Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) hoby36 válasza pelda10 (#9750) üzenetére


hoby36
senior tag

Nem kaptam én se.

A logikában semmi sem véletlen!

(#9752) haddent válasza Def26 (#9749) üzenetére


haddent
addikt

Miért is ne tudnál? Paypalozni is tudsz nem? Mármint az, hogy pl. Amerikai PSN -en nem tudsz, az mesterséges.. Alapból ezek nemzetközi cuccok, nem?

(#9753) Deepest


Deepest
csendes tag

Én is csúnyán megjártam a GameShoppal, nemhogy éjféli nincs náluk, de holnap este 6!!! tól vehetők át a gépek. Ne mondjam, hogy a holnapi szabim kidobtam ezáltal az ablakon. És az esti céges buli miatt egyáltalán nem lesz holnap PS4-ezés nálam... Június 15-én rendeltem elő...

(#9754) bolha23


bolha23
aktív tag


:)

(#9755) Def26 válasza haddent (#9752) üzenetére


Def26
félisten

Hát a mastercard -ot nem annyira szereti az usa webshop.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9756) Deepest válasza bolha23 (#9754) üzenetére


Deepest
csendes tag

Könnyű azt mondani, mikor hetek óta már ezt várja az ember fia. Most posztolták ki egyébként Facebook-ra, hogy 17 óra, nem 18. Teljes a káosz :D

(#9757) haddent válasza Def26 (#9755) üzenetére


haddent
addikt

Hát lehet, hogy igazad van. Nekem eddig mindenhol minden elfogadta, bár elég nagy dolgokról van szó (battle.net, steam, paypal és társaik.. itt gondolom alapból elvárás a nemzetközi kiszolgálás.

Deepest mi ez a tömeges 17-18 órai kezdés a konzolboltoknál? Most komolyan holnapra várnak még egy szállítmányt? Szervezés igazán hazaias :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9758) sittes79


sittes79
addikt

Komolyan mondom, jobb ez a várakozás, meg izgi, hogy lesz-e gép, mint amikor megjön és akkor mi van, az élet megy tovább, vége az igazi örömöknek :)

(#9759) Def26


Def26
félisten

Most írt nekem a playstation Magyarország, hogy a thome is kap annyi gépet amivel ki tudja szolgálni az előrendelőket. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9760) gabor0077


gabor0077
tag

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9761) dunc


dunc
nagyúr

Basszus kész agyvérzés ez!!!! :U Szerencsémre nem kell futárért remegnem, mert 9 kor megyek az Pécsi 576 ba! Killzone Pack 170 be vihető :) ;]

(#9762) miller79 válasza Deepest (#9753) üzenetére


miller79
tag

Az kib@szottul egy cég a konzolvilággal.... Nem is csodálkozom, hogy ebben az országban mindent szabályozni kell szigorúan, mert nincs semmi kereskedői kultúra!!!

(#9763) Mrdevil válasza Def26 (#9759) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez jó, ezt továbbítom is havernak, ő t-home-os rendelő, de pontosan ott sem tudják jövőhéten melyik nap lesz meg neki a gép. Kezd tényleg teljes káosz lenni, Magyarország én így szeretlek. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9764) miller79 válasza sittes79 (#9758) üzenetére


miller79
tag

Értem én csak az amúgy sem egyszerű napom után, így már nem biztos, hogy megmaradok holnapig!

(#9765) Deepest válasza miller79 (#9762) üzenetére


Deepest
csendes tag

Igen, sejtettem. Csak ez a két bolt szivatja a vásárlókat.

(#9766) hoby36 válasza Deepest (#9765) üzenetére


hoby36
senior tag

Sajna nem csak az a 2.

A logikában semmi sem véletlen!

(#9767) GazRic


GazRic
senior tag

Mi a retek van a Konzolvilágnál?
Csütörtök este kaptam egy SMS-t hogy pénteken várjam a futárt. Azóta semmi, se SMS se mail ... akkor most?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9768) Zjunior válasza dunc (#9761) üzenetére


Zjunior
veterán

Tőlem olcsóbban megúsztad volna!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9769) Mrdevil válasza GazRic (#9767) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem tudom, én ma kaptam tőlük 2 mailt, meg most fél 8-kor egy sms-t. Fura dolgok ezek. :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9770) miller79 válasza GazRic (#9767) üzenetére


miller79
tag

A 9730-as hsz.-omban választ találsz erre a problémára... Igaz egy picit olvasni kell a sorok között! :C

[ Szerkesztve ]

(#9771) Deepest válasza hoby36 (#9766) üzenetére


Deepest
csendes tag

Hol vannak még gondok?

