Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) mm00


mm00
aktív tag

Ha USA PSN-en veszem meg az Assassin's Creed-et, akkor abban lesz magyar felirat? :) Vagy esélytelen? :(

(#9352) zzeN válasza mm00 (#9351) üzenetére


zzeN
aktív tag

Store oldalán nincsenek oda írva a nyelvek?

(#9353) sittes79


sittes79
addikt

Srácok, esemény van :)

Ipontól kaptam sms-t 9:05-kor, hogy "várhatóan" 2013.12.13-án feladják a csomagomat és majd értesítenek :)

(#9354) jalicsbal válasza sittes79 (#9353) üzenetére


jalicsbal
tag

én is kaptam ipontól sms-t és eamilt hogy mehetek érte 13. án.

Erre rá 50 perccel felhívnak hogy jaaa mégse. szarjak be

(#9355) zzola válasza jalicsbal (#9354) üzenetére


zzola
félisten

:O

(#9356) ronald18


ronald18
csendes tag

Kijött az 1.52-es frissités (és sikeesen települt:)

(#9357) Zjunior


Zjunior
veterán

Nézzetek szét a hírdetések között akinek nem jutott.:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9358) GazRic


GazRic
senior tag

Konzolvilággal beszéltem, rajta vannak az ügyön hogy 13.-án kint legyenek a gépek.

Killzone-t dobattam hozzá 14.990.- meg sima AC4et cseréltem Skull Editon-ra! TÜRELMETLEN VAGYOK :K

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9359) a.sebi válasza GazRic (#9358) üzenetére


a.sebi
őstag

Nekem boxom van, de van egy szépsége, ennek a várakozásnak:) no meg az első kicsomagolás, én ùgy éreztem magam mint 5 évesen karácsonykor, pedik tudtam mi van a dobozban:) sok sikert kívánok, és remélem hamar megkapjátok...majd egyszer en is veszek az one mellè egy pst, es jatszhatunk együtt...

(#9360) Def26 válasza GazRic (#9358) üzenetére


Def26
félisten

Hogyhogy 15k a killzone?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9361) GazRic válasza Def26 (#9360) üzenetére


GazRic
senior tag

Akció törzsvásárlóknak ... tegnap este jött az e-mail: 14990 Killzone és Knack

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9362) Zjunior válasza Def26 (#9360) üzenetére


Zjunior
veterán

Neked lesz Ps4?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9363) Gergosz2 válasza a.sebi (#9359) üzenetére


Gergosz2
veterán

emlékszem amikor még törpe koromban SNES-t csomagoltam ki karácsonykor apámmal, és egész délután Marioztunk.
Ez egy felejthetetlen pillanat! :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9364) a.sebi válasza Gergosz2 (#9363) üzenetére


a.sebi
őstag

Jah, nekem is volt ilyen elmenyem, sega megadrive :)

(#9365) WongFeiHong válasza Gergosz2 (#9363) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Tegnap nekem is emlékezetes pillanat volt, mikor megláttam Killzone-t. :) Az öcsémmel nem bírtuk ki Karácsonyig. :D

(#9366) DonDennis


DonDennis
senior tag

Na nekem írt sms-t az ipon meg két emailt is és megerősítettek, hogy biztosan mehetek a PS4-ért a megjelenés napján, nem lehet, meg ha a csillagok úgy állnak hanem 100%. :))

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9367) jalicsbal válasza DonDennis (#9366) üzenetére


jalicsbal
tag

Na most letisztázodott iponnal. Mégis mehetek én is a gépért.
Csak a vertical stand nem jött meg. Vagy én értettem félre, vagy mivel süket nem vagyok, véletlenül fére mondták a telefonba.

Lényeg a lényeg, úgy látszik mégis lesz gép.

(#9368) DonDennis válasza jalicsbal (#9367) üzenetére


DonDennis
senior tag

Na azért, mert csodálkoztam volna mivel iponba csak annyi gépet lehetett rendeli amennyi megjön nekik. Tehát elég kis ideig és kis számban volt fent webshopban. ( De ez mondjuk szerintem korrekt mert így nincs az, hogy mindenki orrba szájba rendel és várja az emailket, hogy jókor rendelt-e jó időben és bele fér e még a keretbe) Ja meg ipon olcsóbb is :)

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9369) sittes79 válasza jalicsbal (#9367) üzenetére


sittes79
addikt

Na jól van akkor itt paraztatsz....

