Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25500) LZs?! válasza dorka16 (#25487) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Vedd a JP2-t...

...de szerintem csak akkor, ha van érzéked (és hajlandóságod) a sokat mozgó, trollkodós játékstílushoz.

Én elsőre a Ferdi-n keresztül mentem el a JagdTiger-ig, és utána meg is tartottam jó ideig, kb. 380 csatám van benne összesen, ebből ~60 a 128-as löveg nélkül.

Több mint valószínű, hogy user error (értsd: nem fekszik nekem, de erőltettem), de nem tudtam belőle kihozni, amit illik: avg dmg ~1100, WR 54%.

Szemből is belövik a legtöbbszőr, mivel amint meglátják goldra váltanak, illetve az értelmesebbje rögtön hasra céloz; az erős páncél legfeljebb nagy távolságból, szerencsésen beforgatva vagy hull-down-ban érvényesül.

Ahogy én észrevettem a random csaták többségében a jobb mobilitás nagyobb "harcászati" előny, mint a páncél.

A JP2 ellenben olyan, mint egy Hellcat T8-ban, csak annál jóval könnyebben manőverezhető. A felépítmény nagyon pattog (kicsit döntve, forgatva szinte bármi ellen) és ahogy elnézem, tapasztalat hiányában sokan azt lövik elsőre. Én vasárnap este cseréltem le rá a Ferdinándot, és úgy tűnik, nekem előrelépésnek bizonyult: avg dmg ~2300, WR 66%.

[Aznap esti n00bmeter]

~30 csata alatt meglett vele a tankász: egy vesztes csatával ~1600 XP (prémiummal).

Ez természetesen lehetett csak egy szerencsés este is, de a StuG, illetve VK 3001 D óta ez az első tank, amivel érzésem szerint tudom befolyásolni a random csatákat.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.