(#9772) hoby36 válasza Deepest (#9771) üzenetére


hoby36
senior tag

Konzolok szervize.

A logikában semmi sem véletlen!

(#9773) IG-88


IG-88
tag

Az edigital továbbra sem ad életjelet magáról. Remélem idén már nem lesz az év shopja. Hol rendeljem be máshol januárra? :)

(#9774) Deepest válasza hoby36 (#9772) üzenetére


Deepest
csendes tag

Azt hallottam ott tartózkodóktól, hogy már osztottak sorszámokat.

(#9775) hoby36 válasza Deepest (#9774) üzenetére


hoby36
senior tag

Én futárral kértem,de gőzük sincs mikor kaphatom meg.Vagy ekkor-akkor... :W Mit akarnak,hogy tavaszig vigyázba állva várjam a futárt?

[ Szerkesztve ]

A logikában semmi sem véletlen!

(#9776) miller79


miller79
tag

Azzal remélem, hogy tisztában vannak a konzolvilágosok és a gameshoposok, hogy ezt nagyon beszippantják, ha nem tudnak kiszolgálni... Ugyanis hiába takaróznak azzal, hogy a Sony nem szolgálta ki őket, ugyanis ez nem jelenti azt, hogy nincs kötelezettségük. Mert ugyanis ők vállaltak felelőtlenül és minden biztos háttér információ nélkül kötelezettséget felénk a vásárlók felé az előrendelői kártyával!!! :(

(#9777) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Csak azt nem értem a KV-nál, hogy megmondták amennyi előrendelői kártyát eladtak, annyi gépet kapnak. ( ez szerintem amúgy így is lesz ) Akkor most mit húzzák itt a helyszínen átvevőket, valami nem jöhetett össze nekik, vagy a Sony bekavart, vagy lehet valahogy kevesebb gépet kapnak? Ezért mondják, hogy 17-után menjen oda mindenki, akkor jön még pár gép? Vagy pénteken 16.30-kor zárnak? :B Kíváncsi leszek mi lesz.....

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9778) semetka


semetka
őstag

Ahol melózok, oda 10 db PS4 jött és Made in Japan.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#9779) GazRic


GazRic
senior tag

Ez egy nagy vicc mi itt folyik ... hihetetlen! Magyarország én így szeretlek!!! :W

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9780) Deepest válasza miller79 (#9776) üzenetére


Deepest
csendes tag

13-át vállaltak. Sajnos este 5-6 óra is még 13-a. Mármint, ha lesz ugye gép :D

(#9781) gabor0077


gabor0077
tag

De amúgy külföldön is instant hiánycikk lett a PS4, nem értem miért vagytok kiakadva. :(

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9782) dunc válasza Zjunior (#9768) üzenetére


dunc
nagyúr

141 ért veszem

(#9783) Deepest válasza gabor0077 (#9781) üzenetére


Deepest
csendes tag

Azért, mert hivatalos megjelenési dátum a holnapi. Ellenben nemigen vannak gépek. Még a több hónapja előrendelt, leelőlegezett!!! darabokra is várni kell.

[ Szerkesztve ]

(#9784) miller79 válasza Deepest (#9780) üzenetére


miller79
tag

Attól még holnap délben rájuk gyújthatom az üzletet ;] .... - Nyilván vicc volt! :DD Még a végén valaki meggyújtja tényleg és én leszek az első számú gyanúsított! :Y

(#9785) Mrdevil válasza gabor0077 (#9781) üzenetére


Mrdevil
addikt

Bizony, és nálunk nem is kicsivel nagyobb Országokban. :K Lehet örülnünk is kellene, hogy egyáltalán még idén kapunk mi is. :U Még ha csak 20 darabot is........ :N

