Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Végre itt van, szinte el sem hiszem! :)

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#9952) mrhyper


mrhyper
csendes tag

Mega bundle beszívva !!
Futár mondja, ma még 19 helyre visz, magának is rendelt :D
Amúgy ksz től jött!

Most kariig hogy bírom ki, hogy ne bontsam ki, nem tom, de kihívás lesz, az tuti :D

(#9953) whYz válasza raven84 (#9950) üzenetére


whYz
addikt

14 nap az csak azoknak jar, akiknek meg sose volt ps+ elofizetesuk.

Itt tudjatok kivaltani a 14 napos trialt. Bankkartya szamot hozza kell adni az accountotokoz, anelkul nem fog menni, de nem vesz le penzt. Kiprobaltam, mukodik.

(#9954) raven84 válasza whYz (#9953) üzenetére


raven84
senior tag

Köszike, még sose volt psm :D

(#9955) bolha23


bolha23
aktív tag

Hazaértem, kisebb sor a nyíregyházi 576-ban, de 30 perc alatt végeztem.
Merevlemez kicserélése folyamatban. :)

(#9956) Damage válasza raven84 (#9950) üzenetére


Damage
senior tag

Aki KSZ-nél vásárolta/fogja vásárolni gyorsan írja be a PSC ID-jét a megjegyzés rovatba. 30 nap PS+ előfizetést kap ajándékba!

Eddigi személyes tapasztalatok: Killzone nagyon szép, de nekem annyira nem jött be.Látványra szebb az AC4-nél. Most AC4-t próbálgatom. Szép, de azért nem dobom hanyatt magam a látványtól. Látszik, hogy nem kifejezetten "csak" PS4-re íródott. Persze ez nem azt jelenti, hogy csúnya lenne, de lesz ez még sokkal szebb is.

A ventillátornak elég nagy hangja van, hangosabb, mint a slim PS3.

Netsebesség (wifi-n keresztül) ping 6ms, fel-letöltés stabil 20-20 Mbit (40/20-as digi kábel).

A stand by módot nem értem, ugyanúgy búg tovább a gép és amikor felkeltem, nem tudom onnan folytatni a játékot, ahol abbahagytam. Ennek utána kell néznem.

A controller kényelmes és jó, szokatlan a "start" gomb hiánya. Szélesebb és nehezebb, mint a DS3.

iPhone 5-tel (iOS 7) a PlayStation app segítségével kommunikál. Ilyenkor több funkcióját használhatjuk a telefonnak. Másodlagos kijelző, gépelésnél virtuális billentyűzet lehet a telefonból (kényelmesebb, mint controller-rel gépelni). Navigálásra is használható és a PSN fiókunk karbantartására, barátok kezelésére.

Kamera: 3-4 percre próbáltam ki. Nem full HD , de jelentősen jobb a PS3 kamerájánál. Elvileg arcfelismerő funkciója is van, ami beazonosítja a User-t. Ezt a funkcióját még nem próbáltam. A kis mini robot-okkal hülyéskedtem egy picit. Igazából nem sok értelmét látom. Remélem lesz majd program, ami rendesen kihasználja.

Hirtelen ennyi, most vissza AC4 :)

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#9957) boost válasza raven84 (#9950) üzenetére


boost
addikt

Gratulálok minden új PS4 tulajnak. :C

Fifáról majd mesélhetnél, elég régen fifáztam, de ez az ultimate dolog érdekelne engem. Milyen játékmódok vannak még benne?

(#9958) Zjunior válasza bolha23 (#9955) üzenetére


Zjunior
veterán

Maradt még ott gép? :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9959) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Na új tulajok, hogy tetszik a Killzone? :)

(#9960) Elderath válasza Damage (#9956) üzenetére


Elderath
őstag

Standby módba elvileg lekapcsolnak majd ventik. Játékot meg még nem lehet folytatni, mert az a ficsőr kicsit később jön csak ezt írták már másfél hónapja.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#9961) haddent válasza Elderath (#9960) üzenetére


haddent
addikt

Nem, ezt írtam is. Standby-ban a letöltést stb.. elvileg az ARM chipnek kéne végezni, de valami gond van vele, nem elég bika, ezért az AMD APU Jaguar magok fogják végezni. Ha épp dolgoznak, hűteni kell őket. Értsd: ha letölt, frissít, bármit csinál akkor bekapcsol a venti is (nyilván nagyon alacsony RPM -en). De ha végzett, akkor kikapcsol teljesen, igen.

