Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83651) N@idia válasza front3r (#83647) üzenetére


N@idia
őstag

Én kb 2 órája játszom vele, de még csak most találkozom Victor-al nagyon durván jól néz ki a játék annyira, jó, hogy többet nézzem a tájat mintsem hogy haladjak a játékban :B :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83652) oriic válasza Sirandrish (#83649) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10k-t nekem megér mert Home partnerrel veszem, ha ebből eladom a kódot mondjuk 5-6k-ért (ha lesz kód, márpedig X-en szokott lenni), akkor 3-5 ezer Ft-ért megvan a játék. Ennyit nekem bőven megér.

Live-Die-Respawn

(#83653) bordi10 válasza Def26 (#83623) üzenetére


bordi10
senior tag

Tessék :C

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#83654) Def26 válasza bordi10 (#83653) üzenetére


Def26
félisten

Fasza. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#83655) vg válasza bordi10 (#83653) üzenetére


vg
addikt

Hasonlít a bábú Hajdú Péter-re.

(#83656) dilipok válasza vg (#83655) üzenetére


dilipok
veterán

LOL :C :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#83657) andro93 válasza Sirandrish (#83632) üzenetére


andro93
aktív tag

Teljesen mindegy, MW4 remaster miatt úgyis rekordokat fognak döntögetni az eladások. Ők is tudták, hogy akár divatból akár nem, de nem lesz pozitív fogadtatása az új résznek. Pont ezért adják hozzá a remastert.
Okos emberek ezek.

(#83627) DM-Fan: remélem a február 26-ai előrendelésemmel valahol a lista elején vagyok, és holnap kihozzák. :K

(#83658) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Holnap veszem meg a Ps4-t, végül használtan, van a géphez 10 hónap Playstation plus, a kérdésem az, hogy meg lehet oldani hogy ne az ő accountát keljen használnom hanem, a gép visszaállítása után a sajátommal tudjak multizni? Arra gondolok, hogy megváltoztatjuk ott nála az elérhetőségeket, jelszavakat az én adataimra, így működne?

(#83659) A`rpi válasza MAXIMIZE (#83658) üzenetére


A`rpi
addikt

Account értékesítése tiltott, és az ezekhez köthető szolgáltatások is (plus).

Plus előfizetésért egy fillér felárat ne fizess! Bármikor vissza veheti a tulajdonos, és te hoppon maradsz.

Ha gyári visszaállítást csinálsz akkor törlődik az eladó fiókja is, így a plus sem lesz elérhető.

Saját fiókoddal akkor tudsz játszani ha a gazdafiók elsődleges a játékkonzolon, lásd az összefoglalóban.

(#83660) bordi10 válasza vg (#83655) üzenetére


bordi10
senior tag

Azért ahhoz Péternek még sokat kell gyurmáznia :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#83661) koncsik válasza oriic (#83648) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y "remaszti" :C - mai díjnyertes szó :))

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#83662) tothl


tothl
addikt

No vegigment az Alien Isolation tortenete.
Mit mondjak vartam a veget es most megis sajnalom hogy vege. Ugyanazt erzem mint a Last Of Us eseteben.
Kotelezo jatek, a jatekkeszites egyik csucsa.
El nem lehet mondani milyen hangulatos volt vegig es a grafika meg ugy egyaltalan az egesz milyen maximalis odafigyelessel reszletgazdagsaggal lett kialakitva.

(#83663) Sirandrish válasza oriic (#83652) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kell megmagyarázni.. Immáron a COD átvette a Háló helyét ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83664) oriic válasza Sirandrish (#83663) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:P

___

"A new Star Wars: Battlefront game is coming next year [EA Financial Call]"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#83665) Becksman


Becksman
őstag

Valaki arra tud megoldást, hogy miért nem engedi a bankártyát a storehoz rendelni? Rendesen beirom a bk számát és arra kihuzza pirossal h nem jó...

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83666) Wlac válasza Becksman (#83665) üzenetére


Wlac
Ármester

Magyar acchoz magyar kártyát, angolhoz angolt... kivéve akkor, amikor a magyar nem fogadja el a magyart, az angol meg igen. Próbáld böngészőben hozzáadni, ne a gépen a Store-ban, de ha így sem megy, akkor a PayPal a megoldás. Igen, néha olyan, mintha a Sony nem akarná az ember pénzét.

