Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103751) perge666 válasza Tuomas (#103749) üzenetére


perge666
veterán

Az lesz az tényleg,itt kutakodtam de nem találtam infót.

(#103752) Tuomas válasza perge666 (#103751) üzenetére


Tuomas
addikt

Na már csak az a kérdés: Mi van vele? :D

We were here

(#103753) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Bf1-hez keresek társakat. Privátban tudunk nicket cserélni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#103754) sut3kh


sut3kh
csendes tag

Sziasztok!

Ps4 kontrollere jól bírja a gyűrődést, milyen hibák szoktak előjönni legtöbbször?

[ Szerkesztve ]

(#103755) bandi0000 válasza sut3kh (#103754) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Legnagyobb hibája az, hogy némelyik ember nem hajlandó fél percnél tovább használni, mernemmegyneki

amúgy szvsz semmi, régen volt hibája az analógok koptak, de aztán javították...

Xbox One: bandymnc

(#103756) Kendek válasza sut3kh (#103754) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mivel műanyag, ezért törik. Szóval azért annyira nem bírja a gyűrődést.
Mostanában többeknél is előjött olyan probléma, hogy használat közben kikapcsolt. De úgy tűnik, hogy csak nem minden fejhallgatót tud megfelelően meghajtani.

<-ƘƘ->

(#103757) sut3kh


sut3kh
csendes tag

Értem ez biztató, analóg karok nem szoktak kikopni a sok ide-oda rángatástól?
Illetve ilyesmi nem fordul elő:

(#103758) bandi0000 válasza sut3kh (#103757) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nyilván súrlódik, de ez nem befolyásolja a működést, illetve amit én szoktam csinálni, hogy egy kis szilikonnal megkenem, és akkor annyira nem súrlódik

Xbox One: bandymnc

(#103759) A`rpi válasza sut3kh (#103757) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez óhatatlan ha rendszeresen használod.
Ezzel nem kell foglalkozni, időnként letörlöd ha zavar.

(#103760) dunc válasza A`rpi (#103759) üzenetére


dunc
nagyúr

Nálam semmi nem látszik rajt, slimhez kapott padom van.

(#103761) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Srácok, gyors kérdés, egyszavas válasz elég:

Át kell helyeznem a konzolt, külön talp nélkül állíthatom az oldalára?

(#103762) <Lacy85> válasza sut3kh (#103754) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A régebbi kontroller lassan 1 éves. Szinte minden nap van használva. Nem is keveset (5 tagú család).
Azt leszámítva, hogy a hátulján lekopott a címke, az ég világon semmi baja nincs.
Pedig párszor már repült szépeket (le lett rántva töltés közben, fiam véletlenül elejtette, stb.).

Karok nem koptak le, gomboknak semmi baja, akksi olyan, mint új korában.

(#103763) oriic válasza kevepapa (#103761) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állni állhat, csak nagyobb eséllyel borul el.

Live-Die-Respawn

(#103764) kevepapa válasza oriic (#103763) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Köszi, az a veszély elvileg nem fenyeget, inkább a szellőzés miatt félek...

(#103765) Tegla80 válasza sut3kh (#103757) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez amugy sztem egy box joy,de lehet tevedek.

Sony® & PlayStation®

(#103767) Oppenheimer válasza Tegla80 (#103765) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az. Céges box egyik controllere is ilyen, de a ds4-eimen nem látok ilyesmit.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#103768) Tavares


Tavares
tag

sziasztok, tudja valaki lehet-e kapni valahol Wireless Gold headsetet 20k alatt? jó állapotú használt is jó, de hardveraprón csak egy leharcolt van :D

(#103769) Adam_Shepard válasza kevepapa (#103761) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Talán

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#103770) qpmex


qpmex
tag

Sziasztok!
PS pluszos előfizetésem szerettem volna meghosszabítani amit egy éve januárban vettem.

Megadtam a kártyám adatait eddig minden oké is volt de amikor rámentem hogy extend your subscription akkor már csak egy hibaüzenetet dob hogy ellenőrizzem az adataimat mert valami probléma van. De sztem nincs mert már többször is mindent átnéztem és nincs elírás.

