Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) gabor0077 válasza zenwalk (#9797) üzenetére


gabor0077
tag

Az ultra szívás. :F

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9802) DonDennis


DonDennis
senior tag

A KV-nál most komoly ez a 17:00 órai átvétel? ( nekem nem oda van, nekem reggel 10től átvehető iponba) csak hát ez mi?! Olvastam itt csomóan közületek szabadnapot vettek ki stb, azok akkor kb a semmiért?! Ez elég patkány húzás.

Ja és mellesleg ha 17órakkor lehet átvenni személyesen akkor ott mi ember mennyiség lesz?!

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9803) zenwalk válasza DonDennis (#9802) üzenetére


zenwalk
senior tag

Nekem ezzel semmi gondom nem lenne, ha nem a megjelenés előtti este 7-kor közölték volna. Szerintem ez volt a patkány húzás

[ Szerkesztve ]

(#9804) Deepest válasza DonDennis (#9802) üzenetére


Deepest
csendes tag

Igen, duplán szar. Ha hamarabb mondják, akkor tudok átszervezni. De így már nem tudok mit csinálni a szabival. Plusz a múlt szombaton melóztam amiatt, hogy holnapra legyen szabi. Kissé pipa vagyok.

(#9805) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Platinumshop-tól, pontosabban a futárcégtől kapott már vki SMS-t, hogy feladták a csomagot?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#9806) DonDennis válasza Deepest (#9804) üzenetére


DonDennis
senior tag

Azért holnap remélem 17órai átvételkor lesz ott legalább egy index videó vagy hír24, megnézném amilyen ordibálás lesz ott, majd mikor már 1,5 órája vár ott a népség, akit beszopattak ezzel a 17.00 átvétellel, mert így értelem szerűen az egész napi átvétel feltorlódik ekkora.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9807) Elderath válasza _Balee_ (#9805) üzenetére


Elderath
őstag

Mondtam 10-11 felé fog jönni :)

Előző héten a 10k-s előlegnél az sms is fél 11 után jött.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#9808) zenwalk válasza DonDennis (#9806) üzenetére


zenwalk
senior tag

Túlterheltséggel indokolják az 17 órás átvételt. Szerintem meg pont ezzel lesz túlterheltség :)
Eléggé homály ez az egész. Nem csodálkoznék ha nem minden kártyásnak jutna ps4

(#9809) gabor0077 válasza zenwalk (#9808) üzenetére


gabor0077
tag

Abból tuti botrány lenne. :)

Nem akar valaki kimenni GoPro-val a fején lefilmezni a tömeget? :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9810) sittes79 válasza Xirtam (#9788) üzenetére


sittes79
addikt

Még van képed nyomni ezt a marketing bullshit dumát, ne legyél már gerinctelen vagy a főnökeid...

(#9811) miller79 válasza DonDennis (#9806) üzenetére


miller79
tag

Tudok ettől érdekesebbet is mondani! Akkor mi lesz, ha mindenkit odacsődítenek du. 5-re és mondjuk nem lesz mégsem gép... Akkor akár jöhet a CNN is mert lehet lesz egy-két pszichopata aki lebontja az üzletet és én is köztük leszek! :W

(#9812) _Balee_ válasza Elderath (#9807) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Addig nem fekszek el, míg nem jön meg az SMS. (Pedig majd összeesek a fáradtságtól.) Bár szerintem egy percet nem fogok aludni, meg holnap a melóban kibírni, nem lesz könnyű. Szerencsére csak fél 2-ig vagyunk. :)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#9813) mrhyper válasza Zjunior (#9795) üzenetére


mrhyper
csendes tag

(#9814) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Még arra is gondoltam, hogy nem mindenkinek ezt a 17 órát írták, van akinek pl 13 órát, ezzel megpróbálni elkerülni az igazi nagy tömeget. Ergo nem minden előrendelő írogat ide ugyebár, de ennek azért nem tudom mekkora valóság alapja lenne, nem tudom, csak találgatok. Mert az tényleg, hogy mindenkit odarángatni 17 órára, na akkor lesz ott káosz.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9815) bolha23 válasza _Balee_ (#9805) üzenetére


bolha23
aktív tag

"Tisztelt Vásárlónk! Sajnálattal közöljük, hogy a Sony PlayStation 4 konzolra leadott rendelését önhibánkon kívül nem tudjuk teljesíteni a 2013. december 13-ai megjelenésre. A Sony Hungária Kft. a nagy érdeklődés ellenére csupán a Magyarországra várt teljes mennyiség egyharmadát tudja biztosítani a hazai üzletek számára, ezért tárgyalásokat folytatunk, hogy kárpótolhassuk előrendelőinket. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a lehető leghamarabb átadhassuk önnek a terméket, ám várhatóan január közepétől áll majd rendelkezésünkre a hivatalos magyar forrásból származó szükséges mennyiség. Amennyiben így is szeretné megtartani előrendelését, kérjük, hogy válaszban tájékoztasson minket szándékáról. Nagyon sajnáljuk és elnézést kérünk a kellemetlenségért. Üdvözlettel, PlatinumShop"

Ezt a PSC-n olvastam :U

(#9816) Deepest válasza bolha23 (#9815) üzenetére


Deepest
csendes tag

WUT??? :Y

(#9817) #20844032 válasza Mrdevil (#9814) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mindenknek 17 órát írtak. Ez van kint a fb oldalukon is.
Káosz boritékolva.