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9786) gabor0077 válasza Deepest (#9783) üzenetére


gabor0077
tag

De ez nem feltétlen CSAK a KV meg a Gameshop hibája. Lehet nem látták előre, hogy nem kapnak elegendő gépet. Az az érdekes viszont, hogy azt olvastam, a Launch party-n azok is kapnak gépet, akik nem rendeltek elő, és sorszám alapján megvehetik, ha még jut. Ez elég érdekes, tekintve, hogy akkor az előrendelők elől viszik el a gépeket vagy mi?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9787) miller79 válasza gabor0077 (#9781) üzenetére


miller79
tag

De ott a megjelenés előtt 10 nappal előrendelők is megkapták a gépeiket... Kicsit kevered a szezont a fazonnal!!! :o

(#9788) Xirtam válasza gabor0077 (#9786) üzenetére


Xirtam
veterán

Srácok nem kell megijedni. Minden boltnak az a legfontosabb, hogy minden előrendelőt időben kiszolgálja. Biztosak lehettek abban, hogy vagy 10:00-tól vagy 13:00-tól, de minden bolt kifog tudni minden előrendelőt szolgálni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9789) krx21 válasza mrhyper (#9688) üzenetére


krx21
nagyúr

Itt azért valami nem kerek, mert az előtte lévő napon közlik??? :W Pedig még rájuk is telefonáltam, mikor kezdődtek a hírek, hogy kevés lesz... A tömeges előrendelés felvétel, visszaigazolt szállítmány nélkül, nem korrekt dolog... Még jó hogy ki lettem segítve, ugye...

(#9790) gabor0077


gabor0077
tag

Most is sz.r a helyzet, de képzeljétek el, mi lesz akkor ha tegyük fel gyári hibás gépet kap jó pár ember.... Ami valljuk be a külföldi tapasztalatok alapján abszolút nem kizárt!

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9791) Mrdevil válasza Xirtam (#9788) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na végre, merre járt eddig uram! ;] :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9792) miller79 válasza gabor0077 (#9786) üzenetére


miller79
tag

Még egyszer jelzem, hogy ez nem mentesíti a kötelezettsége alól!!! :(

(#9793) Gilberto válasza miller79 (#9787) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Ez egyaltalan nincs igy. Egy ismerösöm masfel honappal a megjelenes elött rendelte meg, de csak januar vegen kapja kezhez a konzolt.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#9794) IG-88


IG-88
tag

A maipéesnégy launcsnál lehet előrendelés nélkül venni egykét darabot

(#9795) Zjunior válasza dunc (#9782) üzenetére


Zjunior
veterán

A killzone bundle 147 rol indul alapbol konzolboltokban!:)
Jól vagy?;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9796) miller79 válasza Xirtam (#9788) üzenetére


miller79
tag

Akkor miért csak este 17:00-ra lehet menni???

(#9797) zenwalk


zenwalk
senior tag

A megjelenés napja előtti este 19 órakor kapok egy sms-t a konzolvilagtól, hogy csak 5 után lehet menni a konzolért. Ez most vicc? vidéki vagyok, lesz egy rendezvény 5-től Pesten, direkt így szerveztem a napomat, erre most írtak :C Ez fantasztikus. Tegnap, amikor beszéltem velük, hogy mégis házhozszállítást kérnék, még majdnem engem basztak le, hogy hogy merek 2 nappal a megjelenés előtt variálni. Erre este 7kor kapok egy smst :DD

Azt lehet tudni, hogy meddig lesznek nyitva? Nekem még a telefont se vették fel az sms után :)
Azt hiszem, ez a konzol volt az utolsó dolog amit tőlük vásároltam. ( ha egyáltalán megkapom )

[ Szerkesztve ]

(#9798) Deepest válasza gabor0077 (#9790) üzenetére


Deepest
csendes tag

Az instant harakiri :D

(#9799) miller79 válasza Gilberto (#9793) üzenetére


miller79
tag

Több országban van ismerősöm! Volt olyan aki 5 gépet is rendelt, az 5.-et kb. 2 héttel a megjelenés előtt és még az is meg lett neki! Ez mondjuk Németország...

(#9800) dunc válasza Zjunior (#9795) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem tudom te miről beszélsz? ! Én 141 ért veszem holnap az 576 nál a killzone packot.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.