(#9370) jalicsbal válasza sittes79 (#9369) üzenetére


jalicsbal
tag

:W :W
:DD :DD

(#9372) zzeN


zzeN
aktív tag

Konzolok Szervizénél már "Feldolgozás alatt" van a rendelésem, nézze meg más is hogy nála mi a helyzet.

(#9373) JarrekStar válasza zzeN (#9372) üzenetére


JarrekStar
tag

Nekem még "Új" :U

(#9374) jalicsbal


jalicsbal
tag

Amúgy a Sonyi nem engedi, hogy 13.a előtt eladják hivatalosan a boltok a ps4-et?
Mivel ha jól értelmeztem amikor iponnal beszétlem, ma kapják/ták meg a boltok a gépeket.

(#9375) zzola válasza zzeN (#9372) üzenetére


zzola
félisten

Szintén! :)

(#9376) zzeN


zzeN
aktív tag

Soon...

(#9377) DonDennis válasza jalicsbal (#9374) üzenetére


DonDennis
senior tag

Szerintem igen, mert ipon valóbban meg kapta meg őket de nem adhatja el, szóval gondolom hivatalos start előtt nem értékesíthetik, vagy ha megteszik a., büntetés b., sony nem küld nekik termékeket utána. Cipőknél is így van, ha Nike kiad egy Lebron vagy Jordan cipőt és te azt mint viszont eladó az ajánlott ár alatt adod, vagy a hivatalos megjelenés előtt, akkor a Nike megvonja tőled a további szállítást.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9378) zzeN


zzeN
aktív tag

KSZ új közleménye, megérkezett hozzájuk a PS4.

.
.
.

Felhívjuk a figyelmedet, hogy a futárszolgálattal leadott csomagok módosítási lehetőségét lezártuk annak érdekében, hogy elkészülhessünk a feldolgozásukkal. A csomag tartalmát ugyan már nem, viszont az előrendelésed átvételi módját még ma, 11-én 18:00 óráig módosíthatod futárszolgálatról személyes átvételre!

Csütörtökön éjszakai nyitással készülünk a megjelenésre, fontos tudnivaló ezzel kapcsolatban, hogy személyes átvétel esetén csak és kizárólag azokat az előrendelőket tudjuk kiszolgálni PlayStation 4 konzolokkal, akik visszaigazolt, 2013.11.30. dátum előtti leadott előrendeléssel rendelkeznek, és a személyes átvételt választották a rendeléskor, vagy az átvétel módját ma 18:00-ig módosítják személyesre. Az érkezéseteket 12-én este 21 órától várjuk, sorszámosztás végett.

Sajnálatos módon az induló készletünk már előrendelésben elfogyott, így az éjszakai nyitásban a fentebb említett előrendelőinken kívül más játékosokat, vásárlókat, új generációs konzollal már nem áll módunkban kiszolgálni.

* Azokat tekintjük PSC előrendelőknek, akik a megjegyzés rovatunkba beleírták a PSC ID-jüket. Az átvételi módosítási kérelmet az oldalunkon az adatlapod belépve tudod megtenni.

Amennyiben a fentiekkel kapcsolatban bármilyen kérdésed lenne keress minket bátran a konzolok@konzolokszervize.hu
emailcímen.

(#9379) WongFeiHong válasza zzeN (#9378) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

De jó, hogy én ebből kimaradok. Igaz kicsit drágább volt a gép, de nincs ez a cécó. :)

(#9380) Ech0 válasza Goldwin (#49) üzenetére


Ech0
újonc

Bocsánat a régi hsz-re való hivatkozással, de nagyon egyetértek... Kb egy hete a Play IT-n volt szerencsénk próbálgatni az új masinát... Nem esett le az állam, pedig a széria kezdete óta hűséges PS vásárló vagyok. Valamiért nagyobb változásra számítottam, valószínűleg a kommentelő által is említett túlzott hype miatt.

