Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83851) Pöttön válasza Shamat (#83847) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez a játék is elég jól néz ki. :K

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#83852) flegga92 válasza Wlac (#83850) üzenetére


flegga92
senior tag

San Andreassal haveromnál játszottam pár percet, de nem jött be az irányítása. Azért ott is voltak lassulások de ez elég durva. PS2-n nem tudom hogy ment én PC-n játszottam vele. Csak furcsállom mert kb a San Adreassal egy időben jött ki, valószínű még a motorja is ugyan az tök ugyan úgy mozognak/néznek ki az emberek, grafika is eléggé hasonló.

(#83853) marilllyo


marilllyo
veterán

Na aztán srácok...jöhetnek a Doom tapasztalatok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83854) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Hát, emberek, még be sem tettem a játékot a gépbe, de már most azt mondom, hogy ez valami eszméletlen. Hazaértem a cuccal, íme:

Nagyon prémium a szobor is, a steelbook is, meseszép a kiadvány. A revenant alatt nagyon lassan forog egy nagy ventillátorlapát, amely alatt pedig van 3 darab vörös LED, amelyek a ventillátor forgása miatt villódzó fényt vetnek a revenant-ra, annak arcára is. A szobor 30 cm magas, a talpazat is van vagy 20 cm átmérőjű, masszív, súlyos darab. Ez a termék nagyon megérte az árát, egy ekkora, ilyen minőségű szobor önmagában jóval többet kóstál, mint a kiadvány ára. Az IDDQD karkötő grátisz volt a csomag mellé. :)

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#83855) oriic válasza DM-Fan (#83854) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A jatek is jo lesz, en a vegen tartok mar. :)De ha beneztek topkijaba ott is tobbnyire jokat irnak.

Live-Die-Respawn

(#83856) DM-Fan válasza oriic (#83855) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyébként az Uncharted 4-hez hasonlóan a Doom is szép kis day one patch-csel kezd: a Version 1.02 patch mérete 5.739 GB. Viszont legalább hasít lefelé, mint az állat. Nagyon kíváncsi vagyok már a játékra! :D

A szoborral meg továbbra sem tudok betelni: baromi részletgazdag, még a rács alatti ventillátor lapátjai is gyönyörűen festettek. Zseniális. Ja, a steelbook pedig dombornyomott. Erre a kiadványra nagyon adtak, nem hiába: baromi kevés készült belőle.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#83857) wrathchild válasza dollarZ18 (#83840) üzenetére


wrathchild
tag

OFF!
Üdv! Én azért tennék virtuális egy "nagyon ajánlott" plecsnit a Sonyra!!! :D
Elsődlegesen HD anyag és PS4 miatt nézegettem én is nemrég a TV-ket,
a terv 50 col, FullHD volt....végül 55w809c lett! FullHD, 3D, AV paneles. Csak a legjobbakat mondhatom róla!
Mivel Panasonic plazma már nincs, megbízható OLED elérhető áron még egy ideig nincs, az én véleményem szerint ezzel nem lőnél mellé.
Sony központi szalonban és a nagyonjo.eu-n (szintén hivatalos forgalmazó) is a JOY hétvégi akcióban nagyon jó árak vannak.
A W805 (és 807,809: káva és talp szín különbözik) 3D-s, ennek a szoftveresen butított változata a W755/756, de csak a 3D a különbség, egyébként ugyanaz a 2 TV! Egyesek szerint mégis jobb képe van a 8-as sorozatnak, de nincs ilyen tapasztalatom.
Viszont méret ügyben kétszer gondold meg!!!
Elfér egy 55-ös is? Mert én is pillanatok alatt hozzászoktam!! :D
Ahogy néztem, 50-es 7-es sorozat 200 alatt van, 230-ért a 8-as, nagyobb, 55-ös méretben pedig 250 és 280.
Nyilván a legutóbbit javaslom, de 50 ropi sok tudom!!

[ Szerkesztve ]

(#83858) boost válasza oriic (#83855) üzenetére


boost
addikt

mihez hasonlít a single player? emlékeztet a régi doomra? (1-2)

(#83859) Prof01 válasza james001 (#83812) üzenetére


Prof01
veterán

Sokat nem játszottam még a multival, majd a platinázás után! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#83860) neato3loco válasza Madwe (#83821) üzenetére


neato3loco
senior tag

Tehát ha a gépből kihúzom, majd beledugom a PS-be, 2 óra elteltével lesz netem? :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#83861) Wlac válasza Prof01 (#83859) üzenetére


Wlac
Ármester

Akkor ez most kemény lesz: napok óta megvan a játék, de még csak el sem indítottam a single-t, csak a multit nyomom kőkeményen. Nem tudok betelni vele. :D

“The wha-"

(#83862) Prof01 válasza Wlac (#83861) üzenetére


Prof01
veterán

Egyébként nem lep meg, szerintem szuper lett a multi is! Azért a sztorit pótold majd, az se rossz! :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#83863) oriic válasza boost (#83858) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán, csak jóval véresebb és pörgősebb. Állat. X-en viszont nagyon tré a töltőképernyő, sokat kell várni. Majd ha valaki PS4-e tolja írja már le hogy itt is fennáll-e ez. Thx.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#83864) Gijon válasza neato3loco (#83860) üzenetére


Gijon
senior tag

Felhasználónevet+a jelszót megadtad? (digi)..ha nem adod meg, akkor nem fog router nélkül kapcsolódni. PPPoE kapcsolatot válaszd.

