Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82801) Robi86 válasza gulac12 (#82799) üzenetére


Robi86
senior tag

Ps3-mon nem kell az online játékhoz ps plus.
Ps4en ez a helyzet
Majd fusd át a topik összefoglalót, sok hasznos információt találsz ott.

(#82802) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Uncharted 4 Special edition 19 eFt.

10 nap :Y

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82803) gulac12 válasza Sirandrish (#82800) üzenetére


gulac12
tag

Na akkor nekem itt fejeződik be a PS pályfutásom. Nem vagyok hajlandó fizetni a semmiért, mert nekem a Plus csak kiadást jelent, pluszt nem. Már megyek is a xbox one topikba megkérdezni, hogy ott mi a helyzet.

(#82804) koncsik válasza Adam_Shepard (#82802) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Már 404. Szerencsére már rég előrendeltem náluk... :K

(#82803) gulac12: Sajnos ettől még nem fog megváltozni a dolog... BIztos jó az XO is. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#82805) EczkE válasza gulac12 (#82803) üzenetére


EczkE
addikt

Nem vagyok hajlando fizetni semmiert. Lol.

Xboxon is fizetni kell csak mondom. Xbox Live. Tovabbi sok sikert.

Amugy rosszul nezed a dolgokat. Kapsz plusz dolgokat. Havonta ingyen jatekokat es plusz kedvezmenyeket storeban.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#82806) bandi0000 válasza gulac12 (#82803) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Menj nyugodtan sőt meg se állj a nintendos topikig mert a live is fizetős :DD
Kis naiv, azt hoszed a mai világba valamiz ingyen kapsz?

(#82807) sut3kh: csak pár dolog, egyrészt a live kezdetektől fogva fizetős volt, a plus viszont nem, de minnél nagyobb a játékos adatbázis annál többet kel fordítani a szerverekre, nyilván rájöttek hogy ingyenből nem tudják fenn tartani

másrészt meg utálom mikor valaki így kifakad ilyen dologért,gyakorlatilag 1200ft/hó az összeg, senki nem fog benne tönkremenni

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#82807) sut3kh válasza bandi0000 (#82806) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Most miért oltjátok, eddig ps3 ingyen volt a multi, most szinte ráerőltetik hogy fizetni kell, (nah persze kidobott ingyen játékot kapsz+store valamivel olcsóbb lesz pár kacat játék) de persze nektek ez már természetes! :D

(#82808) Sirandrish válasza gulac12 (#82803) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Nem vagyok hajlandó fizetni a semmiért"

Azért nem a semmiért, mert kapsz felhő alapú mentést, külön store akciókat és havi 2 ingyen játékot is a multi mellé.

"Már megyek is a xbox one topikba"

Nem akarlak elkeseríteni de ott hamarabb volt fizetős a multi mint a PS-en :K

Ha ingyen multit akarsz akkor Nintendo vagy PC :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82809) DM-Fan válasza Adam_Shepard (#82802) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kérdés, hogy tényleg lesz-e nekik és tényleg ennyiért lesz-e. Kicsit tanácstalan vagyok, mert már 2 hónapja előrendeltem a KV-nál, de ott 23.999 Ft. Ha ott lemondom az előrendelést, itt meg nem lesz, akkor faszán megszívtam. :W

Get Moded!

(#82810) kovsol válasza Adam_Shepard (#82802) üzenetére


kovsol
titán

Berendeltem egyet, de úgy érzem ezt én nem fogom megkapni ennyiért.

(#82803) gulac12 nagyon rossz helyre mész át, mert ott már Xbox 360 -on is fizetős volt a "semmi".

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#82811) Nayrobi válasza DM-Fan (#82809) üzenetére


Nayrobi
őstag

Iponban ennél is olcsóbb volt február környékén, gyorsan el is fogyott.

(#82812) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Most néztem rá. Feb. 25-én rendeltem elő. Eddig még nem volt panasz.

DM-Fan: Akkor levették volna, ha nem lenne elég.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82813) #91166208 válasza Wlac (#82710) üzenetére


#91166208
törölt tag

hát igen, ez is igaz.... kellene ismerni, megfontolandó...

