Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83351) kovsol válasza marilllyo (#83347) üzenetére


kovsol
titán

EA Access miatt nyomták a Xbox One -t ez kb biztos, mert az nekik is biznisz.

May the Force be with you!

(#83352) toompa


toompa
őstag

Állítólag a Gamertech már árulja az Uncharted sima verzióját. Akit érdekel...

(#83353) haxiboy válasza N@idia (#83331) üzenetére


haxiboy
veterán

Nekem is nagyon bejön bár esélyes hogy ezt PC-re szerzem be. Ps4-em nem régóta van, fps játékok annyira nem jönnek be( eltekintve a Far Crytól) konzolon.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#83354) proly01 válasza toompa (#83352) üzenetére


proly01
őstag

Már el is fogyott :C :D fél óra alatt

....Pr:)ly....

(#83355) FuRiONight válasza haxiboy (#83353) üzenetére


FuRiONight
őstag

Lehet én is szerzem be az új bf-et, nagyon régóta várok már egy ilyen részt.

(#83356) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Valaki meg tudja nekem mutatni shareplayben az FC Primalt?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#83357) james001 válasza toompa (#83352) üzenetére


james001
veterán

Játékaim.hu-n sok mindenki árul már,igaz főleg bolt. Mondjuk az vicces volt hogy tegnap felrakták hogy vihető,mára meg már 05.10. van odaírva a legtöbbhez :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83358) Tegla80 válasza proly01 (#83354) üzenetére


Tegla80
addikt

Nincs ezzel gond, vegyek is halomra a lemezest...... igy legalabb domping lesz belole majd az apron ,mert ezt 10bol 8 ember a singli miatt veszi.Nekem meg jol jon majd ~1honap mulva occso penzert.

BF5.
Ez lesz az amit iden elorendelek,mert ez nalam (is) penzt er mar megjeleneskor.....

Sony® & PlayStation®

(#83359) EczkE válasza Tegla80 (#83358) üzenetére


EczkE
addikt

BF1. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#83360) Something_


Something_
őstag

Lehet tudni, hogy hány fejezet van Uncharted 4-ben?

(#83361) Tegla80 válasza EczkE (#83359) üzenetére


Tegla80
addikt

Engem aztan nem kevernek ossze. :N jo lesz az nekem böf5-nek ,ugyis ertitek. ;)

Sony® & PlayStation®

(#83362) proly01 válasza Tegla80 (#83358) üzenetére


proly01
őstag

Én is most megyek érte.😊Lehet késő délután 10-ért már fel is dobom.😅😅

....Pr:)ly....

(#83363) front3r


front3r
őstag

Lesz ahol elérhető lesz a special változat kedden? Nálam az az üzlet nyer, az ár nem érdekel, de ne legyen 25-nél drágább! Mondjuk megrendeltem 3 helyről, de ha nem lesz kedden, akkor megveszem store-ból.

EczkE: Lehúzást nem akar az ember. ;) Na meg ugye hülye azért nem vagyok... De persze értem. :P

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#83364) EczkE válasza front3r (#83363) üzenetére


EczkE
addikt

Az ar nem erdekel de ne legyen tobb 25-nel. Itt erzek egy kis ellentmondast. :DDD

(Hu de kotekedos vagyok ma, sorry :B )

Asszem mindenféleképpen!

(#83365) Wlac válasza Tegla80 (#83361) üzenetére


Wlac
Ármester

Jessz! Végre valaki, aki hasonlóképp érez. :DDD

“The wha-"

(#83366) norbi2010


norbi2010
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom egy PS4 vásárlásán, szerintetek melyik játékokat érdemes megvenni hozzá? Xbox-os vagyok, jelenleg is One-om van, szóval az exkluzívok érdekelnének. Amit kinéztem konzol ahhoz jár a Killzone: Shadow Fall és a Little Big Planet 3. Soha nem volt PS-em, szóval a remaster-ek is érdekelnek. :)

(#83367) F.B.I. válasza norbi2010 (#83366) üzenetére


F.B.I.
veterán

Minden exkluzív komoly lett de a már megszokott multik közül is van pár, ami itt jobban néz ki. Last of us-t ne hagyd ki.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#83368) Wlac válasza norbi2010 (#83366) üzenetére


Wlac
Ármester

Inkább ezt a pakkot javasolnám, mivel öt exkluzív játékod ad, plusz most jön az Uncharted 4, ami kötelező cucc, szóval érdemes végigtolnod előtte az első három részt. A Killzone és a Little Big Planet is jó cucc, de már régebbiek, és használtan/akcióban olcsón beszerezhetőek (a Killzone néhány havonta szokott 4-5 ezer forintért lenni a Store-ban).

“The wha-"

(#83369) vektornfl


vektornfl
tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a magyar store-on elérhető black flaghez van magyar felirat? A leírásnál a nyelvek között nincs feltüntetve a magyar, de ez azért furcsa lenne

(#83370) proly01


proly01
őstag

Visszavonom amit az UC4-ről mondtam youtube videók alapján.
Eléggé korrekt lett :R

....Pr:)ly....