“The wha-"

(#83667) Becksman válasza Wlac (#83666) üzenetére


Becksman
őstag

Mindig nem érvényes bankkártyaszámnak irja :( Természetesen Magyar OTP mastercardos kárgyám van:S Érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83668) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Ghost Games bejelentette, hogy jövőre jön egy új Need for Speed játék.

Live-Die-Respawn

(#83669) marilllyo válasza oriic (#83648) üzenetére


marilllyo
veterán

COD remastered: Egyébként én sem értem ezt a nagy hype-ot miatta. Filléres tétel steam-en és már a legalapabb laptop is elviszi. Nekem is megvan.
Amúgy szerintem az összes cod a 4. rész "remasztija". ;]

Új nfs? Hát nem tudom. Egyébként amennyire fikázták... Nekem megvan és a mai napig jönnek hozzá tartalmak. Egész komplex kis játék lett és hamar találni játékosokat PvP-re. Szóval nincs kihalva a dolog.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83670) Because


Because
őstag

elnézést, ha már kiveséztétek!
érdemes most ps4-et venni vagy már akkor inkább várni a 4k-ra?

még mindig nem jutottam el a konzolvásárlásig

(#83671) Kendek válasza Because (#83670) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem volt igazán mit kivesézni, mert nem volt még hivatalos bejelentés (nem tudunk semmit). A vásárlás attól függ, hogy mikor szeretnél játszani. Ugyanis a legjobb esetben is fél év még mire jön, ha nem csak majd jövőre. Ha neked ennyit megér, akkor érdemes elgondolkoznod rajta, hogy kell-e neked egyáltalán konzol.

<-ƘƘ->

(#83672) ribarszki válasza tothl (#83662) üzenetére


ribarszki
őstag

Nálam a szélsőséges érzelmek játéka. Néha úgy szét... a kontrollert meg a gépet a játékkal együtt, de ugyanakkor mégis szeretem, hiányzik, visszahív, hogy játszak még vele és cselezzem ki a dögöt. Tiszta Stockholm-szindróma :D

Because: Mire bejelentik, mire ideér.. Ráadásul a mostani akcióban 90k körül fut. Az új pedig nyakam rá, hogy nem 150k alatt fog kezedeni..

[ Szerkesztve ]

(#83673) Because


Because
őstag

köszi!

hát elővenném a god of war-okat, bloodborne, batman, dark souls , de addig halasztom a vásárlást, hogy ezek már a plusszal együtt fognak majd jönni :D

[ Szerkesztve ]

(#83674) pomk


pomk
őstag

10%-os Zavvi kupon egy köszönöm-ért és egy virtuális sörért eladó! ;)

(#83675) kovsol


kovsol
titán

Pofám leszakad, kaptam egy levelet az Aquatól, hogy értékeljem a terméket amit nemrég online vettem. Vissza is írtam, hogy majd ha végre megkapom talán írok róla értékelést is.

May the Force be with you!

(#83676) james001


james001
veterán

Van aki összeszinkronizálta ezt a mobilos UC-t a PSN-el? Nekem folyamatosan hibát ír,valami olyat hogy a PSN nem elérhető,pedig megy az :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83677) Pöttön válasza marilllyo (#83669) üzenetére


Pöttön
őstag

Itt a kulcs szó a PS4. Sokan vannak vele úgy, hogy erre a konzolra még nincs értelmes COD, ezért várják a Remastit. :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#83678) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Megérkezett nekem is az UC4 Special Edition (ipon-ból), kár, hogy melóba vagyok, úgyhogy majd csak este tudom kipróbálni.

james01 : én tegnap este próbáltam, de nekem is hibát dobott

(#83679) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok! A nagy UC láz közepette beszereztem a Divisiont. Az lenne a kérdésem,hogy érdemes nekivágni magányos farkasként a játéknak? Lehetséges-e ez egyáltalán? köszi

Ettől függetlenül ha valaki tolná velem akkor felvehetne :D : TukuB96

(#83680) Csabee86 válasza hulkobb (#83679) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Én teljesen egyedül toltam le a single küldetéseket és level 30-ig a DZ-t. Szóval igen lehetséges.