[ Szerkesztve ]

(#9818) miller79 válasza Mrdevil (#9814) üzenetére


miller79
tag

3-an megyünk holnap és van olyan kártya amin a 28-as sorszám van az-az huszonnyolcadikként rendelte elő a cuccot és du. 5-re kapott sms-t... Beszéltem velük és minden gép ami volt kiment a futárokkal!!! Az milyen???

(#9819) Def26 válasza miller79 (#9818) üzenetére


Def26
félisten

Jó buli lesz. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9820) miller79 válasza bolha23 (#9815) üzenetére


miller79
tag

Hol a PSC-n? Nem találok ilyet!!!

(#9821) zenwalk válasza miller79 (#9818) üzenetére


zenwalk
senior tag

Melyik bolt?

(#9822) miller79 válasza Def26 (#9819) üzenetére


miller79
tag

Viperát viszek és térden baszok valakit a boltba :DD

(#9823) Elderath válasza bolha23 (#9815) üzenetére


Elderath
őstag

Bár sms még nem jött, de engem felhívtak előző héten hogy jön a gépem és 10ks előleget is már beszedték. Ja és június 12én rendeltem szóval szerintem az első 10be simán benne vagyok, ha ezek után nem jutna így gép rájuk borítom az asztalt az fix.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#9824) miller79 válasza zenwalk (#9821) üzenetére


miller79
tag

Konzolvilág

(#9825) bolha23 válasza miller79 (#9820) üzenetére


bolha23
aktív tag

Üzenőfal, archivum, 4. oldal.

A srác november 11-én rendelte.

[ Szerkesztve ]

(#9826) gabor0077


gabor0077
tag

Gyerekek! Ez még lehet az RTL híradóba is bekerül :D "Dühös PS4 vásárlók rohamoztak meg számos konzolboltot Budapesten" Már látom a címet :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9827) Mrdevil válasza miller79 (#9818) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az előrendelői kártyán van szám? Én az enyémen nem látok sehol, vagy milyen 28-as sorszámra gondolsz?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9828) haddent válasza miller79 (#9818) üzenetére


haddent
addikt

:DDD Az korrekt. Pedig megbízható, neves üzlet. A szomorú ebben az,hogy nagy csönd van és bíztatás egész utolsó nap este 7-ig. Eddig mindig minden rendben volt... elvileg...

(#9829) Zjunior válasza mrhyper (#9813) üzenetére


Zjunior
veterán

AZ nem baj , 147 ben van a gép? :F :K
Nem sima, hanem Killzone bundle, de ne zavarjon!
Mindenki okos! :(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9830) _Balee_ válasza bolha23 (#9815) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Telefonon hívtam őket ma délután, azt mondták, holnap tuti megkapom. A fullos (2 joy, plusz kamera) csomag egyébként, amelyből elvileg 5 db-ot kaptak, és az egyik az enyém.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#9831) Zjunior válasza sittes79 (#9810) üzenetére


Zjunior
veterán

TE meg vegyél vissza az orciból. :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9832) raven84


raven84
aktív tag

Amúgy kit izgat ha január közepén kapja meg a gépet az ember. Ünnepek jönnek. Kb esély nem lesz játékra. Nyugodalom van emberek.

(#9833) miller79 válasza Mrdevil (#9827) üzenetére


miller79
tag

Van egy szám azon a papíron amin a neved van! A név melletti szám a sorszámod!

(#9834) whYz válasza miller79 (#9824) üzenetére


whYz
addikt

Mennyire vicces, hogy en egy honappal ezelott megmondtam, hogy ez lesz, de le lettem osztva, hogy az nem ugy van. :DDD

(#9835) Elderath válasza _Balee_ (#9830) üzenetére


Elderath
őstag

Te mikor is rendelted platinumtól?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#9836) zenwalk válasza raven84 (#9832) üzenetére


zenwalk
senior tag

Épp az, hogy most lesz 2-3 hét szünetem, most tudnék igazán játszani. Januárban megint jön a meló, este 6-7 fele érek haza, aztán még kondi. Na akkor nem lesz esély a játékra :D

(#9837) miller79 válasza bolha23 (#9825) üzenetére


miller79
tag

Akkor jó! Mert onnan is jön egy gép de még júniusban rendelte elő tesóm és átvettem tőle...