(#82814) DM-Fan válasza Adam_Shepard (#82812) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Csak ha most előrendelem az Aqua-nál, de aztán mégsem ennyi lesz az ára, akkor hogy mondom le? Ahogy nézem az ÁSZF-üket, ha előrendeled, akkor meg is kell venni és utána lehet csak elállni 14 napon belül.

A KV-tól kapott, előrendelői visszaigazoló levélben ellenben ott van, hogy törölhető a rendelés. Szóval most nem tudom, mi legyen. :F

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#82815) kovsol válasza DM-Fan (#82814) üzenetére


kovsol
titán

Berendeled itt is, aztán úgyis amíg nem igazolnak vissza addig nincs semmi biztos, Én itt lakom pár házra a bolttól, aztán ha nem kapom meg ennyiért szépen otthagyom. Pont lesz@rom mi van nekik a szabályzatban. Rendeltem én már be többször is több boltban ilyen dolgot, és általában annyi van ha nem veszem át akkor 1-2 napon belül törlik a rendelésemet aztán ennyi. Mondjuk én személyes átvételt szoktam kérni.

May the Force be with you!

(#82816) Adam_Shepard válasza DM-Fan (#82814) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, ha nem lesz, akkor nem mindegy? :D én úgy emlékszem, hogy 3-5 napi őrzik, aztán törlik a rendelést.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82817) DM-Fan válasza kovsol (#82815) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Megrendeltem, visszaigazolták. Most kérdés, hogy a KV-ost le merjem-e mondani, vagy sem.

Da Shep: a megrendelés leadásakor be kell pipálnod, hogy tudomásul veszed, hogy a megrendelés fizetési kötelezettséggel jár.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#82818) kovsol válasza DM-Fan (#82817) üzenetére


kovsol
titán

Dehogy igazolták vissza.

"Ez egy automata levél, nem minősül visszaigazolásnak! A fenti adatok csupán tájékoztató jellegűek.
Megrendelése munkatársunk e-mailes, vagy telefonos visszajelzése után tekinthető visszaigazoltnak! Készleten nem lévő termékek esetében ezt a beszállító visszaigazolása után tudjuk küldeni!"

Részemről ez a téma lezárva, mert teljesen off.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#82819) DM-Fan válasza kovsol (#82818) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igazad van. Akkor még várok a KV-s lemondással, csak remélem, hogy ott meg adott esetben közvetlen beérkezés előtt, vagy már a beérkezéskor is lehet törölni a rendelést.

Get Moded!

(#82820) koncsik válasza kovsol (#82818) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ajaj, ez igaz. A R&C rendelésnél nem sokkal később kaptam egy másik, visszigazoló e-mailt is, az is jó áron volt (9900) és megjelenés előtt kicsivel át lehetett venni. De febr. 28. óta az UC4 rendelésre nem jött másik e-mail... :F (ez kellene: Igényét rögzítettük (WEB: xxxxxx)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#82821) buci30


buci30
addikt

Ha ps store rendelek elő játékot akkor előre leveszi a pénzt gondolom? S a megjelenés napján honnan fogom tudni mikor tölthető?

Ha pl tesomnak is PS4 van akkor megtehetem azt, hogy a én accountommal bejelentkezik ő is a gépén és akkor ugyan azok a játékok megvannak neki is meg ha ő vesz neten akkor nekem is. Nem de?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#82822) kovsol válasza buci30 (#82821) üzenetére


kovsol
titán

Megosztásról.

May the Force be with you!