Ugyanezt a hibát kapom fizetésnél mint ebben a cikkbe:
http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Support/quot-The-credit-card-information-on-file-is-not-valid-quot/td-p/45315646

Valaki tud segíteni. Mert hiába próbáltam már kitörölni majd újra megadni a kártya adatokat nem változott semmi.
És ami még bosszantó hogy minden adatmódosítgatás után levon 0,12€ a kártyámról missed charges-ként feltüntetve.

Tud valaki segíteni? :F Mert nem értem mi ez? A neten keresgéltem de ahogy látom mások csak azt írják hogy ez valami hiba a sony-nál amit nem javítottak ki. Létezik ilyen? :W

[ Szerkesztve ]

(#103771) Madwe válasza qpmex (#103770) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ékezetek, különleges karakterek, kötőjelek vesszők stb ilyet tudnak okozni pl.

(#103772) Kendek válasza qpmex (#103770) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szinte senkinek sem szokott sikerülni egy újonnan regisztrált bankkártya azonnali használatba vétele. De általában 24 órás várakozás után már menni szokott a vásárlás, amennyiben minden rendben van. Addig felesleges is próbálkozni, mert automatikusan letiltja a rendszer.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#103773) <Lacy85> válasza Kendek (#103772) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor én ilyen szerencsés mókus vagyok?
Először egy neteller-es virtuális master card-ot adtam hozzá még tavaly. Amint hozzáadtam, már vásároltam is.
Amikor átváltottam paypal-ra, az is egyből működött.

(#103774) qpmex válasza Madwe (#103771) üzenetére


qpmex
tag

Ékezetek, vesszők és különleges karakterek nélkül adtam meg mindent szóval nem ez miatt van...

(#103775) qpmex válasza Kendek (#103772) üzenetére


qpmex
tag

Oké akkor lehet várok vele 1-2 napot, úgyis csak 14.-én jár le az előfizetésem addig tudok online játszani. Remélem hogy utána már nem lesz gond (bár nem ezt érzem na mindegy).

(#103776) Kendek válasza <Lacy85> (#103773) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem meg nem ment elsőre (se bankártya, se PayPal), de várakozás után meg jó lett (ugyanazon adatokkal, még ékezet is van a nevemben). A cserekártyámat már előre regisztráltam, napokkal később pedig gond nélkül fizettem vele. :)
De sajnos sokaktól lehetett már olvasni, hogy probléma van. Ezért is feltételezem, hogy elég általános dolog.

<-ƘƘ->

(#103777) Petreszku válasza Lefty (#103746) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Ennek a játéknak (Dying Light) nincs sima verziója? Enhanced edition-ra most nem költenék. Ezért is került képbe elsőnek a Dead Island.

(#103778) qpmex válasza qpmex (#103770) üzenetére


qpmex
tag

Csak azt nem értem miért vont le kétszer is 0,12€-t? Módosítottam jó párszor az adataimon és mindegyik után kaptam is sms-t is de mindaddig ténylegesen nem vonta le a rendszer a pénzt amíg ki nem töröltem és adtam hozzá újra a kártyám.
Másnak is szokott kártya megadásánál többször is levonni ennyi pénzt a rendszer?

(#103779) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

PS4 játékokat van ahol akcióban olcsón be lehet szerezni, mint pl pc-s játékokat Humble-n? Tehát hogyha nem is megjelenéskor, de rá fél évre vagy többre meg lehet őket szerezném fillérekért, hogy ne keljen tízezreket kiadni értük

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#103780) Madwe válasza qpmex (#103778) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezek probaterhelesek, így ellenőrzi a rendszer h jó e a kártya, az más kérdés h akkor miért nem ette meg... Ezt a pénzt amúgy majd visszautalják

(#103781) Kendek válasza enginev3.0 (#103779) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Store-ban gyakorlatilag folyamatosan van valami akció. Néha komolyabbak is, mint mondjuk jelenleg. Ennél olcsóbban lemezekkel lehet játszani, mert azok eladhatóak/elcserélhetőek.
De egyébként az új játékok is szoktak kapni pár hónapon belül jó leárazásokat (40-60%).