(#9838) _Balee_ válasza Elderath (#9835) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Június 12-én.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#9839) Elderath válasza _Balee_ (#9838) üzenetére


Elderath
őstag

Hah pont mint én :)

Akkor várjuk együtt az smst. Még van 2 és fél óra hátra...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#9840) gabor0077


gabor0077
tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ilyen lelkiállapotban nem nagyon tudok aludni :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9841) haddent válasza whYz (#9834) üzenetére


haddent
addikt

Nem voltál egyedül én is meg még jópáran mondtuk, hogy globális sz***pás lesz.. Mondjuk annyiban tévedtem én is, hogy nem gondoltam volna, hogy KV és társainál közel fél éve előrendelést leadott, esetlegesen még előleget fizetett vásárlók is ezt kapják. :( Én nem mondom, hogy az üzletek hibája, csak azt, hogy engem tuti nem érdekelne, hogy ki hibája.. Oldják meg, én fizettem / előrendeltem 4-5-6 hónapja, és azóta ígérgetnek mindent. (Még egyszer, nem csak KV, mindenki)

gabor0077 beteg vagy :DDD
zenwalk reménykedj.. nyugtasson az, hogy ha te nem kapod meg akkor kb. senki...

[ Szerkesztve ]

(#9842) zenwalk válasza gabor0077 (#9840) üzenetére


zenwalk
senior tag

Nekem mondod? Még a barátnőmmel is összevesztem :)) :D

(#9841) haddent Még én is nyáron rendeltem elő, a kártyámat is kb a kártya megjelenése után 2-3 nappal vettem meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#9843) gabor0077 válasza zenwalk (#9842) üzenetére


gabor0077
tag

Barátnő... első a PS4. :D Ha nekem holnap megjön, szegény félre lesz téve :D
... már nem a PS :D

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#9844) miller79 válasza gabor0077 (#9840) üzenetére


miller79
tag

Már felüléseket csinálok meg ilyenek! :) Amúgy is agyvérzés napom volt! :Y Előkészítettem egy videó szerkesztő programot és csinálok egy pár családi felvételt... Azzal el leszek, ha kell reggelig :O

(#9845) Zjunior válasza haddent (#9841) üzenetére


Zjunior
veterán

Az ipon meg küldi minden szar nélkül...
Tényleg vicc amúgy! :W
Most éjféltől amúgy átvehető valahol? :U

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9846) Mrdevil válasza miller79 (#9833) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jééé tényleg, 42 vagyok, köszi. :R

Xirtam írt rám privit:

Elsődlegesen a futárosoknak adják fel a cuccokat, elméletileg már 13 órától ki tudják szolgálni a többieket, mindenki meg fogja kapni a gépét, csak így is iszonyat káosz lesz a boltban, mondjuk én már láttam ezt tavaly karácsony előtt, voltam bent akkor, volt egy nem kicsi sor, pedig akkor még next-gen sem volt. Most nem sajnálatból, de napi 18 órát nyomatják ilyenkor bent, valahol megértem őket is, de a vásárlókat is. Ő már nem nagyon mer írni ide, mert bannt kap reklám miatt. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9847) Zoli1117Bak válasza gabor0077 (#9840) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Jaaajjjj holnap mi lessz itt,akcio,feszültség,sex,öröm és bódottá! :)

psn:babax1117

(#9848) haddent válasza Mrdevil (#9846) üzenetére


haddent
addikt

Ugye tudod, hogy azzal, hogy így írtad be nem segítettél a helyzetén ? :DDD

A helyes kifejezés az, hogy én meg most beszéltem a boltvezetővel, aki szerint holnap 10 -től lehet menni a KV -ba, az SMS -ek pedig valóban szervezetten időben elcsúsztatva lettek kiosztva, hogy a zombihorda ne rohanja le az épületet ;]
Aztán ha mégsem, akkor azért ne engem akasszatok, van telefon, email, ti is érdeklődhedtek előtte személyesen!

Szóval nyugi, holnapig még próbáljatok bízni kicsit :K

[ Szerkesztve ]

(#9849) #20844032 válasza Mrdevil (#9846) üzenetére


#20844032
törölt tag

Milyen papír? :DDD én csak a kártyát kaptam...

(#9850) DanielK


DanielK
addikt

Én 576-nál rendeltem júniusban. Ma este jött az sms, hogy holnap mehet érte nyitásra.
Van egy olyan érzésem, hogy az 576 megkap minden konzolt, amit kért (mivel hivatalos sony partner) és a többi konzolbolt a maradékból fog kapni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.