(#82823) marilllyo válasza buci30 (#82821) üzenetére


marilllyo
veterán

Írja az élőrendelésnél, hogy mikor fogja terhelni az összeget.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82824) buci30 válasza marilllyo (#82823) üzenetére


buci30
addikt

aha közbe megvan már igen megcsináltam :)

:R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#82825) buci30 válasza kovsol (#82822) üzenetére


buci30
addikt

Kicsit sok volt az info egyszerre :D
Tehát ha tesom beállítja az ő ps4 gépén az én fiókomat (fiók adataimat) másodlagosnak akkor elfogja érni a játékaimat amiket én vásároltam meg eddig ugye?
De ehhez kell neki is nekem is PS+ előfizetés?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#82826) bandi0000 válasza buci30 (#82825) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kettőtöknek elég 1 előfizetés

az ő gépén a te profilod elsődleges, az övé másodlagos
a te gépeden az ő profilja elsődleges a tied másodlagos,

és eléritek egymás játékait egymás PS+-át

Xbox One: bandymnc

(#82827) caska1991


caska1991
tag

Sziasztok !

Első ízben találkozok a problémával és nem tudom a megoldást hogy őszinte legyek. Tegnap bekapcsoláskor nem tudtam a PSN-re bejelentkezni. Ismervén hogy elő szokott fordulni ilyen, gondoltam várok. Estére sem javult meg, és a következő hibakóddal találkozom mindig: NW-31453-6 Nem tudom hogy találkoztatok e már ilyesmivel. Router újraindítás megtörtént, router alaphelyzetbe állítás megtörtént. Abszolút tanácstalan vagyok mit kellene csinálnom. Mind wifivel, mind kábellel ugyanez a helyzet. :W :(

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#82828) bandi0000 válasza caska1991 (#82827) üzenetére


bandi0000
nagyúr

próbáld ki router nélkül direktbe bele dugni a net kábelt, ha így se jó akkor szolgáltató és nem is tudom pontosan, valamit variáltak mostanában az ip címmel, és lehet fix IP_t kaptál amit nem szeret, viszont ha így jó akkor router csere/beállítás

Xbox One: bandymnc

(#82829) caska1991 válasza bandi0000 (#82828) üzenetére


caska1991
tag

Az a baj hogy UPC-s a router (wifis) és abba megy bele a koax. Tehát nincs modem. Minden más eszközzel működik a net. :N :( :(((

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#82830) bandi0000 válasza caska1991 (#82829) üzenetére


bandi0000
nagyúr

izzé, én még annak idején azt próbáltam meg hogy telóról megosztottam a netet, ps ről rácsatlakoztam, csináltam egy net tesztet, szal ha ott beenged a psn-be akkor is a router vagy a szolgáltató lesz a szar

Xbox One: bandymnc

(#82831) sutyesz96 válasza buci30 (#82821) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ilyen esetben le tudod tölteni a játékot már bőven a megjelenés előtt, csak le lesz lakatolva addig, amíg hivatalosan meg nem nyitják a szervereket. Én legalábbis így tudom.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#82832) caska1991 válasza bandi0000 (#82830) üzenetére


caska1991
tag

Telóról minden további nélkül belép a psnre. Komolyan mondom nem értem :D :DDD :DDD :DDD :O

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#82833) Kendek válasza caska1991 (#82832) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Milyen vezetékes neted van? Egyes szolgáltatók elkezdték a felhasználókat privát IP címekre tenni (ez lényegesen olcsóbb nekik), ami több esetben problémát okoz, a PS4 online szolgáltatásait is blokkolja.

<-ƘƘ->

(#82834) phgergo válasza gulac12 (#82803) üzenetére


phgergo
aktív tag

Mar elnezest kerek elore az irasomert, de nem megbanti szeretnelek. Mi a belsarert vasarolsz konzolt, ha multizni szeretnel de nem fizetnel erte? Mar elore meg lett mondva, hogy a multihoz kell a ps plus. Ezen felül a sony joszokasahoz hiven AD INGYEN neked par ps jatekot. Nem a jatekokert fizeted a havi dijat! Utalom az ilyen nehez felfogasu tinedzser ninjakat. Ha azt hiszed boxon mas lesz, aldasom rad. Inkabb menj pcre es torrentezz.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#82835) kovsol válasza caska1991 (#82832) üzenetére


kovsol
titán

Nincs otthon elfekvőben valahol egy normál router? Kösd rá azt is a hálózatra. Annak ugye megosztja majd a UPC-s cucc a netet, és talán annak sikerül tovább nyomni PS4-nek. Egyébként én is UPC-s vagyok, és az általuk adott modemet használom. Eddig nem tapasztaltam ilyen gondot.