[ Szerkesztve ]

" -Did I fall asleep? -For a little while. -Shall I go now? -If you like. "

(#9381) kovsol válasza Ech0 (#9380) üzenetére


kovsol
titán

Ki fog jönni majd a különbség PS3 és PS4 között nem kicsi a számítási kapacitás eltérése. [link]
PS3 176 GFLOPS
PS4 1843 GFLOPS
Végülis csak 10 és félszer gyorsabb a mostani gép, és a programozás is egyszerűbb rá.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#9382) JarrekStar válasza zzeN (#9372) üzenetére


JarrekStar
tag

zzeN, Zolar:

Mit rendeltetek? Alapgépet vagy bundlet? Nekem a megabundle még mindig "Új" státuszban van.

(#9383) zzeN válasza JarrekStar (#9382) üzenetére


zzeN
aktív tag

KZ bundle-t.

[ Szerkesztve ]

(#9384) JarrekStar válasza zzeN (#9383) üzenetére


JarrekStar
tag

Hát furcsa. Megkérdeztem KSZ-t azt válaszolták, hogy minden rendben van az előrendelésemmel. Mondjuk azt nem tudom, hogy mi számít visszaigazolásnak. Az automatikus előrendelésről szóló email? :F

(#9385) Petya2900XT válasza kovsol (#9381) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Azt néztem,h száraz tények alapján számításbeli különbség a 360 és a PS3 között 36% volt a box javára míg most a PS javára van 40%...Tudom,h ez sokat nem árul el,de ezek alapján ugyanúgy azt látom,h multiplatformoknál box lesz a limitálóbb tényező míg az exclusiveok terén ha belehúznak a boxos fejlesztők uúgy tudnak majd állejtős játékokat kihozni a masinából,mint ahogy tudtak eddig a PS3-ból is kihozni. Magyarul gyengébb a box,de így is akkora teret kaptak a fejlesztők erőforrásokból,h egy ideig nem tudnak arra fogni dolgokat,h nem elég a vas. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#9386) zzeN válasza JarrekStar (#9384) üzenetére


zzeN
aktív tag

Ha azt mondták akkor minden rendben, max nem frissítették az oldalon.

(#9387) jalicsbal válasza Ech0 (#9380) üzenetére


jalicsbal
tag

Szvsz direkt csinálják.
Éveken fent kell tartani a javulást vagy annak látszatát.

Ha most kijönne minden csúcsban, 3 év múlva mindenki ki lenne mint a picsa, hogy semmi se javul, nem szebbek a játékok.

(#9388) zzola válasza JarrekStar (#9382) üzenetére


zzola
félisten

Alap csomagot.

(#9389) Madwe válasza jalicsbal (#9387) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem hiszem hogy direkt csinálnák, egy KZ is pl pont a techdemoról is szól, ha jelenleg tudtak volna többet kihozni belőle megtették volna (pedig lesz még ennél is szebb exklúzív, az biztos)

Csupán arról van szó hogy a fix hw előnyeit kihasználni, végletekig kifacsarni csak akkor lehet, ha már ismerik a gépet, előnyeit hátrányait, nyűgjeit stb, s ahoz idő kell míg a fejlesztők ezt kitapasztalják... Ráadásul a most megjelent játékokat akkor kezdték el fejleszteni amikor még kész se volt a fix hw... majd 2-3 év múlva már jönnek olyan címek, amiket pontosan ismert hwra célzottan készítenek, s onnan még pár év míg majdnem maximálisan ki tudják használni a hwsw adta előnyöket... Semmiféle mesterséges visszatartás nincs benne, vagy ha van is nem sok, egyszerűen így megy rá a fejlesztés... Ha ma ps3 launchakor kijöhetett volna egy Last of Us vagy GTA5 szintű játék, miért tartották volna vissza? Sokkal jobb system seller s játékeladási adatokat produkáló címek lettek volna...