(#83681) buci30


buci30
addikt

ps4-hez ezt a top up voucher tudok venni online Visa kártyával amit rögtön megkapok és feltudom használni itthon?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#83682) dinostaRR válasza james001 (#83676) üzenetére


dinostaRR
tag

Tegnap még nem ment, ma reggel jött egy frissítés az app-ra, most már jó! :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#83683) Something_ válasza hulkobb (#83679) üzenetére


Something_
őstag

Főküldetésekhez be tudsz hívni random embereket, nem szokott velük probléma lenni. Simán játszható egyedül is az egész.

(#83684) andro93 válasza kovsol (#83675) üzenetére


andro93
aktív tag

Levél nem jött, hogy mikor küldik? Nekem még mindig semmi, pedig febr. 26-án rendeltem elô.

(#83685) Adam_Shepard válasza kovsol (#83675) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nekem most írtak, hogy átvehető a cuccli.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#83686) foxymaci


foxymaci
senior tag

Nha pick packra kértem a szállítást az aquatól ma meg is jött és nagyon dögös ez a nagy dobozos Uncharted 4 pakk :D:D szóval az aquanál jó árba is volt meg időbe meg is jött! respect!

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#83687) james001 válasza dinostaRR (#83682) üzenetére


james001
veterán

Köszi. :R Be is zsebelem azokat a relic-eket meg booster-eket akkor ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83688) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Ha be van állítva ez a home.olás dolog offline hogy néz ki a dolog? Csak a saját játékaimhoz férek hozzá vagy csak a partner játékaihoz? Csak az offline része érdekelne.

(#83689) andro93


andro93
aktív tag

Na, nekem ez az e-mail jött most Aquától:

"Tisztelt Ügyfelünk!

A csomagot ma adjuk fel, holnap fogja megkapni.

Szíves türelmét köszönjük!"

[ Szerkesztve ]

(#83690) Tatyla


Tatyla
őstag

Miért nem tudom össze kötni a telefonom a PS4-el eddig jó volt most tegnap óta nem?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#83691) A`rpi válasza Dinasti (#83688) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha be van állítva ez a home.olás dolog offline hogy néz ki a dolog? Csak a saját játékaimhoz férek hozzá vagy csak a partner játékaihoz? Csak az offline része érdekelne.

-Internet kapcsolat nélkül másodlagos secondary felhasználói fiók megvásárolt tartalmai nem elérhetőek. (Lakatos lesz.)

-Internet kapcsolat nélkül elődleges primary felhasználói fiók megvásárolt tartalmai elérhetőek mindenki számára. (Elsődleges, és másodlagos felhasználói fiók is tud játszani az elsődlegesen aktivált felhasználói fiók megvásárolt tartalmaival.)

[ Szerkesztve ]

(#83692) Beri78 válasza hulkobb (#83679) üzenetére


Beri78
őstag

Én is teljesen egyedül tolom.
Néha azért van izzadás ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#83693) koncsik válasza james001 (#83676) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Pár napja sikerült belépni az app-on a PSN-be. :K
Aquq ma írt, át is vettem (Special Edition) :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#83694) Dinasti válasza A`rpi (#83691) üzenetére


Dinasti
senior tag

:R

(#83695) pomk válasza koncsik (#83693) üzenetére


pomk
őstag

Nekem gond nélkül belépett.
Az ott megszerzett jutalmakat hol tudom felvenni PS játékban?

(#83696) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Posta Redux Launch trailer

PC-s verzió már jövő héten jön a PS4 kiadás csak a 4. negyedévben.

Live-Die-Respawn

(#83697) Pöttön válasza oriic (#83696) üzenetére


Pöttön
őstag

Biztos kell még nekik idő az FHD 60 fps-hez... :DDD
Viccet félre téve én várom!
Jókat fogok vele nosztalgiázni. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#83698) n000rbi válasza bordi10 (#83653) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nekem a szobor nem ér meg +15k-t az SE-hez képest. (másnak meg a +5-6k-t nem éri meg az SE a normálhoz képest :DDD )

(#83699) james001 válasza koncsik (#83693) üzenetére


james001
veterán

Sikerült nekem is az előbb. Majd este megnézem sikerült-e átvinni a cuccokat a multiba :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83700) koncsik válasza pomk (#83695) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ahogy james001 is írta, multiban.
(#83696) orichalcos: első olvasatra posta szimulátornak hittem (milyen jó is lenne, postaládába célbadobás, harc harapós kutyákkal, bicikli, kismotor, furgon szimulátor, esetleg légiposta repülő vezetése... :)) )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.