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#103782) F.B.I. válasza enginev3.0 (#103779) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vannak címek amiket simán megtudsz venni majd féláron és vannak, amik több év után is jól tartják az árukat, pl.GTAV. Akciók, leárazások, fekete péntek, jatekaim.hu, ph apró. Digitális vásárlás esetében, jó megoldás egy barát vagy, rokon segítségével profilt cserélni, akkor fél áron van minden még a PS+ előfizetés is.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#103783) A`rpi válasza enginev3.0 (#103779) üzenetére


A`rpi
addikt

"PS4 játékokat van ahol akcióban olcsón be lehet szerezni, mint pl pc-s játékokat Humble-n? Tehát hogyha nem is megjelenéskor, de rá fél évre vagy többre meg lehet őket szerezném fillérekért, hogy ne keljen tízezreket kiadni értük"

Néhány nagyobb webshopos promóciót leszámítva jelentetősen olcsóbban a PlayStation Store felületén tudsz vásárolni, illetve használtan.

(#103784) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Pont ezeket néztem, fifa 17 GTA5, ezek bőven 10 felett vannak, 5-6 ezres áron semmi gondom nem lenne velük

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#103785) unravel válasza enginev3.0 (#103784) üzenetére


unravel
őstag

fifa 17 év végére lesz ötezer
a GTA5 még mindig tartja a tízezres árát, pedig nem mai darab.

¯\_(ツ)_/¯

(#103786) bAtt001 válasza unravel (#103785) üzenetére


bAtt001
addikt

Valószínűleg az online része miatt maradt ilyen magasan az ára, na meg, hogy gta, a sztori után is bőven lehet vele szórakozni bármeddig :D

(#103787) Marci93


Marci93
tag

Annak, aki sosem játszott még semmilyen Assassin's Creed résszel, érdemes lehet behúznia a PS Store-on akciózott Triple Packet 9,5k-ért? Nem fog hiányozni az előzmény, ill. ebben az esetben megér ennyit szerintetek?

(#103788) vonSux válasza Petreszku (#103777) üzenetére


vonSux
őstag

Pedig most 6eft-ért igen jó ár.

(#103789) KaitouP


KaitouP
veterán

Day of the Tentacle Remastered:
Korábban nem volt szerencsém hozzá, de most egy jó fél óra után azt kell hogy mondjam, jópofa kis játék. Egyszerű, de humoros, a rajzfilmes megvalósítása miatt kicsit az általam gyerekkoromban nézett rajzfilmekre emlékeztet. Szerezni fog pár vicces pillanatot. :)

This War of Mine: The Little Ones:
Egyből ismerős lett a játék, korábban egy Sheltered című alkotással játszottam, ami nagyon hasonlít erre, de ez azért sokkal profibb. Hangulatos, elég komor a játék világa, helyenként idegesítő az irányitás, a túlzottan apró betűket néha nem is értem, de tökre rendben van amúgy a program. Túlságosan nagy sztori itt sincs, ahogy látom, a lényeg az, itt is, hogy minél tovább túléljünk.

Szóval jók a havi PS+ címek is, nem lehet rájuk panasz. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#103790) Xaels válasza KaitouP (#103789) üzenetére


Xaels
félisten

Day of the Tentacle Remastered-et meglátta a két gyerek és mint akiket lekapcsoltak. Remélem a Full Throttle Remasteted is lesz majd PS4-re.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#103791) pomk válasza pomk (#103669) üzenetére


pomk
őstag

Erre valaki? Köszi!