(#9390) Ech0 válasza kovsol (#9381) üzenetére


Ech0
újonc

Remélem én is, hogy valóban szembetűnőbb lesz a különbség, mert amit láttam ott, és próbáltam, hát attól nem estem hanyatt. Értem ezalatt, Play IT-en kipróbáltam a PS4-en a Battlefieldet és nem éreztem különbséget az itthoni PS3-on játszott között.. Én nem a száraz adatokat nézem, hanem a felhasználói élményt, hiszen azért veszem meg.

[ Szerkesztve ]

" -Did I fall asleep? -For a little while. -Shall I go now? -If you like. "

(#9391) Madwe válasza Ech0 (#9390) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért BF4 ps3vsps4 között eléggé nagy a különbség (persze BF4 közel sem feszegeti még így se a ps4 határait...) hacsak nem egy 22colos crt-n nézted 480pben :D

(#9392) WongFeiHong válasza Ech0 (#9390) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ha nem vettél észre különbséget BF4 ps3/ps4 között, akkor valami baj lehet a látásoddal. :) Ég és föld a kettő...

Amúgy ma már kérte is az 1.52 updatet.

[ Szerkesztve ]

(#9393) Ps Vita válasza Ech0 (#9390) üzenetére


Ps Vita
őstag

Akkor nálad van a baj,ha nem érzed a difit a kettő között,mondjuk akkor legalább nincs is szükséged nextgenre :N

(#9394) DonDennis válasza Ech0 (#9390) üzenetére


DonDennis
senior tag

Biztos, hogy PS4-el BFeztél nem pedig megszoksából a PS3-hoz álltál?:D Mert hogy ne lásd a különbséget az aggasztó. Esetleg nézd meg ezt, és akkor már lehet utána látni fogod a különbséget majd.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9395) Mrdevil válasza Madwe (#9389) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mondjuk a KZ SF-et anno 4 giga ramra fejlesztették, ( úgy volt akkor még annyi lesz a PS4-ben ) ráadásul ugyebár a KZ3 motorja. Na most ehhez képest már most így a konzol startkor brutál, néhány helyen állleejtős grafikát hoz. Belegondoltam milyen lesz itt majd 2015-re egy Uncharted a PS4-re.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9396) Def26


Def26
félisten

Sony alle esemény. [link]

"A játékkonzol magyarországi bemutatásának napja december 13. A játékosok először az Allee bevásárlóközpontban található 576 KByte boltban juthatnak hozzá a PS4-hez a december 12-én megtartott éjféli nyitva tartás során. A 22 órától kezdődő eseményre az 576 KByte bolt által személyesen értesített előrendelők mellett azoknak is érdemes ellátogatniuk, akiknek eddig reménytelennek tűnt, hogy karácsony előtt megkaphatják a legújabb PlayStation konzolt. A Sony jóvoltából ugyanis az előrendelőkön kívül a rendezvényen a leggyorsabb regisztrálók jelentős része is megvásárolhatja a PS4-et."

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9397) Madwe válasza Def26 (#9396) üzenetére


Madwe
nagyúr

Előre sajnálom azokat akik előrendeltek s az 576ban akarták átvenni éjfélkor kvázi nyugiban a gépüket, most pár darab extra ps4 miatt majd a csürhével is meg kell küzdjenek akik vérremenő ádáz csatát vívnak majd a gépért... ;] Persze aki lecsúszott az előrendelésről s hajlandó ilyesmikore annak jó hír, lehet élesíteni a csatabárdot s menni oda sátrazni :)

(#9398) Def26 válasza Madwe (#9397) üzenetére


Def26
félisten

Azért jó, hogy Magyarországon is jelen van és elindul egy ilyen esemény. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9399) DanielK válasza Madwe (#9397) üzenetére


DanielK
addikt

Én 576-tól rendeltem elő, de még ha a közelben levő árkádban lenne a muri, akkor sem mennék el. Inkább reggel 10-re nyitásra nyugiban elmegyek az árkádba és szépen csöndben elhozom a gépet. :D

(#9400) Def26


Def26
félisten

PS4 tulajok. Mérnétek nekem a PS4 -en egy network minőséget. Ott ahol kiírja a le/fel és ping -et is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.