(#9962) boost válasza Elderath (#9960) üzenetére


boost
addikt

Valamint Stand-by mód (SB) tölti a DS4-t, letölti a frissítéseket (rendszer és játék), feltölti a játékmentéseket, telepíti a programokat, frissítéseket.

Pl felmész a munkahelyeden a webes playstation store-ba, kijelölsz pár demót, vagy már megvásárolt, vagy plusszos játékot letöltésre, és mire hazamész, már le lesznek töltve, és installálva lesznek. Kikapcsolva ez nem történik meg.
SB módban Vitáról bekapcsolhatod a gépet, és tolhatod remote a játékokat.
SB-mód bekapcsolása után azért pörög még a ventillátor, ... ezt már haddent leírta.

Elég hasznos az SB mód.

[ Szerkesztve ]

(#9963) GazRic


GazRic
senior tag

Úgy néz ki én besz@ptam ... KV nem válaszol, csomag nincs meg ... :W
Megkeresem a kardom és beledőlök ...

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9964) Zjunior válasza GazRic (#9963) üzenetére


Zjunior
veterán

:Y AZt hogy a bánatba??? :W

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9965) bolha23 válasza Zjunior (#9958) üzenetére


bolha23
aktív tag

Maradt persze, de az előrendelőknek. :)

[ Szerkesztve ]

(#9966) GazRic válasza Zjunior (#9964) üzenetére


GazRic
senior tag

Irtam már, SMS jött, ma felhívtam a futárszolgálatot, nem is halottak a csomagomról ...

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9967) Zjunior válasza bolha23 (#9965) üzenetére


Zjunior
veterán

Úgy mint az X1-nél...:)
:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9968) mrhyper


mrhyper
csendes tag

Barátom konzolvilágból rendelt, utol nem lehet őket érni, a mobilszámukra azt mondja be, hogy a hívott számon előfizető nem kapcsolható. Sajnálom őszintén, akik azokra várnak..

(#9969) dunc


dunc
nagyúr

Srácok a multi fizetős ? (killzone)

(#9970) Elderath válasza dunc (#9969) üzenetére


Elderath
őstag

PS+ kell hozzá igen.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#9971) idegen lény válasza mrhyper (#9968) üzenetére


idegen lény
őstag

Itt lakom egy köpésre tőlük. :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#9972) mrhyper válasza idegen lény (#9971) üzenetére


mrhyper
csendes tag

És ott van vannak még, él a cég? ...

(#9973) Mister_X válasza mrhyper (#9968) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És így be is nyelik az előrendelői kártyákat?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9974) idegen lény válasza mrhyper (#9972) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért nem látok át a panelokon, de tegnap még a helyén volt az összes tégla. :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#9975) haddent válasza mrhyper (#9972) üzenetére


haddent
addikt

Azért talán kezdtek túlzásokba esni nem? :DDD Biztosan beszedtek 50 darab 10 ezrest aztán szedték a sátorfát és irány a Bahamák 500 ezer Forinttal, ami osztódik ki tudja 5-6-10 ember közt :C
Viccet félretéve: miért nem telefonáltok nekik? Moby: akkor az gáz. Esetleg lehet, hogy azért mert már szolgálják ki a tömbeget? Én nem tudom, kérdezem, hogy próbált -e már valaki értemenni, vagy csak megy a pánik otthonról..

[ Szerkesztve ]

(#9976) #20844032 válasza haddent (#9975) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mert kikapcsolták az összes telefonjukat?

[ Szerkesztve ]

(#9977) Mister_X válasza haddent (#9975) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"...a mobilszámukra azt mondja be, hogy a hívott számon előfizető nem kapcsolható."

