennyire jó, akkor hamarabb veszek, illetve új árát is megéri

2 éves amúgy a fejhallgató, a párnánin lekopott a bőr, de nincs repedve, nem tört el magától, nyilván ha dobálja az ember akkor sérülékeny, mert annyira sok anyag nincs benne, de ha ésszel használja az ember, akkor nem lesz vele ilyen gond

Basszus nem tudom kevés e vagy sok, a többi gagyi fejhallgatómhoz képest jobb, PC-re kötve bass testtel elég jó, van benne mély azért rendesen szerintem, csak maga a játékokba nincs annyi, lehet ha kipróbálnék egy 100k-s fejest nyilván jobb lenne...

a virtuális 7.1 nagyon jó, már amelyik játékba, pl P.T.-be simán hallottam hogy a hátam mögül balról nyílt ki az ajtó, vagy DC-ben merről előznek

BF-ben jól leadja, hogy merről lépkednek, lövések hangjai merről hallatszódnak

Viszont ami zseniális, hogy magán a fejhallgatón lehet szabályozni a hang/chat audió arányát, mert eddig mindig in game-ben kellett lehalkítanom a játékot hogy halljam a haverom

Igazság szerint arra vettem, hogy chateljek, de úgy néz ki rászokok miatta a játékok alatti fejhallgató használatára is, nagyon nagy élményt ad

Xbox One: bandymnc

(#103846) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mass Effect Andromeda coming March 21st, 2017 (US) / March 23rd (EU)

Live-Die-Respawn

(#103847) Petya2900XT válasza bandi0000 (#103845) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Nincsenek is haverjaid...

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#103848) bandi0000 válasza Petya2900XT (#103847) üzenetére


bandi0000
nagyúr

köszönjük válaszát,véleménye fontos számunkra... :(((

Xbox One: bandymnc

(#103849) koncsik válasza >Deego.. (#103844) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

MIntha olvastam volna, hogy ha a gépet cserélik, akkor vissza kell adni a bundle játékot :F bocs, ha csak rémhír :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#103850) bandi0000 válasza koncsik (#103849) üzenetére


bandi0000
nagyúr

a-a, saját példámmal is alátámasztom :D

*bár ha 3-napon belül viszi valaki vissza az üzletbe, ott viszont valszeg/lehet kérhetik

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.