May the Force be with you!

(#82836) A`rpi válasza caska1991 (#82827) üzenetére


A`rpi
addikt

Ezt próbáld meg:
Routeren nem kell állítgatni semmit, tegyél rajta mindent vissza gyárira.
PS4 internet beállításai között:
-Kézzel írd be a szolgáltatód DNS címét,
-vagy a Google DNS szerverének a címét.

Minden más beállítási lehetőséget hagyj auton,
ahogy ebben a videóban is csinálják: [link]

(#82837) caska1991 válasza kovsol (#82835) üzenetére


caska1991
tag

Nincs sajnos másik modemem. Ez az idegesítő amúgy hogy egyik napról a másikra ez van :D vicc komolyan mondom... :N

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#82838) caska1991 válasza A`rpi (#82836) üzenetére


caska1991
tag

Meg fogom próbálni köszönöm. Jelenleg meló van de ez lesz az első este :K

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#82839) sovinho válasza DM-Fan (#82819) üzenetére


sovinho
tag

En is berendeltem most ezt a verziot, de mar van fuggoben egy rendeles sima verziora az iponnal... Felhivtam egyebkent az aqua-t, visszaigazolast csak akkor kuldenek, amikor megkapjak a termeket, ami elmondasa szerint 05.10., tehat aznap.. Azt mondjatok, hogy ez gyanus? Nem erdemes lemondani a masik rendelest? Nem sok tapasztalatom van ezen a teren, ez az elso elorendelesem... :F

Hakuna Matata

(#82840) DM-Fan válasza sovinho (#82839) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én nem mondtam le a KV-s előrendelésemet, kivárok. Ha muszáj lesz átvennem mindkettőt, legfeljebb eladom itt valakinek az egyiket.

Mindenesetre én ott szeretnén csak átvenni, ahol olcsóbban adják majd.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#82841) Madwe válasza kevepapa (#82782) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor gondolom te laptopot is csak otthon használsz, fix helyen, lakáson belül se hurcolod...

(#82842) Tatyla


Tatyla
őstag

Van egy PC-s Overwatch béta kulcsom május 3-tól érvényes cserélném PS4-esre

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#82843) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Tekken 7 rol van mar valami hir, vagy Haradaek korbehaknizzak a vilagot az arcade verzioval tovabbra is?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82844) james001 válasza Adam_Shepard (#82843) üzenetére


james001
veterán

Utóbbi :D E3-on reménykedek már valami "bejelentésre",de tuti hogy csak jövőre lesz PS4-es változat a játékból. Azt se tudom a Fated Retribution kijött-e már egyáltalán? :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#82845) buci30 válasza bandi0000 (#82826) üzenetére


buci30
addikt

Köszi 👍

S ha én vettem játékot pl.GTA5 akkor ő azt leszedi és az online része is fog neki is működni vagy az nem!? Mert volt aki azt mik mondta szerinte az nem.

S a net elő elofizetes is menni fog kettő felé vagy azt neki is kell külön gondolom?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#82846) bandi0000 válasza buci30 (#82845) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igen működik a gta is cakkum pakk, meg az előfizetés is

Xbox One: bandymnc

(#82847) kovsol


kovsol
titán

Mind a két profilommal "megvettem" a Paragont, erre kétszer jelent meg a listán: [link] Ilyen se volt még velem.

May the Force be with you!

(#82848) cross56


cross56
senior tag

Láttam, hogy most megint vannak akciók.... Alien Isolation 4500-ért szerintetek??

(#82849) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Hali

DriveClub-ba PRIVÁT LOBBY-ban kinek lenne kedve versenyezgetni? hoszabtávút, fair play, stb

PSN ID: blackbox_gg

(#82850) FuRiONight válasza kovsol (#82847) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én is kiszeretném próbálni, de nem kaptam e-mail-t, hogy beválasztottak volna. Megtudom számolni, eddig hány béta-ra hivtak meg eddig összesen. :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.