(#83371) haxiboy válasza norbi2010 (#83366) üzenetére


haxiboy
veterán

Killzone, Little Big Planet, Infamous, Last of Us, Until Dawn.
Utóbbi kettő nagyon király!

Illetve az Unchartedek természetesen. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#83372) norbi2010


norbi2010
őstag

Köszi mindenkinek. :R

(#83373) Zanik


Zanik
addikt

Tanácsot kérnék: WatchDogs vagy inkább BF Hardline? Mindkettőről olvastam jót/rosszat de kiváncsi vagyok az itteniek véleményére is!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#83374) Black Dragon válasza Zanik (#83373) üzenetére


Black Dragon
addikt

Watch Dogs-al játszottam, vagyis végig nyomtam, meg elég sokat multiztam is vele, arról tudok véleményt írni. Tehát nem rossz játék, ha szereted az Ubisoft játékokat, akkor jó választás lehet, de szerintem a multi egy idő után gyorsan megunható, ugyanakkor a BF lényege a multi, ha azt szereted inkább, akkor azt vegyed meg.

(#83375) N@idia válasza Zanik (#83373) üzenetére


N@idia
őstag

A Bf hardline-on még én is gondolkozom. Viszont megvettük felesbe csak a Beyond Two Souls játékot és azt kell mondjam engem teljesen letablózott :Y Kb 4 órája játszok vele kis szünetekkel, de szinte alig tudom letenni nagyon jó játék nem gondoltam volna megérte azt a 2300ft-ot :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83376) A`rpi válasza Zanik (#83373) üzenetére


A`rpi
addikt

Hardline multija meglehetősen érdekes, pont tegnap botlottam bele az egyik behangozó videójukba, nagyon hangulatos. És ez működhetne is, ha az adott játékmódok PVP helyett inkább Co-op-ra helyezték volna a hangsúlyt.

Futólag végignéztem minden elérhető játékmódot, nekem TDM jött be, és ott is csak a kis pályák, talán még a zászlós élvezhető lehet, (előző részekben ez volt az egyik kedvenc játékmódom) de itt nem néztem meg minden pályát, amin mentem, az pont egy gyengébbre sikerült map volt.

[ Szerkesztve ]

(#83377) Markus0120


Markus0120
újonc

Sziasztok! Van egy olyan problám hogy müködik rendesen a net, de viszont ps en meg 2mb vel alig vánszorog :W :F

(#83378) haxiboy válasza Markus0120 (#83377) üzenetére


haxiboy
veterán

WiFi? Nagy eséllyel channel hiba. Van néhány amit nem szeret a ps. 2-3-5 channeleket szereti a többit annyira nem de ez függ hogy melyek a telített csatornák a környéken.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#83379) toompa válasza vektornfl (#83369) üzenetére


toompa
őstag

Van magyar felirat.

(#83380) EczkE válasza A`rpi (#83376) üzenetére


EczkE
addikt

Ezek a tipikusan elore koreografalt videok amik baromi jol bemutatjak hogy a valosagban pont sose feg ez igy mukodni. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#83381) GazRic


GazRic
senior tag

God of War® III Remastered megér 3500 pénzt?
Soha nem játszottam még egy részével sem.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#83382) Djuree válasza GazRic (#83381) üzenetére


Djuree
félisten

de meg ám!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#83383) toompa válasza GazRic (#83381) üzenetére


toompa
őstag

Többet is! :) Főleg kötelező,ha kimaradt.

(#83384) N@idia


N@idia
őstag

Minden amit tudni érdemes a Battlefield 1-ről
[link]

- lesz egyszemélyes kampány és állítólag izgalmas lesz
- 64 fős multi
- szűk, városi harcok egy ostromlott francia városban
- nagy, nyílt terek az Olasz Alpokban (Remélhetőleg Monarchia is játszható lesz itt )
- kétségbeesett harc a arab homokdűnék közt (Törökök is játszhatók lesznek ezek szerint)
- harcok a festői olasz partvidéken
- rombolható környezet: még nagyobb hangsúly lesz a rombolhatóságon üss krátereket a földbe a tüzérséggel, hogy fezdezéket biztosíts magadnak (!) vagy robbantsd darabokra a falakat
- vezess járműveket a földön, vízen és a levegőben, tankok, repcsik, bringák és gigantikus csatahajók (!)
- sima kiadás 60 euró, a Deluxe 80 euró. Utóbbihoz jár 3 nap early access a játék megjelenése előtt, Arábiai Lawrence és Vörös Báró pack, + 5 battlepack

Ezek így nem hangzanak rosszúl, de majd a béta eldönti milyen is lesz!

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83385) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok! Ha veszek egy Razer Tiamat 7.1-et, meg egy Asus Xonar U7-et az működhet egy PS4-el? :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#83386) vektornfl válasza toompa (#83379) üzenetére


vektornfl
tag

Köszi az infót, már tölti is le! :)

(#83387) bandi0000 válasza N@idia (#83384) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kell :D

elején még nem lesz prémium kiadás hozzá mi? vagy igen?