(#103792) Wlac válasza Marci93 (#103787) üzenetére


Wlac
Ármester

A játékoknak sztori szempontjából nem sok köze van egymáshoz. Az első három résznél még viszonylag fontos volt a jelenkori szál, ami összefogta a játékokat, de pont a Black Flagtől kezdődően egy erőltetett, monoton időtöltésbe ment át, és a főszerepet szinte teljes mértékben a múlt vette át. Ebből kiindulva szerintem nyugodtan megveheted, lesz egy-két utalás a korábbi részekre, de úgyis az a lényeg, hogy az egyik részben kalózhajót irányítasz, a másikban pedig Európa háztetőin csatangolsz, mialatt azt látod, hogy az általad ismert történelmi eseményeken csavarnak egy kicsit.

“The wha-"

(#103793) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, mégpedig abban, hogy nekem rokonom angliából hozta ajándékként a PS-t és adtak hozzá egy kártyát hogy regeljem be plusz egy év gariért. Én meg akartam tenni ezt a lépést de nem tudok továbblépni mikor kéri a postal/zip kódot. A magyar irányítószámot nem fogadja el. Lehet ez nem véletlen?

Üdv!

(#103794) JanR válasza Gabesz1019 (#103747) üzenetére


JanR
addikt

En azon jatszom, slim geppel.

(#103795) Lackooo84 válasza Bitpalace (#103793) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az angliai rokon címére regeld be.

The Truth is out there...

(#103796) KaitouP válasza Xaels (#103790) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem csoda, tényleg mint egy jópofa rajzfilm. :D (Bár mondjuk ha átváltanál nekik classic megjelenítésre, nem biztos hogy annyira szeretnék. :DDD)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#103797) ^Boss


^Boss
őstag

én anno megvettem a day of the tentacle-t akcióban, nem két óra volt végigjátszani. hiányoznak manapság ezek a gondolkodós játékok..
full throttle-t nagyon várom.

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#103798) #00444928


#00444928
törölt tag

Gondoltam 1 hónap után megosztom a tapasztalatom, életem első konzoljáról a Ps4 pro-ról.
Maga a készülék jó, a ventilátor azért dolgozik rendesen (párom macskája rájött, hogy milyen jó kis fűtés számára, harcban vagyok vele).
Még mindig keresek porvédőt, ha valaki tud, szóljon. Kontroller markolat elégé nyöszörög, ehhez folyamatban egy szilikon tok, a gombokon a védő gumi már rajta.
Azt tudtam, hogy a Bf1 lesz az első játékom, ebben akarok fejlődni, tapasztalatokat szerezni. Az elején az irányítás nagyon gyengén ment, de mostanra kezdek belejönni (rank21).
Próbáltam a Titanfall 2-t is nyílt hétvégén, nem rossz játék, talán a következő ez lesz.
Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam a F1 2016-ot, nem mondom hogy csalódás, de egyelőre marad demóban, elpötyögni tökéletes.

(#103799) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok!

Ma tervezek venni egy PS-t, lenne pár kérdésem.

- Van jelentősége annak, hogy milyen régióra regisztrálom a profilt? Anno az X360-nál volt, de gondoltam inkább megkérdezem.
- El lehet majd szerintetek adni egy Driveclubot? 90 körül tudnék 1 terrás slimet venni magában, vagy 105-ért bundlet Driveclub, Last of Us Remastered és Uncharted 4-gyel. Ez utóbbi kettő kellene is, viszont az autókázás nagyon nem az én világom, a Last of Us és az Uncharted meg nem ér meg szerintem 15-öt.
- Playstation Store használatához kell előfizetés?
- Lehet valahol több, mint 1 év garival kapni a gépet? Kicsit szűkösnek találom azt a 12 hónapot :F

A válaszaitokat előre köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#103800) Tatyla válasza Kanczy (#103799) üzenetére


Tatyla
őstag

Regisztrálj US és Hun profilt is mindkettőn szoktak lenni jó és teljesen különböző akciók, azt viszont el kell dönteni hova veszed a pluszt de ez csak a multi és a nem igazán értékes ingyen játékok miatt kell de nem kötelező , eddig szerintem US storeból volt több és jobb plusszos kedvezmény, és használhatod mindkét profil játékait mindkét accal csak mindkettő primary legyen

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.