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9978) Madwe válasza GazRic (#9966) üzenetére


Madwe
nagyúr

Írtam neked privit, aki még nem éri el őket annak is írok szívesen, én tegnap csomó számukat próbálta, van nekik sok, és végül ráleletem 1-2re ami nem túlterhelt... legalábbis tegnap nem volt az, de ide csak úgy nem raknám ki a számokat...

Szerintem még ne add fel, bőven lehet hogy meglesz a csomagod, csak még fejetlenség van mindenhol... Csomagszámot kaptál amugy? az alapján se tudta a futárcég h miről beszélsz?

(#9979) mrhyper válasza haddent (#9975) üzenetére


mrhyper
csendes tag

Talán mert minden számuk ki van kapcsolva??

Én már megkaptam máshonnan a csomagomat, csak sajnálom és együtt-érzek azokkal, akiknek kaparniuk kell...

(#9980) dunc


dunc
nagyúr

Ha van pluszom,hol találom az ingyenes tartalmakat? Vettem három hónaposat,de érdekes mert a Gird 2 öt nem találom :(

[ Szerkesztve ]

(#9981) hoby36


hoby36
senior tag

Megjött a ksz-től.Made in Japan. :C De elég párás lett,amikor behoztam a lakásba,így még várok a beüzemeléssel fél órát.

A logikában semmi sem véletlen!

(#9982) Mister_X válasza dunc (#9980) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Store/PlayStation Plus/Instant Game Collection (lehet nincs PSPlus menüpont)

És ne keresd a PS3-as Instant Game Collectionös címeket.

@hoby36: én azért kifújnám hajszárítóval, ami hidegre (szobahőmérsékletre) van állítva (a meleg megöli a gépet), utána meg fél-egy órát még pihentetném.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9983) haddent válasza hoby36 (#9981) üzenetére


haddent
addikt

:Y Jó neked, grat :C Kicsit irigyellek a Japcsi miatt, de nem panaszkodom, amíg megy hiba nélkül addig hót'mindegy.

szerk.: persze, nem azzal van a gond, hanem ott volt nagyobb a hajtás meg a rabszolgamunka. A hibás termékek aránya más, de ha megy akkor megy, olyan nincs, hogy félig megy :))
Egyébként érdekes, hogy te Japán, többiek Kína.. Valahogy úgy érzem, hogy minden nagyobb ország megszorított vagy 10-15db-ot aztán azt odalökték nekünk ami maradt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9984) hoby36 válasza haddent (#9983) üzenetére


hoby36
senior tag

Köszi!Csak nem lesz gond kínaiakkal sem.Az iphone is ott készül,mégis tuti.

A logikában semmi sem véletlen!

(#9985) MasterMark válasza hoby36 (#9981) üzenetére


MasterMark
titán

Minimum pár óra aklimatizálódást kell hagyni elektronikai eszközökre, beüzemelés előtt...

Switch Tax

(#9986) Madwe válasza haddent (#9983) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én most kaptam meg, de míg haza nem érek nem merem kinyitni a barna dobozt mert félek utcán betalálnak ha látják mi van nálam :) Direkt hoztam neki 2 hatalmas szatyrot, egyikbe se fér bele :) kicsit remélem én is hogy japánt kapok, de ha kínait akkor sincs gond...

(#9987) GeneraL_XTX válasza mrhyper (#9972) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én azt nem értem, minek rendeltek ilyen kis zug boltokból gépet, amikor ott az 576,Mediamarkt vagy a KSZ.

576/MM-ben is kemény 1 ezressel drágábbak a gépek, de ott legalább biztos megkapod.

Konzolvilágnak nem ez volt az első esete, volt már bezáratva az a bolt warezos tevékenység miatt is, nekem anno nem voltak hajlandóak tiszta, flash nélküli boxot eladni, mert az flashelehető szériából való volt.

Szemét egy hely az, semmi kétség :(((

(#9988) raven84


raven84
senior tag

PSN megint off? Ez az 1 nem tetszik. A live mintha színvonalasabb lenne.