Xbox One: bandymnc

(#83388) aizen92


aizen92
addikt

Ratchet és Clank: Hardon utolsó boss valami embertelenül kemény. Talán soha nem voltam ilyen közel kontroller kettétöréshez.

Ezt és a 2-3 év öregedést leszámítva, must have PS4 játék. Nagyon jó kis arcade lövölde. A fegyverfejlesztés hihetetlenül beszippant, ugyanúgy a kártya gyűjtögetés.
A story közepes, de nem is ez a lényeg, hanem a játékmenet, a "logikai" fejtörők és a hatalmas pályák. Egész jó level designja van, kiemelkedő.
Hangok jóra sikerültek, de amit kiemelnék az a harcrendszer és a harcokban az animáció. Te jó ég. Minden robban, füstöl, lángol, csavarok repülnek jobbra balra. Alig érzi meg a PS ( néha belassul, ha olyan felületen vagy ahol van reflect - víz, fényesre csiszolt burkolat etc- ), de ezt leszámítva elképesztő, és rendkívül hangulatos a játék mindvégig.
Talán több űrharc lehetett volna benne és egy pár pályával több jetpack. De nem volt hiányérzetem, élveztem minden percét.

Jó kis gammát hoztak össze. 9000-ért és 14 óra játékidejével pedig kenterbe ver rengeteg AAA gammát, amik 15-18ba vannak.

Különösen Ajánlott!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#83389) N@idia válasza bandi0000 (#83387) üzenetére


N@idia
őstag

Az elején még nem lesz :N Remélem, hogy később se adjanak mindent ide nem kell DLC :DDD

Battlefield 1 Funny Trailer ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83390) Something_ válasza proly01 (#83370) üzenetére


Something_
őstag

Viszont elég könnyű lett szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#83391) bandi0000 válasza N@idia (#83389) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha van rá mit tom én mennyi év telt el 3? BF4 megjelenése óta akkor odaadják :D

Xbox One: bandymnc

(#83392) vg válasza N@idia (#83384) üzenetére


vg
addikt

...bringák... el tudom képzeni mennyire idiótán fog kinézni miközben tekeri a kereket... :O Ez nagyobbat fog bukni mint a Hardline.

(#83393) dákó83


dákó83
csendes tag

Üdv!

Van egy Uncharted 4 Standard Plus Edition rendelésem az Ipon-nál, 16.187 Ft-os áron, ha estleg valakinek kellene átveheti helyettem Bp-en és akkor nem mondom le, én végül máshonnan szereztem be. :) Többit privátban.

(#83394) N@idia válasza vg (#83392) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem meg nem! Nekem a Heroes of Generals játékban is tetszik, hogy jármüvekkel és bringával is lehet menni az adott pontig főleg, hogy 2 en is ülhetünk rajta :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83395) A`rpi válasza takacsbotond (#83385) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem támogatott Asus Xonar U7 hangkártya PS4en.

Viszont PC-n keresztül akár működhet is,
ha van optikai bemenettel ellátott hangkártyád: [link] [link]

Ez a videó kicsit hogy is mondjam kusza, de azért vannak benne jó ötletek.

Szükséged lehet egy: spdif to 7.1 analog converterre.
Képen szereplő csak 5.1-et tud.

Továbbá mikrofon részéhez egy jack mikrofon átalakítóra, 4 pines jack toldóra.
(Ha szeretnéd a mikrofon részét is használni.)

Alternatív megoldás ha nem szeretnél a DS4-ből kilógó kábelt a mikrofon részére, támogatott hangkártya beszerzése. (Elvileg ezzel a filléres hangkártyával is működik a PS4, mikrofon része. Használható a fejhallgató kimenete játékra kevésbé alkalmas, de ez téged amúgy sem érdekel, hiszen neked 7.1 multi channel megoldás kell amit a fentebb linkelt konverterrel oldnál meg.)

[ Szerkesztve ]

(#83396) Dinasti


Dinasti
senior tag

Üdv! Ha pc-n használnám a ps4 joy-t kell neki vmi ilesztőprogi vagy megy simán mint a Xbox joyok?

(#83397) Dinasti válasza Dinasti (#83396) üzenetére


Dinasti
senior tag

Tárgytalan,megoldva :)

(#83398) FuRiONight válasza vg (#83392) üzenetére


FuRiONight
őstag

Attól, hogy neked nem tetszik a BF1-t igen is sokan várják. Elég már a modern és sci-fi fps-ből! Végre valaki meg merte ezt lépni, és ezzel bankot fognak robbantani!

(#83399) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
Volna egy hiperx cloud hetszetem a gond a következő!
Partyban ha allaudiora van állitva a játékot hallom viszont a Partyban lévő embereket nem. De ha átállitom chataudiora akkor hallom őket. Mi lehetet a gond? Eddig tökéletessen mükődőt.
Köszi!

(#83400) crue


crue
őstag

Az éjszaka szép csendben letöltődött az UC4. Alig bírom már kivárni azt az ~1 nap 15 órát, hogy indíthassam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.