[ Szerkesztve ]

(#83865) Wlac válasza Prof01 (#83862) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja persze, csak pont úgy jelent meg a játék, hogy ne legyen az azt követő napokban 1-2 óránál több szabadidőm, és persze azok sem folyamatosan, így bármennyire is fájt, nem láttam értelmét. A bétát már próbáltam, szóval tudtam, hogy mire számítsak, és ezek a 7-8 perces körök pont ideálisak. Vasárnap este el tudom kezdeni, onnan egyenes út a platina (a multis trófeák már megvannak).

“The wha-"

(#83866) A`rpi válasza neato3loco (#83860) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem. 2 óránként lehet eszközhöz hozzá rendelni a szolgáltatáshoz.

(Ha nincs hozzá rendelve az eszköz azonosítója,
abban az esetben nincsen szolgáltatás sem.)

Ez igaz minden hálózati eszközre, nyilván miután a routert párosítottad vele, utána az ehhez kapcsolódó eszközöket már nem kell.

Csak ugye neked PS4-en nem jön be a szolgáltató oldala ahol hozzá tudnád kötni a MAC címed a PS-hez, ezért, vagy PC-vel osztasz netet, vagy veszel routert.

[ Szerkesztve ]

(#83867) Becksman


Becksman
őstag

Ps4re a San andreas hd van e? Azt tudom ps3ra kiadták (miután eladtam...).

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83868) james001 válasza Prof01 (#83859) üzenetére


james001
veterán

Neked megvan már a delfines trófea? Én szenvedek vele vagy 1 órája de nem találom a 3. delfint :W

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83869) Pöttön válasza oriic (#83863) üzenetére


Pöttön
őstag

Bevallom, nekem vissza kellett mondanom sajnos (per pill anyagi okokból) a Doom-ot, illetve az Uncharted 4-et is, viszont nem bírtam ki, mindkettőbe bele kukkantottam egy picit, a Doom-nál 30 perc gameplay is elég volt a legelejéből, hogy elkapjon a birtoklási vágy! Szerintem ez a játék nagyon nagyot fog tarolni! :K
ízig vérig darálós retro fps, brutál jó atmoszférával, dinamikus zenékkel, szóval várom a kövi fizut! :DDD
Az Uncharted4-nél meg elég annyi hogy Naughty Dog.... :D
Ők még nem rontottak el játékot, szóval szerintem ez már alapból elég garancia a minőségre. :K

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#83870) Ronam válasza Becksman (#83867) üzenetére


Ronam
addikt

Kiadták PS4-re is, San Andreas.

(#83871) Becksman


Becksman
őstag

Hihetetlen! SIKERÜLT! A bankártyát a fiókhoz tudtam csatolni :) Na kövi fizukor veszek 1 év ps plust :)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83872) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Tudtok adni kontaktot aki árul psn kódokat hardverapron es megbízható?

Köszi

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#83873) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Ha valaki tolja a Dark Souls 3 al. Vegyen már fel barátlistára. Igazából csak pár alap kérdésem lenne.

(#83874) A`rpi válasza kovacsroli (#83872) üzenetére


A`rpi
addikt

Értékeléseket nézd, 30 feletti pozitív értékelésű eladóval remélhetőleg nem lesz gond.

(#83875) k4rL^ válasza james001 (#83868) üzenetére


k4rL^
senior tag

Azt nekem is nehezen adta be, de arra figyelj, hogy ne menj túl gyorsan se és nézd a vizet, hogy kövessen a másik két delfin.

(#83876) Wlac válasza Becksman (#83867) üzenetére


Wlac
Ármester

Van, de csak a felbontást skálázták, amúgy ugyanúgy néz ki/fut, mint anno PS2-n.

“The wha-"

(#83877) Def26 válasza DM-Fan (#83854) üzenetére


Def26
félisten

Kerestem a like gombot, annyira tetszik. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#83878) Becksman válasza Wlac (#83876) üzenetére


Becksman
őstag

Ez kicsit szomorú, bár vannak effektek amik csakis ps2ön voltak :)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83879) Pöttön válasza DM-Fan (#83854) üzenetére


Pöttön
őstag

Uhh! :Y
Grat hozzá! Nagyon szép, már így képen keresztül is! :K

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#83880) DM-Fan válasza Pöttön (#83879) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Elkezdtem játszani a Doom kampányt. Háááát, emberek, én kb. most érzem azt először PS4-en, hogy na, igen, ez már next-gen cím. Még az Uncharted 4 (aminek még a felénél sem járok) sem ad ilyen durva élményt, pedig az is nagyon jó. Egyszerűen döbbenetesen néz ki, brutálisan szép és stabilan 60 FPS, olyan szinten gyors, hogy az elképesztő. Nagyon addikt, pedig alig egy órát toltam még csak bele. A fegyverfejlesztés nagyon jónak tűnik, ahogy a karakter is különböző szempontok szerint fejleszthető. Külön modult kapott a játékon belül a Snapmap, ahol magunk is fejleszthetünk egyedi map-eket, simán van classic Doom tribute, ahol már most meg vannak csinálva klasszikus Doom pályák és tolhatók single-ben. A harmadik modulja a játéknak a multi, ami megint külön dimenzió. Olyannyira, hogy mind a három modul külön indul és újra is boot-ol a játék, ha átlépünk egyikből a másikba. Szerintem totál eltérő csapat is fejlesztette őket.