(#9989) GeneraL_XTX válasza Damage (#9956) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

AC4-nek milyen a frame rate-je? Mert a ps3-as verzió számomra már játszhatatlan sebességgel futott.

Magyar felirat van?

(#9990) haddent válasza raven84 (#9988) üzenetére


haddent
addikt

Nekem 5 perce még ment... De ma van 1 hónapja, hogy tök új az egész szar rendszer... kis türelmet már..

(#9991) Madwe válasza GeneraL_XTX (#9987) üzenetére


Madwe
nagyúr

MM tudtommal kb alig szállított ki ahoz képest hogy mennyi előrendelést vett fel... KV nekem meghozta, gondolom nagy ott is a hajtás, fejetlenség, de szerintem mindenki megkapja ma, akinek tegnap azt mondták, elég akkor izgulni amikor végképp nem tud semmit róla az ember.. amugy csomagszámot másoknak is küldtek gondolom, futárszolgálat az alapján nem tud semmit se mondani? akinek kell kv szám írok priviben olyat ahol tegnap még elérhetőek voltak (6 számból nekem csak 2-n sikerült elérnem őket, s azt a 2 számot se rögtön találtam meg sehol, csak a rendelés visszaigazoló mailen (akinek van olyan az alul nézze azt a 2 20-as számot a további elérhetőségnél!

(#9992) Elderath válasza GeneraL_XTX (#9989) üzenetére


Elderath
őstag

Atomstabil 30ra lockolva. Meg se rezzen PS4n DF elemzés alapján. Felirat van

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#9993) Gijon


Gijon
senior tag

Nahh megjött ám :DD , és made in japo a Drágaszágom :DD . Konzoloksz.-től. Tegnap 23-kor válaszoltak a mail-emre, hogy tegnap feladtak minden előrendelt gépet, ezen kívül nem volt se sms, se email, csak a futár hívott, hogy megjött. Szóval biztos el voltak havazva.

(#9994) haddent válasza GeneraL_XTX (#9989) üzenetére


haddent
addikt

Nem tudom milyen framerate, de teljesen sima. Valszeg 30fps, de ott nem látsz soha 29fpst sem akkor. Magyar felirat szokott lenni, igen.

Tomi13 nem, ennél sokkal rosszabb világban élünk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9995) Tomi13 válasza Madwe (#9986) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Ez most komoly? Ilyen világban élünk, hogy nem mersz kinyitni egy ps4-et mert félsz hogy elveszik tőled az utcán? :F

(#9996) raven84 válasza GeneraL_XTX (#9989) üzenetére


raven84
senior tag

Van magyar felirat, és nagyon szép a játék. toltam egy fél órát.

Más, nem tudom letölteni a frissítést. Elkezdi tölteni aztán megszakad. Másnál is ez van?

[ Szerkesztve ]

(#9997) DanielK


DanielK
addikt

Bpi Árkád 576-ból megjöttem. Made in Japan. :C
Sajnos a külön kapható kamerák nem jöttek meg, így nem kaptam. Majd csak januárban. :(
De sehol sincs...

(#9998) Madwe válasza Tomi13 (#9995) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát elég messze van a munkahelyem, nem is Pesten, s tömegközlekedek ma, én nem vállalom be, pedig nem kis ember vagyok, s sportolok is, de ha 1 nagy ps4 doboz van nálam, abban könnyen kárt tudnak tenni...

(#9999) GeneraL_XTX válasza haddent (#9994) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

THX, az megfelelő :)

Azon gondolkodom, hogy aKillzone mellé melyik legyen az NFS Rivals vagy az AC 4 :)

(#10000) zzeN


zzeN
aktív tag

Míg várok én is a futárra, ezek lesznek januárban PS3-on PS+al:

24th December: DmC Devil May Cry
24th December: Borderlands 2
24th December: Soul Sacrifice
24th December: Blazblue Continuum Shift Extend

PS4
8th January: Don’t Starve

Nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.