Nagyon komolyan összerakott szoftvernek tűnik, a Wolfi-k sehol nincsenek ehhez képest, gyanítom az eddigi legkomplexebb id-játékot köszönthetjük. Szerintem baromi népszerű lesz, igazán pörgős, klasszik hent, már a játék elején azt éreztem, hogy erősen küzdeni kell minden egyes health-point-ért. Értékálló játéknak tűűnik.

Get Moded!

(#83881) ribarszki válasza DM-Fan (#83880) üzenetére


ribarszki
őstag

Adja a jó Isten, hogy igazad legyen! :C

(#83882) Prof01 válasza james001 (#83868) üzenetére


Prof01
veterán

Naná! Sima ügy, csak hajóz oda-vissza a part mellett. Nekem ott adta, be ahol a Marco Polo trófea (hajóroncs) volt és néhány apróbb szikla közötti terület.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#83883) Shamat


Shamat
aktív tag

DOOM fist-bump :K

DEAD LIKE ME

(#83884) james001 válasza Prof01 (#83882) üzenetére


james001
veterán

Meglett közben. A butterfingers trófea is izzadós volt,mármint befarmolni :D De már csak a crushing,speedrun meg két "hosszabb" trófea van hátra,meg egy multis,és platina. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83885) Sirandrish


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83886) marilllyo válasza kovacsroli (#83872) üzenetére


marilllyo
veterán

Iceakos-t keresd.
Itt aprón is a top 3 eladó de saját weboldala is van.
Livekodok.com azt hiszem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83887) Wlac


Wlac
Ármester

7 Heartbreaker Trophies That Stopped Us Getting A Platinum Igen, a klasszikus itt is megvan többször is, azaz amikor a multi miatt bukja az ember a platinát.

“The wha-"

(#83888) james001 válasza marilllyo (#83886) üzenetére


james001
veterán

Iceakos már nem foglalkozik ilyennel.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83889) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Miért dobál le a store azzal , hogy updateljem a billing infokat? semmi nem változott.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#83890) perge666 válasza james001 (#83888) üzenetére


perge666
veterán

Mióta? :Y
Történt valami??

(#83891) james001 válasza perge666 (#83890) üzenetére


james001
veterán

Elég régóta,nem tudom miért hagyta abba. Sajnálom én is,mert USA kódjai is voltak,azt amikor épp kellett volna már a livekodok.com is bezárt. :D
De ott az amazon,meg Árpi egyszer küldött nekem pü-ben egy oldalt,meg hát konzolboltokban is hozzá lehet jutni,bár ott ugye főleg magyarhoz csak.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83892) Tegla80 válasza james001 (#83891) üzenetére


Tegla80
addikt

Mivel vallalkozasban mar messze nem voltak jok az arai....el is partolt tole mindenki szep lassan.

Sony® & PlayStation®

(#83893) perge666 válasza james001 (#83891) üzenetére


perge666
veterán

Sajnálom. :(((
Igaz én ritkán veszek digitális tartalmat, de ettig őt választottam. ( összvissz 2 alkalom)
7-8 hónapja még csinálta mert akkor vettem tőle feltöltőt.

(#83894) james001 válasza Tegla80 (#83892) üzenetére


james001
veterán

Drágább lett ez tény,de még mindig jobban megérte tőle venni mint pl. egy konzolboltból. És volt neki USA meg EU is. Na mindegy kár érte.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83895) Sirandrish válasza james001 (#83894) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az lehet hogy neked jobban megérte, csak lehet neki már nem érte meg annyira hogy foglalkozzon vele

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83896) aizen92 válasza Prof01 (#83798) üzenetére


aizen92
addikt

Na egy ilyet én is látnék az UC4-ből!

Köszönöm a videót, remek volt, végignéztem míg UC4 patch települt :))

Tökéletes idő van egy kis kockuláshoz :) kezdjük is az Unchartedet!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#83897) james001


james001
veterán

Amúgy nektek mi van írva az UC4 hátoldalára? Most nézem hogy nálam Sully helyett Sally van :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#83898) Shamat


Shamat
aktív tag

Frissítettem néhány képpel a DOOM Flickr galériámat: [link] :K

DEAD LIKE ME

(#83899) kovsol válasza james001 (#83897) üzenetére


kovsol
titán

special edition hátlapján a magyar résznél is csak az első mondat van írva magyarul...

May the Force be with you!

(#83900) kovsol


kovsol
titán

Valaki majd írhatna egy kis leírást a Doom multija milyen Ps4-en.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.